بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
یعه نکته دیگه هم اضافه کنم سعی کن با upload server کی کمتر شناخته شدن دانلود کنی اینا ورداشتن یه سری سایت رو محدود کردن البته من یکی دو ماهه استفاده نکردم ولی یادم مثلا از دانلود ها 300-400 کیلوبایت میگرفتم ولی یه سایت کمتر معروف تا 3 مگ میداد بهم
دانلودها گاهی وقتا سروراش به مشکل میخورن با توجه به حجم کاربراش هم طبیعیه احتمالا مشکل از نت شما نبوده از سرورای سایت بوده

hunter76

کاربر سایت
Jun 1, 2014
320
نام
Ahmadreza
ایرانسل سرعتش تو تایم نامحدود خوب بود الان 1 ماهی هست که عالی شده !
8.5 مگ سرعت و ریختن موهای زاید بدنم سرصبحی :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: o|d man

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
دوستان میخواستم ببینم سرعتی که با گوشی میگیریم نسبت به سرعتی که با مودم 4g میگیریم تفاوت میکنه ؟ من الان اینترنت گوشیم رو از طریق usb tethering با مودم به اشتراک گذاشتم وقتی با کامپیوتر شروع به دانلود کردم سرعت بالاتر از 150 کیلوبایت نرفت حالا میخواستم ببینم این سرعت به شبکه مربوطه یا برای داشتن سرعت بیشتر باید مودم 4g بگیرم ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
رفقا کسی از این بسته های شبانه ی همراه اول استفاده کرده ؟ سرعت دانلود حدودا چنده ؟
بستگی به موارد مختلف داره نت ثابت نیست که برای همه یجور باشه برای یکی 200کیلوبایتم شاید سرعت نداشته باشه برای یکی چند مگ سرعت بده
من سرعتم بین 2~3 مگ هست معمولا

mehdish

کاربر سایت
Mar 23, 2009
506
نام
مهدی
سرعت من
همراه اول 800کیلو بایت
ایرانسل5-7 مگابایت
ولی ایرانسل بستهای 3 ساعتش نمیزاره بیشتر از 45 گیگ دانلود کنی همیشه تا به 45 گیگ میرسه قطع میشه حدودا نیم ساعت زمان دارم ولی نت نیس

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,365
نام
Matthew
راهی نیست بفهمی کدوم نقطه خونه بهترین آنتن دهی رو میده ؟ :D سرعت من با ایرانسل، از دانلودها که دانلود میکنم بزور 2.2 مگ میشه

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
ایرانسل سرعتش تو تایم نامحدود خوب بود الان 1 ماهی هست که عالی شده !
8.5 مگ سرعت و ریختن موهای زاید بدنم سرصبجی :D
ديروز هم ساعت ٣ ٤ صبح بود همراه اول همچون سرعتى داشت. اصلا انتظارش رو نداشتم قصدم فقط دانلود دو سه تا فيلم بود كه يهو با اين سرعت مواجه شدم! واقعا وضعيت بديه حالا كه چيزى ندارى دانلود كنى سرعت شده بود اين!هيچى ديگه اينقدر دستپاچه شدم كه ميخواستم كل اينترنت رو دانلود كنم ولى واقعا هيچى نميومد تو ذهنم! اخرشم جز همون چنتا فيلم هيچ دانلود نكردم، زانوى غم بغل كردم و گريستم:(

• Like
Reactions: hunter76

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,477
ديروز هم ساعت ٣ ٤ صبح بود همراه اول همچون سرعتى داشت. اصلا انتظارش رو نداشتم قصدم فقط دانلود دو سه تا فيلم بود كه يهو با اين سرعت مواجه شدم! واقعا وضعيت بديه حالا كه چيزى ندارى دانلود كنى سرعت شده بود اين!هيچى ديگه اينقدر دستپاچه شدم كه ميخواستم كل اينترنت رو دانلود كنم ولى واقعا هيچى نميومد تو ذهنم! اخرشم جز همون چنتا فيلم هيچ دانلود نكردم، زانوى غم بغل كردم و گريستم:(
دقیقا همراه اول معلوم نیست فازش چیه ربطی به روز تعطیل غیر تعطیل نداره برا همین من همیشه بسته یه هفته ای میگیرم که اگه یه شب بد بود سوخت نشه

• Like
Reactions: stanley

mr-hossein

کاربر سایت
Sep 6, 2016
31
سلام/دوستان من نامحدود شبانه میگیریم
کلا 0 تا 100 فقط دانلود میکنم
بعد برای فردا دیگه به شبکه 4g وصل نمیشه/انگار مثلا خط منو از 4g بلاک کردن فقط 3g میشه
روی 4g میزنم میزنه filed

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
سلام.من دیروز یه usim همراه اول گرفتم.
سرعتش برای من روی 7 مگ هست و شدیدا راضیم.
صحبت اون دوستمون که میگه سرعتها در مناطق مختلف فرق میکنه دقیقا درسته.
مثلا ایرانسل تو این منطقه ای که ما زندگی میکنیم آنتن دهی خوبی نداره و بالطبع سرعت خوبیم نداره.
البته همراه اول امروز یه حال اساسی داد و 1000 گیگ اینترنت رایگان تا یه هفته بهم هدیه داد.
اینم اسکرین شات از سرعت اینترنت همراه اول در منطقه ما:

Untitled.png

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
سلام.من دیروز یه usim همراه اول گرفتم.
سرعتش برای من روی 7 مگ هست و شدیدا راضیم.
صحبت اون دوستمون که میگه سرعتها در مناطق مختلف فرق میکنه دقیقا درسته.
مثلا ایرانسل تو این منطقه ای که ما زندگی میکنیم آنتن دهی خوبی نداره و بالطبع سرعت خوبیم نداره.
البته همراه اول امروز یه حال اساسی داد و 1000 گیگ اینترنت رایگان تا یه هفته بهم هدیه داد.
اینم اسکرین شات از سرعت اینترنت همراه اول در منطقه ما:

View attachment 78403
داداش 1000 گیگ رو چطور داد به چه مناسبت؟

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
داداش 1000 گیگ رو چطور داد به چه مناسبت؟
نمیدونم.دیروز سیم کارت رو خریدم.امروز صبح پیام داده بود 1000 دقیقه مکالمه داخل شبکه بعلاوه 1000 پیامک بعلاوه 1000 گیگ اینترنت تا یه هفته

Runzo

کاربر سایت
Aug 28, 2014
51
نمیدونم.دیروز سیم کارت رو خریدم.امروز صبح پیام داده بود 1000 دقیقه مکالمه داخل شبکه بعلاوه 1000 پیامک بعلاوه 1000 گیگ اینترنت تا یه هفته

1000 گیگ یا 1000 مگ؟
من از خودم همراه اول ندارم. اما تو سایتش بودم و اینترنت هدیه شون بین 15 تا 20 گیگ بود. چطور اینا به شما 1000 گیگ دادن؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر