بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

Craig Marduk

کاربر سایت
Apr 29, 2007
144
خب تموم شد براتون آپلود کردم امیدوارم خوشتون بیاد و مورد توجه شما دوستان عزیز و مدیران انجمن قرار بگیر :love:
این هم از کمیک استریپ قسمت اول فصل یک;)

http://www.4shared.com/file/19144933/4831cfc/DMC__session_1.html

امير جان بي تعارف مي گم اگه كار خودته واقعا عاليه...خيلي تميز شده.بهتر از اوني كه فكرشو مي كردم.:love:

منتظر قسمتاي بعدي هم مي مونيم!ادامه بده ارزش وقت گذاشتنو داره بنظرم.

amir

کاربر سایت
Mar 15, 2006
57
نام
Amir
امير جان بي تعارف مي گم اگه كار خودته واقعا عاليه...خيلي تميز شده.بهتر از اوني كه فكرشو مي كردم.:love:

منتظر قسمتاي بعدي هم مي مونيم!ادامه بده ارزش وقت گذاشتنو داره بنظرم.

آره خواهش میکنم ولی فصل دوم رو فک کنم ماه دیگه بزارم چون خیلی وقت میگیره ولی نگران نباشید حتما می زارم;)

راستی این انیمه رو کسی داره من که با این سرعت خیلی خیلی خیلی زیاد Diul Up :biggrin1:نتونستم :((:((

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
چندتا عکس جدید:)
screen5_large.jpg

screen2_large.jpg

screen8_large.jpg

screen44_large.jpg

screen41_large.jpg

screen49_large.jpg

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
خب تموم شد براتون آپلود کردم امیدوارم خوشتون بیاد و مورد توجه شما دوستان عزیز و مدیران انجمن قرار بگیر :love:
این هم از کمیک استریپ قسمت اول فصل یک;)

http://www.4shared.com/file/19144933/4831cfc/DMC__session_1.html
ولی من هر چی با خودم فکر میکنم به این نتیجه میزسم که قبالا (یکی - دو ماه پیش) اینو دانلود کردم و تو هاردم بود ;)
مطمئنی کار خودته ؟:-"

amir

کاربر سایت
Mar 15, 2006
57
نام
Amir
داداش اگه یکم دقت میکردی میدیدی که من نوشتم براتون آپلود کردم نه اینکه ساختم آخه داداش کمیک ساختن که کار هر کسی نیستش که تازشم من اول از همه پرسیدم بزارم یا نه حالا که نمی خاین نمی زارم ادامه هم نمیدم:(;)
راستی داداش اگه شما داشتی چرا آپ نکردی که بیخودی من وقت نذارم؟؟؟ :biggrin1:

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
داداش اگه یکم دقت میکردی میدیدی که من نوشتم براتون آپلود کردم نه اینکه ساختم آخه داداش کمیک ساختن که کار هر کسی نیستش که تازشم من اول از همه پرسیدم بزارم یا نه حالا که نمی خاین نمی زارم ادامه هم نمیدم:(;)
راستی داداش اگه شما داشتی چرا آپ نکردی که بیخودی من وقت نذارم؟؟؟

چرا ناراحت می شی اقا من که خوشم اومد اگه بازم داری بزار

Craig Marduk

کاربر سایت
Apr 29, 2007
144
راستی داداش اگه شما داشتی چرا آپ نکردی که بیخودی من وقت نذارم؟؟؟ :biggrin1:

خب. من دقت نكردم فكر كردم واقعا كار خودته...گفتم عجب استعداد نهفته اي اينجا پنهانه:cheesygri

زياد سخت نگيراشكال نداره بازم كارت ارزش داشت چون من اين كميكو نداشتم قبلا هم نديده بودمش واقعا برام جالب بود .اگه تونستي قسمت هاي بعديشم برامون آپ كن.ممنون

اون انيمه رو منم دانلود نكردم چون مثل خودت از خطوط خفن سرعت ديال اپ بهره مي برم! ديدم همه تشكر مي كنن گفتم يه وقت عقب نمونم منم يه عرض ادبي كرده باشم:cheesygri

amir

کاربر سایت
Mar 15, 2006
57
نام
Amir
داداش مسئله ناراحت شدن نیست آخه زوره آدم وقت بزار خوابشو ول کنه تا ساعت 4 صبح بیدار باشه( اگه کسی دیال آپ داره معنی وقت رو میفهمه;)) بعد اینجوری از آدم استقبال بشه به هر حال ولش کنید دنیا 2 روزه یه روز واسه اومدن یه روز هم واسه رفتن راستی تا یادم نرفته این جمله هم ماله خودم نیست یه جایی خوندم ولی نمی دونم کجا;)

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
بابا منم فکر کردم گفتی کار خودته ;)
شرمنده
بازم شرمنده چون من با این سرعت گازوئیلی کوفت هم نمیتونم آپ کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر