بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
خدایی این بسته 10 گیگ روزانه فوق العاده اس اگه باز حذفش نکنن
جون میده برای آپدیت بازی های PS4
من از دیشب نمیتونم بسته بخرم، همش میگه شبکه در حال به روز رسانی
دوستان این مشکل رو ندارن؟!

Chainsaw1994

کاربر سایت
Nov 30, 2014
174
دوستان اگر براي همراه اول بسته ي الفا پلاس بگيرم بعد يه منطقه اي ٣ جي نداشته باشه و ٢ جي باشه قيمت ازاد حساب ميكنه يا از همون بسته كم ميكنه؟

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
خدایی این بسته 10 گیگ روزانه فوق العاده اس اگه باز حذفش نکنن
جون میده برای آپدیت بازی های PS4
من از دیشب نمیتونم بسته بخرم، همش میگه شبکه در حال به روز رسانی
دوستان این مشکل رو ندارن؟!

دقیقا این بسته 10 گیگ خوراک دانلود بازی و آپدیتهای PS4 هستش
منم دو شب پیش این مشکل رو داشتم و چند ساعت بعدش درست شد

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دقیقا این بسته 10 گیگ خوراک دانلود بازی و آپدیتهای PS4 هستش
منم دو شب پیش این مشکل رو داشتم و چند ساعت بعدش درست شد

من دیشب زدم پیام فعال سازی نیومد!
الانم هر چی میزنم باز میگه در حال به روز رسانی
جالبه با هر دو سیم کارتم هم این پیغام رو میده
به نظرم اگه 12 شب به اونور فعالش کنی، بشه 2 شب ازش استفاده کرد درسته؟! :d

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
سلام

دوستان من از مخابرات سرویس میگیرم و ماهی 15500 تومن هم میدم بابت اینترنت 256 که در اصل 156 ــه! چند روز پیش که یه بسته 3 گیگی ایرانسل رو فعال کردم و با هات اسپات تبلتم شیر کردم اینترنتو بعد از تجربه سرعت مناسبش تصمیم گرفتم یه مودم 3G بگیرم و اون بسته 100 گیگی یک ساله رو فعال کنم.....جالب اینجاس که ایرانسل برای 100 گیگ 1 ساله 175 تومن میگیره و مخابرات برای 256 که در اصل 156 هست سالی 180 تومن! کسی اینجا تجربه استفاده از مودمهای ایرانسل رو داشته؟

به نظر من همچینکاری نکن
اولا که مودم گرون درمیاد و فقط خود سیمکارت های ایرانسل کار میکنه مگر اینکه بری از بیرون بخری
دوما پشتیبانی فوق العاده ضعیفی داره چون تعداد مشترکین بالاست خلاصه سیمکارته و هر بچه جوجه ای سیمکارت داره الان
سوما سرعتش متغییر هست و اصلا ثابت نیست تو استفاده حرفه ای مثل گیم بازی کردن و یا تماشای فیلم آنلاین کلا قابل استفاده نیست
چهارما ممکنه پوشش 3Gبه مدت یک ماه کلا قطع باشه و هیچکاریش نمیکنند چون بروزرسانی و تعویض تهجیزات انجام میدن(جون عمشون)
خامسا ISPقحطی بود رفتی مخابرات؟تمام ایران میدونند مخابرات دزد درجه یک اینترنته و کارمنداش جز بیشعورتین کارمندای دنیا هستند
پشتیبانیش افتضاحه اصلا جواب نمیده که هیچ تا هر چی میشه باید پیاده تشریف ببری مخابرات!
بهترنی کاری که میتونی انجام بدی اون 180رو نگه داری یه خورده بزاری روش اینترنت یکسال 1مگ یا 2مگ از ISPبگیری که شبانه رایگان هم داره و پهنای باندش باز هست و حداقل سرعت دانلودت250کیلوبایت باشه و تا380هم بره این دیگه بستگی به نوع منطقه داره
من6مگ گرفتم پهنای باند 15مگ بود اما خطم نویز داره تا حدود 13مگ جواب میداد

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
به نظر من همچینکاری نکن
اولا که مودم گرون درمیاد و فقط خود سیمکارت های ایرانسل کار میکنه مگر اینکه بری از بیرون بخری
دوما پشتیبانی فوق العاده ضعیفی داره چون تعداد مشترکین بالاست خلاصه سیمکارته و هر بچه جوجه ای سیمکارت داره الان
سوما سرعتش متغییر هست و اصلا ثابت نیست تو استفاده حرفه ای مثل گیم بازی کردن و یا تماشای فیلم آنلاین کلا قابل استفاده نیست
چهارما ممکنه پوشش 3Gبه مدت یک ماه کلا قطع باشه و هیچکاریش نمیکنند چون بروزرسانی و تعویض تهجیزات انجام میدن(جون عمشون)
خامسا ISPقحطی بود رفتی مخابرات؟تمام ایران میدونند مخابرات دزد درجه یک اینترنته و کارمنداش جز بیشعورتین کارمندای دنیا هستند
پشتیبانیش افتضاحه اصلا جواب نمیده که هیچ تا هر چی میشه باید پیاده تشریف ببری مخابرات!
بهترنی کاری که میتونی انجام بدی اون 180رو نگه داری یه خورده بزاری روش اینترنت یکسال 1مگ یا 2مگ از ISPبگیری که شبانه رایگان هم داره و پهنای باندش باز هست و حداقل سرعت دانلودت250کیلوبایت باشه و تا380هم بره این دیگه بستگی به نوع منطقه داره
من6مگ گرفتم پهنای باند 15مگ بود اما خطم نویز داره تا حدود 13مگ جواب میداد

تو ضعیف بودن مخابرات هیچ شکی نیست. منتهی شاید این دوستمون هم مثه من خطش فیبر نوری باشه. اون موقع هیچ کاری نمیشه کرد. یا مخابرات، یا همین ایرانسل... البته اگه سرویس وایرلس نخواد استفاده کنه.

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
تو ضعیف بودن مخابرات هیچ شکی نیست. منتهی شاید این دوستمون هم مثه من خطش فیبر نوری باشه. اون موقع هیچ کاری نمیشه کرد. یا مخابرات، یا همین ایرانسل... البته اگه سرویس وایرلس نخواد استفاده کنه.

یه ISP که به خط نوری اینترنت میداد ولی یادم نمیاد!
سرویس وایرلس مودمش دقیقا هم قیمت مودم 4Gایرانسل هست اما ارزشش خیلی بیشتر از این حرفاست در بعضی موارد حتی از ADSLهم بهتر عمل میکنه مخصوصا اگه خط خونه مشکلاتی مثل نویز،فیبر نور،PCMداشته باشه

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان یه تست کنن ببینن مثل من مشکل خرید بسته دارن یا نه؟!

من با 2_3 تا سیم کارت امتحان کردم، پیغام به روز رسانی شبکه رو میده بازم!

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
کسی میدونه دانلود با گوشی سریعتره یا با مودم های مخصوصی که واسه ایرانسل هم رایج هست دو مدل هم گشتم ایناست Huawei E3372 4G Modem

و Sierra Wireless Aircard 760S LTE والا من خودم با گوشیم که 3g بیشتر ساپورت نمیکنه دان میکنم حالا سوال پیش میاد اگه با گوشی تفاوت چشمگیر نداره

که خوب گوشی رو عوض کنیم ؟من خودم با همراه اول سرعت دانلود1 مگابایت بر ثانیه و ایرانسل 700 کیلو بایت تجربه کردم ولی خب یسری از دوستان خیلی از4g

تعریف کردن ما هم با بسته های جدید ایرانسل وسوسه شدیم کوچ کنیم به 4g :d

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
کسی میدونه دانلود با گوشی سریعتره یا با مودم های مخصوصی که واسه ایرانسل هم رایج هست دو مدل هم گشتم ایناست Huawei E3372 4G Modem

و Sierra Wireless Aircard 760S LTE والا من خودم با گوشیم که 3g بیشتر ساپورت نمیکنه دان میکنم حالا سوال پیش میاد اگه با گوشی تفاوت چشمگیر نداره

که خوب گوشی رو عوض کنیم ؟من خودم با همراه اول سرعت دانلود1 مگابایت بر ثانیه و ایرانسل 700 کیلو بایت تجربه کردم ولی خب یسری از دوستان خیلی از4g

تعریف کردن ما هم با بسته های جدید ایرانسل وسوسه شدیم کوچ کنیم به 4g :d

البته خب این زمانیه که تو منطقه شما 4G به راحتی آنتن بده
اول تست کن اگه 4G دارید، تازه اون موقع با يه گوشی LTE هم میتونی همون سرعت رو بگیری و به نظرم نیازی به مودم نیست

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
س

دوستان من adsl دارم از سرعت هم راضی هستم

ولی بعضی وقتها قطع و وصل میشه من میخوام برای بازی انلاین fifa 16 فقط از اینترنت 3g همراه اول استفاده کنم تو منطقه ما همراه اول 3g هستش ایرانسل هم 3g هستش البته همراه اول سرعتش بیشتره فقط برام مونده چطوری پینگشو اندازه بگیرم با گوشی نمیشه ؟؟؟ و اینکه کلا پینگ و قطع و وصلی اینترنت این شرکتها چطوریه ؟؟؟

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,102
نام
سالار
روزای اول که این بسته های 10 گیگ و 5گیگ و گزاشتن جاتون خالی تو یه روز یعنی ساعت 3گزاشتم دانلود صب دیدم cs go دانلود شد (تقریبا 5گیگ تو 3ساعت ) واقعا هایپ شدم
روزه بعد هم زدم دوتا باز زیره 3ساعت دانلود شد :D

ولی 3-4 روزیه سرعت خرابه
ADSL هم همینطوریه
فک کنم باز مشکل کلیه
ایشالا درست شه تا اون موقع هم این بتا overwatch ام برسه هم اینو دانلود کنیم هم smite :D

تو اون روزایی که سرعت دانلود خوب بود متوسط سرعت دانلود بالای 1مگ بود
مشتی بود :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر