بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
با این که هنوز تو شوک طراحی ورجیل هستم، اما امیدوارم شخصیتش همونطور پر ابهت و مرموز باقی مونده باشه. کل سری یه طرف، شخصیت پردازی ورجیل یه طرف.
دوستانی که تریلر رو دیدن می تونن بگن ورجیل دقیقا چی میگه تو تریلر؟ نحوه ی حرف زدنش، رفتارش و ... هنوز مثل قبل هست؟

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
با این که هنوز تو شوک طراحی ورجیل هستم، اما امیدوارم شخصیتش همونطور پر ابهت و مرموز باقی مونده باشه. کل سری یه طرف، شخصیت پردازی ورجیل یه طرف.
دوستانی که تریلر رو دیدن می تونن بگن ورجیل دقیقا چی میگه تو تریلر؟ نحوه ی حرف زدنش، رفتارش و ... هنوز مثل قبل هست؟
لحن حرف زدنش کاملا ماسته! (یعنی هیچ جور نمی تونستم توصیفش کنم دی ) هیچ حالت مرموزی تو حرف زدنش نیست و دو سه جمله ای هم که میگه
یکیش اینه که رو به دانته میگه : ما برادریم و با کمک هم می تونیم دنیا رو نجات بدیم
- تو بخاطر یه دختر نمی تونی آینده ی بشریت رو به خطر بندازی
رو به دانته در جواب اینکه من باید اون دخترو نجات بدم _ باشه، طبق نقشه ی تو پیش میریم، در هر صورت ما برادریم

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,304
نام
shahab
من زیاد به این شماره جدید امید نداشتم ولی با امدن ورجیل همه ی نظرام تغیر کرد.....امیدوارم ورجیل را به خوبی شماره 3 بسازند.....شمشیر معروفش که عالی بود..فقط یکم قیافش مشکل داشت...;)

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali

اولین برخورد دانته و ورجیل :
Dante It Really Is You ... My Name Is Vergil ... You Don't Remember Me
You're My Brother ...
You're Twin Brother ... I've Been Looking For You For A Long Time Though

ادامه حرفهاشون :
With The Two Of Us Working Together , I Believe That We Can Defeat Them
So That's What This Is About , You Need Me To Fight Demons , Help You To Save The World
What Else Are You Planning To Do With Your Life ?

بعد از دستگیر شدن کت :
Dante That's Madness , You Would Risk The Future Of Mankind For A Girl
Kat Put Herself Through Hell To Protect Us ! I'm Not Abandoning Her
Okay , We Do It Your Way

دوباره برادرا کنار همدیگه ایستادن و انگار قراره کار مهمی انجام بدن :
This Is It Dante , We Have To Put Our Lives In To Each Others Hands Completely , Without Hesitation
We Are Brothers ... After All

همونطوری که آتوسا گفت صدای ورجیل خیلی شل و ول بود ولی قیافه اش که خیلی مرموز میزد ، مخصوصا موقعی که میخواست دانته رو راضی کنه تا بهش کمک کنه ، فکر کنم نقشه دیگه ایی داشته باشه

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,304
نام
shahab
درسته صداش در اندازه ی ورجیل وابهتش نبود. ولی چشماش کاملا مثل ورجیل همیشگی از نقشه ی پلیدی خبر میداد که داره کاملا و ارام عملی می شود.

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
درسته صداش در اندازه ی ورجیل وابهتش نبود. ولی چشماش کاملا مثل ورجیل همیشگی از نقشه ی پلیدی خبر میداد که داره کاملا و ارام عملی می شود.
والاه ما در چشمانش هم ابهتی ندیدیم دی (شوخی) ولی در کل اندامش ، نحوه ی ایستادن و یه حالت مرموز خاص در چهره ش بهش ابهت می داد

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
اقا دیدید گفتم صبر کنید از هون اول بازی رو انقدر نکوبید
من که به این بازی امیدوار بودم با این تریلر امیدم چند برابر شد .
ورجیل تو بازی باشه عالیه امیدوارم Ninja Theory داستان عالی رو مثل بازی های قبلیش تو این بازی هم داشته باشه

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,304
نام
shahab
والاه ما در چشمانش هم ابهتی ندیدیم دی (شوخی) ولی در کل اندامش ، نحوه ی ایستادن و یه حالت مرموز خاص در چهره ش بهش ابهت می داد

چشماش درخشندگی جالبی داشت....;).اندامش هم خوب بود همان هیکل قدیمی بود.....لباس پوشیدنش ولی عجیب بود کمی زیادی رسمی شده بود و با احتیاط تر نشانش می داد.

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,572
نه نه چنین چیزی نمی تونه باشه، ورجیل صد در صد ذات تاریکش (به قول علی ) رو نشون میده
نباید به ماسکی به چهره می زنه اعتماد کرد دی

یعنی من تا زمان عرضه بازی دیوانه میشم از این همه حدس و گمان :D خدایا کمکم کن :D
میگم کسی لینک مستقیم این تریلر رو نداره؟

Sent from my GT-S5570I using Tapatalk

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
یعنی من تا زمان عرضه بازی دیوانه میشم از این همه حدس و گمان :D خدایا کمکم کن :D
میگم کسی لینک مستقیم این تریلر رو نداره؟

Sent from my GT-S5570I using Tapatalk
بیا باو خودکشی نکن! ببین و ندیده از دنیا نری!:biggrin1:
[h=1]Twin Brothers Reunited - Devil May Cry[/h]
Hi-Res H.264 MP4 52.0MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 12.6MB Download

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
اولین برخورد دانته و ورجیل :
Dante It Really Is You ... My Name Is Vergil ... You Don't Remember Me
You're My Brother ...
You're Twin Brother ... I've Been Looking For You For A Long Time Though

ادامه حرفهاشون :
With The Two Of Us Working Together , I Believe That We Can Defeat Them
So That's What This Is About , You Need Me To Fight Demons , Help You To Save The World
What Else Are You Planning To Do With Your Life ?

بعد از دستگیر شدن کت :
Dante That's Madness , You Would Risk The Future Of Mankind For A Girl
Kat Put Herself Through Hell To Protect Us ! I'm Not Abandoning Her
Okay , We Do It Your Way

دوباره برادرا کنار همدیگه ایستادن و انگار قراره کار مهمی انجام بدن :
This Is It Dante , We Have To Put Our Lives In To Each Others Hands Completely , Without Hesitation
We Are Brothers ... After All

همونطوری که آتوسا گفت صدای ورجیل خیلی شل و ول بود ولی قیافه اش که خیلی مرموز میزد ، مخصوصا موقعی که میخواست دانته رو راضی کنه تا بهش کمک کنه ، فکر کنم نقشه دیگه ایی داشته باشه

مرسی علی. این مکالمه هم زیاد به دلم ننشست. یه نوع غرور و ابهت توی حرف زدن ورجیل بود که الان نیست. به نظرم ورجیل ی که ما میشناسیم حتی برای گول زدن دانته هم حاضر نمی شه از این حرفای لطیف بزنه!
در کل همه ی امیدم به این جمله ست: Remember What We Used To Say? JACKPOT امیدوارم یه جوری تو داستان به رابطه ی پیچیده ی دانته و ورجیل پرداخته بشه....

OgIoN

کاربر سایت
Jun 7, 2012
313
نام
من که میگم ورجیل هنوز همون ورجیل سابقه این صحنه سازیاش و مهربون بودنشم واسه اینه که دانته رو فریب بده تا به هدفش نزدیک تر بشه یعنی استفاده از دانته برای تحقق یافتن هدفش:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر