بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
در مورد اینکه با هر دو میشه بازی کرد منم موافقم !
ولی امیدوارم مثل شماره 3 نباشه !
یعنی مثلا تا آخر بازی دانته آدم بده باشه و فقط وقتی تونستیم بازی رو تموم کنیم بشه با دانته همون مراحل تکراری رو بازی کرد ! این جوری بد جور حالگیریه ( من نمیخوام :(( )

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
نمي دونم قبلا كسي اينو گفته با نه ديدم از بي موضوعي داريد ميميريد خوب به هر حال در لينك زير انيميشن Devil may cry رو ميتونيد دانلود كنيد:
http://www.bleachexile.com/multimedia/devil-may-cry-anime-downloads/
خب این که جدید نبود (اصلا فکر کنم موضوع نبود !;) ) تا حالا یه 10-15 نفری اومدن و لینک دادن و یه 30-40 نفری هم دانلودشون کردن و هیچ خیری هم ازشون به ما (حداقل من) نرسید !:(
خوب بود میگفتی هر کی خواست بگه که واسش پست میکنی ، اون موقع میشد یه خبر داغ داغ و کلی هم دعات میکردیم ! :biggrin1:

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
خب این که جدید نبود (اصلا فکر کنم موضوع نبود !;) ) تا حالا یه 10-15 نفری اومدن و لینک دادن و یه 30-40 نفری هم دانلودشون کردن و هیچ خیری هم ازشون به ما (حداقل من) نرسید !:(
خوب بود میگفتی هر کی خواست بگه که واسش پست میکنی ، اون موقع میشد یه خبر داغ داغ و کلی هم دعات میکردیم ! :biggrin1:

آقا من اونو دانلود كردم ... چيز جالبي نبود اما بازم بدك نبود . داستانش حول و حوش شماره ي سه بود .

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
من دانلود نکردم ولی خیلی دست دارم ببینم:laughing:
---------------------------------------
یکی از بچه ها که همه ی سری ها رو بازی کرده میتونه یه لطفی بکنه و اسم همه ی کاراکترا رو بنویسه.... (و اینکه هر کدوم برای کدوم سری بودن!)

با تشکر

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
بازی کردن با دانته یک چیز دیگه هست مگه نه!!!!

منم با Asuka-200X موافقم هرکس سری DMC را بازی کرده بیاد وبگه اسم کاراکتر ها تو قسمت 1و2 کیا بودن

صفحه هاي پيش لادن جان لطف كرده بودن و توضيح داده بودن . اگه ميشه لادن جان بازم توضيح بده براي دوستان .

ممنون .

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
صفحه هاي پيش لادن جان لطف كرده بودن و توضيح داده بودن . اگه ميشه لادن جان بازم توضيح بده براي دوستان .

ممنون .
اگه لادن جان زحمتشو کشیدن پس دیگه لازم نیست!!! خیلی ممنون :cheesygri
-----------------------

64631-20060709215211.jpg

M1

کاربر سایت
Jun 17, 2007
195
یه سوال باهال :
کسی میدونه این بروبچز Dmc چند سالشونه ؟
دانته و ورجیل و... کلا همه ی اونایی که موهاشون سفیده عمرشون باید بالای هزار سال باشه چون نیمه انسان-نیمه شیطان هستن ولی اون دختره lady فک کنم 16 یا 17 سالش باشه.

حالا این Dmc 4 کی قرار بیاد؟
q1 2008

4m7esjo.jpg

آخرین ویرایش:

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
یه سوال دیگه !
کسی میدونه که موی سفید (بازم شروع کردم_ولی خدایی واسم جای سواله!_) توی فرهنگ ژاپن ( اگه بازی تو ژاپن باشه ! ) نماد چیه ؟
منظورم اینه که مثلا آبی نماد شر و بدی ، و قرمز نمادی از خیر و نیکی ، موی سفید چه نمادی میتونه باشه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر