بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
هنوز بازی که نیومده داداش شما داستانو پیشاپیش حفظید :D ! مظمئن باش داستان از سری های قبل بیشتر ابهام داره مثلا اون دختره کیه الان ؟!:D

من خودم حدس ميزنم که داستان بدتر از قبل بشه ولى اگه kat رو ميگى اون يکى از عضو هاى سازمان the order هست و دست راست Vergil ه.

اون ابهامات devil3 و devil4 هم که آتوسا خانم گفت من جواب دادم ولى پستمو پاک نمودند :d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
ریتینگ رسمی DmC

02606772523169442872.jpg

آخرین ویرایش:

Ana Lucia

کاربر سایت
Jul 6, 2011
114
نام
ترانه
سلام. من میخواستم یه نسخه از این بازی رو بگیرم ولی اول میخوام بدونم چجور بازیه؟ من عاشق سری بازی های رزیدنت اویلم برای همین اگه میشه این بازی رو با رزیدنت اویل مقایسه کنید. بعد از کدوم نسخه شروع کنم؟ داستان نسخه های 1 و 2و 3و 4 به هم مرتبطه و حتما باید از یک شروع کنم؟؟

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
سلام. من میخواستم یه نسخه از این بازی رو بگیرم ولی اول میخوام بدونم چجور بازیه؟ من عاشق سری بازی های رزیدنت اویلم برای همین اگه میشه این بازی رو با رزیدنت اویل مقایسه کنید. بعد از کدوم نسخه شروع کنم؟ داستان نسخه های 1 و 2و 3و 4 به هم مرتبطه و حتما باید از یک شروع کنم؟؟
Devil May Cry 1 به نوعی اول قرار بوده ادامه ی سری Resident Evil باشه ولی بعدا میکامی نظرش رو عوض می کنه ترجیح میده یه آپی جدید خلق کنه. داستان بازی و گیم پلیش زیباست، ولی سبک بازی H&S هست. که خب سبک پرطرفدارایه ولی با اویل فرق داره. داستان نسخه های 1 تا 4 هم با کمی جا به جایی زمانی بهم مربوط میشن و همشون داستان قهرمان بازی یعنی دانته رو به تصویر می کشن ;)

---------- نوشته در 08:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:54 PM ارسال شده بود ----------

ریتینگ رسمی DmC

02606772523169442872.jpg

این ریتینگ رو دیدم یعنی ؟ :D هم ذوق داریم ، هم شک داریم ، هم می ترسیم کلا :D
همینطور هم که می بینین کاپکوم پیشرفت کرده در جه سنی Mature داده، همین خطریش می کنه :-s :D

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
یعنی تمام بخش های یه بازی Mature رو داره ها :D از خشونت ، خون ، اشاره به مواد مخدر بگیر تا ......... Nud!ty :| :D

همینه که میگم خطریش می کنه :|
به هر حال شدیدا منتظریم پانزدهم ژانویه تاریخ انتشار تو اروپا میشه ؟

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
منم به شدت منتظرم تا بياد و دعا ميکنم که اصلا به موفقيت نرسه و يک شکست باشه برا کپکام. :d
چون اگه به موفقيت برسن حتما DmC2 رو ميسازن وبيخيال Devil5 ميشن که اصلا برام خوشايند نيست.

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
یعنی تمام بخش های یه بازی Mature رو داره ها :D از خشونت ، خون ، اشاره به مواد مخدر بگیر تا ......... Nud!ty :| :D

من هی گفتم این بازی Nud*ty خواهد داشت هیچکی قبول نکرد! :ی این عکس برای من نمیاد، حالا partial هم نیست؟! خود اصل Nud*ty ـه؟! :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
یعنی با این بازی بگیرنمون دیگه کارمون ساختس! :-/
همینه که میگم خطریش می کنه :|
به هر حال شدیدا منتظریم پانزدهم ژانویه تاریخ انتشار تو اروپا میشه ؟
البته بازی به احتمال زیاد ممنوع نمیشه ولی خب ترجیحا جلوی خانواده نباید بازی کنیم :d ( مخصوصا دفع اول که نمیدونیم کجای بازی امکان داره صحنه های اینجوری باشه )

منم به شدت منتظرم تا بياد و دعا ميکنم که اصلا به موفقيت نرسه و يک شکست باشه برا کپکام. :d
چون اگه به موفقيت برسن حتما DmC2 رو ميسازن وبيخيال Devil5 ميشن که اصلا برام خوشايند نيست.
بعد از این نسخه DMC5 منتشر میشه. من حاضرم روی این موضوع شرط ببندم

من هی گفتم این بازی Nud*ty خواهد داشت هیچکی قبول نکرد! :ی این عکس برای من نمیاد، حالا partial هم نیست؟! خود اصل Nud*ty ـه؟! :D

نه مرتضی خود اصل جنسه و Partial ـی هم در کار نیست :D :| البته به احتمال زیاد فقط یک یا دو صحنه اینطوریه ( مثل MP3 که فقط یه صحنه اینجوری داشت )

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
من واقعا خوشم نمیاد حتی بازی ها با درجه ی M هم این مسئله رو داشته باشن، من نمی دونم چرا سازنده ها این کارو می کنن چون برای مثال توی یه بازی اکشن وجود چنین صحنه ای همچین لزومی هم نداره!

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
نه مرتضی خود اصل جنسه و Partial ـی هم در کار نیست :D :| البته به احتمال زیاد فقط یک یا دو صحنه اینطوریه ( مثل MP3 که فقط یه صحنه اینجوری داشت )

احتمالا فقط چند تا باس و لیلیث مشکل دارن. :D

من واقعا خوشم نمیاد حتی بازی ها با درجه ی M هم این مسئله رو داشته باشن، من نمی دونم چرا سازنده ها این کارو می کنن چون برای مثال توی یه بازی اکشن وجود چنین صحنه ای همچین لزومی هم نداره!

شاید می خوان جو بازی رو بیش از پیش تاریک کنن....به نظرم اینطوری جو بازی رئال تر میشه.

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
بعد از این نسخه DMC5 منتشر میشه. من حاضرم روی این موضوع شرط ببندم

منم خبرشو خوندم ولى مطمئنم اگه DmC خيلى بيشتر از Devil4 به موفقيت برسه به احتمال زياد کپکام بيخيال Devil5 ميشه. :((
ولى اگه Devil5 رو بسازن به شدت حمايت ميشه :x

درسته ولى همين کلمه روى قاب بازى باعث ميشه چند نفر منحرف به خاطر حس کنجکاويشون اونو بخرن. :d

به هر حال انقدر هم بد نيست. GOW هم همچين مسئله اى داشت و ما سعى ميکرديم ازش لذت ببريم :d

Ana Lucia

کاربر سایت
Jul 6, 2011
114
نام
ترانه
Devil May Cry 1 به نوعی اول قرار بوده ادامه ی سری Resident Evil باشه ولی بعدا میکامی نظرش رو عوض می کنه ترجیح میده یه آپی جدید خلق کنه. داستان بازی و گیم پلیش زیباست، ولی سبک بازی H&S هست. که خب سبک پرطرفدارایه ولی با اویل فرق داره. داستان نسخه های 1 تا 4 هم با کمی جا به جایی زمانی بهم مربوط میشن و همشون داستان قهرمان بازی یعنی دانته رو به تصویر می کشن ;)

---------- نوشته در 08:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:54 PM ارسال شده بود ----------

این ریتینگ رو دیدم یعنی ؟ :D هم ذوق داریم ، هم شک داریم ، هم می ترسیم کلا :D
همینطور هم که می بینین کاپکوم پیشرفت کرده در جه سنی Mature داده، همین خطریش می کنه :-s :D
سبک بازی H&S چجور سبکیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر