بحث و تبادل نظر در مورد سری Final Fantasy

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,706
نام
عرفان
نه من از همينش خوشم مياد که به ادم ميگه نبايد چيزي که نميداني باز کني:d
منم داره وسوسه ميکنه از اول بازي کنم ولي يکمي زورم مياد:((
خداروشکر بازیش که 7-8 ساعت نیستش که ،من دو بار بازی رو تموم کردم هر دوبارم سعی کردم تمام چیزاشو بگیرم اولیو حدود 80 ساعت! دومیو حدود 200 ساعت!!همه ی چیزاش رو گرفتم به جز این شمشیر zodic (حتی yuzmat هم زدم:-o) آخه دیگه خیلی زوره،حالا اینو میگی نباید چیزی رو که نمیدونم باز کنم بعضی چیزاش که واقعا شانسیه مثل همین ریبون ،شمشیر excalibur و ... که واسه همین excalibur چه بد بختی هایی که نکشیدم...

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
خداروشکر بازیش که 7-8 ساعت نیستش که ،من دو بار بازی رو تموم کردم هر دوبارم سعی کردم تمام چیزاشو بگیرم اولیو حدود 80 ساعت! دومیو حدود 200 ساعت!!همه ی چیزاش رو گرفتم به جز این شمشیر zodic (حتی yuzmat هم زدم:-o) آخه دیگه خیلی زوره،حالا اینو میگی نباید چیزی رو که نمیدونم باز کنم بعضی چیزاش که واقعا شانسیه مثل همین ریبون ،شمشیر excalibur و ... که واسه همین excalibur چه بد بختی هایی که نکشیدم...
خوشبحالت تو چه حوصله اي داري دمت گرم بابا داري وسوسم ميکني که درباره برم بازيش کنم اونم از اول البته بماند که من 243 ساعت بازي کردم و ديگه ولش کردم حوصله اش را ندارم ديگه /:):|

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,706
نام
عرفان
خوشبحالت تو چه حوصله اي داري دمت گرم بابا داري وسوسم ميکني که درباره برم بازيش کنم اونم از اول البته بماند که من 243 ساعت بازي کردم و ديگه ولش کردم حوصله اش را ندارم ديگه /:):|
حالا كه فاينال بازي بهت پيشنهاد ميكنم اگه شكارها و ساموناشو كامل نرفتي و نگرفتي حتما برو چون به نظر من شيريني فاينال ١٢ به شكار ها و سامون ها و صد البته به لوكيشن بسيار گسترده و زيباي ١٢ هست كه به نظر من زيبا ترين شكار ها رو تو كل فاينال ها داره(البته عمرا بدون قدم به قدم بتوني جاي بعضي از شكارها رو پيدا كني!)
در ضمن بهت پيشنهاد مي كنم اگه فاينال ١٠ رو بازي نكردي حتما بازي كني چون آخرت بازي هست

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
تو FF X رسیدم به Calm Lands جایی که یه مینی گیم هست و باید 9 تا نوع fiend گرفت...(capture کرد)
هر کاری کردم فقط 7 نوع fiend تونستم بگیرم و دو تای دیگه رو اصلا نتونستم پیدا کنم...ضمنا اون گیاهه که 27000 تا HP داره رو هم گیر اوردم...
یکی بگه چجوری می تونم دو نوع fiend دیگه رو پیدا کنم؟
باید تو مراحل قبل کار خاصی انجام می دادم و ندادم که این دو نوع fiend رو نمی تونم پیدا کنم؟

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,706
نام
عرفان
تو FF X رسیدم به Calm Lands جایی که یه مینی گیم هست و باید 9 تا نوع fiend گرفت...(capture کرد)
هر کاری کردم فقط 7 نوع fiend تونستم بگیرم و دو تای دیگه رو اصلا نتونستم پیدا کنم...ضمنا اون گیاهه که 27000 تا HP داره رو هم گیر اوردم...
یکی بگه چجوری می تونم دو نوع fiend دیگه رو پیدا کنم؟
باید تو مراحل قبل کار خاصی انجام می دادم و ندادم که این دو نوع fiend رو نمی تونم پیدا کنم؟
calm lands بزرگترين مكان فاينال 10 هست سعي كن با سلاحي كه كپچر داره بري جاهاي مختلف و فقط يه جا نچرخي (منم دو ٢،٣تاش گير كرده بودم رفتم طرفاي شمال غربي و نواحي مراكز .ربطي به مراحل قبلي نداره.) تازه بعدش يه شكار باز ميكنه! برا بقيه ي شكارها بايد تو همه ي مراحل همه ي نوع ها رو كپچر كني .بعد از اينكه هر شكاري رو زدي آيتم ها ي مهمي رو بهت ميده كه بهترين آيتم در فاينال ١٠ dark matter هست كه بنده رو براي بدست آوردن يكيش كچل كرد كلا مزخرف ترين آدمي كه تو فاينال ١٠ هست همون هوشنگه:d برا اينكه شكارهاي خودش رو بزني حتما بايد بهش پول بدي

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: S0HEIL

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
حالا كه فاينال بازي بهت پيشنهاد ميكنم اگه شكارها و ساموناشو كامل نرفتي و نگرفتي حتما برو چون به نظر من شيريني فاينال ١٢ به شكار ها و سامون ها و صد البته به لوكيشن بسيار گسترده و زيباي ١٢ هست كه به نظر من زيبا ترين شكار ها رو تو كل فاينال ها داره(البته عمرا بدون قدم به قدم بتوني جاي بعضي از شكارها رو پيدا كني!)
در ضمن بهت پيشنهاد مي كنم اگه فاينال ١٠ رو بازي نكردي حتما بازي كني چون آخرت بازي هست
اتفاقا من خيلي ميگردم خيلي قدم به قدم
ولي اين کشتن ها فايده نداره چون هر چيزي يک دليلي داره مثلا همين مهدي ميگه نبايد بعضي از صندوقها را باز کني واقعا سخته اگر ميخواهيي کاملش کني
البته اگر من 13 را خريدم خيلي حواسم را جمع ميکنم که اشتباه نکنمb-):>
متاسفانه من 10 را فقط ديدم و 10 ايکس 2 را بازي کردم چون اون موقعه که دوستام د0 را ميديند من علاقه اي نداشتم ولي بعداز بازي فينال7 ديگه به طوره وحشت ناک علاقه فينال ها شدم حتي اگر بد باشه چون دوست دارم سبک ها را امتحان کنم ببينم اسکوار چه کار کرده توي بازي جديدش
خلاصه من ديگه حوصله ندارم بيشنم از اول بازي کنم اونم 12 چون برايم مشکله خيلي بزرگ پيش امده اگر بخوام بازي کنم همين 13 را ميخرم و باهاش حال ميکنم اونم به احتمال اگر 100 درصدش نکنم ولش نميکنم به هيج عنوان :d

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
9 تا fiend رو capture کردم برگشتم پیش پیرمرده و باهاش حرف زدم بعدش یه صندوقچه ظاهر شد که درش قفل بود دوباره با پیرمرده حرف زدم بهم 60 تا farplane wind داد و بهم گفت باید با یه غول مبارزه کنم منم ok کردم و رفتم برای مبارزه یه غول شبیه کایمرا اومد که HP اش مخفی بود،بار اول با ارون که overdrive ـش پر بود یه شوتینگ استار بهش زدم 4800 تا از HP ـش پرید بعدشم با یونا bahamut رو سامان کردم و در حالیکه overdrive ائونم پر بود بهش یه mega flare زدم 12000 تا از HP ـش پرید و غوله هم در جواب با aqua breath ائونم رو کشت بعدش تمام ائونام رو به جوناش انداختم ولی overdrive هیچ کدوم از اونایی که جادو می زدن روش عمل نمی کرد (overdrive های shiva,ixion و ifrit) آخر از همه valefore رو اوردم و چون overdrive ـش جادویی نبود کارگر شد و 9999 تا از HP غوله کم کرد و بعدشم که ائونی برام نمونده بود با لولو بهش demi زدم ولی اینم روش کارگر نشد و شکستم داد!
موندم این چه fiend ـیه دیگه!
کسی می دونه چجوری این غوله رو می شه نابود کرد؟!
ضمنا وقتی با پیرمرده حرف می زنم یه نقشه باز می شه که می شه fiend هایی که تو نواحی مختلف بازی هستن رفت capture کرد ولی چند تا منطقه قفله!(احیانا جاهایی که هنوز نرسیدم!)
من الان تو یه قدمی zanarkand هستم و این قسمت داره دیوونه ام می کنه،البته می دونم می تونم ولش کنم برم ولی می ترسم آیتمی بهم بده که تو باس فایتهای باقی مونده بدردم بخوره...
لطفا یکی کمک کنه...

آخرین ویرایش:

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,706
نام
عرفان
9 تا fiend رو capture کردم برگشتم پیش پیرمرده و باهاش حرف زدم بعدش یه صندوقچه ظاهر شد که درش قفل بود دوباره با پیرمرده حرف زدم بهم 60 تا atric wind داد و بهم گفت باید با یه غول مبارزه کنم منم ok کردم و رفتم برای مبارزه یه غول شبیه کایمرا اومد که HP اش مخفی بود،بار اول با ارون که overdrive ـش پر بود یه شوتینگ استار بهش زدم 4800 تا از HP ـش پرید بعدشم با یونا bahamut رو سامان کردم و در حالیکه overdrive ائونم پر بود بهش یه mega flare زدم 12000 تا از HP ـش پرید و غوله هم در جواب با aqua breath ائونم رو کشت بعدش تمام ائونام رو به جوناش انداختم ولی overdrive هیچ کدوم از اونایی که جادو می زدن روش عمل نمی کرد (overdrive های shiva,ixion و ifrit) آخر از همه valefore رو اوردم و چون overdrive ـش جادویی نبود کارگر شد و 9999 تا از HP غوله کم کرد و بعدشم که ائونی برام نمونده بود با لولو بهش demi زدم ولی اینم روش کارگر نشد و شکستم داد!
موندم این چه fiend ـیه دیگه!
کسی می دونه چجوری این غوله رو می شه نابود کرد؟!
ضمنا وقتی با پیرمرده حرف می زنم یه نقشه باز می شه که می شه fiend هایی که تو نواحی مختلف بازی هستن رفت capture کرد ولی چند تا منطقه قفله!(احیانا جاهایی که هنوز نرسیدم!)
من الان تو یه قدمی zanarkand هستم و این قسمت داره دیوونه ام می کنه،البته می دونم می تونم ولش کنم برم ولی می ترسم آیتمی بهم بده که تو باس فایتهای باقی مونده بدردم بخوره...
لطفا یکی کمک کنه...
این پیرمرده همون هوشنگست:)) اینا رو به این سادگی نمیتونی بزنی باید خیلی level هات بالا باشن این اولیشه اینقدر سخته دیگه ببین آخریش(nemesis) چه خریه!!! اون جعبه ای که باز شد (دقیقا یادم نیست) فکر کنم بهترین اسلحه ی لولو(Onion knight) توش بود, به هر حال الان اینا رو نمیخواد بری به آخرای بازی که رسیدی(تو یه هواپیما نرسیده به sin)میتونی به تمام مکان هایی که تو بازی رفتی دوباره برگردی اون موقع برو به فکر این چیزا در ضمن اولیش چیز به خصوصی بهت نمیده آخراش مثلا همین nemesis ممکنه تو هر 5 باری که بزنیش 2 تا dark matter بهت میده که بهترین آیتم بازی هست،راستی ایئان Yojimbo رو گرفتی؟
اتفاقا من خيلي ميگردم خيلي قدم به قدم
ولي اين کشتن ها فايده نداره چون هر چيزي يک دليلي داره مثلا همين مهدي ميگه نبايد بعضي از صندوقها را باز کني واقعا سخته اگر ميخواهيي کاملش کني
البته اگر من 13 را خريدم خيلي حواسم را جمع ميکنم که اشتباه نکنم
متاسفانه من 10 را فقط ديدم و 10 ايکس 2 را بازي کردم چون اون موقعه که دوستام د0 را ميديند من علاقه اي نداشتم ولي بعداز بازي فينال7 ديگه به طوره وحشت ناک علاقه فينال ها شدم حتي اگر بد باشه چون دوست دارم سبک ها را امتحان کنم ببينم اسکوار چه کار کرده توي بازي جديدش
خلاصه من ديگه حوصله ندارم بيشنم از اول بازي کنم اونم 12 چون برايم مشکله خيلي بزرگ پيش امده اگر بخوام بازي کنم همين 13 را ميخرم و باهاش حال ميکنم اونم به احتمال اگر 100 درصدش نکنم ولش نميکنم به هيج عنوان
13 از این چیزا توش نیست خیالت تخت و به نظر من به قبلیا نمیرسه ولی خوب اونم جذابیت خاص خودش رو داره;)

آخرین ویرایش:

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
من یه بار با این fiend قوی ای که گفتم جنگیدم و تمام کاراکترامم مردن ولی بازی گیم آور نشد و برگشتم پیش پیرمرده و باهاش حرف زدم اما دیگه گزینه جنگیدن با هیولاها نیومد و فقط می شد با fiend های معمولی تو جاهای مختلف جنگید...
بعدشم به راهم ادامه دادم و رفتم جلو و بعد جنگیدن با x defender رسیدم به اون جایی که fayth توش هست...
می خواستم ببینم اگه برسم آخر بازی و دوباره برگردم Calm Lands می تونم دوباره با fiend های قوی بجنگم یا اینکه فقط یه بار این شانس رو داشتم و چون باختم دیگه نمی تونم دوباره مبارزه کنم؟
این ائون Yojimbo کجاست؟تو معبد fayth ـه؟
بعدش تو معبد fayth یه کوزه ای هست که بهش ضربه می زنم خودش رو منفجر می کنه و کلی از HP کاراکترهام رو می پرونه...البته یه بارم زدمش و بهم Exilir داد ولی بازم نمی دونم چجوری باید زدش که خودش رو نترکونه و آیتم بده...

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,706
نام
عرفان
من یه بار با این fiend قوی ای که گفتم جنگیدم و تمام کاراکترامم مردن ولی بازی گیم آور نشد و برگشتم پیش پیرمرده و باهاش حرف زدم اما دیگه گزینه جنگیدن با هیولاها نیومد و فقط می شد با fiend های معمولی تو جاهای مختلف جنگید...
بعدشم به راهم ادامه دادم و رفتم جلو و بعد جنگیدن با x defender رسیدم به اون جایی که fayth توش هست...
می خواستم ببینم اگه برسم آخر بازی و دوباره برگردم Calm Lands می تونم دوباره با fiend های قوی بجنگم یا اینکه فقط یه بار این شانس رو داشتم و چون باختم دیگه نمی تونم دوباره مبارزه کنم؟
این ائون Yojimbo کجاست؟تو معبد fayth ـه؟
بعدش تو معبد fayth یه کوزه ای هست که بهش ضربه می زنم خودش رو منفجر می کنه و کلی از HP کاراکترهام رو می پرونه...البته یه بارم زدمش و بهم Exilir داد ولی بازم نمی دونم چجوری باید زدش که خودش رو نترکونه و آیتم بده...
من اصلا آخر بازی شروع کردم به شکار زدن می تونی برگردی ولی برای دفعات بعدی باید بهش پول بدی همین الانم میتونی بزنیش برو پیش هوشنگ ببین کدوم از همه گرون تره ،همونه
آره تو همون غاره هست آخر آخر غاره که میرسی سامونرش رو میبینی،وقتی دیدش بهش بگو که میخوای بخریش که اگه نسخه ی فاینالت اینترنشنال باشه dark yojimbo هم بعدا باید همونجا بزنی ،یه نکته جالب در مورد Yojimbo : Yojimbo به سامورایی هایی میگفتند که به خاطر پول آدم میکشتند همون طور که تو بازی هست و کنترل اون به دست تو نیست و فقط میتونی بهش پول بدی همچنین قوی ترین ضربه ی بازی هم Yojimbo داره به اسم (zanmato) که اگه این ضربه رو اجرا کنه هر کی باشه حتی penance هم میکشه وبا شمیر اسلیش این ضربه رو میزنه هر چند برای زدن این ضربه باید با بیشتر پولات خداحافظی کنی و بگیر نگیر داره در ضمن اگه از این حرکت استفاده کنی آخر فایت بهت آیتم نمیده اما خیلی جاها به کارت میاد
اون کوزه هه شانسیه 6_7 تا چشم داره که اگه ضربه ی درست رو به چشم درستش بزنی یه آیتم میده وشانست برای اینکه کلا بزنیش یک هزارم درصده مگه اینکه با zanmato بزنیش کلا سر کاریه
Yojimbo رو گرفتی بگو بهت بگم بری انیما رو بگیری اونم خیلی باهاله*

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
من اصلا آخر بازی شروع کردم به شکار زدن می تونی برگردی ولی برای دفعات بعدی باید بهش پول بدی همین الانم میتونی بزنیش برو پیش هوشنگ ببین کدوم از همه گرون تره ،همونه
آره تو همون غاره هست آخر آخر غاره که میرسی سامونرش رو میبینی،وقتی دیدش بهش بگو که میخوای بخریش که اگه نسخه ی فاینالت اینترنشنال باشه dark yojimbo هم بعدا باید همونجا بزنی ،یه نکته جالب در مورد Yojimbo : Yojimbo به سامورایی هایی میگفتند که به خاطر پول آدم میکشتند همون طور که تو بازی هست و کنترل اون به دست تو نیست و فقط میتونی بهش پول بدی همچنین قوی ترین ضربه ی بازی هم Yojimbo داره به اسم (zanmato) که اگه این ضربه رو اجرا کنه هر کی باشه حتی penance هم میکشه وبا شمیر اسلیش این ضربه رو میزنه هر چند برای زدن این ضربه باید با بیشتر پولات خداحافظی کنی و بگیر نگیر داره در ضمن اگه از این حرکت استفاده کنی آخر فایت بهت آیتم نمیده اما خیلی جاها به کارت میاد
اون کوزه هه شانسیه 6_7 تا چشم داره که اگه ضربه ی درست رو به چشم درستش بزنی یه آیتم میده وشانست برای اینکه کلا بزنیش یک هزارم درصده مگه اینکه با zanmato بزنیش کلا سر کاریه
Yojimbo رو گرفتی بگو بهت بگم بری انیما رو بگیری اونم خیلی باهاله*
مرسی
من رفتم تا ته معبد fayth و یه باس فایت هم با سامانری که لولو قبلا گارداینش بود داشتم (ائونش آواتار قبلی تو بود و خیلی باهاش حال کردم چون اول که اومد نشون داد داره از زیر ماه میاد بیرون و کلا ته عنصر ژاپنی بود:x:d)
البته ائونی که گفتم یه overdrive هم داشت ولی قبل از پر شدنش کشتمش و نمی دونم اگه overdrive ـش پر می شد چه بلایی سرم میورد...
بعدشم رسیدم به Yojimbo و سه تا گزینه بهم داد اولیش train as summuner بود دومی نابود کردن دشمنا بود و سومی هم نابود کردن هیولاها بود اگه اشتباه نکنم:D
من اولی رو زدم و گفت باید 300 هزار جیل پول بدی منم که 180 هزار تا بیشتر نداشتم بیخیال شدم و گذاشتم برای آخر بازی:d
این dark yojimbo که گفتی بعد خریدنش میاد باسه؟یعنی بعد اینکه 300 هزار جیل دادم باید کتک هم بخورم؟:D ضمنا بازیمم اینترنشناله...
حالا بعد اینکه 300 هزار تا جیل جمع کردم بهش دادم فقط یه بار برام دشمن می کشه یا دیگه همیشه باهامه؟
انیما منظورت همون ائون مستر سیموره؟بعد کجا می شه پیداش کرد؟
کوزه رو هم اسکن کردم زد اگه 7 بار پشت سر هم ضربه درست بخوره جایزه ویژه می ده بخاطر همینه که می خوام ازش آیتم بگیرم!
فعلا می خوام زودتر بازی تموم شه برم انیمیشن eternal calm رو ببینم بعدشم FF X-2 رو بازی کنم...
پ.ن:اندینگ بازی رو به هیچ وجه اسپویل نکن:D

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,706
نام
عرفان
مرسی
من رفتم تا ته معبد fayth و یه باس فایت هم با سامانری که لولو قبلا گارداینش بود داشتم (ائونش آواتار قبلی تو بود و خیلی باهاش حال کردم چون اول که اومد نشون داد داره از زیر ماه میاد بیرون و کلا ته عنصر ژاپنی بود:x:d)
البته ائونی که گفتم یه overdrive هم داشت ولی قبل از پر شدنش کشتمش و نمی دونم اگه overdrive ـش پر می شد چه بلایی سرم میورد...
بعدشم رسیدم به Yojimbo و سه تا گزینه بهم داد اولیش train as summuner بود دومی نابود کردن دشمنا بود و سومی هم نابود کردن هیولاها بود اگه اشتباه نکنم:D
من اولی رو زدم و گفت باید 300 هزار جیل پول بدی منم که 180 هزار تا بیشتر نداشتم بیخیال شدم و گذاشتم برای آخر بازی:d
این dark yojimbo که گفتی بعد خریدنش میاد باسه؟یعنی بعد اینکه 300 هزار جیل دادم باید کتک هم بخورم؟:D ضمنا بازیمم اینترنشناله...
حالا بعد اینکه 300 هزار تا جیل جمع کردم بهش دادم فقط یه بار برام دشمن می کشه یا دیگه همیشه باهامه؟
انیما منظورت همون ائون مستر سیموره؟بعد کجا می شه پیداش کرد؟
کوزه رو هم اسکن کردم زد اگه 7 بار پشت سر هم ضربه درست بخوره جایزه ویژه می ده بخاطر همینه که می خوام ازش آیتم بگیرم!
فعلا می خوام زودتر بازی تموم شه برم انیمیشن eternal calm رو ببینم بعدشم FF X-2 رو بازی کنم...
پ.ن:اندینگ بازی رو به هیچ وجه اسپویل نکن:D
آره دیگه همون Yojimbo هست باید پوله رو جمع کنی
هر سامونی که تو بازی هست یه Dark هم داره کلا سامون های dark رو آخر بازی بزنی بهت میده (Dark ها رو مثل سامون های معمولی بهت نمیده ولی اگه همشون رو بزنی Penance یعنی سخت ترین موجود فاینال 10 رو آزاد میکنه!)
انیما ائون یا سامون سیموره(در اصل پدر و مادر سیموره که مادرش زیر خاک وپدرش همونیه که دیدی) اونم باید برسی آخر بازی جاشم همون اول اول بازی هست(همون جایی که همه جا آب و مه بود و بعدش با ریکو آشنا میشدی) که برای گرفتنش باید تو 6 معبدی که تو بازی هست آیتم مخصوص رو بگیری همونایی که با قرار دادن کریستال بنفش ظاهر میشدند (اگه نگرفتی عیبی نداره آخر بازی:d میتونی گیری) بعد از انیما فقط یه ماگوس سیسترز میمونه که اون گرفتنش خیلی راحته
فاینال X-2 رو همون اولشو بازی کردم خوشم نیمد :( حالا چون زیاد اصرار میکنی پایانشو بهت میگم >:) : آخر بازی
رو بهت نمیگم خودت ببین:d

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
سلام دوستان.
بعد از اینکه پولمون پایه FFXIII خراب شد(دیسک دومم خراب بود بابا من خودم فن FF هستم:d)رفتم دوباره سراغ 12.
خوب والا من دنبال سامونا میگردم.توی کریستال میدونید کجا رو میگم؟داخل شهر نفرین شده.اسمشو یادم نیست.وقتی از اون پرتال ها که میبرنت یه جای دیگه استفاده میکردم اشتباه رفتم روی یکی دیگه و رفتم سمت بالای کریستال.اونجا دشمنان کم کم 20000 تا HP داشتن.یا علی.البته مهم قدرتشون بود که با یک ضربه میمردیم.میخواستم ببینم اونجا سامون داره یا نه که من همینجور دارم میرم جلو و وقت صرف میکنم.آخه کلا جای پرتیه و سامون ها هم جای پرتین کلا.مرسی.

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,706
نام
عرفان
سلام دوستان.
بعد از اینکه پولمون پایه FFXIII خراب شد(دیسک دومم خراب بود بابا من خودم فن FF هستم:d)رفتم دوباره سراغ 12.
خوب والا من دنبال سامونا میگردم.توی کریستال میدونید کجا رو میگم؟داخل شهر نفرین شده.اسمشو یادم نیست.وقتی از اون پرتال ها که میبرنت یه جای دیگه استفاده میکردم اشتباه رفتم روی یکی دیگه و رفتم سمت بالای کریستال.اونجا دشمنان کم کم 20000 تا HP داشتن.یا علی.البته مهم قدرتشون بود که با یک ضربه میمردیم.میخواستم ببینم اونجا سامون داره یا نه که من همینجور دارم میرم جلو و وقت صرف میکنم.آخه کلا جای پرتیه و سامون ها هم جای پرتین کلا.مرسی.
آره سامون ultima رو اونجا در بالاترين طبقه ميبيني يه شمشير اونجا ممكنه كه بهت بده كه اسمش excalibur هست(شانسش ٥٠-٥٠ هست تو يه دونه از اون ترژر هاست شمشيرش قدرت بالايي داره

• Like
Reactions: Genesis

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
امروز با کلی بدبختی یونالسکا رو کشتم...الان رسیدم به sin و تو یکی از گایدهای خارجی خوندم که باید قبل باس فایت سین کاراکترها رو تا آخر لول آپ کنم...
لطفا یکی یه راه راحت برای نابود کردن sin بهم بگه ضمنا Yojimbo رو هم گرفتم ولی تا الان کمک چندانی بهم نکرده چون هر موقع که عشقش بکشه اون ضربه zanmato رو می زنه...
راستی بین باس فایت sin و باس فایت فاینال ائون باراسکا سیو هست؟
بعد جادوی ultima ی لولو قویتره یا جادوی double cast ـش؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر