بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
چرا دوستان دیگه تاپیکو تحویل نمیگیرن؟
راستی نظرتون درمورد این عکس چیه؟
devil-may-cry-4-dvd-01.gif

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
اول به خودم بعد هم به خودم تبريك ميگم!
بالاخره دول 3 رو تموم كردم(در اين راه شهيد شدم)
اخرين بار ماه قبل داشتم بازي ميكردم كه دانته از دست رفت و من هم نا اميد شدم,به لطف خدا ديروز تموم شد.
راستي كسي اطلاعات بيشتري درباره دول 4 بدست نياورد؟

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
راستي كسي اطلاعات بيشتري درباره دول 4 بدست نياورد؟

خبرا که دست شماست.
قرار بوده که تو شماره جدید بازی رایانه یه تو ضیحاتی داده بشه ( منبعم خارج از سایته زیاد موثق نیستش راست و دروغش پای خودش) ولی هنوز که هنوز بازی رایانه ای در کار نیست.

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
سلام دوستان
دیدم که تاپیک این بازی حیفه که خاک بخوره.من تریلر TGS این بازی رو دیدم البته با کیفیت خیلی پائین اما حداقل اینو میتونم بگم که اگر دانته رو دوست دارین نه این تریلر رو ببینین نه اسم DMC4 رو بیارین چون از قرار معلوم دانته دشمن وحشتناک نرو هست که این موضوع تو این عکس کاملا قابل درک هست

و این عکس که صورت دانته رو نشون میده

اما خوب شاید بعضی ها تا حالا از نرو خوششون اومده باشه که لازمه بگم این شخصیت همونطور که میدونید دست راستش یک قدرت ویژه داره پس برای شمشیر زدن و کاربا اسلحش که مثل یک هفتیره از دست چپ استفاده میکرد اگر دقت بکنید این هفت تیر دوتا لوله داره که بایک شلیک همزمان دوتا تیر شلیک میکنه.
اما در مورد گرافیک بازی بگم که نسبت به شماره سوم خیلی پیشرفت کرده که باید هم میکرد چون نسل جدیدی گفتن اما کپکام فکر نکنم که تونسته باشه از قدرت PS3 خوب استفاده کنه چون وقتی نرو جعبه ای رو با شمشیرش نفله میکرد جعبه خیلی قشنگ میترکید منتهی خورده های جعبه به سرعت محو میشدند به حر حال تا انتشار بازی وقت زیادی هست که امید وارم این مشکل درست بشه.
فعلا:biggrin1:

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
قرار بوده که تو شماره جدید بازی رایانه یه تو ضیحاتی داده بشه ( منبعم خارج از سایته زیاد موثق نیستش راست و دروغش پای خودش) ولی هنوز که هنوز بازی رایانه ای در کار نیست.
بازي نما هم قرار بود كه بياره(به اميد خدا سر شماره 5 ميلره)
البته يك توضيح اندك داد و اعلام كرد كه شخصيت مونث جديدي است
دانته دشمن وحشتناک نرو هست
به زباني دیگر نرو دشمن وحشتناك دانته و ماست!
----------
ولي در هر صورت,نرو خودشو بكشه هم نميتونه مثل دانته محبوب بشه

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
سلام اقا dmc 4 واسه 360 میاد ؟:((

اگه قرار بود DMC 4 برای 360 هم بیاد اونوقت دیگه کسی سراغ PS3 نمی رفت به هرحال Sony باید یه سری بازیهای انحصاری و محبوب رو برای خودش نگه داره که یه چند نفری پیدا بشن این همه پول برای PS3 بدن :-"

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
به زباني دیگر نرو دشمن وحشتناك دانته و ماست!
----------
ولي در هر صورت,نرو خودشو بكشه هم نميتونه مثل دانته محبوب بشه

تا جایی که اطلاعات نداشته ی من میگه دانته دشمن وحشتناک نرو و ماست !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر