بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,855
نام
پدرام
آقا NAT 3 4G ایرناسلو چی کار میشه کرد؟
خیلی رو مخه :|
من اون سرویس 2 گیگ روز 4 گیگ شب رو میگیرم
من بسته نامحدودشو گرفتم سرعتش 200-300 بود
اخرا فقط رفت رو 1 مگ اون ورا
بسته 5 گیگ 6 تا 12 رو گرفتم اونم همین بود کم پیش میومد بره بالا
فقط همون بسته 2+4 خوبه همیشه سرعتش بالاس
قضیه چیه چرا همه میگن با 3 ساعت 40 گیگ دان کردن در صورتی که من 2-3 گیگ بیشتر نتونستم :|
من تو خونه سرعتم به ۳ تا ۴ مگ میرسه
ولی مغازه م نهایتا ۱.۵ مگ میشه
خیلی به موقعیت مکانی بستگی داره بنظرم

Sent from my D6503 using Tapatalk

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
این تست رو تو شهریار انتهای خیابان شهید بهشتی گرفتم با موبایل هات اسپات کردم رو کامپیوتر ساعت 5:50
[URL=http://www.speedtest.net/my-result/5381654999] [/URL]
این هم ساعت 6:13
[URL=http://www.speedtest.net/my-result/5381681596] [/URL]
3G نشون نمیده رو گوشی فقط H و H +
مودم ای دی اس الم سوخته تصمیم گرفتم ازین به بعد فقط ایرانسل سالیانه مصرف کنم و دانلود هامم بزارم برای بعضی شب ها 3 ساعت 2هزار تومن ناحدود اینجوری به صرفه تره سرعت هم بیشتره .

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,855
نام
پدرام
این تست رو تو شهریار انتهای خیابان شهید بهشتی گرفتم با موبایل هات اسپات کردم رو کامپیوتر ساعت 5:50

این هم ساعت 6:13

3G نشون نمیده رو گوشی فقط H و H +
مودم ای دی اس الم سوخته تصمیم گرفتم ازین به بعد فقط ایرانسل سالیانه مصرف کنم و دانلود هامم بزارم برای بعضی شب ها 3 ساعت 2هزار تومن ناحدود اینجوری به صرفه تره سرعت هم بیشتره .
ایرانسل سالیانه چند گیگ میده و چه قیمتیه؟

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
من مجبورم همیشه اینترنت نامحدود داشته باشم. فعلا توی منطقه ما مخابرات اوضاعش بد نیست و قیمتشم که مفته. 2 مگ نامحدود دارم.
ولی اگر بخوام اینترنت دیگه ای بگیرم، یا باید نامحدود باشه که خیلی گرون میشه و یا باید ماهی 80 تا 100 گیگ باشه که چنین چیزی نداریم. باشه هم خیلی گرونه.
چون مصرفم بالاس. با اینکه برعکس خیلی ها فیلم باز نیستم ولی بطور کلی بدون اینکه بدونم دانلودهام زیاد میشه. یهو میبینی روزی یکی دو گیگ دارم دانلود میکنم! بدون این که بدونم.
مثلا خیلی از یوتوب فیلمهای مختلف و مستندهای مختلفو میبینم که همینا بدون اینکه متوجه شی حجم زیادی کم میکنه. وگرنه دوست داشتن 4جی کنم اینترنتمو.

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
من مجبورم همیشه اینترنت نامحدود داشته باشم. فعلا توی منطقه ما مخابرات اوضاعش بد نیست و قیمتشم که مفته. 2 مگ نامحدود دارم.
ولی اگر بخوام اینترنت دیگه ای بگیرم، یا باید نامحدود باشه که خیلی گرون میشه و یا باید ماهی 80 تا 100 گیگ باشه که چنین چیزی نداریم. باشه هم خیلی گرونه.
چون مصرفم بالاس. با اینکه برعکس خیلی ها فیلم باز نیستم ولی بطور کلی بدون اینکه بدونم دانلودهام زیاد میشه. یهو میبینی روزی یکی دو گیگ دارم دانلود میکنم! بدون این که بدونم.
مثلا خیلی از یوتوب فیلمهای مختلف و مستندهای مختلفو میبینم که همینا بدون اینکه متوجه شی حجم زیادی کم میکنه. وگرنه دوست داشتن 4جی کنم اینترنتمو.
دانلودها را ذخیره کنید و هفته ای یکبار یک بسته ناحدود ۳ ساعت ایرانسل شبانه بگیرید. در سورت عدم مشکل آنتن دهی و شلوغی BTS راحت ۶۰ گیگ دانلود کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

MO021

کاربر سایت
May 23, 2013
470
نام
Morteza
دوستان ما توی خونمون برای ایرانسل آنتن E هستش ولی وقتی میرم بالا پشته بوم آنتن میشه H+.
برای همراه اول خونمون H+ هستش و سرعت روی 8 مگ هست تقریبا
میخواستم بدونم اگه یه مودم 4g یا 3g بگیرم میتونم توی خونمون از 3g استفاده کنم برای ایرانسل؟ ینی این مودم ها تقویت کننده دارن توی خودشون که دیگه مجبور نباشم برای اینترنت ایرانسل برم بالا پشت بوم؟ امکانش هست با مودم ، 3g یا 4g بگیرم از ایرانسل یا نشدنی هست؟

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
612
نام
حمیدرضا
دوستان ما توی خونمون برای ایرانسل آنتن E هستش ولی وقتی میرم بالا پشته بوم آنتن میشه H+.
برای همراه اول خونمون H+ هستش و سرعت روی 8 مگ هست تقریبا
میخواستم بدونم اگه یه مودم 4g یا 3g بگیرم میتونم توی خونمون از 3g استفاده کنم برای ایرانسل؟ ینی این مودم ها تقویت کننده دارن توی خودشون که دیگه مجبور نباشم برای اینترنت ایرانسل برم بالا پشت بوم؟ امکانش هست با مودم ، 3g یا 4g بگیرم از ایرانسل یا نشدنی هست؟

فکر می کنم تقویت کننده داخلشون داشته باشند چون من هم خونمون با گوشی که می خوام وصل بشم به ایرانسل E هست. ولی از وقتی مودم 4G ایرانسل خریدم وقتی وصل میشم برام می زنه 4G و قدرت سیگنال روی 40 درصد هست. با یک مگ هم دانلود می کنم.

• Like
Reactions: MO021

MO021

کاربر سایت
May 23, 2013
470
نام
Morteza
فکر می کنم تقویت کننده داخلشون داشته باشند چون من هم خونمون با گوشی که می خوام وصل بشم به ایرانسل E هست. ولی از وقتی مودم 4G ایرانسل خریدم وقتی وصل میشم برام می زنه 4G و قدرت سیگنال روی 40 درصد هست. با یک مگ هم دانلود می کنم.
داداش شما چه مودمی گرفتی؟ چه قیمت؟

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
612
نام
حمیدرضا
داداش شما چه مودمی گرفتی؟ چه قیمت؟

مودم همراه ایرانسل مدل LH92 قیمتش هم توی سایت 259 هست ولی من از نمایندگی شهرمون خریدم 279 به همراه یه بسته یه ماهه 11 تومنی.
تا 10 نفر به صورت وایرلس می تونه بهش وصل بشه
و یه سیم کارت 4G به همراه 2 گیگ حجم اینترنت همراهش هست
ولی از اینترنت هدیه نمی تونی اول استفاده کنی. برای فعال کردن سیم کارت باید یه بسته بخری بعد 2 گیگ برات فعال میشه.
ولی یه مدل داره به نام D-100 که مودم رومیزی هست و قدرت سیگنال دهیش 2.5 برابر بیشتره. فیمت این مودم هم توی سایت ایرانسل 359 تومن هست.

• Like
Reactions: MO021

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
ایرانسل همچنان edge هست و تصمیم گرفتم همراه اول بگیرم ک 3g هست ولی میگن مدام آنتن میپره!!دوستان راه حلی وجود داره ک اینجوری نشه؟در ضمن فقط رو حالت شبکه wcdma 3g رو میاره وگرنه میشه بازم 2g

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
432
نام
حامد
سلام.
من از 4g ایرانسل استفاده میکنم از طریق هات اسپات گوشی.یه مشکلی دارم اونم اینه که دو بسته خریدم که روی هم چهار گیگ شد که میتونستم از ساعت 8 تا دو صبح فرداش استفاده کنم ولی وقتی دیتای گوشی رو فعال کردم حجم باقی مانده رو بدون هیچ استفاده ای صفر زده بود.کسی میدونه علتش چیه؟
اگر من بخوام بسته اینترنت شبانش رو فعال کنم حتما باید همون ساعت دو تا هشت بسته رو فعال کنم؟
درضمن تو سایتش نوشته برای فعال شدن بسته باید اینترنت دستگاه رو یک بار خاموش روشن کنید .واسه من که رو گوشی استفاده میکنم باید گزینه دیتا رو خاموش روشن کنم یا باید کار دیگه ای رو انجام بدم.
ممنون میشم دوستانی که استفاده میکنن راهنمایی کننو
ممنون

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
سلام من اگه یه بسته یک ماهه ایرانسل بگیرم بعد همزمان میتونم بسته شبانه هم بخرم؟ اینترنت ماهانه ام نمیپره؟

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
دوستان سلام؛ جدیدا با اینترنت ایرانسل هر سایتی رو باز میکنم پیغام The connection has timed out رو میده!!! ولی بعضیا رو باز میکنه! این مورد شامل سایت های IR و COM میشه!!! نمیدونم چه مرگشه!!! به نظر شما سرعت اینترنت ایرانسل مشکل داره یا شبکه؟! چون وب سایت هایی که تست میکنم هیچ مشکلی ندارن

لازم به ذکره اینترنت ایرانسلم H+ هست که حداقل سرعتش 4 مگابایته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر