بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
آقا یون خانوما سلام!!!!!!!!

آقا اول تا یادم نرفته بگم که اگر کسی شماره یک این بازی رو میخواد من میتونم کمکش کنم هم اصلش هم کپیش!!!!!!!

البته Cd اصلش از این Hdvd ها هستش!!!!!!!

از همین Dvd باریکا!!!!!!

اگر کسی اصل خواست Dvd هزار تومن میتونم براش تهیه کنم !!!!!!!!!

اگر هم که نه از این Hdvd ها نخواستین و کپی خواستین Pm بدین!!!!!!

amir

کاربر سایت
Mar 15, 2006
57
نام
Amir

آقا اول تا یادم نرفته بگم که اگر کسی شماره یک این بازی رو میخواد من میتونم کمکش کنم هم اصلش هم کپیش!!!!!!!

از همین Dvd باریکا!!!!!!

داداش من یکشو میخام ولی نفهمیدم چی گفتیمنو اد کن ازت سوال دارم یا ایدیتو بزار من باهات تماس بگیرم Amir_x_devil​

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
میشه یکی بگه داستان این انیمه ها چیه یعنی در ارتباط با بازیه یا نه یه داستان دیگه داره؟؟؟;)

راستش من خودم دقیقا نمی دونم...ولی انگار داستان بین سری سوم و اوله;)
اونجا که دانته کاسبی شو شروع کرده:laughing:

شخصیتای داستان بهمراه دوبلرها:(دوتای آخری رو نمی شناسم:confused:)

Dante - Voiced by: Toshiyuki Morikawa
Trish - Voiced by: Atsuko Tanaka
Lady - Voiced by: Fumiko Orikasa
Patty - Voiced by: Fukuen Misato
Morisson - Voiced by: Akio Ohtsuka
اینم اسم قسمتا:
  1. "Devil May Cry"
  2. "Highway Star"
  3. "Not Love"
  4. "Rolling Thunder"
  5. "In Private"
  6. "Rock Queen"
  7. "Wishes Come True"
  8. "Once Upon A Time"
  9. "Death Poker"
  10. "The Last Promise"
  11. "Showtime!"
  12. "Final Stage Lets Rock!"

Craig Marduk

کاربر سایت
Apr 29, 2007
144
نوشته شده توسط iraj_27:
خدایی اول صبح 5-6 بار امتحان کردم کار نمیکرد !!!;)
ولی الان کار میکنه !!!:confused:
بازم دستت درد نکنه :love:

قابل نداشت...احتمالا سرور اونموقع چت زده بوده!:love:

قابل شمارو نداشت! در مورد ترجمه هم براتون پي ام زدم.

از همین Dvd باریکا!!!!!!

من در حدي نيستم كه بخوام به كاربري تذكر بدم ،داخل قوانين سايت هم اومده كه هيچ كاربري نمي تونه به كاربره ديگه تذكر بده!
ولي اين فكر نكنم تذكر باشه!يه خواهشه.

ازتون خواهش مي كنم بحث خريدوفروش رو داخل همون بازارچه پيگري كنيد.شايد بقيه هم به اين DVD ها نياز داشته باشن! خيلي ممنون از توجهتون دوست عزيز!

--------------------------------------------------------------------------------

من فكر نمي كردم طرفداراي اين بازي اينقدر بي حال باشن!
بابا تو فراماي خارجي براي اين بازي يه بخش جدا زدن هركي يه بحثي رو مطرح مي كنه.حالا ما به سختي اينجا يه تاپيك درباره اين بازي تو اين بخش داريم ولي هيچكس صداش در نمي ياد!جالبه! همه يا گيردادن به سري چهارم اين بازي يا داستان بازي يا انيمه بازي(كه در مورد اين آخريه اصلا نمي دونم به اين تاپيك چه ربطي داره:confused:) يا....

من خودم از وقتي كه با اين بازي آشنا شدم روزي حدود 1 ساعت اگه 200-300 تا از اين Demon هاي بازي رو داخل دانته ماست داي نكشم روزم شب نمي شه...يعني اينقدر بازي كردم كه واسه خودم تو حركتاي چند ضرب با دوتا شمشير يلي شدم!(مباركه!)

منظورم اينه كه حالا بيايم يه مسابقه راه بندازيم يه لذتي از بازي ببريم.اگه همه اين بازي رو داخل بخش Very Hardرفته باشيد يه قسمتي آزاد مي شه به اسم Bloody Palace .

خوب هركي اين قسمت رو تا اونجايي كه مي تونه بره و از امتيازش عكس بگيره بزاره اينجا ببينيم دنيا دست كيه! فكر كنم مسابقه جالبي بشه...شماهم اگه نظري در اين مورد دارين بگيد .
(مثلا 1-بد يا خوبه يا 2-اصلا مناسب موضوع اين تاپيك نيست ، 3-در شان من نيست!4-توچي ميگه ديگه! 5-حال ندارم و غيره)

راستي بگيد از چه استيل و شمشيري بيشتر استفاده مي كنيد.
من خودم داخل استيل ها بيشتر از Trickster
تو شمشيرها هم بيشتر ازRebellion و Agni & Rudra
و داخل اسلحه هام بيشتر از Ebony & Ivory و Kalina Ann استفاده مي كنم.

شمام اگه خواستيد بگيد!

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
من در حدي نيستم كه بخوام به كاربري تذكر بدم ،داخل قوانين سايت هم اومده كه هيچ كاربري نمي تونه به كاربره ديگه تذكر بده!
ولي اين فكر نكنم تذكر باشه!يه خواهشه.

ازتون خواهش مي كنم بحث خريدوفروش رو داخل همون بازارچه پيگري كنيد.شايد بقيه هم به اين DVD ها نياز داشته باشن! خيلي ممنون از توجهتون دوست عزيز!

دوست عزیز از اطلاع دادن شما خیلی ممنونم اما من نمیخواستم برای خودم کاسبی کنم!!!!!!!!!

من در حقیقت خواستم که یه واسطه باشم!!!!!!

چیزی نمی خواستم تو جیب خودم بره که!!!!!!

در ضمن شما خیلی بزرگوار هستی که این جوری به آدم اطلاع میدی از تذکرتون ممنون . شما دستور بفرما :love:

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
آقا منم موافقم منم یه عکس میگیرم و میزارم
راستی بعد از حالت دانته ماست دای یه حالت اضافه میشه گه اگه یه ضربه بخوری میمیری :eek:
من جانم درامد تونستم تا مرحله 3 برم :biggrin1:
لامسب رو نمیشه رفت :blushing:
راستی کسی این انیمه ها رو دانلود نکرد ؟ منم میخوام

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
سلام:

من یه سوال دارم: اون نسخه ای که شما از بازی دارید,از همون اول از easy
تا dante most die رو داره:confused:

در مورد اسلحه :خودم بیشتر از اون شمشیر دوقلوها(اسم انگلیسیشو نمی دونم)
استفاده می کنم:laughing:

آخرین ویرایش:

Craig Marduk

کاربر سایت
Apr 29, 2007
144
آقا منم موافقم منم یه عکس میگیرم و میزارم
راستی بعد از حالت دانته ماست دای یه حالت اضافه میشه گه اگه یه ضربه بخوری میمیری :eek:
من جانم درامد تونستم تا مرحله 3 برم :biggrin1:
لامسب رو نمیشه رفت :blushing:

من تو همون دانته ماست داي مرحله 5 ش مونده بودم:cheesygri ولي امروز يچيزي كشف كردم فكر كنم شماهم نمي دونستيد يا شايدم فقط من نمي دونستم!
راستش رو بخواييد من هي اين مرحله هاي دانته ماست داي رو جون مي كندم مي رفتم هي فش بود كه مي دادم به اين سازنده هاي بازي مي گفتم چرا اينقدر سخته نگو چاره داشت اونم اينه كه يه استيل داخل منوي انتخاب مرحله آزاد مي كنه كه اگر اون تريپ رو براي دانته انتخاب كني دانته هميشه تو حالت [FONT=arial,sans-serif][SIZE=-1]Devil Trigger مي مونه.(خيلي حال مي ده!)[/SIZE][/FONT]​
[FONT=arial,sans-serif][SIZE=-1]االبته گه نمي دونستيد! ببين چجوري فن بويي هستم كه خودم از اين قابليت بعد از اين همه وقت خبر نداشتم:blushing:

اين عكس:

اينم سيو من:[/SIZE][/FONT]

http://www.4shared.com/file/20406308/a1b8aea9/save0.html

سلام:

من یه سوال دارم: اون نسخه ای که شما از بازی دارید,از همون اول از easy
تا dante most die رو داره:confused:

در مورد اسلحه :خودم بیشتر از اون شمشیر دوقلوها(اسم انگلیسیشو نمی دونم)
استفاده می کنم:laughing:
سلام
نه نداره خودت بايد آزاد كني!
اگه منظورت اون دوتا شمشيري هستن كه قدرت باد و آتيش رو دارن ... من كه بيشتر اوقات با اونا كار مي كنم واقعا بهترين شمشيراي بازي هستن خيليم سرعتي عمل مي كنن جون مي دن واسه غولاي بازي:)

اینم از این دهنم آسفالت شد چشام دیگه هیچ جارو نمیبینه چه قد سخت بود ولی بعد از 10-12 بار رفتمش آخر اینم از این;)
http://www.4shared.com/file/20400797/c2a7ff71/ggg.html

عجب ركورد خفني زدي فقط نمي دونم چرا اينقدر امتيازات نا متناسبن امير جان!:blushing:
مثلا پولت با امتياز نهاييت(Bonus) اصلا هماهنگي نداره چون اگه 9 ساعت بازي كرده باشي بايد بيشتر از اينا بهت Orb بده!مطمئني از نسخه Special Edition استفاده مي كني! البته قصد جسارت ندارما!

اينم از امتيازي كه امروز صبح از ساعت 6 تا 7.30 خودم و جوي استيك رو به فنا دادم:cheesygri

همگي موفق باشيد واقعا همكاريتون حرف نداشت.اصلا انتظار نداشتم!:love:

Craig Marduk

کاربر سایت
Apr 29, 2007
144
بچه ها اسم این دختره چیه؟؟؟:confused:

http://i17.tinypic.com/67s832g.jpg

Asuka جان اگه اشتباه نكنم اسمش Kyrie بايد باشه.داخل تريلر پخش شده از DMC4مي بينيمش.براي جشنواره هايي كه مردم داخل كليسا برگذار مي كنن آواز مي خونه و رهبري اين جشنواره ها رو به عهده داره! و هميشه داخل بازي مي بينيمش به نرو در رسيدن به هدفش كمك مي كنه، و از
Nero حمايت ميكنه و نقش خواهر و مادر (مادري كردن)رو براي اون داخل بازي ايفا مي كنه.

من اينارو داخل وكيپديا پيدا كردم.البته خودت واردتري .

راستي شايعه شده كه Nero همون Nelo Angelo هست، بنظرتون درسته؟!
داستان بازي هم در مكاني بعد از DMC1 و قبل از DMC2 اتفاق مي افته!
گفتن كه همون استيل هاي قبلي با كمي تغييرات و پويا نمايي منظور هيجان بيشتر(افكت) داخل بازي به اضافه چندتا استيل جديد هستن!
دست راست نرو هم كه قدرته خاصي داره كه با استفاده از اون مثلا مي تونيم Demon ها رو مثل GOD OF WAR به طرف خودش هدايت كنه يا به اينورو اون ور پرتشون كنه!(واقعا اين قابليتش خيلي جالب مي شه بنظرم)

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
از همه تشکر میکنم ,اطلاعات خیلی خوبی بود:p ( اطلاعات من در مورد DMC 4 خیلی کمه:blushing:)

دو تا امضا برای طرفداران دانته و لیدی(منو باش که هر جا از متن کم میارم عکس میزارم :laughing:)

Devil_May_Cry_sig_by_3nake.jpg

6ewnxg3.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر