بحث در مورد آیفون جدید...4S

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
چون ريتانا از لحظ تراكم رزلوشن بيشترينه و صفحه نمايش شيشه واقعيه نه پلاستيك فشرده ( اگر از لحاظ لمسى دو گوشى را مقايسه كنيد كاملاً متوجه ميشيد كه شما داريد به پلاستيك ضربه ميزنيد ) و طراحى كاملاً پلاستيكى جالكسى اصلاً خوش دستش نكرده ، ولى از نظر ديزاين اكثر منتقدان بهترين ديزاين را به آيفون ميدن .
لبته اكثر بحث سليقه اى هست و شما با هركدوم راحتر هستيد همون واسه شما بهتره ! كلاً اينجا بحث جالكسى نيست .

Sent from my iPhone using Tapatalk

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
دوست من با نوكيا رو فقط از لحاظ فروش مقايسه كردم ،
صلاً i5 روى هيچ موبايل و تبلتى تا الآن قرار نگرفته و نخواهد گرفت ، پردازنده اپل در 4S اسمش A5 هست و اصلاً هيچ ربطى به i5 اينتل كه براى كامپيوترهاى شخصى طراحى شده ندارد . منم صحبتى از بقيه محصولات نكردم و منظورم فقط آيفون بود . احمقانه بودن iOS هم سليقه شخصى شماست كه قابل احترامه .

Sent from my iPhone using Tapatalk
یه سوئه تفاهم کوچیک توی صحبتا پیش اومده .... منظور من از i5 همون آیفون5 بود ........... فکر کردم با توجه با موضوع تاپیک متوجه میشید !

---------- نوشته در 01:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:22 PM ارسال شده بود ----------

دوربین 12 cpu رو می کنن 2GHZ که چی ؟ بازم از لحاظ کیفیت به پای Iphone نمیرسن
میشه دقیقا این تعریفت از "کیفیت" رو شکافت بدی؟

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
منظور ایشون فک کنم مچ بودن CPU با سخت افزار و نرم افزار ( سیستم عامل ) باشه که خداییش حق میگه . از بین گوشی های جدیدی که دستم گرفتم و کار کردم (اسم نمیبرم دعوا نشه :d ) انصافا ایفون 4 یه چیز دیگه بود .

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
فعلا همه لاک هستن! به قیمت 10 برابر در ایران فروش میره! اصلا نخرید!!!! برید از دوبی بخرید هم یه گردشی کردین هم کلی صرفه جویی!!!!

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
این دوستمون که میگه برای At&T داره یعنی گوشی لاک هست . اسم هر اپراتوری خورده باشه رو جعبه یعنی لاک هست معمولا AT&T و Spirit ( درست نوشتم؟) این دوتا رو جعبه میزنن ...! . الان فک کنم انگلیس دارن آنلاک میفروشن . ( یه جا شنیدم ...! ) لاکش 2 تومنه انلاکش چه قده ...! ایشالا بعد عید بریا امتحانات خرداد میریم یه 4s میخریم...! البته من نمیخرم ...!!! :d

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
دو ملیون !!! کدوم ...ی میره همچین پولی پای یه گوشی میده ؟!!
همون خ*ر*ی که برای یه تیشرت 850 هزار تومن پول میده!
تیلیاردرهای مرفه رو ندیدی مگه؟!؟!

.......
فعلا این گوشی تازه اومده و بازار و قیمتش داغ و بالاست! یکم صبر کنید با کله قیمت میاد پایین. همون 1200 مناسبه براش.

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
یه تبلیغ اپل رو دیدم زده بود فروش 4s انلاک شروع قیمتش از 699 دلاره...! اگه اینجوری باشه 16 گیگش 699 دلاره ( حدودا 850 تومن ) = در ایران 1500000 به بالا...! خدا رحم کنه 64 گیگ رو...! باید اختلاص کنیم تا بخریمش...! :d

morteza 76

کاربر سایت
Mar 29, 2011
219
نام
morteza
انلاك 4s رو داخل كانادا مي فروشن و قيمتش با 4 هيچ فرقي نمي كنه

داخل ايران هم قيمت انلاكش 16 گيگ 1700 هست و 32 گيگش 2 مليون

---------- نوشته در 08:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:13 PM ارسال شده بود ----------

انلاك 4s رو داخل كانادا مي فروشن و قيمتش با 4 هيچ فرقي نمي كنه

داخل ايران هم قيمت انلاكش 16 گيگ 1700 هست و 32 گيگش 2 مليون
منظورم با قيمت قديم 4 بود كه اون موقع 650 دلار بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر