بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,594
نام
mohammad
60 گیگ کل حجمی هست که شما میتونی ازش دانلود کنی ولی هیچوقت نمیشه خالیش کرد خیالت راحت ، سرعت کمتر از این حرفاست ، بخصوص تو این یکساله اخیر که ماشالا همه افتادن دنبال اینکه رس 4G رو بکشن !
در حال حاضر ما که تقریبا انتن 4G کنار گوشمونه (محدوده ستارخان) سرعتمون فوق فوق ش میشه 2 مگ !
قبلا با 2 تا طرح هرشب نزدیک 100 110 گیگ میگرفتم الان نهایت بشه 30 گیگ دانلود که اونم شانسیه !
حالا شما میگی دو مگ؟ من به یک مگشم راضیم... شما میگی 30 گیگ؟ من به ده گیگشم راضی هستم... به خدا پدرم در اومده از پس پول حجم دادم به این شرکتا...
طرف با دو هزار تومن 50 گیگ دان می کنه... من باید برای 50 گیگ 100 تومن پیاده بشم...
ــــــ
کلا دیگه بریدم از زندگی...:))

Letho

کاربر سایت
May 5, 2012
257
بسته نامحدود 1000 تومانی همراه اول محدودیت دانلود داره؟! کلا تا چقدر میشه دانلود کرد؟! چون دومین باره صبح میبینم از شارژ اصلی هم واسه دانلود استفاه کرده!

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
بسته نامحدود 1000 تومانی همراه اول محدودیت دانلود داره؟! کلا تا چقدر میشه دانلود کرد؟! چون دومین باره صبح میبینم از شارژ اصلی هم واسه دانلود استفاه کرده!
بله فكر كنم ١٧-٢٠ گيگ ميشه دان كرد
منم قبلا مشكل شمارو داشتم يه ١٠-١٥ تومن شارژم هدر رفت
بسته ماهانه بگيريد هم ١٠ ساعت ميشه استفاده كرد هم محدوديت نداره تا ٧٠ گيگ هم باهاش دان كردم (اگرم محدود باشه مقدارش خيلي بيشتر از حديه كه بشه دان كرد)

• Like
Reactions: Letho

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
حالا شما میگی دو مگ؟ من به یک مگشم راضیم... شما میگی 30 گیگ؟ من به ده گیگشم راضی هستم... به خدا پدرم در اومده از پس پول حجم دادم به این شرکتا...
طرف با دو هزار تومن 50 گیگ دان می کنه... من باید برای 50 گیگ 100 تومن پیاده بشم...
ــــــ
کلا دیگه بریدم از زندگی...:))
نميدونم تا كي ميخوان نت كيلويي به مردم بفروشن !

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,477
منم خودم ثابت دارم یه اعتباری گرفتم هر وقت میخوام دانلود کنم 1000 از ثابتم انتقال میدم بسته رو استفاده میکنم سقفشم حدود 19.5g هست من چند بار تست کردم

• Like
Reactions: Letho

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
60 گیگ کل حجمی هست که شما میتونی ازش دانلود کنی ولی هیچوقت نمیشه خالیش کرد خیالت راحت ، سرعت کمتر از این حرفاست ، بخصوص تو این یکساله اخیر که ماشالا همه افتادن دنبال اینکه رس 4G رو بکشن !
در حال حاضر ما که تقریبا انتن 4G کنار گوشمونه (محدوده ستارخان) سرعتمون فوق فوق ش میشه 2 مگ !
قبلا با 2 تا طرح هرشب نزدیک 100 110 گیگ میگرفتم الان نهایت بشه 30 گیگ دانلود که اونم شانسیه !
من این پست رو الان دیدم٬ میخواستم بگم درسته که سرعت ممکنه انقدر بالا نره که بتونی تو ۳ ساعت ۶۰گیگ دانلود کنی٬ ولی خیلی خیلی بستگی به شهری که هستی و شلوغی اون منطقه و آنتنی که بهش وصل میشی داره طبیعتا تهران سرعت 4G به دلیل استفاده زیاد نمیتونه خیلی بالا بره ولی برای شهر ما٬ من هرشب دانلود میکنم متوسط دانلود ۸-۶ مگابایت هست. بعضی مواقع سرعت دانلود به صورت ثابت ( نه لحظه‌ای) تا ۱۶-۱۵ مگابایت/ثانیه میره بالا.

تقریبا هرشب میشه ۶۰ گیگ رو گرفت.

این دوتا اسکرین شات برای هفته‌ی قبل هست.
یکی ۶ مگ یکی ۱۵مگ

خدایی وقتی با ۱۵ مگ دانلود میکنی برای چند ساعت حس میکنی تو ایران زندگی نمیکنی :D

Net Speed.jpg Net Speed 2.jpg

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
من این پست رو الان دیدم٬ میخواستم بگم درسته که سرعت ممکنه انقدر بالا نره که بتونی تو ۳ ساعت ۶۰گیگ دانلود کنی٬ ولی خیلی خیلی بستگی به شهری که هستی و شلوغی اون منطقه و آنتنی که بهش وصل میشی داره طبیعتا تهران سرعت 4G به دلیل استفاده زیاد نمیتونه خیلی بالا بره ولی برای شهر ما٬ من هرشب دانلود میکنم متوسط دانلود ۸-۶ مگابایت هست. بعضی مواقع سرعت دانلود به صورت ثابت ( نه لحظه‌ای) تا ۱۶-۱۵ مگابایت/ثانیه میره بالا.

یکی ۶ مگ یکی ۱۵مگ

خدایی وقتی با ۱۵ مگ دانلود میکنی برای چند ساعت حس میکنی تو ایران زندگی نمیکنی :D

View attachment 74484 View attachment 74485
البته بگم من دیگه از ساعت 2 تا 5 طرح نمیزنم از 5 به بعد 50 گیگ دانلود میکنم :D

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud

یکی ۶ مگ یکی ۱۵مگ

View attachment 74484 View attachment 74485
دوست عزیز چند تا سوال

کدوم شهر هستید شما؟

شما با گوشی share میکنید یا از مودم استفاده میکنید؟ مدل گوشی یا مودم؟

بعد الان این سرعت برا 4g حساب میشه یا 4g پلاس؟و اینکه اگه اطلاع دارید حداکثر سرعت تو هر کدوم 4g و4g+ چقد هست؟

اپراتور هم که ایرانسل باید باشه درسته؟کدوم بسته؟با همراه اول تست نکردید چه حجمی رو تو یه شب میشه گرفت؟ مرسی

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
دوست عزیز چند تا سوال

کدوم شهر هستید شما؟

شما با گوشی share میکنید یا از مودم استفاده میکنید؟ مدل گوشی یا مودم؟

بعد الان این سرعت برا 4g حساب میشه یا 4g پلاس؟و اینکه اگه اطلاع دارید حداکثر سرعت تو هر کدوم 4g و4g+ چقد هست؟

اپراتور هم که ایرانسل باید باشه درسته؟کدوم بسته؟با همراه اول تست نکردید چه حجمی رو تو یه شب میشه گرفت؟ مرسی

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk
-خرم‌آباد
- با گوشی ‌share می‌کنم با سیم USB، همون Tethered. گوشی هم iPhone 7 Plus
- نمیدونم والا این 4G هست یا 4G+ کلا گوشی فقط مینویسه LTE، هیچ نظری هم در مورد حداکثر سرعت ندارم :D
- بله ایرانسل هست سیم کارت اعتباری. بسته های ساعتی، بسته‌ی " اینترنت نا محدود ۳ ساعته (۲ تا ۸ صبح)."
با همراه اول تست نکردم.
معمولا کامل ۶۰ گیگ (ترافیک مجاز) رو میگیرم چون با IDM ست میکنم کلا از سه ساعت بیشتر دانلود نکنه میگیرم میخوابم بعدش :D . خیلی کم پیش اومده که صبح بیدار شم چیزی از دانلود هام مونده باشه.

gesendet von meinem iPhone 7 Plus mit Tapatalk

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
-خرم‌آباد
- با گوشی ‌share می‌کنم با سیم USB، همون Tethered. گوشی هم iPhone 7 Plus
- نمیدونم والا این 4G هست یا 4G+ کلا گوشی فقط مینویسه LTE، هیچ نظری هم در مورد حداکثر سرعت ندارم :D
- بله ایرانسل هست سیم کارت اعتباری. بسته های ساعتی، بسته‌ی " اینترنت نا محدود ۳ ساعته (۲ تا ۸ صبح)."
با همراه اول تست نکردم.
معمولا کامل ۶۰ گیگ (ترافیک مجاز) رو میگیرم چون با IDM ست میکنم کلا از سه ساعت بیشتر دانلود نکنه میگیرم میخوابم بعدش :D . خیلی کم پیش اومده که صبح بیدار شم چیزی از دانلود هام مونده باشه.

gesendet von meinem iPhone 7 Plus mit Tapatalk
دقیقا فقط iDevice ها همچین سرعتی میدن من با Galaxy S7 و A5 امتحان کردم نهایتا تا 10 مگ سرعت دادن ولی با iPad چند برابر سرعت گرفتم !

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
منم خوزستانم. با طرح شبانه ایرانسل ۴ جی بین ۶ تا ۸ مگ در ثانیه دان میکنم.فقط دانلود از تورنت بالای ۱ مگ نمیره و دلیلشم نمیدونم..
اینترنتم با آیپد شِیر میکنم رو پی سی..
در کل خیلی راضی ام حدودا هر ساعت بجز تورنت حدود ۲۰ گیگ دان میکنم

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
منم خوزستانم. با طرح شبانه ایرانسل ۴ جی بین ۶ تا ۸ مگ در ثانیه دان میکنم.فقط دانلود از تورنت بالای ۱ مگ نمیره و دلیلشم نمیدونم..
اینترنتم با آیپد شِیر میکنم رو پی سی..
در کل خیلی راضی ام حدودا هر ساعت بجز تورنت حدود ۲۰ گیگ دان میکنم

تورنت بصورت peer to peer هست
بگرديد لينكي كه seed بالا داره پيدا كنيد سرعتش بهتر ميشه
منم ٣جي همراه اول دارم ٢.٥ تا ٣ مگ سرعت ميده و كاملا راضيم هم قيمتش ارزونه هم ١٠ ساعت ميشه استفاده كرد درواقع همون ٦٠ گيگي كه ايرانسل ميده رو راحت باهاش دان ميكنم و خوبي ديگش بعد از ارزونتر بودنش نسبت به ايرانسل اينه كه هربار بسته يك روزه نميگيرم ماهانه هست بيشتر شباش رو هم دانلود نميكنم ولي با خيال راحت نت گردي ميكنم و ويدئو ميبينم

• Like
Reactions: SAEED_TAJ

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
تورنت بصورت peer to peer هست
بگرديد لينكي كه seed بالا داره پيدا كنيد سرعتش بهتر ميشه
منم ٣جي همراه اول دارم ٢.٥ تا ٣ مگ سرعت ميده و كاملا راضيم هم قيمتش ارزونه هم ١٠ ساعت ميشه استفاده كرد درواقع همون ٦٠ گيگي كه ايرانسل ميده رو راحت باهاش دان ميكنم و خوبي ديگش بعد از ارزونتر بودنش نسبت به ايرانسل اينه كه هربار بسته يك روزه نميگيرم ماهانه هست بيشتر شباش رو هم دانلود نميكنم ولي با خيال راحت نت گردي ميكنم و ويدئو ميبينم
داداش برای تورنت هم تو لینکهای هر فیلمی که میخوام میگردم و بالاترین seed رو انتخاب میکنم ولی بازم بیشتر ۱ مگ نمیره.نمیدونم دلیلش چیه.ولی تو دانلود معمولی تا ۸ مگ میره.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
داداش برای تورنت هم تو لینکهای هر فیلمی که میخوام میگردم و بالاترین seed رو انتخاب میکنم ولی بازم بیشتر ۱ مگ نمیره.نمیدونم دلیلش چیه.ولی تو دانلود معمولی تا ۸ مگ میره.

شما چرا از سایت های مستقیم کننده لینک استفاده نمیکنی ؟ تورنت رو بهش میدی واست مستقیم میکنه، Full speed دانلود می کنی :D

• Like
Reactions: SAEED_TAJ

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
شما چرا از سایت های مستقیم کننده لینک استفاده نمیکنی ؟ تورنت رو بهش میدی واست مستقیم میکنه، Full speed دانلود می کنی :D
داداش آدرس یک سایت خوب اگه میشناسی برای مستقیم کردن از تورنت رو لطفا بهم بده..
خیلی وقت پیش اینکارو میکردم و یادمه مقداری باید هزینه بهشون میدادی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر