بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
برای من کماکان کار نمی کنه:
View attachment 273681
برای اشخاصی هم که دور و ورم هستن کار نمی کنه.
توی تویتتر و لینکدین برید می بینید همه ایرانی های خارج از کشور صداشون در اومده.
از صبح کلا یک بار واتس آپ من وصل شده اونم با هرجا تماس گرفتم اصلا بوق نمی خورد (در صورتی که باید بوق بخوره نهایتا طرف نباشه نباید Ringing بشه) بستم باز کردم دیگه همونم وصل نشد.

آره دوستای منم که اروپا هستن همینجوری شدن ولی توی کانادا وصل میشه! کلا اتفاق خیلی عجیبیه

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
دوستان برای وی پی ان گوشی بهترین چیز نصب outline و استفاده از سرورهای شادو ساکس هست

ss://Y2hhY2hhMjAtaWV0Zi1wb2x5MTMwNTpHIXlCd1BXSDNWYW8@72.140.224.196:810#%F0%9F%86%94%20(t.me%2FShadowSocks_S)%20%F0%9F%87%A8%F0%9F%87%B3

اینو تست کنید اینستارو هم باز میکنه

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
یعنی به نظرتون برعکسش هم ممکنه؟
مثلا الان با یک شماره خارجی از تو ایران وارد واتس اپ بشیم مشکلی نداره بدون wpn؟
یکی از دوستان ایتالیایی من که الان در ایرانه راحت داره از واتس آپ استفاده میکنه.

• Like
Reactions: ramin1987

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,364
نام
Matthew
این روش رو جایی نخوندم، خودم تست کردم جواب گرفتم :

از Or*bot استفاده کنید و وصل که شدید (اولین بار طول میکشه یکم) برید با Proton*-N وصل بشید به سرور آمــریکا (رایگان)
(روی IOS بهترین جواب ممکن رو به من داده تا الان و با سرعت خوبی توییتر و اینستا با ویدئو هاش باز میشه)

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,600

از Or*bot استفاده کنید و وصل که شدید (اولین بار طول میکشه یکم) برید با Proton*-N وصل بشید به سرور آمــریکا (رایگان)
(روی IOS بهترین جواب ممکن رو به من داده تا الان و با سرعت خوبی توییتر و اینستا با ویدئو هاش باز میشه)
من تو app store گشتم نبود

yr1isone

کاربر سایت
Jun 9, 2021
231

سرورای شدوساکس خوب کار نمیکنن الان باید کلی وقتی بزاری یه خوبشو پیدا کنی این روشو امتحان کردم بدون قطعی و با سرعت خوب وصل ‌شد

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
گویا یه اتفاق عجیبی در مورد واتس‌اپ افتاده که می‌تونه خیلی توی دنیا سر و صدا به پا کنه.
خیلی از ایرانی‌های ساکن خارج توی این چند ساعتی که واتس‌اپ به فنا رفته، از این می‌گن که اونا هم نمی‌تونن از اکانت واتس‌اپ خودشون استفاده کنن. یعنی طرف توی آلمان و آمریکا و... هست، ولی چون اکانت واتس‌اپ خودش رو قبلاً با شماره ایرانی ساخته بوده، الآن نمی‌تونه بهش وصل بشه. ولی با اکانت دیگه‌ای که شماره خارجی داره، به راحتی وصل می‌شه.
همچین چیزی نشون می‌ده که موضوع واتس‌اپ فراتر از فیـــلترینگ ساده هست و با شماره‌های موبایل ارتباط داره و یه کاری کردن که شماره ایرانی دیگه نتونه بهش وصل بشه، حتی توی کشور خارجی. همین قضیه هم نشون می‌ده که احتمالاً توی پشت پرده، ماجراهایی بین اینا و شرکت متا (صاحب واتس‌اپ) وجود داره که اصلاً چیز کمی نیست و اگه واقعیت داشته باشه، اتهام بزرگی برای متا محسوب می‌شه. از اون طرف هم که می‌گن یه سری از ویدیوها و پست‌های اعتراضات توی اینستاگرام در حال پاک شدن هستن که اینستاگرام هم مال همین متا هست.
کلاً اگه یه سری از کارشناس‌ها و ژورنالیست‌های حرفه‌ای دنبال این قضیه برن و پیگیری کنن، ممکنه تبدیل به یه پرونده بزرگ در سطح دنیا بشه و آبروی متا رو بیشتر از قبل ببره، البته اگه تا همین الآن آبرویی برای زاکربرگ مونده باشه.
پس اونوقت چه جوریه که با چیز پی ان میشه رفت؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر