بحث و تبادل نظر در مورد سرویس های کاهش پینگ!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
دوستانی که رو کنسول این سرویس رو پیاده کردن بیان اینجا اعلام کنن که چطوری اینکارو کردن من از طریق اموزش پست اول رو سیستم خودم هر کاری کردم جواب نداد .....

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
دوستانی که رو کنسول این سرویس رو پیاده کردن بیان اینجا اعلام کنن که چطوری اینکارو کردن من از طریق اموزش پست اول رو سیستم خودم هر کاری کردم جواب نداد .....
دومین حرف حق این تاپیک این بود!!
بجای جر و بحث... بهتره به کسایی که زیاد در این مورد اطلاعی ندارن کمک کنین مثل من :D

DotPy

کاربر سایت
Jun 8, 2012
524
نام
سعید
یکی یه آموزش کامل بگزاره همه که متخصص شبکه نیستم که اینطوری شما میگین خیلی راحته یه سرور میگیری و ...!
چقدر در میاد برای چه مدت!من مثلا ماهی 2 گیگ برای بازی میخوام یه سال میشه 24 گیگ این چقدر درمیاد؟
الان برادر من تو خوابگاهشون نت داره پینگش با آلمان زیر 90 هست میتونم من به اون وصل بشم و به اینصورت پینگم رو بهتر کنم؟
خب یک سرور مجازی میگیرید قرار نیست که سرور اختصاصی بگیرید و مجازی سازی کنید.
شما فقط باید سرور خوب پیدا کنید و اکثرا تنظیمات مورد نظر برای میکروتیک رو انجام میدن.
شما وقتی یک سرور میگیرید حداقل ماهیانه 15 گیگ بهتون پهنای باند میدن.
بعضی وقتها این حجم ها رو تقسیم بندی میکنن مثلا 5 گیگ برای دانلود میدن 10 گیگ آپلود برای سرور که این بدردتون نمیخوره
برای نحوه ساخت اکانت هم براتون یک فایل پی دی اف تهیه میکنم.

- - -ویرایش - - -

برای PS3
http://goo.gl/OBSrg
برای Xbox
www.youtube.com/watch?v=ibUAs5xg1cs
www.youtube.com/watch?v=f9b5QoFdmTQ
www.youtube.com/watch?v=mLgljUZqVZ8

saeeid

کاربر سایت
Dec 5, 2007
123
نام
سعید
خب یک سرور مجازی میگیرید قرار نیست که سرور اختصاصی بگیرید و مجازی سازی کنید.
شما فقط باید سرور خوب پیدا کنید و اکثرا تنظیمات مورد نظر برای میکروتیک رو انجام میدن.
شما وقتی یک سرور میگیرید حداقل ماهیانه 15 گیگ بهتون پهنای باند میدن.
بعضی وقتها این حجم ها رو تقسیم بندی میکنن مثلا 5 گیگ برای دانلود میدن 10 گیگ آپلود برای سرور که این بدردتون نمیخوره
برای نحوه ساخت اکانت هم براتون یک فایل پی دی اف تهیه میکنم.

این حرکتت ایولا داره

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
دوستان خرید از سیستک به چه صورت هست ؟ من ثبت نام کردم و مدارک کارت ملی هم در سایت آپلود کردم و پیغام داد که با شما تماس خواهیم گرفت! حالا فعلا که زنگ نزدن ولی چرا اینطوری ؟ فک میکردم مثله خرید اینترنتی باشه.

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
خوب من بالاخره تونستم با کنسول شیر کنم این کانکشن رو ....
ولی به حدی اینترنتم افتضاحه الان که اگه به ماهواره های ناسا هم وصل باشه بازم فایده نداره:d

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
خوب من بالاخره تونستم با کنسول شیر کنم این کانکشن رو ....
ولی به حدی اینترنتم افتضاحه الان که اگه به ماهواره های ناسا هم وصل باشه بازم فایده نداره:d
به همون روش که دوستمون گفت؟!
یه پیام خصوصی کن روشتو:D

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
آقا من 2كارت شبكه ن دارم چه طور كاهش پينگ داشته باشم واسه بازي باكنسول هاااان مشكل دان ندارم

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
آقا من 2كارت شبكه ن دارم چه طور كاهش پينگ داشته باشم واسه بازي باكنسول هاااان مشكل دان ندارم
همون پست اول تاپیک....
فقط فکر کنم احتیاجی به اون ست کردن ای پی نباشه برای من که اتوماتیک جواب داد....

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
دوستان از نظر من از سیستک نگیرین اولا خیلی لفت میدن تا سرویس بدن بعد هم کل امار خاندانتون رو در میارن تا بخوان یه سرویس بدن بعد جالب اینه که شرکتی isp هست و خدمات اینترنتی میده یه پرداخت اینترنتی نداره باید بری عابر بانک :)) و بعد هم با موافقت کردن او توافق نامه برای خرید این کاهش دهنده پینگ علنن توافق میکنین که هر وقت سیستک عشقش کشید هر جور که بخواد میتونه شما رو محدود کنه و هیچ شکایتی کسی نمیتونه داشته باشه کلا این سیستک زیادی زیر ابی میره.

amir-em

کاربر سایت
Sep 28, 2010
102
دوستان از نظر من از سیستک نگیرین اولا خیلی لفت میدن تا سرویس بدن بعد هم کل امار خاندانتون رو در میارن تا بخوان یه سرویس بدن بعد جالب اینه که شرکتی isp هست و خدمات اینترنتی میده یه پرداخت اینترنتی نداره باید بری عابر بانک :)) و بعد هم با موافقت کردن او توافق نامه برای خرید این کاهش دهنده پینگ علنن توافق میکنین که هر وقت سیستک عشقش کشید هر جور که بخواد میتونه شما رو محدود کنه و هیچ شکایتی کسی نمیتونه داشته باشه کلا این سیستک زیادی زیر ابی میره.

شما خودت پیشنهاد میکنی از کجا بگیریم ؟

Mohsen1996

کاربر سایت
Aug 12, 2013
96
نام
محسن
من از همون اولش هم میدونستم این سیستک مزخرفه یهو توی این بحران یه شرکت اومده تو همه سایت های گیم داره تتبلیغ پینگ 90 میکنه! خوب این معلومه که عجیبه دیگه قیمت ها و تعرفه هاشون هم که خیلی مزخرفه!

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
من از همون اولش هم میدونستم این سیستک مزخرفه یهو توی این بحران یه شرکت اومده تو همه سایت های گیم داره تتبلیغ پینگ 90 میکنه! خوب این معلومه که عجیبه دیگه قیمت ها و تعرفه هاشون هم که خیلی مزخرفه!

اخه الان بچه های خودمونم دارن همین سرویس رو بهترش رو راه اندازی میکنن با قیمت های خیلی پایین تر کلا سیستک دزدی بیش نیست 2 گیگ رو گزاشته 11 تومن من قیمت گرفتم برا 3 گیگ 9 تومن . کلا هر کی میخواد از این کاهش دهنده ها بگیره به من بگه من yahoo id این دوستمون که این سرویس رو زده رو میدم بره ازش بخره. اینجا نمیگم تبلیغ نشه بعدش شر بشه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر