بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
حالا بزارین این بازی بیاد...شاید داستان یک چیز دیگه شد و نظر من هم 360 درجه فرق کرد
موافقم...اینجوری نمیشه قضاوت کرد!
نگرفتید چی شد :biggrin1:
(360 درجه )
منظورشون اینه که در هر حال نظرشون تغییر نمیکنه :biggrin1:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
:biggrin1:
ولی نمی دونم چرا می ترسم سری چهارم مثل سری های قبلش نباشه ( البته من همه رو بازی نکردم...ولی بازم)
معلومه که نمیشه :biggrin1: با این بازیهایی که کپکام در آورده مثل روز روشنه که مثل سری های قبل نمیشه

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
معلومه که نمیشه :biggrin1: با این بازیهایی که کپکام در آورده مثل روز روشنه که مثل سری های قبل نمیشه
ممنون از دلداریتون :D حالا بازی های کپکام خیلی هم بد نشده ها...یعنی اصلا بد نشده.... دویل می کرای هم انشاء الله بازی خوبی از آب در میاد و بین کل سری ها یه شاهکار عظیم میشه ... آمین :D

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
ممنون از دلداریتون :D حالا بازی های کپکام خیلی هم بد نشده ها...یعنی اصلا بد نشده.... دویل می کرای هم انشاء الله بازی خوبی از آب در میاد و بین کل سری ها یه شاهکار عظیم میشه ... آمین :D
من منظورم بازیهایی که کپکام ساخته نیست منظورم مسخره بازیهایه که کپکام سر DMC در آورده هست :biggrin1:

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
من منظورم بازیهایی که کپکام ساخته نیست منظورم مسخره بازیهایه که کپکام سر DMC در آورده هست :biggrin1:
اوه...ببخشید بد متوجه شدم:D البته به نظر من بازی های دویل می کرای از بهترینای کپکام هستن... بالا و پایین میشن ولی بازم بهترینن!!!ولی قبول دارم توی سری چهارم هم اگه دانته قهرمان بود خیلی خوب میشد

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
من با اجازه نظرم رو بگم امیدوارم برخورد نشه باهاش:biggrin1:
میدونید منم فکر نمی کردم خوب بشه این شماره چهار ولی با داستانی که دیدم به نظرم خیلی جالبه ضمن اینکه حالت بازی عوض نشده و مثل سری های قبل هست مخصوصاَ شماره 1 بازی که قبلاَ گفتم منو خیلی یاد یک انداخت مخصوصاَ آهنگ فایتاش البته اگه خواننده رو حذف کنید .
در کل یکی از شرکتهایی که خیلی قبولش دارم کپکام هست چون واقعاَ خبره هستن :love:
اینم نظر من با اجازه :blushing:

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
دوستان این شماره پر فروش میشه من پدرم در آمد تا این اطلاعاتو بدست آوردم . بازدید کنندهای محترم اگه کسی خواست از پست من کپی بکنه باید با ذکر اسم سایت و اینجانب باشه و هر جا ببینم برخورد میشود .
1- نرو کیست اطلاعاتی بدهید ؟
نرو در حقیقت پسر دانته هست و گفته نشده که چرا نرو و دانته همدیگر را نمیشناسند . شباهت زیاد دانته و نرو من میگویم مادرش ترش هست چون خودش هم یک روح شیطانی داشت شاید هم لیدی باشد . باید دید آخر داستان چه میشود .
2 - ورجیل کجاست ؟
گفته میشد در این داستان هست شاید یک شایعه بوده شاید چیزی را بروز نمیدهند تا سوپرایزی باشد . طبق گفته ها ورجیل را روزی در غالب اول شخص روزی خواهیم دید .
3 - چرا نرو دستش شیطانی میشود ؟
دانته پدر او است و این امر طبیعی است دستش از شدت خشم روشنتر میشود .
4 - چرا رنگ قرمز و آبی برای دست شیطانی او انتخاب شد ؟
در ژاپن رنگ آبی رنگ خشم است و رنگ قرمز رنگ خون و نیمه دیگر خشم پس این دو رنگ انتخاب شد .
اگه سوالی داشتید بپرسید تا من جواب را پیدا کنم من هر شب سر میزنم تا ببینم چه سوالهایی پرسیدید .
باز هم میگویم کپی برداری از مطالب من به هر صورت حتی اگر تحریرش عوض شود باید با ذکر اسم سایت و نام من صورت گیرد درغیر این صورت ...... باتشکر

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
دوستان این شماره پر فروش میشه من پدرم در آمد تا این اطلاعاتو بدست آوردم . بازدید کنندهای محترم اگه کسی خواست از پست من کپی بکنه باید با ذکر اسم سایت و اینجانب باشه و هر جا ببینم برخورد میشود .
1- نرو کیست اطلاعاتی بدهید ؟
نرو در حقیقت پسر دانته هست و گفته نشده که چرا نرو و دانته همدیگر را نمیشناسند . شباهت زیاد دانته و نرو من میگویم مادرش ترش هست چون خودش هم یک روح شیطانی داشت شاید هم لیدی باشد . باید دید آخر داستان چه میشود .
2 - ورجیل کجاست ؟
گفته میشد در این داستان هست شاید یک شایعه بوده شاید چیزی را بروز نمیدهند تا سوپرایزی باشد . طبق گفته ها ورجیل را روزی در غالب اول شخص روزی خواهیم دید .
3 - چرا نرو دستش شیطانی میشود ؟
دانته پدر او است و این امر طبیعی است دستش از شدت خشم روشنتر میشود .
4 - چرا رنگ قرمز و آبی برای دست شیطانی او انتخاب شد ؟
در ژاپن رنگ آبی رنگ خشم است و رنگ قرمز رنگ خون و نیمه دیگر خشم پس این دو رنگ انتخاب شد .
اگه سوالی داشتید بپرسید تا من جواب را پیدا کنم من هر شب سر میزنم تا ببینم چه سوالهایی پرسیدید .
باز هم میگویم کپی برداری از مطالب من به هر صورت حتی اگر تحریرش عوض شود باید با ذکر اسم سایت و نام من صورت گیرد درغیر این صورت ...... باتشکر
شما که اینقدر از کپی برداری بدون ذکر نام منبع عصبانی میشید و میخواید باهاش برخورد کنید چرا خودتون منبع از حرفهاتون (که اخبار به این مهمی باید یه منبع خیلی مهم هم داشته باشه !) رو معرفی نکردید ؟؟؟؟؟؟؟
به هر حال اطلاعات قشنگی بود ( دستت درد نکنه )

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
باهات موافقم اما من این مطالب و با کمک دوستم که خودش در آمریکا است بدست آوردم ( ایرانی هست نگین کلاس نزار ) اون برای من مطالبو میل کرده منم گذاشتم اینجا برای همین گفتم باید منبع باشه . دوست منم خودش آخر بازیخور هست . اگه اطلاعات جدیدی خودم پیدا کردم میزارم . چون از سایتی مطالب معنی نکرده بودم برای همین منبع بگم نریمان از امریکا :biggrin1:
( مطمئن باشید سر من بره منبع یادم نمیره اگه خبر جنجالی باشه )

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
نرو در حقیقت پسر دانته هست

:eek::eek::eek:
جدا؟؟ خدایا... چه جالب ...همین یه زمینه برای صلح بین طرفدارای دانته و نرو هست :D
ولی خدایی دانته با توجه به اینکه پدر نور باشه خیلی خوب مونده :D

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
:eek::eek::eek::eek:
(من خیلی وقت پیش این نظریه رو تو تاپیک دادم...باهام برخورد شد!)
اما...
اگر پدرش دانته هست...ما...ماد...مادرش کیه؟:crying1:
تریش؟لیدی؟
یعنی چی؟....آخه یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لیدی که اصلا!تریش هم عمرا!
دانته زن نداره!نرو اصلا بچه سر راهیه!
نگاه کن چطوری با احساسات ما بازی میکنن!
نرو پسر دانته؟.....
--------
از شوخی گذشته،من که از نرو حالم به هم میخوره،اگر واقعا نرو پسر دانته باشه حرفامو پس میگیرم و نظرم 180 درجه اینبار فرق میکنه!
چون خون پدر در پسرش هم هست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر