بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

Victarion

Loyal Member
یه سوال دیگه !
کسی میدونه که موی سفید (بازم شروع کردم_ولی خدایی واسم جای سواله!_) توی فرهنگ ژاپن ( اگه بازی تو ژاپن باشه ! ) نماد چیه ؟
منظورم اینه که مثلا آبی نماد شر و بدی ، و قرمز نمادی از خیر و نیکی ، موی سفید چه نمادی میتونه باشه ؟
کی اینو گفته که رنگ آبی تو ژاپن نماد شر و بدیه؟ شما بر عکس گفتی خیلی از مستندات هست که میگه این حرف اشتباهه تو بسیاری از بازیهای ژاپنی میبینیم قرمز رنگ بدی مثلا تو Onimusha 4 که رنگ Demon eye قرمزه و از اسمش هم معلومه:-"
یا مثلا تو بازی Blue Dargon همینطور هم که از اسمش معلومه رنگ اون اژدها آبیه و اون اژدها تا اونجایی که من می دونم شر و بد نیست:)
در ضمن تو فرهنگ ژاپن هر کسی که موی رنگی به غیر از سیاه داشته باشه به عنوان خارجی حساب میشه چون تو ژاپن خیلی کم پیش میاد کسی موهاش رنگی به غیر سیاه باشه و اینو به وضوح تو بازی Onimusha میبینیم
در ضمن DMC هیچ ربطی به ژاپن نداره جز اینکه ورجیل از Katana استفاده میکنه

satansilent

کاربر سایت
خب این که جدید نبود (اصلا فکر کنم موضوع نبود !;) ) تا حالا یه 10-15 نفری اومدن و لینک دادن و یه 30-40 نفری هم دانلودشون کردن و هیچ خیری هم ازشون به ما (حداقل من) نرسید !:(
خوب بود میگفتی هر کی خواست بگه که واسش پست میکنی ، اون موقع میشد یه خبر داغ داغ و کلی هم دعات میکردیم ! :biggrin1:
خوب اگه همه down ميكردن ميشد دربارش بحث كرد كه يه جورايي موضوع fan ها ميشد!
فكر نكنم تمام قسمتاش اومده باشه و هنوز ادامه داره اگه تموم شد به قسمت انيميشن www.persiantools.com برو برات ميفرستن و فقط پول DVD رو ازت ميگيرن.
اگه سوال داشتي pm بده.

Iraj

کاربر سایت
کی اینو گفته که رنگ آبی تو ژاپن نماد شر و بدیه؟ شما بر عکس گفتی خیلی از مستندات هست که میگه این حرف اشتباهه تو بسیاری از بازیهای ژاپنی میبینیم قرمز رنگ بدی مثلا تو Onimusha 4 که رنگ Demon eye قرمزه و از اسمش هم معلومه:-"
یا مثلا تو بازی Blue Dargon همینطور هم که از اسمش معلومه رنگ اون اژدها آبیه و اون اژدها تا اونجایی که من می دونم شر و بد نیست:)
در ضمن تو فرهنگ ژاپن هر کسی که موی رنگی به غیر از سیاه داشته باشه به عنوان خارجی حساب میشه چون تو ژاپن خیلی کم پیش میاد کسی موهاش رنگی به غیر سیاه باشه و اینو به وضوح تو بازی Onimusha میبینیم
در ضمن DMC هیچ ربطی به ژاپن نداره جز اینکه ورجیل از Katana استفاده میکنه
دستت درد نکنه ! خیلی خوب توضیح دادی مرسی . مشکلم در مورد رنگ موهاشون حل شد !:)
ولی در مورد رنگ آبی و قرمز من یه نموره بازم شک دام که آبی رنگ شر و بدی و قرمز رنگ خیرو نیکی ! چون خوب یادمه این رو از یه جایی خونده بودم ولی یادم نیست کجا بود :(

Asuka-200X

کاربر سایت
اگه اشتباه نکنم موی سفید توی فرهنگ ژاپن برای آدمای مرموز هست:) نکته ی جالب هم اینجاس که معمولا از این رنگ مو برای شیاطین استفاده میشه نه آدما

M1

کاربر سایت
من یه چیز جدید فهمیدم. به این عکس نگاه کنید به علامتی که رو بازوی نرو هست و نوع شمشیرش دقت کنید.

4bogmci.jpg

حالا به علامتی که روی بازوی این شخصیت جدید هست و نوع شمشیرش بازم دقت کنید!

4cwzb42.jpg

همانطور که میبینید نوع شمشیر و علامت روی بازوی هر دوشون یکی هست و این یعنی این دو تا با هم یه رابطه ای دارن و شاید از یک فرقه باشند یا مثلا این یارو رئیس نرو باشه.

Iraj

کاربر سایت
ایول محمد جون بابا کجا رو گرفتی ! خداییش فکر نکنم هیشکی به ابنجاش دقت کرده باشه ایول !
راستی فلشات منم رو کشت :biggrin1:

Dante Is Alive

کاربر سایت
همانطور که میبینید نوع شمشیر و علامت روی بازوی هر دوشون یکی هست و این یعنی این دو تا با هم یه رابطه ای دارن و شاید از یک فرقه باشند یا مثلا این یارو رئیس نرو باشه.

55.gif

يعني چي آخه ؟! اين ديگه چه نتيجه گيري بود ؟! خدايي از كجا فهميدي اين بابا ممكنه رئيس نرو باشه ؟!‌

SamuraiX

کاربر سایت
ایشون به عنوان مثال مطرح کردن که شاید رئیسش باشه
ولی حداقل مطمئنیم که جفتشون توی اون فرقه کذایی هستن. به احتمال زیاد اعضای این فرقه قصد خوبی از احضار کردن اسپاردا ندارن برای همینه که دانته با اونا مخالفه ( اگه به تریلرا دقت کرده باشین میبینین که دانته فقط اعضای فرقه رو میکشه نه آدمای معمولی رو)
نرو هم احتمالا این وسط گیج گاگوله و از نیت فرقه خبر نداره برای همینه که انقده برای دانته شاخ بازی درمیاره

Iraj

کاربر سایت
من بالاخره موفق شدم و با هزار کلک و ... یه PS2 و DMC 1 , 2 رو گیر بیارم :cheesygri
امروز شماره 1 ش رو شروع کردم ، این چقدر سخته ! نمیشه غولاشو زد ! آخه نامردیه دیگه فقط یه دونه خون میشه همراه داشت ;) الان هم به مرحله 5 رسیدم ! گرافیکشم که خوبه نسبت به شماره 2 و 3 ، کلا ایول ! فقط حیف که نمیشه مثل شماره 3 با دو تا شمشیر combo زد ;)
ولی کلا خیلی قشنگه (داشتم عقده ای میشدم :cheesygri)

Asuka-200X

کاربر سایت
من بالاخره موفق شدم و با هزار کلک و ... یه PS2 و DMC 1 , 2 رو گیر بیارم :cheesygri
امروز شماره 1 ش رو شروع کردم ، این چقدر سخته ! نمیشه غولاشو زد ! آخه نامردیه دیگه فقط یه دونه خون میشه همراه داشت ;) الان هم به مرحله 5 رسیدم ! گرافیکشم که خوبه نسبت به شماره 2 و 3 ، کلا ایول ! فقط حیف که نمیشه مثل شماره 3 با دو تا شمشیر combo زد ;)
ولی کلا خیلی قشنگه (داشتم عقده ای میشدم :cheesygri)
خوش به حالت.... من هرچی می گردم سری های قبلی دویل رو پیدا نمیکنم...

Brad

کاربر سایت
ایشون به عنوان مثال مطرح کردن که شاید رئیسش باشه
ولی حداقل مطمئنیم که جفتشون توی اون فرقه کذایی هستن. به احتمال زیاد اعضای این فرقه قصد خوبی از احضار کردن اسپاردا ندارن برای همینه که دانته با اونا مخالفه ( اگه به تریلرا دقت کرده باشین میبینین که دانته فقط اعضای فرقه رو میکشه نه آدمای معمولی رو)
نرو هم احتمالا این وسط گیج گاگوله و از نیت فرقه خبر نداره برای همینه که انقده برای دانته شاخ بازی درمیاره
Holy Knights
اين فرقه توسط Sparda ساخته شده .

M1

کاربر سایت
55.gif

يعني چي آخه ؟! اين ديگه چه نتيجه گيري بود ؟! خدايي از كجا فهميدي اين بابا ممكنه رئيس نرو باشه ؟!‌

گفتم "شايد " نگفتم که حتما اين يارو بايد رئيس نرو باشه! شما به اين عکس نيگا کن:

53yqe61.jpg

تو اين عکس معلومه که اين يارو سر دسته ي اين شواليه هاي مقدس هست خوب حالا براي چي اينو گفتم؟ چون دانته توي يه دمو داشت با اين شواليه هاي مقدس ميجنگيد و نرو هم داشت از اين کار دانته جلو گيري مي کرد خوب با اين اوصاف آدم فکر ميکنه اين يارو که سردسته ي اين شواليه هاست به نرو دستور ميده که دانته رو متوقف کنه براي همين هم اين دو تا با هم ميجنگند (حالا دو باره نياي بگي از کجا میدونی اينجوري که ميشه و.... گفتم که من فقط حدس ميزنم که اينجوري باشه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر