بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
یه سوال در مورد شماره 3 !!!!!!!!!

شما همه اون بازی های مخفی(secret mission ) ها رو پیدا کردین ؟ من که نتونستم ، فقط 7 تا رو پیدا کردم میتوونید به آدرسی چیزی از همشون بدین ؟

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
یه سوال در مورد شماره 3 !!!!!!!!!

شما همه اون بازی های مخفی(secret mission ) ها رو پیدا کردین ؟ من که نتونستم ، فقط 7 تا رو پیدا کردم میتوونید به آدرسی چیزی از همشون بدین ؟
من خودم علاقه ای زیادی به اون قسمتا ندارم...7 تا که خیلی خوبه خود من 2 یا 3تاشو بیشتر پیدا نکردم:blushing:

راستی آقا ایرج می تونی در مورد آواتورت یه کم توضیح بدی؟(نوشته دویل می کرای چند؟:confused:)

amir

کاربر سایت
Mar 15, 2006
57
نام
Amir
عجب ركورد خفني زدي فقط نمي دونم چرا اينقدر امتيازات نا متناسبن امير جان!:blushing:
مثلا پولت با امتياز نهاييت(Bonus) اصلا هماهنگي نداره چون اگه 9 ساعت بازي كرده باشي بايد بيشتر از اينا بهت Orb بده!مطمئني از نسخه Special Edition استفاده مي كني! البته قصد جسارت ندارما!

همگي موفق باشيد واقعا همكاريتون حرف نداشت.اصلا انتظار نداشتم!:love:

آره همین Special Edition هست ولی موضوع اینه که من چون بازی رو تموم کردم همه چیزم هم لول آپ کرده بودم نیازی به ارب نداشتم واسه همینم اصلا ارب جم نکردم همین تعدادم اتفاقی جم شد;)

M1

کاربر سایت
Jun 17, 2007
195
راستی آقا ایرج می تونی در مورد آواتورت یه کم توضیح بدی؟(نوشته دویل می کرای چند؟:confused:)

نوشته دویل می کرای 5 !:biggrin1:
مطمعن باش پنجشم این capcom میسازه این capcom از هر بازیش توی هرنسل دو سه تا میسازه! رزیدنت اویل رو که کچلمون کرد : ps1 و ps2 وps3 و شایدم ps4!!

amir

کاربر سایت
Mar 15, 2006
57
نام
Amir
مطمعن باش پنجشم این capcom میسازه این capcom از هر بازیش توی هرنسل دو سه تا میسازه! رزیدنت اویل رو که کچلمون کرد : ps1 و ps2 وps3 و شایدم ps4!!

آره فک کنم نوه هامم بشینن رزیدنت اویل 25 اوت برک رو بازی کنن;):biggrin1:

Craig Marduk

کاربر سایت
Apr 29, 2007
144

بله نمونشم زياده...بنظر من هر چيزي كه پول ساز باشه و بازار قبولش كنه نه فقط Capcom اين Konami , Microsoft م دست از سرش بر نمي دارن :-"...تازه DMC اول كاره يعني شروعش از PS2 بوده حالا بايد ببينيم به كجا ختم مي شه.

فكر كنم اينم اينقدر مثل متال گير كوجيماجون ادامه بدن تا دانته پير شه.موندم اونموقع چطوري مي خواد شمشير بدست بگيره!!!

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
دانته پیر هم که شده!فرزندی هم نداره که بگیم اون ادامه میده!
دانته از جریان بازی بیرون میره و نرو جاشو میگیره!

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
خدا نکنه...:(( ولی بازی این جوری خوبه...همین طوری ادامه داشته باشه و فرزند و نوه و نتیجه
بیان رو کار(البته با حضور خود دانته:p)

Craig Marduk

کاربر سایت
Apr 29, 2007
144

سلام
حالا چرا اينقدر جدي گرفتيد فكر كنم همه بغير از شما متوجه شدن كه من قصد مزاح داشتم ، دركش خيلي سخت نبود! اينارو از همون اوايل شايعه اومدن DMC4 مي دونستم.ممنون كه يادآوري كرديد.;)
پير نشده يكم مسن شده! فعلا آره ولي احتمال مي ره تو قسمتاي بعدي دوباره شاهد برگشت دانته باشيم.
مگه مي شه شخصيت اصلي بازي بره كنار. و Nero جاشو بگيره! اگه اطلاعات بيشتر از حذف دانته در سري هاي بعدي داريد خوشحال مي شيم مارم راهنمايي كنيد حداقل با يك لينك از يه سايت معتبر!اينطور كه شما گفتيد فكر كنم طراح بازي (Hideki Kamiya) با شما در ارتباط باشن!

موفق باشيد

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
سلام شرمنده دیروز نبودم بیام تو تاپیک
آقا Craig Marduk (اسمتون یادم رفت:() یه کمی دیر کشف نکردی ؟:biggrin1: بابا با اون استیله که بازی حال میده دیگه ( ِDoppelganger ) وقتی دو نفری تو حالت Devil Trigger اون گوسفندا رو درگن میکنن:biggrin1: بدون اون اصلا نمیشه حالت دانته ماست دای رو تا آخر رفت ;)
من از شمشیرا استفاده میکنم :
Rebellion
Agni & Rudra
Beowulf
یعنی هیشکی اون بازی های مخفی رو پیدا نکرده ؟:(( بابا شما عجب دویل خورهایی هستین :-"
در مورد آواتارم هم اونقدر اونجا میمونه تا شماره 5ش هم بیاد (تهدید بود ؟:biggrin1:)
یه چیزی در مورد پیر شدن دانته بابا دانته خیر سرش یه پا شیطانه ها واسه خودش ، شما دیدین که یه شیطان که پیر شه از کار افتاده شه :biggrin1:
من میخواستم رکوردمو بزارم ولی نزاشتمش بابا شماها خیلی خطرناکید که !!!!! عجب رکوردهایی از خودتون در وکردید !!!!!!!!!!!! من یه کم دیگه که زور زدم واسه خودمو میزارم :biggrin1:
راستی کسی ترینر نداره که به درد بخوره ؟:-"
خب مثل اینکه زیاد حرف زدم فعلا با اجزه :love:

M1

کاربر سایت
Jun 17, 2007
195
سلام شرمنده دیروز نبودم بیام تو تاپیک
آقا Craig Marduk (اسمتون یادم رفت:() یه کمی دیر کشف نکردی ؟:biggrin1: بابا با اون استیله که بازی حال میده دیگه ( ِDoppelganger ) وقتی دو نفری تو حالت Devil Trigger اون گوسفندا رو درگن میکنن:biggrin1: بدون اون اصلا نمیشه حالت دانته ماست دای رو تا آخر رفت ;)
من از شمشیرا استفاده میکنم :
Rebellion
Agni & Rudra
Beowulf
یعنی هیشکی اون بازی های مخفی رو پیدا نکرده ؟:(( بابا شما عجب دویل خورهایی هستین :-"
در مورد آواتارم هم اونقدر اونجا میمونه تا شماره 5ش هم بیاد (تهدید بود ؟:biggrin1:)
یه چیزی در مورد پیر شدن دانته بابا دانته خیر سرش یه پا شیطانه ها واسه خودش ، شما دیدین که یه شیطان که پیر شه از کار افتاده شه :biggrin1:
من میخواستم رکوردمو بزارم ولی نزاشتمش بابا شماها خیلی خطرناکید که !!!!! عجب رکوردهایی از خودتون در وکردید !!!!!!!!!!!! من یه کم دیگه که زور زدم واسه خودمو میزارم :biggrin1:
راستی کسی ترینر نداره که به درد بخوره ؟:-"
خب مثل اینکه زیاد حرف زدم فعلا با اجزه :love:
من این حالت (همون dante must die )رو فقط تاجایی که این غول سگ یخی (سه کله!)هست میتونم برم. ***** اصلا نمیشه کشتش! . تو این غوله رو رد کردی؟ اگه رد کردی الن کدوم مرحله ای؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر