بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
دوستان بصرفه هست کلا بیام به سمت نت همراه ؟
بیشترم واس بازی کردن میخوام !
تو منطقه ما جز مخابرات چیز دیگه ای تحت پوشش نیست مخابراتم که دارم داغون شده دیگه , همیشه واس من خوب بود ولی تیر اخرو زد D:
تست کردم مشکلی نبود بجز چند مورد که میتونم کنار بیام :/
حالا دوستان نظر بدن
با تشکر فراوان !

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534
آقا این ایرانسل چه مرگشه؟ ماه رمضون سیم کارت 4G گرفتم ولی هنوز هر یکی دو هفته یه بار دوباره اون صفحه "شما در حال استفاده از سیم کارت قدیمی هستید" رو باز میکنه برای خودش، وقتی هم که میره تو فاز این ارور کلا گند میزنه به اینترنت. کسی این مشکل رو داره؟

آخرین ویرایش:

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,360
من اینترنت همراه اول استفاده میکنم (10 گیگ)
الان میخوام چندتا چیز دانلود کنم ولی خوب نمیصرفه ... میشه یه بسته شبانه هم فعال کرد که از ساعت 2 تا 7 اون بسته شبانه استفاده بشه ؟از حجم بسته روزانه ام کم نشه

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
من اینترنت همراه اول استفاده میکنم (10 گیگ)
الان میخوام چندتا چیز دانلود کنم ولی خوب نمیصرفه ... میشه یه بسته شبانه هم فعال کرد که از ساعت 2 تا 7 اون بسته شبانه استفاده بشه ؟از حجم بسته روزانه ام کم نشه
نه شبانه فعال کنید از ترافیک روزانه استفاده نمی شود

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
دوستان بصرفه هست کلا بیام به سمت نت همراه ؟
بیشترم واس بازی کردن میخوام !
تو منطقه ما جز مخابرات چیز دیگه ای تحت پوشش نیست مخابراتم که دارم داغون شده دیگه , همیشه واس من خوب بود ولی تیر اخرو زد D:
تست کردم مشکلی نبود بجز چند مورد که میتونم کنار بیام :/
حالا دوستان نظر بدن
با تشکر فراوان !
نت همراه به درد وبگردی نمیخوره چون واقعا مصرفش خیلی زیاده.
به نظر من نت همراه فقط به درد دانلود شبانه میخوره.
خودم به شخصه برای وبگردی و بازی از adsl استفاده میکنم ولی برای دانلود شبانه از نت همراه اول.
تو یه ساعت راحت 10 گیگ دانلود میکنه.

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
580
سلام دوستان یک کمک کوچیک می خواستم ممنون میشم
اونم اینکه چند روز دیگه اینترنت adsl مخابراتم تموم میشه و طرح های که اوردن به تمام معنا دزدی و مردم رو مثل خودشون گوش دراز دیدن(در ضمن منطقه مون فیبر نوری و نمی تونم از شرکت های دیگه بگیرم)
من مشهد زندگی می کنم دنبال اینترنت هستم و واسه دانلود می خوام چون حجم دانلودم بالاست فرقی نمی کنه ایرانسل باشه یا همراه اول فقط اگه نامحدود داشته باشه که چه بهتر اگه نداشت ساعت رایگان هم داشت فرقی نمی کنه
ممنون میشم بگید چه طرح های و با چه قیمتی خوبه ، ممنون میشم راهنمایم کنید :):)

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
دوستان من اینترنت ADSL صبانت دارم به دلیل اینکه واقعا مخابرات ضعیفی داریم من نمیتونم از 2مگ بیشتر بگیرم سرعت دانلودم هم کلا 400kb هستش
به نظر شما بیام سمت اینترنت ایرانسل خوبه یعنی مودم ایرانسل بخرم و کلا بیخیال ADSL بشم ؟
با مودم ایرانسل وضعیت آنلاین بازی کردن چه جوره تو PS4 ؟ این مودم ها باوجود کوچیکی در مصرف طولانی مدت و حرارت کاراییشون کاهش پیدا نمیکنه مثلا کاهش سرعت ؟
برای دانلود کردن من شبا از اینترنت همراه استفاده میکنم فقط با ADSL گاها بازی میکنم و وب گردی
وضعیت ping هم که کلا افتضاح هست
اگر درمورد ایرانسل تجربه ای دارید ممنون میشم با من درمیون بگذارید

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
سلام دوستان من از كجا بسته هاي نامحدود ايرانسل رو استفاده كنم مودمم تركيبي هست تو سايت ايرانسل بسته هاي محدوده كه نوشنه ٢ تا ٨ رايگان و محدودند !!!

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
الان رفتم تو سايت ايرانسل متوجه شدم كه براي بسته نامحدود نياز به سيم كارت اعتباري هست ولي مودم من ثابت هست و سيم كارتشم يوسيم هست ميشه از بسته هاي همراه استفاده كرد يا اينكه بايد يه سيم كارت اعتباري بگيرم ؟

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
بچه ها اینترنت نامحدود شبانه همراه اول سرعت بیشتری داره یا ساعتی ایرانسل کلا هم از لحاظ سرعت دانلود کدوم کیفیت بیشتری داره

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
بچه ها اینترنت نامحدود شبانه همراه اول سرعت بیشتری داره یا ساعتی ایرانسل کلا هم از لحاظ سرعت دانلود کدوم کیفیت بیشتری داره
بستگی به منطقه ای که هستید داره ، خودتون باید تست کنید هر دو رو تا بفهمید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر