بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
پس داستان dmc5 چیه؟؟؟
راستی چراdmc1و dmc2تو بازارگیرنمیاد؟؟؟
تور خدا بگید از کجا برای pcباید تهیه کرد؟؟؟!!!
تا جای که من میدونم نسخه پی سی نداره
مگر اینکه بری با تبدیل بازی کنی و اجراش کنی روی کامپیوتر

milad dmc

کاربر سایت
Dec 16, 2014
211
نام
milad
دارم با ویرجیل بازی می کنم گیم پلیش عالیه هیچ کس نمی تونه جلوم وایسته حتی دانته فقط یه سوال بجز سکانس اول و اخر صحنه جدیدی تو بخش ویرجیل وجود نداره منظورم داستانی؟

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
دارم با ویرجیل بازی می کنم گیم پلیش عالیه هیچ کس نمی تونه جلوم وایسته حتی دانته فقط یه سوال بجز سکانس اول و اخر صحنه جدیدی تو بخش ویرجیل وجود نداره منظورم داستانی؟

نه. تنها بخشای داستانی شخصیتای جدید همون سکانس های شروع و پایانه.

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,081
نام
Mohsen
بازی رو تموم کردم ، بد نبود . رو حالت ها دیگه هم میرم تا DMC4 SE بخرم ولی این DLC ـیش رو رفتم ... اصلا کمبو و سرعت خوبی نداره Vergil به نظرم Dante بهتر بود . به علاوه اینکه خواستن شبیه دانته در بیارن ، به شمشیر یاماتو رو حالت های مختلف دادن که چیزی جالبی نیست . یعنی کپی دانته شده و از همه مهم تر این هستش که ... یه سری حرکات خیلی ساده و معروفه Vergil رو باید Devil Trigger داشته باشم ...
-------------------

یه ایده داشتم : Devil May Cry یه بازی Hack and Slash و Fighting هست که من به شخصه هنوز هیچ بازی رو نتونستم پیدا کنم که سرعت و کمبوهای Devil May Cry رو داشته باشه و هرکسی که بازی میکنه میتونه سبک خودش رو اجرا کنه . شما میتونی کله بازی رو با تفنگ تموم کنی یا با شمشیر تموم کنی یا اینکه Fight رو ببری رو هوا و اصلا کارشون رو ، رو هوا بسازید .

در هرصورت ، ایدم این بود که هرکس از بازیش یه چیزی حدود 2-3 دقیقه فیلم بگیره ( بیشتر هم شد اشکال نداره ) تا ببینم بچه های بازیسنتر چطوری بازی میکنن !!!
من خودم به شخصه یه خورده دیگه تمرین میکنم و فیلم میگیرم و تو اپارات میزارم و لینکش رو اینجا قرار میدم ( احتمالا فردا/فرداشب )

اینم لینک گیم پلی یک نفر
اونایی که 4 رو بازی میکنن باید یه همچین چیزی رو انجام بدن (>:))
این اقا با دسته بازی میکنه و این ویدئو واقعا یکی از ساده ترین کاراش هست . اون خیلی خوباش یک مقدار طولانی هستن .

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
عه ! بچه ها چرا تاپیک خاک خورده؟8-|:|
راستی میگم برای TGS اگه دویل 5 معرفی بشه منتظر کدوم داستان و کدوم شخصیتین؟
==================================================
من به شخصه میگم ورجیل! میتونه داستان خارق العاده ای داشته باشه
الان که شمشیرش دست نیروئه
پدرو پسر هم هستن تازه کاملا مخالف هم!
نیرو: آتشی و خشمگین و احساساتی
ورجیل: سرد و اروم
اصن اگه داستان نویس خوبی نظارت بهش بکنه مترکونه میشه یه داستانی مثه 3 و 1 که همه بیادش داریم:d
در کنار اون گیم پلی ورجیل که عالی بود (3) عالیترهم شد(4) احتمالا 5 دیه خارج از تصور میشه:d

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
اصن اگه داستان نویس خوبی نظارت بهش بکنه مترکونه میشه یه داستانی مثه 3 و 1 که همه بیادش داریم:d
در کنار اون گیم پلی ورجیل که عالی بود (3) عالیترهم شد(4) احتمالا 5 دیه خارج از تصور میشه:d

نه اقا پدر و پسر کلیشه ایه!!!:d
برگردن به هزاران سال پیش.اسپاردا>:)انقدر اپشن داره که دوتا بازی ازش بسازن>:)

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
آقا من به دلم برات شدن امسال دیگه سال موعود ـه :D

ورجیل + نرو + دانته با هم :D اما دلم نمیخواد مثل RE6 چند تا کمپین مختلف بذارن :/ یدونه کمپین اصلی باشه با دانته، بقیه شخصیت ها هم تو بعضی از قیمت های داستان یا کلا بعد از پایان بازی قابل بازی کردن باشن.

برای گیم پلی، از اونجایی که پلاتینیوم فعلا داره اکشن آر پی جی میسازه اونم دوتا دوتا، تنها امیدمون برای پیشرفت سبک DMC5ـه. امیدوارم یه سری تغییرات خفن تو گیم پلی و سیستم مبارزات داده بشه. یه چیز انقلابی در حد DMC3 و سیستم استایل اش. منتظریم :D

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
آقا من به دلم برات شدن امسال دیگه سال موعود ـه :D

ورجیل + نرو + دانته با هم :D اما دلم نمیخواد مثل RE6 چند تا کمپین مختلف بذارن :/ یدونه کمپین اصلی باشه با دانته، بقیه شخصیت ها هم تو بعضی از قیمت های داستان یا کلا بعد از پایان بازی قابل بازی کردن باشن.

برای گیم پلی، از اونجایی که پلاتینیوم فعلا داره اکشن آر پی جی میسازه اونم دوتا دوتا، تنها امیدمون برای پیشرفت سبک DMC5ـه. امیدوارم یه سری تغییرات خفن تو گیم پلی و سیستم مبارزات داده بشه. یه چیز انقلابی در حد DMC3 و سیستم استایل اش. منتظریم :D

دقیقا! اصلا با چند سناریو موافق نیستم
بنظرم یه سناریو با دو قسمت مثه 4
ورجیل و دانته
نیرو و دانته
از هر دو مدلش هم خوشم میاد (نه کمتر و نه بیشتر!)
دقیقا ما هم منتظریم;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر