بحث در مورد آیفون جدید...4S

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
یه ویدیو که مقاومت گوشی جدید اپل رو که ایفون 4s هست با گلکسی اس 2 مقایسه کرده:
iPhone 4S vs. Samsung Galaxy S II Drop Test

e69276e3d565.jpg

برای کسایی چیز.. ندارن تو مدیافایر اپ کردم:
http://www.mediafire.com/?3ehwl8dxxzba2q7

آخرین ویرایش:

masiha_jfr

کاربر سایت
Jul 27, 2006
194
نام
مسیحا
به جز دوربین 8 و سی پی یو A5 تقریبا هیچی:d
دیگه واقعا باید قبول کرد که اپل بعد از مدت ها خراب کرد.من موندم چرا هنوز رتینا؟!! چرا از AMOLED استفاده نکردن؟:|

خراب کرد؟؟!!!:-o:-o
همین siri که روش گذاشتن یه دنیا می‌ارزه!

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
گزارش شده که آیفون 4s 64 گیگ رو پایتخت آوردن با پارت نامبر انگلیس آنلاک....
قیمت :
2500000 تومن...!!!!!!!!!! WTF....! سر اوردی مگه ...اینجا ایران است اینجا سر گردنه است:d ...!!!!
---------
شما دوست عزیز که میگی اپل خراب کرده برو ببین آمار فروش آیفون 4 اس چه قدره( تازه اونم تو چنتا کشور ) ، برای ایفون 4 و S2 ( مقایسه نمیکنما نزنید منو...! :d فقط آمار فروش و محبوبیت مد نظرمه ) هم ببین بعد بیا بگو خراب کرده .

پست پایین دو خط آخرش شدیدا تایید میشه...!

آخرین ویرایش:

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
خراب کرد؟؟!!!:-o:-o
همین siri که روش گذاشتن یه دنیا می‌ارزه!
عزیز من زیاد تعجب نکن.این پست رو من 10دقیقه بعد از اینکه فهمیدم 4s تایید شده فقط رو کانفیگش نظر دادم.ترس هم ندارم اشتباه کردم:dSiri خیلی هم شاخه:d
بچه ها آروم تو رو خدا چرا میزنید؟:d اصلا کسی با گلکسی مقایسه کرد؟ من خودم عاشق اپل هستم.چرا دروغ دمپایی هم بده بگه اسمارت فونه من با عشق میگیرم:d ولی باید اینو قبول کرد که جهشی که از 3gs به 4 رو دیده بودیم از 4 به 4s ندیدیم.اینو دیگه نمیشه کتمان کرد.خودم هم مطمئنا 4s رو میگیرم ولی صبر میکنم قیمت ها آدمیزادی تر بشه:d

آخرین ویرایش:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
من چون خودم یکدونه داشتم آمار همه جارو گرفتم فعلا سایت Chare.ir از همه ارزون تر میده پایتخت و علادین گرونتر میدن کمترین قیمت واسه 16، 1650 بود آنلاک ...
بردم مالِ خودم رو بفروشم یکی گفت 600 میخرم، یک نیگا بش انداختم گفت 32 آنلاک رو دارم میدم 1200 گفتم چند تا داری؟ گفت چند تا میخوای گفتم فعلاً یکی بده، گفت سیم کارتت رو بده، سیم کارتم رو دادم بهش دوستش گفت شرایط رو گفتی؟ گفت برنامه میخوای؟ گفتم نه گفت بدون برنامه نمیفروشم!! فقط میخوام بگم بهتون که این صنف چقدر کثیف هستن (البنه نه همشون ولی اکثریت)

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
من چون خودم یکدونه داشتم آمار همه جارو گرفتم فعلا سایت Chare.ir از همه ارزون تر میده پایتخت و علادین گرونتر میدن کمترین قیمت واسه 16، 1650 بود آنلاک ...
بردم مالِ خودم رو بفروشم یکی گفت 600 میخرم، یک نیگا بش انداختم گفت 32 آنلاک رو دارم میدم 1200 گفتم چند تا داری؟ گفت چند تا میخوای گفتم فعلاً یکی بده، گفت سیم کارتت رو بده، سیم کارتم رو دادم بهش دوستش گفت شرایط رو گفتی؟ گفت برنامه میخوای؟ گفتم نه گفت بدون برنامه نمیفروشم!! فقط میخوام بگم بهتون که این صنف چقدر کثیف هستن (البنه نه همشون ولی اکثریت)
به شدت تایید میشه !
اینا واقعا روی راهزن هارو سفید کردن ! وقتی میخوان ازت چیزی بخرن خودشون کمترین قیمت فروش خاورمیانه رو دارن ! ولی اگه خریدار باشی چنان رنگ عوض میکنن هوار تا ماده و تبصره میبندن بهش دیدی قیمت از سر و کولت بالا میره !! البته تا این مرفهین بی درد با هر ساز اونا میرقصن.. اونا هم خوب بلدن ساز بزنن !!

kingofwar

کاربر سایت
Aug 5, 2011
37
نام
mahdi
منم با نظر دوستان موافقم
یکی نیست بگه چطور میشه تو امریکا 399$ و تو ایران بالای 1 میلیون؟
چه خبره؟هرکی دلش ایفون بخواد باید پول 2 تا گوشی با پردازنده 1 گیگ و همه ی امکانات روبده؟
حالا یه ذره هم فروشنده روش میذاره میگه به خاطر فلان دلیل 100 تومن اضافه گرفتم.توروخدا انصاف رو ببین

یه نکته هم بگم که گلکسی s2 جلو ایفون جدید هیچی نداره .پردازنده اش که از 10 تا تست تو 9 تاش به ایفون باخت
iOS هم که یه چیز دیگه است
درمورد سیری و دوربین و نمایشگر هم حرفی نمیزنم!

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
تو آمریکا وقتی 400 دلار میدن همون حدود 600 دلار هم به صورت قسطی روی قبض تلفنشون میاد

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
البته من که پولشو ندارم ولی اگه داشتم هم نمیگرفتم چون من از کیف واسه گوشی خیلی بدم میاد و متاسفانه خوراکم افتادن گوشی از دستمه با این حساب اگه بگیرم سره 2 روز خورده شیشه تحویل میدم...

کلا گوشیهام هم به همین دلیل غیر قابل مصرف میشه و مجبورم یکی دیگه بگیرم و دوباره روز از نو روزی از نو ...

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
یه نکته هم بگم که گلکسی s2 جلو ایفون جدید هیچی نداره .پردازنده اش که از 10 تا تست تو 9 تاش به ایفون باخت
جدی !! شما که به حرفت مطمئنی یه منبع معتبر بده :d

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
جدی !! شما که به حرفت مطمئنی یه منبع معتبر بده :d
حيف الان دارم با iPad مينويسم وگرنه واست 10 عكس از تست Performance ش ميزاشتم ببيني چه غولي هست !
البته اگه خودت بگردي رو سايتا پره !

ويرايش : بحث Fans كجا بود علي ؟ :d

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Persian-Masoud

Panormic

کاربر سایت
Apr 2, 2011
27
من دبی پرسیدم میگه 32 گیگ 4900 درهم و 64 رو میگه نزدیکای 5700 درهم یا کمتر من از قیمت درهم خبر ندارم خودتون ببینین چقدر میشه
البته این قیمت ها رو با کلی چکو چونه گرفتم

آخرین ویرایش:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
منم با نظر دوستان موافقم
یکی نیست بگه چطور میشه تو امریکا 399$ و تو ایران بالای 1 میلیون؟
چه خبره؟هرکی دلش ایفون بخواد باید پول 2 تا گوشی با پردازنده 1 گیگ و همه ی امکانات روبده؟
حالا یه ذره هم فروشنده روش میذاره میگه به خاطر فلان دلیل 100 تومن اضافه گرفتم.توروخدا انصاف رو ببین

عزیزم ... 399$ قیمت گوشی هست ولی گوشی رو تا قرارداد با ATT یا Verizon یا Sprint (تو آمریکا) نبندی بهت نمیدن ... برای اینکه مثلاً با ATT (چون خودم خریدم میدونم کامل) قرار داد ببندی و بعد بخوای قرارداد رو کنسل کنی یک یک چیزی حدود 500 دلار باید جریمه بدی که میشه 399+500 برای 64 گیگ ... تازه گوشی باز هم لاک هست ... قیمتش اگر آنلاک بیاد که فعلاً تو آمریکا نیست، برای 32 میشه حدود 700 دلار ...
اینی که میگی Galaxy بهتر هست باید بگم با اینکه روی کاغد آیفون ضعیفتر هست ولی توی همه Benchmark ها قوی تر نشون داده:

benchmark.jpg

41619.png

41616.png

41617.png

البته من خودم انتقاد شدید دارم از اپل چون واقعاً 4s برای کسی که 4 داره اونقدر فرقی نداره که آدم بخواد 4s بخره ولی بازم با این حال رکورد زد تو 3،4 روز اول و 4 میلیون فروخت ...

پ.ن: ببخشید الان پستی که نقل قول کردم رو دوباره خوندم دیدم اونم همین رو گفته :D ولی به هر حال من Benchmark هارو گذاشتم ...

• Like
Reactions: .:Metallica:.

kingofwar

کاربر سایت
Aug 5, 2011
37
نام
mahdi
ممنون دوست عزیز از نظر قشنگت.
اون موضوع لغو قرارداد رو نمیدونستم.
ممنون که اطلاع دادی

داشتم دنبال لینک بنچ مارک ها میگشتم خوب شد گذاشتید