بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
الحق بحث جالبید و ارمین پس از 100 صفحه پیدا شد!::d
بنظرم طراحی دانته دیگه خیلی خوب شده دیگه جای ایراد نداره!(از نظر من) البته باید بگم اوایل خیلی ناجور طراحی شده بود اما حالا دیگه خیلی خوبه!
میگم دیگه تریلری از بازی منتشرنشد؟:-/
البته در رابطه با مبارزه دانته و ورجیل نگفتم خوشبختانه بازی ریبوت شد و گرنه تو این نسخه مخصوصا الانکه گذشته دانته رو میگن خلل زیادی ایجاد میشد!
چون دویل 1 میگفتن دانته و ورجیل اصلا هم رو نمیشناختن فقط یه گردنبند نشانه بردری اونا بود اما شماره سه دیدیم که دانته و ورججیل همدیگه رو دیده بودن و این خیلی عجیبه!:-/(البته خودم ارادت زیادی به شماره سه دارما!) اما باید اشتباهات هم مطرح میشد دیگه:d

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
بنظرم طراحی دانته دیگه خیلی خوب شده دیگه جای ایراد نداره!(از نظر من) البته باید بگم اوایل خیلی ناجور طراحی شده بود اما حالا دیگه خیلی خوبه!
البته در رابطه با مبارزه دانته و ورجیل نگفتم خوشبختانه بازی ریبوت شد و گرنه تو این نسخه مخصوصا الانکه گذشته دانته رو میگن خلل زیادی ایجاد میشد!
چون دویل 1 میگفتن دانته و ورجیل اصلا هم رو نمیشناختن فقط یه گردنبند نشانه بردری اونا بود اما شماره سه دیدیم که دانته و ورججیل همدیگه رو دیده بودن و این خیلی عجیبه!:-/(البته خودم ارادت زیادی به شماره سه دارما!) اما باید اشتباهات هم مطرح میشد دیگه:d
توی شماره ی یک جایی گفته نشد که دانته و ورجیل هم دیگه رو نمیشناختن.
چون ورجیل با یه قیافه ی شیطانی (حافظه یاری نمیده اسمش یادم بیاد!) ظاهر میشه، دانته نمیشناستش و بعد از مبارزه دانته تازه گردنبند رو میبینه!

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
قسمت چهارم ترچمه (سریالیه دوستان یه قسمت دیگه مونده بعدش یه خلاصه ی کلی میدم پشت صحنه هم دیگه شرمنده خارج از قوانین سایته :d) :

PS Mania: پازلی برای حل کردن در بازی خواهد بود؟
A: بله، البته تمرکز این بازی بر روی مبارزه و نجات یافتن از خطراتی هست که محیط برای بازیکننده ایجاد میکنه.
PS Mania: آیا میتونید چیزهایی درمورد سیستم پیشرفت دانته و اسلحه هاش بهمون بگید؟
A: در ابتدای بازی دانته مهارت های خیلی کمی خواهد داشت ولی در حین بازی شما قادر خواهید بود تا تعداد حرکات و اسلحه های دانته رو در حد یک انبار مهمات افزایش بدید. شما در این بازی دوباره میتونید Red Orb ها که در طول بازی پیدا میکنید را در مغازه خرج کنید!
PS Mania:آیا در بازی تغییرات ظاهری ای رو خواهیم دید که باعث افزایش قدرت دانته شوند؟ مثلا باعث رفتارهای شیطان گونه شوند؟
A: در حال حاظر من چیزی در این مورد نمیتونم بگم!
PS Mania: پس ما این رو جواب مثبت تلقی میکنیم! برمیگردیم سر موضوع مبارزه، مبارزات مثل قبل خواهد بود؟ (یعنی بازدن پشت سر هم کلیدها) یا دنباله رو گیم پلی ساده و جدید کنونی خواهد بود؟( یعنی استفاده از یک دکمه ی ساده برای انجام هرکاری)
A: نبرد های DmC سریع ، روان ، تکنیکی ، و مهمتر از همه تفریحی خواهد بود! این سیستم عمیقی همراه با حرکاتی فراوان مربوط به حرکات زمینی و هوایی خواهد بود که برای نبردهای خیلی طولانی میتوانند بهم لینک شوند. دانته سه حالت خواهد داشت(انسان،فرشته،شیطان) و هرکدام اسلحه ها و حرکات مربوط به خودشون رو دارند. شما میتونیدحالت دانته رو در هر موقعی تغییر بدید حتی در حین مبارزه. این مسئله تعداد بیشماری از حرکات ممکن رو باعث میشه و فضایی برای خلاقیت بازیکنندگان هست.
PS Mania: محیط ها بصری تماشایی هستند! شما این طراحی خلاقانه شهرها و باس های غول پیکر رو از کجا الهام گرفته اید؟
A: درمورد تغییر شکل Malice ، کارگردان و تکنسین هنری ما Stuart Adcock به بررسی فیلم هایی که در آن ها وسایل ها به خاطر فشار از هم میپاشند ، مثل ظرف روغنی که ناگهان مچاله میشه پرداخته. ما همچنین از فیلم هایی که مربوط به وقفه ی زمانی میشوند الهام گرفته ایم.(همانی که شما یک فرم را در زمانی بعدتر با وقفه پرتاب میکنید) که این خود یک سبک انیمیشنی ترسناک است. در مورد مسائل گرافیکی، کارگردان هنر بصری ما Alessandro Taini از حرکت های سورئال و رویا گونه ای از نئو-گوتیک غربی الهام گرفته. ساختمان ها که شما میبینید از شهرهای انگلیس برداشته شده اند مثل بارسلونا و البته شهرمحل زندگی Alessandro و Genoa.برای باس ها هم ما الان نمیتونیم چیزی بگیم.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
البته من نسخه3 رو تموم نکردم اگه دانته بتونه ورجیل رو شکست بده بعد میشه گفت اون پسرشه و قدرت اسپاردا به اون رسیده....

ای بابا چرا داری برای خودت همه چیز رو میپیچونی !!!! این یه داستان جدید از دانته است توی یه دنیای دیگه همین !!!!

مگه دست ماست که بگیم این پسر دانته است و قدرت اسپاردا به اون رسیده !!!! سازنده داری بازی رو میسازه و میگه این بازی قراره گذشته دانته رو با کمی تغییر نسبت به DMC های اصلی توضیح بده

---------- نوشته در 09:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:56 PM ارسال شده بود ----------

آرمین جان توی این چند وقته که نبودی چند تا ویدئو از گیم پلی بازی با کیفیت عالی اومد که نشون داد بازی واقعا پیشرفت کرده اولیش همون اولین پارت گیم پلی از TGS بود که اینبار خیلی پیشرفت کرده بود و فوق العاده روون شده بود ( Red Orb هم توش بود :D )

دومین تریلر مربوط میشد به اولین باری که شهر سعی میکنه دانته رو بکشه که دانته باید فرار کنه و شهر هم توی مدت فرار کردن دانته هی اون رو مسخره میکنه و بحش فحش میده

سومین تریلر هم همون پارت دوم گیم پلی از TGS بود ( برجی که زنجیر شده بود ) که از قرار معلوم این برج و زنجیر ها جز داستان اصلی نیست و Secret Mission های نسخه جدید هستن

توی شماره ی یک جایی گفته نشد که دانته و ورجیل هم دیگه رو نمیشناختن.
چون ورجیل با یه قیافه ی شیطانی (حافظه یاری نمیده اسمش یادم بیاد!) ظاهر میشه، دانته نمیشناستش و بعد از مبارزه دانته تازه گردنبند رو میبینه!

Nelo Angelo

yasa149

کاربر سایت
Sep 21, 2011
264
نام
یاسین
درود
بچه ها من دوباره هنگ کردم
این سوال در مورد DMC 3ست .........بعد از مبارزه ورجیل با دانته میریم تو یه جای عجیب غریب عین یه جوندار ه بعد باید در اولی رو باز میکنی (همون شاخک ها)میری ایتم رو برمیداری چیکککککککککاااااااررررکنم؟؟؟؟؟:-/
البته امروزا امتحانا شروع شدن هفته یه بار هم بازی نمیکنم.....

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
درود
بچه ها من دوباره هنگ کردم
این سوال در مورد DMC 3ست .........بعد از مبارزه ورجیل با دانته میریم تو یه جای عجیب غریب عین یه جوندار ه بعد باید در اولی رو باز میکنی (همون شاخک ها)میری ایتم رو برمیداری چیکککککککککاااااااررررکنم؟؟؟؟؟:-/
البته امروزا امتحانا شروع شدن هفته یه بار هم بازی نمیکنم.....
خوب این کاری نداره خوشبختانه یادم هست باید چیکار کنی
برگرد همون اتاقی که همش اینه بود و یه مجسمه وسطشون بود و اون ایتم را بده به مجسمه تا اینه عوض بشه و بری به مرحله بعدی

yasa149

کاربر سایت
Sep 21, 2011
264
نام
یاسین
خوب این کاری نداره خوشبختانه یادم هست باید چیکار کنی
برگرد همون اتاقی که همش اینه بود و یه مجسمه وسطشون بود و اون ایتم را بده به مجسمه تا اینه عوض بشه و بری به مرحله بعدی
ممنون
البته خدا کنه بدونم کجا رو میگی چون اصلا چنین چایی رو ندیدم تا حالا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر