بحث و تبادل نظر در مورد سرویس های کاهش پینگ!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

atsoo_music

کاربر سایت
Mar 22, 2011
60
نام
reza
برادر گرامی اونی که تو سایت طرف می بینی نوشته 100 مگابیت چیزی جز توهم نیست انتها علیه 10 مگابیت که با تو جه به ارائه سرور زیاد به سایت های مختلف .....شیرینگ وحشتناک هست بعضی وقت ها پینگ بد می کنه توقع زیاد هم از شما نمی شه

- - -ویرایش - - -

سلام جیگر خیلی برای شما بد جا افتاده
یه توضیحی بدم برادران اول از این سرور ها داخل ایران و بهترین هاست تو ایران همین تبیان هستش سرویس هاش واقعا گرونه بچه ها مجبورا از سایت های واسطه خریداری کنن براشون ارزون بی افته ارزونی بی دلیل نیست شاید کاهش سرعت بالا پایین شدن پینگ باشه
بعد می ریم سراغه پینگ داخلی باید زیر 40 باشه اگه نباشه واقعا اینترنت باید بندازی سطل اشغال .................و انتظاره مجعزه از این کانکشنها نباشه باید پینگتون با داخل پایین باشه تا پینگ پایین داشته باشین با اروپا ..
بعضی بازی ها گرافیک بالای می خوان مثل bf3 ,crysis 3 ,.......... بعضی ها فکر می کنن کانکشن بزنن لگ دیلی از بین میره (واقعا از بین می ره) ولی بضی وقت ها به سیستم هم ربط داره اگه 60 فریم داشته باشین تو بازی ها کلی دیلی و لگ از بین میره وگر نه با فریم های پایین تیر ها احتمال زیاد به طرف نمی خوره (خودم تجربه شو داشتم)
کاملا موافق هستم.
سرور کاهش پینگ راه اندازی کردیم که کارش داره تموم میشه و اماده برای استفاده میشه و امیدوارم که پینگ همتون رو تو بازی کم کنه

dobidob98

کاربر سایت
Jun 26, 2013
62
سلام جیگر خیلی برای شما بد جا افتاده
یه توضیحی بدم برادران اول از این سرور ها داخل ایران و بهترین هاست تو ایران همین تبیان هستش سرویس هاش واقعا گرونه بچه ها مجبورا از سایت های واسطه خریداری کنن براشون ارزون بی افته ارزونی بی دلیل نیست شاید کاهش سرعت بالا پایین شدن پینگ باشه
بعد می ریم سراغه پینگ داخلی باید زیر 40 باشه اگه نباشه واقعا اینترنت باید بندازی سطل اشغال .................و انتظاره مجعزه از این کانکشنها نباشه باید پینگتون با داخل پایین باشه تا پینگ پایین داشته باشین با اروپا ..
بعضی بازی ها گرافیک بالای می خوان مثل bf3 ,crysis 3 ,.......... بعضی ها فکر می کنن کانکشن بزنن لگ دیلی از بین میره (واقعا از بین می ره) ولی بضی وقت ها به سیستم هم ربط داره اگه 60 فریم داشته باشین تو بازی ها کلی دیلی و لگ از بین میره وگر نه با فریم های پایین تیر ها احتمال زیاد به طرف نمی خوره (خودم تجربه شو داشتم)
دقیقاً
نباید از این سرویس ها انتظار معجزه داشت
اینجا ایرانه

payaam

کاربر سایت
Aug 30, 2013
7
نام
پیام
من اخر نفهمیدم از چه کسی وی.پی.ان کاهش پینگ بگیرم ما له اقای تینی پینگ که خوب نبود

payaam

کاربر سایت
Aug 30, 2013
7
نام
پیام
این اقای parspn1 کی ؟سایت داره ؟ وی.پی.ان کاهش پینگ میده ؟ پ.خ بدید

payaam

کاربر سایت
Aug 30, 2013
7
نام
پیام
:-o:-oببخشید شما از کی میگیرید که این قدر پینگتون پایینه:-o

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
بچه ها من زیاد سر در نمیا رم میتونم با این خوب انلاین بازی کرد یا کمه

2959835970.png

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
توی این 2 سال که بهونه شما پینگ و لگ بود! ببینم ازین به بعد چه بهونه ای میاری!
داگ تگت رو واسه بتل 4 آماده کن! :
)
هنوزم دارم - کلا نت های شیرازی همشون پکیدن . ISP ها چس مثقال به درد نمیخورن از لحاظ قیمت و کیفیت . ولی با همین حالتو میگیرم .

payaam

کاربر سایت
Aug 30, 2013
7
نام
پیام
جواب بدین لطفا شماها که پینگتون خوبه از کدوم شخص میگیرید ماله سیستک که خوب نبود

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
دوستانی که از اقای gargarak خریدن چند روزه لگ ندارند ؟ مال من که 3روزه خیلی خراب شده . الانم که فاجعه بود .

Behnam_1

کاربر سایت
Jun 22, 2012
38
کسایی که از این چیزا می فروشن! یه پیغام هم به من بدن

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر