بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

2Lazy1Think

کاربر سایت
Jan 24, 2017
107
6280711149.png

بی زحمت یه تست کانکشن و مخصوصا پینگ با سرورهای خارجی قرار میدید .. . .

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان من 3G ایرانسل رو تست کردم افتضاح بود توی این محلی که ما هستیم ایا 4G ش هم همینه یا خیلی بهتره؟
ولی همراه اول خوب بود اما پینگش یهو میره بالا اونم 4Gش فرق میکنه یا نه؟

mehdish

کاربر سایت
Mar 23, 2009
506
نام
مهدی
کد خرید اینترنت نامحدود شبانه ایرانسل چیه؟هر جا گشتم چیزی پیدا نکردم
دقیق بگید لطفا
دیشب همراه گرفتم 4جی نبود 3جی بود از 2 تا 7 سیزده گیگ دان کردم امشب ایرانسل رو تست کنم ببینم چی به چیه ایرانسل آنتن 4جی میده

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دقیق بگید لطفا
دیشب همراه گرفتم 4جی نبود 3جی بود از 2 تا 7 سیزده گیگ دان کردم امشب ایرانسل رو تست کنم ببینم چی به چیه ایرانسل آنتن 4جی میده
App ایرانسل رو نصب روی گوشیت

• Like
Reactions: mehdish

mehdish

کاربر سایت
Mar 23, 2009
506
نام
مهدی
App ایرانسل رو نصب روی گوشیت
تنها چیزی که پیدا کردم بسته فروش یک ساعته نامحدود(20 گیگ ماکزیمم) هست که باید بین 2 تا 8 صبح مصرف بشه.یعنی برای 6 ساعتش باید 6 بار یک ساعته رو شارژ کنم؟ 6*900=5400 تومن
یا بسته دیگه ای داره؟

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,721
تنها چیزی که پیدا کردم بسته فروش یک ساعته نامحدود(20 گیگ ماکزیمم) هست که باید بین 2 تا 8 صبح مصرف بشه.یعنی برای 6 ساعتش باید 6 بار یک ساعته رو شارژ کنم؟ 6*900=5400 تومن
یا بسته دیگه ای داره؟
بسته ۱ساعته ۲ساعته و ۳ ساعته داره

• Like
Reactions: mehdish

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
دوستان من 3G ایرانسل رو تست کردم افتضاح بود توی این محلی که ما هستیم ایا 4G ش هم همینه یا خیلی بهتره؟
ولی همراه اول خوب بود اما پینگش یهو میره بالا اونم 4Gش فرق میکنه یا نه؟
3g خوب نباشه که فکر نکنم اصلا 4g شه
پینگ هم برای اکثریت همینه برای دانلود از نت سیم کارت استفاده کنید بدرد بازی نمیخوره نوسان پینگ زیاد داره برای خیلیا هم که کلا پینگ غیر قابل بازیه (صفحات قبل رو چک کنید چندین و چند بار درمورد این قضیه پینگ سوال پرسیده شده)
اگه همراه اول سرعتش براتون خوب بود که بنظرم یک هیچ از بقیه جلوترید
قیمتاش خیلی پایینتر از ایرانسله و مدت زمانش هم بیشتره بسته ماهانه بگیرید روزی 1ت میوفته اونم 10 ساعت (از 1 تا 11 صبح)
دقیق بگید لطفا
کد نامحدود سه ساعته #3*6*5*555* هست برای دو و یک ساعته هم عدد 3 رو تغییر بدید برای استفاده 6 ساعته باید دوتا بسته 3 ساعته بگیرید که هرکدومش 2ت هست و میشه 4ت
توی همون برنامه ایرانسل هم باید باشه

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
بسته های پرحجم هم قبلا حذف کردند و بعد از چند روز قرار دادند ( مثل بسته ۶ ماه ۱۰۰ گیگ ) امیدوارم این حذف بسته شبانه دائمی نباشد

Sent from my iPhone using Tapatalk

UltraAvatar

کاربر سایت
Apr 25, 2013
98
واقعا شورش دراومده
این چند روز از این بسته ها برای دانلود استفاده میکردم چون صبانت هم شبونه هارو حذف کرده الان هم که تازه دستمونو رو این گذاشتیم اینا هم حذف کردن. حالا باید چکار کنیم تکلیف ما که دانلود زیاد داریم چی میشه سمت کدوم شرکت بریم

• Like
Reactions: SAEED_TAJ

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
واقعا شورش دراومده
این چند روز از این بسته ها برای دانلود استفاده میکردم چون صبانت هم شبونه هارو حذف کرده الان هم که تازه دستمونو رو این گذاشتیم اینا هم حذف کردن. حالا باید چکار کنیم تکلیف ما که دانلود زیاد داریم چی میشه سمت کدوم شرکت بریم
از فن آوا سرویس بگیر. شبانه رایگان داره. از 2 شب تا 7 صبح.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر