بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,104
نام
سالار
دوستان 4جی ایرانسل ماله همه خرابه ؟ :|
انتن یه کوچه با ما فاصله داره (کمتر از 50 متر) ولی سرعت دانلودم انضاح پایین اومده
قبلا حدوده 3 یا 4 مگ میداد
ممکنه چون زیاد دانلود کردم محدودم کرده باشن ؟ (حدود 1.5 ترا بایت دانلود کردم )
mtn2.png

download.png

خداییش یعنی چی ؟ :|

آخرین ویرایش:

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
دوستان 4جی ایرانسل ماله همه خرابه ؟ :|
انتن یه کوچه با ما فاصله داره (کمتر از 50 متر) ولی سرعت دانلودم انضاح پایین اومده
قبلا حدوده 3 یا 4 مگ میداد
ممکنه چون زیاد دانلود کردم محدودم کرده باشن ؟ (حدود 1.5 ترا بایت دانلود کردم )
mtn2.png

download.png

خداییش یعنی چی ؟ :|
داداش باز برای تو خوبه من از همون اول که از 4g استفاده کردم سرعتم بیشتر از 2.5 مگابایت و از 22 مگابیت بیشتر نشد. نمیدونم مشکل از کجاست ولی برای شما خوبه

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
555
سلام، راستش من تو زمینه اینترنت و خط و این چیزا وارد نیستم. یه سوالی داشتم ممنون میشم جواب بدید:

راهی هست که اینترنت 4g گوشی رو به یک مودم wifi منتقل کرد؟ منظورم اینه که من الان یک مودم wifi بخرم، آیا میتونم اینترنت 4g گوشی رو با اون به اشتراک بذارم و بعد ps4 رو به اون مودم وصل کنم و مثلا دانلود کنم؟؟
در کل میخوام به وسیله 4g گوشی با ps4 دانلود کنم، با استفاده از مودم wifi.

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
سلام، راستش من تو زمینه اینترنت و خط و این چیزا وارد نیستم. یه سوالی داشتم ممنون میشم جواب بدید:

راهی هست که اینترنت 4g گوشی رو به یک مودم wifi منتقل کرد؟ منظورم اینه که من الان یک مودم wifi بخرم، آیا میتونم اینترنت 4g گوشی رو با اون به اشتراک بذارم و بعد ps4 رو به اون مودم وصل کنم و مثلا دانلود کنم؟؟
در کل میخوام به وسیله 4g گوشی با ps4 دانلود کنم، با استفاده از مودم wifi.
Hotspot گوشی رو روشن کن مستقیم بهش وصل شو از طریق ps4 یا هر دستگاه دیگه ای ک میتونه به وای فای وصل شه

Sent from my D6503 using Tapatalk

• Like
Reactions: Deliverer

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
555
Hotspot گوشی رو روشن کن مستقیم بهش وصل شو از طریق ps4 یا هر دستگاه دیگه ای ک میتونه به وای فای وصل شه

Sent from my D6503 using Tapatalk
ممنون داداش لطف کردی،
فقط سرعت دانلود خود ps4 به چه صورت هست؟؟
البته سرعت ایرانسل تو منطقه ما فوق العاده هست، 22 مگ سرعت دانلودمه. تو ps4 تا چقدر ممکنه سرعت بگیرم؟؟

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
View attachment 71586

دوستان این سرعتی که من گرفتم همین الان واقعی هستش؟
یعنی واقعیه؟؟x_x
سرعت های ایرانسل فقط بعد از پست کردنشون توی فضای مجازی و انجام پروسه Humble brag واقعی هستن. پس آره، مال شما واقعیه.

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
ممنون داداش لطف کردی،
فقط سرعت دانلود خود ps4 به چه صورت هست؟؟
البته سرعت ایرانسل تو منطقه ما فوق العاده هست، 22 مگ سرعت دانلودمه. تو ps4 تا چقدر ممکنه سرعت بگیرم؟؟
خواهش عزیز
بستگی به نت سیمکارتتون اگه 22 هست نباید مشکلی داشته باشید

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
555
سرعت های ایرانسل فقط بعد از پست کردنشون توی فضای مجازی و انجام پروسه Humble brag واقعی هستن. پس آره، مال شما واقعیه.
داداش باور کن متوجه نشدم چی گفتی. من سن و سالم از این حرفا گذشته سر در نمیارم از این جور چیزا. یکم بیشتر توضیح میدی؟

Mohamad_ndr

کاربر سایت
Jun 22, 2016
399
View attachment 71586

دوستان این سرعتی که من گرفتم همین الان واقعی هستش؟
یعنی واقعیه؟؟x_x
البته ایرانسل سرعت بیشتر از این هم میده
من خودم یه دوره حدودا با سرعت 30 32 مگابیت دانلود میکردم
حیف قدرشو ندونستم خونمون عوض شده رفتیم نقطه کور
4G به زور میشه ~X( بیشتر اوقات 3G است

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
سلام دوستان
با این مودم که قابلیت پورت فوروارد و upnp و NAT, DHCP داره، مال تی پی لینک هست، میشه از ایرانسل نت گرفت و با nat: open با پورت های باز، بازی کرد؟ سوالم اینه که خوده ایرانسل اجازه میده با وجود امکانات مودم nat:open داشته باشی و توی بازی هایی مثل فیفا، گیرز، دووم و ... قطعی نداشته یاشی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر