بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
در مورد کارتون evil من چیزی نشنیدم ولی فکر کنم شما اشتباه متوجه شدی چون فیلم evil3 رو می خوان بدن روی بلوری به همراه تریلر evil5 و dmc4 .
داستان dmc1 رو میتونی بطور خلاصه پشت کاور بازی بخونی آخرشم بیا بهت می گیم چی شد:biggrin1:.
در مورد دموی قابل بازی dmc4 آخر امسال گفتن ولی من فکر می کنم بره برای یکی دوهفته قبل از ریلز بازی.
اینم جواب خوبه :biggrin1::love:

dmc1 نهايت داستان رو داشت ادم وقتي يادش مي افته موهاش سيخ ميخ مي كنه:biggrin1:
دموي بازي هم يه روز قبل رليز بازي بياد بازم ارزش داره:love:

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
یک خبر تو صفحع اصلی سایت گذاشتن که این تیکش برام جالب بود.
بعد از انجام 12 مرحله نخست بازی همراه با نرو,شخصیت بازی عوض شده و به دانته تغییر خواهد کرد.
فکر میکردم مثل شماره 3 میکنن که وقتی با دانته تموم میکردیم میتونستیم با ورجیل هم بریم.
جالب شد!

Devil-Dante

کاربر سایت
Nov 25, 2007
7
دوستان عزیز . آیا اطلاعاتی در مورد سیستم مورد نیاز برای اجرای DMC بر روی PC اطلاعی دارید ؟ گه دارید لطفا برای من بزارید. خیلی ممنون میشم.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

dantevergil.jpg

Persian-Elohimy

کاربر سایت
Nov 21, 2007
170
نام
حسین
سلام دوستان.
من خيلي وقت هست كه PS3 دارم و اينترنت هم دارم. اما متاسفانه نميتونم بازي دمو دانلود كنم. وقتي كه وارد Playstation Network ميشم به من ميگه كه شما نميتونيد از Playstation Network استفاده كنيد چون كشوري كه شما توش هستيد هنوز جزء Playstation Network حساب نميشه.
كسي ميتونه به من كمك كنه؟
ديگه نميتونم از دمو Devil May Cry 4 بگذرم. لطفا به من كمك تا هرطور شده اين دمو رو دانلود كنم.

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
راستش من خیلی وقته دمو دانلود نکردم ولی فکر نمی کنم همچین گیری بده :confused: میشه بگی چی مینویسه دقیقاَ متنش رو می گم . الان میرم یه دان بزنم بعد از قرنی ببینم چی میشه خبرش رو بهت میدم :biggrin1:

Persian-Elohimy

کاربر سایت
Nov 21, 2007
170
نام
حسین
من الان خونه نيستم كه امتحان كنم تا ببينم دقيقا چي ميگه اما وقتي Playstation Store رو باز ميكردم كاملا خالي بود.
حالا خودتون امتحان كنيد ببينيد چي ميشه خبرش رو بهم بديد ممنون ميشم.

BIIAA

کاربر سایت
Jan 9, 2007
293
Capcom تایید کرد بزودی در سال 2008 دمو Devil May Cry 4 را بر روی PLAYSTATIONStore and Xbox LIVE Marketplace قرار میدهد

اقا این دمو قابل باریه ؟

Persian-Elohimy

کاربر سایت
Nov 21, 2007
170
نام
حسین
من psstore رو دیدم برای من مشکلی نداره !!! احتمالاَ مال شما یه جای کار میلنگه من میگم دوباره ثبت نام کنید این بار بادقت تر :biggrin1:

نميدونم.
حالا من بازم سعي خودم رو ميكنم ببينم ميشه يا نه.
يعني ميتونه مشكل از جايي كه هستم باشه؟ منطورم محل اقامتم هست.

BIIAA

کاربر سایت
Jan 9, 2007
293
اقا مگه Capcom نگفته بود دمو قابل بازی Devil May Cry 4 فقط برای xbox 360 میاد چطور برای ps3 هم میاد البته من خودم طرفدار ps3 هستم و ps3 دارم راستی این دمو برای pc هم میاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر