بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,270
نام
Мojtaba
دوستان برای 4g ایرانسل راهی نیست که NAT TYPE رو کنسول PS4 بیاد رو 2 ؟ کسی روشی رو تست کرده که جواب بده؟
کسی این بتا بتلفیلد یا بتلفیلد 4 و دویژن رو با 4g امتحان کرده ببینه مشکل لگ داره یا نه؟

mohammad.j

کاربر سایت
Nov 10, 2010
128
نام
mohammad
سلام
این بسته سه ساعته ایرانسل رو دوبار بخری یعنی میتونی کله 6 ساعت رو استفاده کنی؟

من یه بار اینکارو کردم.یعنی یه 2 تا 5 گرفتم.بعد یه 530 اینا سه ساعته گرفتم.بعد فک کنم تو ایرانسل من زده بود تا 830.ولی تا 8 بیشتر نبود.یعنی دوساعتو نیم.
حالا نمی دونم اون نیم ساعتش مثلا افتاده واسه شب بعد یا نه.
شاد دقیق امتحان کنی بشه 6 ساعتو استفاده کرد.
فقط وقتی بسته رو می گیری بعضی وقتا شاد یه ربع طول بکشه تا فعال شه.فک نکی افتاده واسه روز دیگو اینا.

دوستان برای 4g ایرانسل راهی نیست که NAT TYPE رو کنسول PS4 بیاد رو 2 ؟ کسی روشی رو تست کرده که جواب بده؟
کسی این بتا بتلفیلد یا بتلفیلد 4 و دویژن رو با 4g امتحان کرده ببینه مشکل لگ داره یا نه؟

من بتا بتل یکو با 4g استفاده کردم تو بازی پینگم 120 130 بود.راضی بودم مشکلی نداشت.ولی با pc بازی می کردم.
و اینکه این 4g به منطقه ای هم که توش هستی بستگی داره.

MO021

کاربر سایت
May 23, 2013
470
نام
Morteza
دوستان من اگه یه مودم بگیرم میتونم توی کنسول nat type 1 یا 2 بگیرم؟ و میشه upnp رو فعال کرد که دیگه تو بازیها nat type strick نگیرم؟ چون با هات اسپات اوضاع خیلی خرابه و همیشه nat type 3 میگیرم.
اگه امکانش هست اسم مودم رو هم بگید ممنون میشم

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
سلام
من تو کوچه و پشت بوم 4g دارم ولی باشه تش H این آنتن و اینا دقیقا چی باید بگیرم کسی اطلاعی داره؟
چقدر پولش میشه؟

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
613
نام
حمیدرضا
کسی از دوستان مودم d100 ایرانسل یا مودم ها 4g دیگه گرفته برای انلاین؟وضعیتش چطوره تنظیمات dmz داره؟ کسی تونسته nat type 2 بگیره؟

آره من مودم d100 ایرانسل رو دارم توی ps4 نت تایپ 2 می گیرم و dns ها رو روی 4.2.2.4 و 8.8.8.8 به صورت دستی تنظیم کردم.

• Like
Reactions: James Sunderland

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,168
نام
محسن
خب ایرانسل بازم کلی تغییرات تو بسته های اینترنت انجام داد ولی خب فعلا به بسته های شبانه دست نزده ولی بسته ای که من ازش استفاده میکردم
وخیلیای دیگه ۳۰ گیگ شش ماه رو برداشته :| کلا نمیدونم اینا سیاستشون چیه که دست میزارن رو بسته های پرفروششون

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
قیمت اینترنت آزاد ایرانسل هم بشدت گرون شده
مثلا من دیروز سیمکارتم رو 10 تومن شارژ کردم درجا یه تست سرعت گرفتم 4.500 تومن کم کرد :|

Sgt.Reza

کاربر سایت
Nov 5, 2010
142
نام
Reza
بله تماس بگیرین پیگیری میکنن
چی چی رو پیگیری می کنند , خودشو جواب درست حسابی نمی دادند , 2 بار از طریق لگلاتوری شکایت کردم ؛ اخرش گفتند که باید صبر کنی , بشدت در حال توسعه نسل سوم و چهارم هستیم

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,497
نام
Matthew
سلام. ببخشید اگر اینجا این سوال رو میپرسم. برنامه ی خوبی هست که بشه روشن خاموش شدن Data گوشی رو تنظیم کرد، چه تایمی روشن شه چه تایمی خاموش.
برای دانلود میخوام برنامه بریزم که با گوشی دانلود کنم.

Sgt.Reza

کاربر سایت
Nov 5, 2010
142
نام
Reza
سلام. ببخشید اگر اینجا این سوال رو میپرسم. برنامه ی خوبی هست که بشه روشن خاموش شدن Data گوشی رو تنظیم کرد، چه تایمی روشن شه چه تایمی خاموش.
برای دانلود میخوام برنامه بریزم که با گوشی دانلود کنم.
Auto Disable Data Connection - Android Apps on Google Play

Auto connection - Android Apps on Google Play

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اقا سرعت و پینگ و نت تایپ ربطی به مودم داره یا نه؟من میخوام یه مودم وایرلس بخرم فقط برای کنسول و گیم نت تایپ خیلی برام مهمه چه مودمی پیشنهاد میکنید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر