بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

Persian-Elohimy

کاربر سایت
Nov 21, 2007
170
نام
حسین
شمشیرش تو شماره 4 پس چه کار میکنه؟!:confused:
این دوستی که عکس اسلحه ها رو گذاشتن دقت نکردن. چون این اسلحه های کل سری های DMC هست. میتونید بین این اسلحه ها Alastor هم ببینید که متعلق به DMC1 هست.
اگه باور ندارید اینجا رو ببینید.
http://www.devilmaycry.com/home.html

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
شما درست میگید...
ورجیل تغییر نام میده و میشه Nelo Angelo
دقت نکرده بودم.
Devil-may-cry-vergil-nelo-angelo.jpg
----
من خودم به شخصه دیگه چیزه قابل توجهی تو این شماره نمیبینم!
ورجیل نیست...دانته شخصیت اول نیست...باید برا پیدا کردن عشق نرو بجنگیم!
کلا این بازی دیگه نابود شد رفت!

Persian-Elohimy

کاربر سایت
Nov 21, 2007
170
نام
حسین
شما درست میگید...
ورجیل تغییر نام میده و میشه Nelo Angelo
دقت نکرده بودم.
Devil-may-cry-vergil-nelo-angelo.jpg
----
من خودم به شخصه دیگه چیزه قابل توجهی تو این شماره نمیبینم!
ورجیل نیست...دانته شخصیت اول نیست...باید برا پیدا کردن عشق نرو بجنگیم!
کلا این بازی دیگه نابود شد رفت!

دوستان ما كه هنوز Devil May Cry 4 بازي نكرديم كه بخواهيم از شخصيت Nero انتقاد كنيم.
من كه خودم توي يه ويديو ديدم كه Nero تيكه هاي خوبي مينداخت. Style باحالي هم داشت.
فكر نميكنيد بهتر باشه يكبار به Nero فرصت بديد تا ببينيم حرف حصابش چيه؟ نگران Dante نباشيد اون نقشش كمرنگ نميشه چون اون تنها پسر Sparda هست و ريشه Devil May Cry هست.
من كه مطمعن هستم Devil May Cry 4 با استفاده از Nero در كنار Dante پر حيجان ترين بازي خواهد شد.

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
اینجا کسی منتظر Verjil نشینه.
Verjil توی Devil May Cry1 کشته شد. در واقع Verjil بعد از جنگ اخر با Dante در Devil May Cry3 رفت توی دنیای زیرین و شکلش به کلی عوض شد.
devil_may_cry.jpg

اگه تمام DMCها رو بازی کرده باشید میدونید
این مطالبی که شما گفتی رو همه میدونن اما اصلا vergil تو DMC 1 نمرد درسته شکلش عوض شده و رفت زیر دست موندوس اما تو DMC 1 اصلا هیچ جا نمیبیم که vergil یا همون nelo بمیره تو آخرین نبردش با دانته فرار میکنه و دیگه معلوم نمیشه چی میشه
پیشنهاد میکنم یه بار دیگه DMC 1 رو بازی کنید
در مورد اون اسلحه ها هم باید بگم که شما وقتی وارد سایت DMC میشی وقتی میرید تو قسمت DMC 4 گزینه ی weapon رو انتخاب کنید همین اسلحه ها که من تو صحفه ی قبل عکسشو گذاشتم میبیند یعنی اینا همشون تو DMC 4 هستن اگه مال همه ی قسمت های DMC بود باید اثری از دیگر اسلحه های بازی مثل اون راکت انداز تو DMC 3 یا اسلحه ی اون دختره تو DMC 2 هم توش میبود که نیست پس نتیجه میگیریم اینا اسلحه های DMC 4 هست به عبارتی دیگر vergil هم توی DMC 4 هست :biggrin1:
البته باز هم در اینجا یه مسئله که هست اینه که ورجیل که توی DMC 1 تغییر کرد دیگه از این اسلحه ها استفاده نمیکرد یه کم پیچیده شده قضیه :biggrin1: اما مطمئنم که ورجیل تو DMC 4 هست
اگه نباشه من به شخصه بازی رو تحریم میکنم :biggrin1:
باید برا پیدا کردن عشق نرو بجنگیم!
عشق نرو ؟ یه بار فکر کنم توضیح دادم نرو اون دختره رو مثل یه مادر و خواهر بزرگتر دوست داره در واقع اون دختره اصلا سننش ار نرو خیلی بالاتره که عشقش باشه :biggrin1:

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
عشق نرو ؟ یه بار فکر کنم توضیح دادم نرو اون دختره رو مثل یه مادر و خواهر بزرگتر دوست داره در واقع اون دختره اصلا سننش ار نرو خیلی بالاتره که عشقش باشه
وقتی من میگم به خاطر عشق،این عشق میتونه،مادر،پدر،خواهر،برادر و زن و بچه و اینا باشه:biggrin1:
به هر حال این مردک داره به خاطر گیر اوردن خواهر یا مادرش میجنگه:biggrin1:
دانته هیچوقت به خاطر این چیزا نجنگید!به خاطر مردم جنگید:cool:
------
راستی...الان ورجیل مرده یا نمرده؟
یکی میگه مرده...یکی میگه نمرده،لطفا پاسخ نهایی رو اعلام بفرماید:-"

THE UNDERTAKER

کاربر سایت
Oct 11, 2005
307
آقا من يه سوال از شماها دارم.

به نظر شما تيپ(هم تيپ هم شخصيت) دانته در كدام قسمت از سري Dmc از همه باحال تر بوده؟

ورجيل چه طور؟

به نظر خودم هردو در Dmc3 بهترين بودند

Persian-Elohimy

کاربر سایت
Nov 21, 2007
170
نام
حسین
من هيچوقت از چيزي كه مطمعن نيستم حرفي نميزنم. الانم كه ميگم Verjil كشته شده فقط نظر خودم هست.
شما فكر نميكنيد كه اگر كسي بنام Verjil بود, Capcom حد اقل يكبار اسمشو مياورد تا طرفداراش اسم Devil May Cry 4 رو توي ليست خريدشون بنويسن؟

Persian-Elohimy

کاربر سایت
Nov 21, 2007
170
نام
حسین
آقا من يه سوال از شماها دارم.

به نظر شما تيپ(هم تيپ هم شخصيت) دانته در كدام قسمت از سري Dmc از همه باحال تر بوده؟

ورجيل چه طور؟

به نظر خودم هردو در Dmc3 بهترين بودند
من هم با شما موافقم
مخصوصا costumهاي بعدي Dante

آخرین ویرایش:

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
اینجا کسی منتظر Verjil نشینه.
من هيچوقت از چيزي كه مطمعن نيستم حرفي نميزنم. الانم كه ميگم Verjil كشته شده فقط نظر خودم هست.
آخرین نبردش با دانته فرار میکنه و دیگه معلوم نمیشه چی میشه
Verjil توی Devil May Cry1 کشته شد.
:biggrin1::biggrin1:
حالا چیزی نشده!یک چند ماه صبر میکنیم بازی بیاد....بعد معلوم میشه کی هست،کی نیست!
دو ماه پیش کسی باورش میشد لیدی و تریش هر دو باشن؟نه والا!
یک ماه دیگم ممکنه بگن ورجیل هم هست!
----
درباره تیپ دانته!
از نظر من تو همه شماره ها تیپش خوبه،نسبت به سنش.
کلا استاد دانته همه جا و با هر شکل و شمایلی یکه:cool:

BIIAA

کاربر سایت
Jan 9, 2007
293
اقا من ps3 دارم خیلی دوست devil may cry 1 را بازی کنم ولی حیف نمی تونم بازی های کپی ps2 را بازی کنم که این بازی را بازی کنم کسی می دونه چجوری از ایران میشه dvd اورجینالش را گرفت ترو خدا کمکم کنید چون وقته دنبال dvd اورجینالش هستم

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
اقا من ps3 دارم خیلی دوست devil may cry 1 را بازی کنم ولی حیف نمی تونم بازی های کپی ps2 را بازی کنم که این بازی را بازی کنم کسی می دونه چجوری از ایران میشه dvd اورجینالش را گرفت ترو خدا کمکم کنید چون وقته دنبال dvd اورجینالش هستم
کپیش که خیلی سخت پیدا میشه حالا چه برسه یه ارجینالش فکر نمی کنم که بتونی پیدا کنی مغازه باید خیلی اتیغه فروش باشه تا این بازی رو داشته باشه :biggrin1:

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
فكر نميكنيد بهتر باشه يكبار به Nero فرصت بديد تا ببينيم حرف حصابش چيه؟

موافقم...میدونید نرو هیچ وقت جای دانته رو نمی گیره....ولی حالا دلیل نمیشه که شخصیت بدی باشه مشکل فقط اینجاست که یه جورایی نقش دانته رو گرفته بجز این مورد من یکی که باهاش مشکلی ندارم :cool: ( جا و نقش از نظر مفهوم باهم فرق میکنن!)
--------------
در مورد حضور ورجیل هم فقط امیدوارم باشه...حالا با هر شکل و شمایلی که کپکام دوست داره :biggrin1:
--------------
من فقط DMC 3 رو بازی کردم...ولی از روی عکسایی که از شماره های قبلی دیدم به نظرم استیل دانته توی همون سری سوم بهترین بود!!!

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
موافقم...میدونید نرو هیچ وقت جای دانته رو نمی گیره....ولی حالا دلیل نمیشه که شخصیت بدی باشه مشکل فقط اینجاست که یه جورایی نقش دانته رو گرفته بجز این مورد من یکی که باهاش مشکلی ندارم ( جا و نقش از نظر مفهوم باهم فرق میکنن!)
انقد زود یادتون رفت؟
عمه من با جفت پا پرید تو صورت دانته:biggrin1:؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
انقد زود یادتون رفت؟
عمه من با جفت پا پرید تو صورت دانته:biggrin1:؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یادم نرفته... ولی از دوتا دشمن نمیشه توقع داشت که قربون صدقه هم برن :D دانته و ورجیل هم روابطشون خوب نبود ولی کسی از ورجیل به اون صورت بدش نمی اومد ( البته قبول دارم وجیل هیچ وقت جفت پا تو دهن دانته نرفت :D) من اصلا از اینکه نرو جای دانته رو گرفته خوشم نمیاد ... ولی دلیل نمیشه که کاراکتر بدی باشه :D

شايد Nero ميخواسته Dante رو از بازي بندازه بيرون

خب...اگه نرو جسارت کنه همیچین کاری رو انجام بده من یکی همه ی حرفامو پس میگیرم!!! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر