بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت TD-LTE (سریعترین و با کیفیت ترین اینترنت کشور)

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
864
نام
محسن
دوستان مبین نت به سرویس بر اساس فیبر نوری به صورت بی سیم داده تا سرعت ۱۰۰ تا کسی تست کرده ؟! پینگ و اپلودش چه طوره ؟!
به صورت بیسیم نیست فکر کنم. وایفای داره صرفا مودمش. یعنی فکر کنم همون فیبر نوریه (نیاز به کابل کشی و ... داره محله و ساختمون)
این لینک دیگه؟

8030v2

کاربر سایت
Oct 23, 2019
688
دقیقا من هم حدود دو هفته هست به شدت هم سرعت td ایرانسل برام پایین اومده هم اتومات مودم سوییچ میشه رو دکلی که پارامترهای ضعیف تری داره! (با وجود این که اول دکل قوی تر رو پیدا میکنه)
مودم هم h1 ایرانسله.
حالا نکته جالب این جاست که این مورد فقط راجع به td ایرانسله! وینکس و آسیاتک که خودشون به دکل های td ایرانسل وصل میشن همچین مشکلی نداشتن تو این دو هفته!
مودم td موجود هست که بشه رو فرکانس دکل قویتر فرکانسش رو قفل کرد؟
دیگه حالم از ایرانسل بهم میخوره
تو محدوده ما دکل td مبین نت خوب آنتن میده
یه نفر میشناسم تو محدوده ما راحت داره با مبین نت البته با دکل خودش نه همراه اول انلاین بازی میکنه
ایرانسل پینگش نابود بود با این وضعیت که دیگه کلا نتم نداریم
شاید رفتم سراغ مبین نت
ایرانسلم اگه آنتن بده میزارم واسه دانلود

• Like
Reactions: mobile1199

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
به صورت بیسیم نیست فکر کنم. وایفای داره صرفا مودمش. یعنی فکر کنم همون فیبر نوریه (نیاز به کابل کشی و ... داره محله و ساختمون)
این لینک دیگه؟
دقیقا خودشه
کابل کشی میخواد ؟! اخه زده بدون نیاز به تلفن مناطق تحت پوشش رو از کجا میشه فهمید ؟!

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
864
نام
محسن
دقیقا خودشه
کابل کشی میخواد ؟! اخه زده بدون نیاز به تلفن مناطق تحت پوشش رو از کجا میشه فهمید ؟!
تلفن که نیاز نیست کلا. فرق داره کابلش
یه سایت هست مثلا مناطق تحت پوشش رو مشخص کرده ولی آپدیت نیست اصلا. مبین نت هم فکر کنم همچین چیزی نداره که قبل از ثبت نام متوجه شی
یعنی تو همون لینک ثبت نام کن احتمالا تماس میگیرن سریع بهت میگن که امکانش هست اونجا یا نه
البته خودت هم میتونی تو محله چک کنی جعبه fat هست یا نه (هر شرکت فرق داره جعبه ش)

baba

کاربر سایت
Sep 22, 2006
128
ایرانسل تو این ۱۰ روز اخیر واقعا گند زد
مودم s1 و b1 بیخود نیست خیلی ها ازش شاکین
مودم بی خود و بی جهت یه دفعه میره رو یه باند یا فرکانس ضعیفتر و اینترنت کلا قطع میشه یا خیلی کند میشه
سیگنال تی دی ۱۰ روزه منطقه ما ضعیف شده و سرعت خیلی افت کرده به هزار بدبختی مودم گذاشتم پشت پنجره تا سیگنال نرمال شده بعدش مودم هر چند ساعت میپره رو سیگنال ضعیفتر :|
هر چی ریست و ریستارت میکنم فایده نداره
پشتیبانی هم که چیزی نگم بهتره مدل g1 بگیر

baba

کاربر سایت
Sep 22, 2006
128
دقیقا من هم حدود دو هفته هست به شدت هم سرعت td ایرانسل برام پایین اومده هم اتومات مودم سوییچ میشه رو دکلی که پارامترهای ضعیف تری داره! (با وجود این که اول دکل قوی تر رو پیدا میکنه)
مودم هم h1 ایرانسله.
حالا نکته جالب این جاست که این مورد فقط راجع به td ایرانسله! وینکس و آسیاتک که خودشون به دکل های td ایرانسل وصل میشن همچین مشکلی نداشتن تو این دو هفته!
مدل g1 بگیر عالی هست دارم

• Like
Reactions: mobile1199

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,943
نام
MR.1199
مودم td موجود هست که بشه رو فرکانس دکل قویتر فرکانسش رو قفل کرد؟
دیگه حالم از ایرانسل بهم میخوره
تو محدوده ما دکل td مبین نت خوب آنتن میده
یه نفر میشناسم تو محدوده ما راحت داره با مبین نت البته با دکل خودش نه همراه اول انلاین بازی میکنه
ایرانسل پینگش نابود بود با این وضعیت که دیگه کلا نتم نداریم
شاید رفتم سراغ مبین نت
ایرانسلم اگه آنتن بده میزارم واسه دانلود
خود h1 ها تا جایی که میدونم سریال قدیم اگه باشن قابل آنلاکن که بعد قفل دکل و فرکانس هم بهشون اضافه میشه.
باز تو فروم همسایه (p30world) و سایت شبکه چی یه سرچ بزنی احتمالا بتونی پیدا کنی. خودم خیلی ساله دنبال نکردم عملا یادم رفته هر چی میدونستم :D
ولی مبین نت حداقل الان تو منطقه ما واقعا وضعش بهتره (چه td چه 4g طرح 360 با دکل همراه اول). هر کدوم خلاصه مقطعین یه دوره مبین نت افتضاح میشه ایرانسل خوبه یه مدتم معکوس مثل الان

مدل g1 بگیر عالی هست دارم
با یه g1 آسیاتک (با سیم td ایرانسل خودم) تست کردم بازم فرقی نکرد.
ربطی به مودم نداره برمیگرده به یه گندی که خود ایرانسل زده و معلوم نیست چیه...

Above

کاربر سایت
Aug 11, 2008
145
نام
سینا
سلام، دوستان راهی هست بشه با port forwarding وضعیت nat type رو بهتر کرد. من strict نشون میده و upnp هم که هیچ گزینه خاصی نداره توی تنظیمات مودم که بتونم فعال کنم ولی لااقل یه راهی پیدا بشه nat type رو ۲ یا ۱ بکنم . مرسی .

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,652
کسی از دوستان سمت شرق تهران از زیتل سرویس داره؟ میخواستم بدونم کیفیتش واسه گیمینگ چطوره. چون ادعا میکنه مودم اوتدور میزاره کیفیتش بهتره واقعا تاثیر داره یا نه

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,736
نام
رضا.آ
سلام، دوستان راهی هست بشه با port forwarding وضعیت nat type رو بهتر کرد. من strict نشون میده و upnp هم که هیچ گزینه خاصی نداره توی تنظیمات مودم که بتونم فعال کنم ولی لااقل یه راهی پیدا بشه nat type رو ۲ یا ۱ بکنم . مرسی .
بله هست
اگر روتر شما PORT FORWARDING رو پشتیبانی میکنه میتونید پورت های مورد نیاز اون بازی رو بهش معرفی کنید تا اون پورتها باز بشه
البته تو این مورد بهتره گزینه DMZ رو فعال کنید و با دادن آی پی آدرس کارت شبکه میتونه وضعیت رو بهتر کنه

اما در نهایت NAT TYPE دست سرویس دهندست .
اما با این دو روش میشه از حالت Strict به moderate تغییرش داد

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,736
نام
رضا.آ
کسی از دوستان سمت شرق تهران از زیتل سرویس داره؟ میخواستم بدونم کیفیتش واسه گیمینگ چطوره. چون ادعا میکنه مودم اوتدور میزاره کیفیتش بهتره واقعا تاثیر داره یا نه
بله
یک عدد مودم outdoor به صورت امانی به قیمت 800 هزار تومان + یک عدد روتر با پورت wan از مدلهای هووآوی یا tplink ( امانی نیست به قیمت 3 میلیون و خورده ای فکر میکنم باید خریداری کنید از شرکت یا اگر جداگانه دارید هزینه اش کسر میشه ) + هزینه سرویس 6 ماهه یا 1 ساله
که در نهایت چیزی نزدیک به 6 میلیون تومن هزینه اش میشه برای 6 ماه .

به عنوان هدیه برای یکی از آشناها از زیتل سرویس گرفتم ( منطقه اتوبان رسالت - خیابان کرمان )
فوق العادست . سرعت دانلود تا 7 مگابایت هم ازش گرفتم
منتها قبلش بررسی می کنن شاید تو منطقه مورد نظر شما سرویس ارائه نشه !
برای خودم درخواست دادم سمت یوسف آباد گفت ظرفیت پر شده :-??
نمیدونم منظورش از ظرفیت چی بود
ظرفیتِ چی پر شده دقیقا !!!!
:))

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,652
بله
یک عدد مودم outdoor به صورت امانی به قیمت 800 هزار تومان + یک عدد روتر با پورت wan از مدلهای هووآوی یا tplink ( امانی نیست به قیمت 3 میلیون و خورده ای فکر میکنم باید خریداری کنید از شرکت یا اگر جداگانه دارید هزینه اش کسر میشه ) + هزینه سرویس 6 ماهه یا 1 ساله

به عنوان هدیه برای یکی از آشناها از زیتل سرویس گرفتم ( منطقه اتوبان رسالت - خیابان کرمان )
چه جالب من دقیقا تو همون خیابونه خونم 😁 پس کیفیت خوبی داره یکم هزینه‌اش بالا درمیاد من یه مودم tplink از زمان مخابرات دارم با اونم کار میکنه؟
ما اینجا همیشه مشکل نت داشتیم قبلا مخابرات نابود بود الان دو سه سالیه مبین نت کارمونو راه انداخته با این زیتل آشناتون پینگ گیم تست نکردی؟ چون من تا ۵ مگ سرعت میگیرم بیشتر پینگ واسم مهمه دمت گرم

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,482
نام
علی
بله

پینگ رو چنده با چه سروری؟ وضعیت تایم اوتش چطوریه؟ از آشناتون آمار بگیر اگر میشه! 😁آپلودش بپرس، ممنون

• Like
Reactions: Annunaki ™

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,736
نام
رضا.آ
پینگ رو چنده با چه سروری؟ وضعیت تایم اوتش چطوریه؟ از آشناتون آمار بگیر اگر میشه! 😁آپلودش بپرس، ممنون
باشه حتمن
منتها با کنسول بازی میکنه فکر نمی کنم تا حالا چک کرده باشه یا اصلا بشه روی کنسول چک کرد .
مگر با لبتاپ بتونه پینگ بگیره
آپلودش روی 2 تا 4 مگابایت هست اینو مطمئنم .

• Like
Reactions: J. Constantine

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر