بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
بله متاسفانه چيزي كه ladan جان مي گن حقيقت داره ....مگه اين كه مثل هميشه كپ كام فكر جنجال درست كردن واسه يكي از عنوان هاي محبوبش نباشه!...كه در غير اين صورت ما بايد مقابل دانته كبير با اين نرو كوچولو مبارزه كنيم(واقعا براي من يكي كه باورش سخته!).
کپکام وقتی دید تو فروش گند میزنه رسما تصمیمش رو عوض میکنه ;)

M1

کاربر سایت
Jun 17, 2007
195
دانته شلوارش دو تا شد!!! :biggrin1::biggrin1::biggrin1:

med_beginning0044-00000_bmp_jpgcopy.jpg

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
بد آموزي!ليدي لباس تريشو ديده لباس خودشو اين ريختي كرد!يادتونه تو شماره ۳ چقد بچه+ و وحشت ناك بود!الان!واي!:eek:تريش پيتزا ميخوره!من به كي بگم?تو دفتر دانته پيتزا ميخوره!:evil:من اين كپكامو آتش ميزنم!

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
لوسيا ديگه اينجا نيست!
لوسیا = :sick:
خیلی ازش بدم میاد.از شانسم اول دیسک دوم که داشتم هم باید باهاش بازی می کردم ! :biggrin1:

تریش که شماره اول بود میره دفتر دانته رو بهم میریزه و بعدش درگیر می شوند و ... :)

اون یکی اسم واقعی اش لیدی نیست ! Mary است.آخر DMC 3 معلوم می شود.یک دمو هم توی Game Trailers.com برایش گذاشته بودند که شامل حضورش توی قسمت سوم بود با یک نوای دردناک.دلم براش کباب شد.:((

قامت و نوع لباس پوشیدن این یارو به ماری می خورد و همچنین مدل موهایش...داخل Scan ه هم زده بود که ماری است.دیگه نمیدونم چرا شک دارید ! :biggrin1:

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
خیلی ازش بدم میاد.از شانسم اول دیسک دوم که داشتم هم باید باهاش بازی می کردم !
من عاشق صدايه لوسيام!۳ سال طول ميكشيد تا ۱ چيزي از اون دهن بياد بيرون:biggrin1:!
ليدي جان هم كه طبق آخرين گفته هايي كه با پدرش داشت گفت ماري خيلي وقته مرده من ليدي هستم!ما هم به اين مناسبت ليدي صداش ميزنيم:biggrin1:!
تريش هم كه موجود جالبيه!همون دمويه اول dmc1, اول مياد دانته رو ميزنه بعد كه كتك ميخوره ميگه من دشمنت نيستم!:laughing:
اول me حالا هم dmc حالا من اینا رو چطوری جلوی خونواده بازی کنم !!!
اينقدر لباس پوشيدنشون بده?صبر كنيد نسخه سانسور شدش بياد:biggrin1:
ولي خدايي!اين دخترايي كه طرف دانتن چه شكلين!اون دختره كه طرف نرو هست چه شكليه!:biggrin1:

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
منم موافقم. خجالتم خوب چيزيه ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! /
اصلا حالا كه ايينطور شد من طرفدار نرو هستم:biggrin1: اين دانته و اطرافيان معلوم الحالش هم بهتر تو بازي سر و كله شون پيدا نشه كه هر چي ديدن از چشم خودشون ديدن./:)

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
میشینی جلوی خانواده بازی میکنی؟؟؟
همچین وضعیت بدی ندارن..یه چیز طبیعیه!

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
میدونم طبیعیه ولی اولا یه تلوزیون بیشتر نداریم :biggrin1:
دوما این رو به خانوادم بگو نه به من جیگر ;)
سوما حالا کی قراره بیاد ؟ ( نسخه pc )

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,686
نام
Sepehr
آقا يه سوال. من DMC3 Dante's Awaking رو چند سال پيش تموم كردم. الآن هم كه PS2 بازي جديد مديد نداره. ميخواستم بدونم اگه DMC3 Special Edition رو بخرم بازم بايد بازي رو با دانته تموم كنم بعد با ورجيل بازي كنم يا ميتونم همينجوري برم سراغ بازي با ورجيل يا ... ؟

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
آقا يه سوال. من DMC3 Dante's Awaking رو چند سال پيش تموم كردم. الآن هم كه PS2 بازي جديد مديد نداره. ميخواستم بدونم اگه DMC3 Special Edition رو بخرم بازم بايد بازي رو با دانته تموم كنم بعد با ورجيل بازي كنم يا ميتونم همينجوري برم سراغ بازي با ورجيل يا ... ؟
اگر هنوز سیو مربوط به تموم کردن DMC 3 را روی مموری ات داشته باشی که حله و راحت میتونی از همون اول با ویرجیل بری ولی اگر نداشته باشی روم سیاه دهنت پیاز داغ...:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر