بتای بازی Dreams تاریخ خورد

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
پس از گذشت چندین سال از نخستین نمایش «بازی Dreams» که در جریان مراسم معرفی پلی‌استیشن 4 صورت گرفت ؛ سرانجام «استدیوی Media Molecule» از تاریخ برگزاری نخستین بتای این بازی رونمایی کرد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، افرادی که تا پیش از امروز در خبرنامه رسمی استدیوی Media Molecule ثبت نام کرده باشند، از فردا 19 دسامبر 2018 قادر به دریافت کُدهای بتا خواهند بود.

افرادی که این کدها را دریافت می‌کنند باید تعهد بدهند تا در شبکه‌های اجتماعی هیچ نوع عکس و یا ویدئویی از بازی منتشر نکنند.

vlcsnap_2017_12_07_22h52m13s639.jpg

اما برای کسانی که تا پیش از امروز در خبرنامه کذایی شرکت نکرده‌اند هم قرار است یک بتای مخصوص برگزار شود. ثبت نام‌ برای بتا از 4 ژانویه 2019 آغاز می‌شود و خود آن بین تاریخ 8 ژانویه تا 21ـم ماه مذکور قابل بازی خواهد بود.

متاسفانه «مدیامولکول» خطاب به افرادی که تا حالا موفق به ثبت نام در این خبرنامه نشده‌اند و یا از این لحظه اقدام به ثبت نام بکنند اعلام کرد که هیچ نوع کُدی به آن‌ها تعلق نمی‌گیرد.

شما برای دسترسی به این بتا نیازی به داشتن اشتراک پلاس ندارید اما حتما باید عضو یکی از مناظق آمریکا، کانادا، اروپا، استرالیا، آفریقا و یا خاورمیانه در «شبکه PlayStation Network» باشید تا بتوانید از کدهایی که از طریق ایمیل برای شما ارسال می‌شود استفاده بکنید. همچنین بتا به هیچ عنوان از PlayStation VR پشتیبانی نخواهد کرد و این ویژگی مختص نسخه نهایی است.

بازی Dreams در تاریخی نامعلوم به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد.

Read the whole post here.

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
برن بمیرن !! امیدوارم انچنان فیل شن که به سرنوشت اولوشن دچار شن تا بفهمن خلاقیت و رویا پردازی با توهم فرق داره

مردم از خلاقیت و ایده های جدید انتظار تیراوی دارن، نه یه چیز بی سر و ته

انقدر بازی بی معنی و بی سرو تهه که حتی نتونستن یه تریلر درست حسابی که نشون بده اخرش بازی چی هست نشون بدن !! یا تمام ویژگی های بازی رو پوشش بده

......
خبر گذاری رسمی دیگه چه صیغه ایه ، همین الان توییترشونم انفالو میکنم !

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,560
برن بمیرن !! امیدوارم انچنان فیل شن که به سرنوشت اولوشن دچار شن تا بفهمن خلاقیت و رویا پردازی با توهم فرق داره

مردم از خلاقیت و ایده های جدید انتظار تیراوی هستن ، نه یه چیز بی سر و ته

انقدر بازی بی معنی و بی سرو تهه که حتی نتونستن یه تریلر درست حسابی که نشون بده اخرش بازی چی هست نشون بدن !! یا تمام ویژگی های بازی رو پوشش بده

......
خبر گذاری رسمی دیگه چه صیغه ایه ، همین الان توییترشونم انفالو میکنم !
چته ! :D ، خیلی بازی عالی از آب در میاد شکی توش ندارم ، پستهای خبری تاپیکشو اصلا دنبال میکنی ، اون از TGA که از ابتداش آیه یاس خوندی ، آخرش هم به طریقی دیگه ، الانم به این شکل ! ، انرژی منفیت زیاده :D ، همیطوری پیش بری به عنوان عنصر نفوذی معرفی میکنمت :D ، آروم باش و صبرتو بیشتر کن .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
چته ! :D ، خیلی بازی عالی از آب در میاد شکی توش ندارم ، پستهای خبری تاپیکشو اصلا دنبال میکنی ، اون از TGA که از ابتداش آیه یاس خوندی ، آخرش هم به طریقی دیگه ، الانم به این شکل ! ، انرژی منفیت زیاده :D ، همیطوری پیش بری به عنوان عنصر نفوذی معرفی میکنمت :D ، آروم باش و صبرتو بیشتر کن .
شصت ساله(ضریب شش سال) منتظر بازیم اخرشم میان میگن تعهد راز داری میگیرم ، هر کی ندونه فکر میکنه دارن اخرین نسل سلاح های هسته ای رو میسازن:-j !! این بند و بساطا چیه دیگه ، یه بازی شخمی ساختید عرضه کنید حداقل ملت ببینن چی ساختید ساختید ، بدونن چی میخوان بخرن !! والا فکر کنم خودشونم نمیدونن چی ساختن !!!:D

ناتی داگ با اون همه عظمت هم از این جنگولک بازیا نداره !! در موردtga کدوم ایه یاس خوندن ، هنوزم نظرم همونه ، مسخره بود با وجود اون همه جوایز به رد دد گوتی رو دادن یه بازی دیگه!!!

شما به بزرگی خودتون ببخش نا شکیبایی منو ، نه اخه اخرین بازی مدیا مولکول شش ماه پیش عرضه شد و این دریم هم دو ماه پیش معرفی شده ، خداییش من خیلی عجولم !!;)):|

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: gamer1998y

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
بازیش به شدت من رو یاد Project Spark و مشابه اون میندازه که خیلی بد فراموش شدن. واقعا دوست دارم این یکی موفق از آب دربیاد

پ.ن : دیگه بعد از Last Guardian کسی نباید بابت تاریخ انتشار خیلی به پر و پای سونی بپیچه راستش. صرفا میشه ترولشون کرد که با IP های زیادی اینجوری هایپ می‌کنن آدم رو :))

آخرین ویرایش:

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,736
نام
علی
شصت ساله(ضریب شش سال) منتظر بازیم اخرشم میان میگن تعهد راز داری میگیرم ، هر کی ندونه فکر میکنه دارن اخرین نسل سلاح های هسته ای رو میسازن:-j !! این بند و بساطا چیه دیگه ، یه بازی شخمی ساختید عرضه کنید حداقل ملت ببینن چی ساختید ساختید ، بدونن چی میخوان بخرن !! والا فکر کنم خودشونم نمیدونن چی ساختن !!!:D

ناتی داگ با اون همه عظمت هم از این جنگولک بازیا نداره !! در موردtga کدوم ایه یاس خوندن ، هنوزم نظرم همونه ، مسخره بود با وجود اون همه جوایز به رد دد گوتی رو دادن یه بازی دیگه!!!

شما به بزرگی خودتون ببخش نا شکیبایی منو ، نه اخه اخرین بازی مدیا مولکول شش ماه پیش عرضه شد و این دریم هم دو ماه پیش معرفی شده ، خداییش من خیلی عجولم !!;)):|
اینکه زیاد از حد طولش دادن در نوع خودش عجیب غریبه ! فکر کن یکی از اولین عناوین رونمایی شده PS4 بود هنوز نیومده ولی بازی به شدت بزرگ و جاه طلبانه هست اگر قراره نتیجه شاهکار بشه من راضیم بازم ، از الان مطمئنم حداقل نمرات خیلی بالایی میگیره ، آخرین اطلاعاتی که از بازی دیدم خیلی خفن و جالب به نظر میرسه . اصلا دست کمش نگیر
خدا به سرنوشت Dreams و Death Stranding رحم کنه:|
ویرایش: و همچنین Days Gone:D
WILD سلام میرسونه :D کلا یه جوری تو افق محو شده که خیلی بعیده دیگه پیدا شه
ولی راجب DS و DG نگرانی خاصی وجود نداره DS که گویا داره عالی پیش میره خبرهایی گهگاه از استدیو و روند بازی و خود کوجیما میاد ، DG هم که تاریخ انتشار زدن بعیده باز تاخیر بخوره حالا اینکه نمرات خراب کنه یا نه رو نمیدونم :D امیدوارم حسابی پولیش کرده باشن

• Like
Reactions: Metal Gear

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,584
بازیش به شدت من رو یاد Project Spark و مشابه اون میندازه که خیلی بد فراموش شدن. واقعا دوست دارم این یکی موفق از آب دربیاد

پ.ن : دیگه بعد از Last Guardian کسی نباید بابت تاریخ انتشار خیلی به پر و پای سونی بپیچه راستش. صرفا میشه ترولشون کرد که با IP های زیادی اینجوری هایپ می‌کنن آدم رو :))

بازی بعدی این سازنده گاردین چی شد؟ راسته که دیگه انحصاری قراره نباشه؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
"خبرنامه کذایی" :D

افرادی که این کدها را دریافت می‌کنند باید تعهد بدهند تا در شبکه‌های اجتماعی هیچ نوع عکس و یا ویدئویی از بازی منتشر نکنند.
این بخشش به شدت مسخره ست!!! بازیی که تبلیغات اصلیش باید روی همین موارد باشه و به قولی گیمرها، بقیه گیمرها رو جذب کنند! نه 4تا تریلر و ... (که البته گویا خودشونم حال نمیکنند با تریلر و اطلاعات درست کسی رو جذب کنند:D )
بعد بیای بعد از قرن ها انتظار، بگی بتا میدیم! ولی به کسی چیزی نگید:)) چه فایده:| هرچی فکر میکنم درک نمیکنم واقعا هدف از این کارشون چی بوده:|

---
ولی به هر حال بتای Dreams هم اومد!(داره میاد) امیدوارم بازی با هر خوبی و بدیش زودتر بیاد، چه موفق بشه چه نه، زودتر Mm بره سراغ پروژه بعدیشون که ما رو با Dreams پیر کردن!
و همچنان دوست دارم بازی هاشون بیشتر سمت TearAway و یک پلتفرمر باحال بره! تا LBP و Dreams که احتمالا یه بازی خیلی ساده باشن و بیشتر تمرکز رو ساخت و سازه!
پلتفرمر کلاسیک میخوایم:p

---
@virtual30t
حالا اون Days Gone ازش انتظار یه بازی بترکون و کاندید GOTY اینا نمیره...ولی "حداکثر65" هم به نظرم خیلییی کمه دیگه:D به نظرم تا 80هم جا داره بنده خدا:-"
حداقل فعلا از اون شبیه ساز کوله بری نمایش هاش بهتر بوده:-" گرچه فکر نمیکنم نزدیک به عرضه DS باشیم اصلا و مطمئنا بازی نهایی اینی که تو E3 نشون دادن نخواهد بود... ولی با وضعیت فعلی DG>>>>DS :-" و بیشتر از 65 :-"

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
اینکه زیاد از حد طولش دادن در نوع خودش عجیب غریبه ! فکر کن یکی از اولین عناوین رونمایی شده PS4 بود هنوز نیومده ولی بازی به شدت بزرگ و جاه طلبانه هست اگر قراره نتیجه شاهکار بشه من راضیم بازم ، از الان مطمئنم حداقل نمرات خیلی بالایی میگیره ، آخرین اطلاعاتی که از بازی دیدم خیلی خفن و جالب به نظر میرسه . اصلا دست کمش نگیر

WILD سلام میرسونه :D کلا یه جوری تو افق محو شده که خیلی بعیده دیگه پیدا شه
ولی راجب DS و DG نگرانی خاصی وجود نداره DS که گویا داره عالی پیش میره خبرهایی گهگاه از استدیو و روند بازی و خود کوجیما میاد ، DG هم که تاریخ انتشار زدن بعیده باز تاخیر بخوره حالا اینکه نمرات خراب کنه یا نه رو نمیدونم :D امیدوارم حسابی پولیش کرده باشن

من لیتل بیگ ویتا رو با اینکه واقعا کار طاقت فرسایی بود ، خصوصا با نت دیال اپی ۴-۵ سال پیش ، تمام تروفی های تک نفره و انلاینش رو گرفتم ، ولی ۳ تا تروفی که مربوط میشه به ساخت و ساز رو حتی حاضر نشدم امتحان کنم با اینکه تروفی های راحتیم بودن !! من نخوام ساخت و ساز کنم و فقط از یه بازی پلتفرمر لذت ببرم کی رو باید ببینم !!! باشه شاهکارم بشه که خیلی بعید میدونم، هیچی برای من یکی نداره !!! خیلیم بعید میدونم بازی بخواد بیاد مثلا بشه ماینکرافت ps ، خیلی دارن ریسک میکنن ، شاید اومد مثل هورایزن و گاد گرفت ، هر چند بازم بعید میدونم ، گاد و هورایزن تو همون نگاه اول هم wow بودن ، ولی این نه !

حرف من اینه این شش سال که مطمئنم بیشتره ، زمان و سرمایه ای که تلف شد ، میشد سه تا پلتفرمر توپ و عالی بدن دست مخاطب ، در عوض شش سال یه رویای واهی نشونمون دادن !!
سونی هم باید یه کم بیشتر دخالت کنه تو استودیو هاش تا بازده رو بالاتر ببره !! اینکه اختیار تام بده بعدم تا ده سال ساپورت کنه ، کار احمقانه ایه !!!

........

رفتم توییترشون با انگلیسی دسته و پا شکسته (در حدی که منظور رو برسونه) اعتراض خودمو بهشون نشون دادم

خداییش برید شبکه های اجتماعیشون اعتراض کنید بلکه پابلیکش کنن!

بازی بعدی این سازنده گاردین چی شد؟ راسته که دیگه انحصاری قراره نباشه؟

بعد این همه سال دنبال کردن تحولات این صنعت میدونم هیچی بعد نیست ، ولی تنها چیزی که داریم و قابل استناده ، اون بخش از e3 ه که یوشیدا میاد روی سن تا لاست گاردین رو معرفی کنه ! اونجا که روابط حسنه و ترمیم شده به نظر میرسید ، ولی باید بینیم با شروع نسل جدید چه اتفاقاتی می افته !

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: z2s sas

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,195
نام
ماکان
خدا به سرنوشت Dreams و Death Stranding رحم کنه:|
ویرایش: و همچنین Days Gone:D

DS که وضعش خوبه. فکر کنم اولین بازی کوجیما باشه که با برنامه ریزی درست داره ساخته میشه و میاد تو بازار:D

Dreams هم درسته عجیب غریب بود و MM یه نسل همه رو گذاشت سرکار اما از نظر امتیازات قطعا چیز خوفی میشه. قطعا بین نسلی هم هست و ازش به عنوان لانچ PS5 هم استفاده میشه. فروشش هم نباید بد باشه و به تدریج خوب میفروشه.

اما Days Gone کامل فیله و آبرو حیثیت فرست پارتی های سونی رو میبره:D البته از نظر فروش باید خوب بفروشه و اصولا این مدل بازی های زامبی محور طرفدار زیاد دارن اما متاش دور و بر 70 میچرخه. البته 70 رو به پایین:D

• Like
Reactions: virtual30t

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
DS که وضعش خوبه. فکر کنم اولین بازی کوجیما باشه که با برنامه ریزی درست داره ساخته میشه و میاد تو بازار:D

Dreams هم درسته عجیب غریب بود و MM یه نسل همه رو گذاشت سرکار اما از نظر امتیازات قطعا چیز خوفی میشه. قطعا بین نسلی هم هست و ازش به عنوان لانچ PS5 هم استفاده میشه. فروشش هم نباید بد باشه و به تدریج خوب میفروشه.

اما Days Gone کامل فیله و آبرو حیثیت فرست پارتی های سونی رو میبره:D البته از نظر فروش باید خوب بفروشه و اصولا این مدل بازی های زامبی محور طرفدار زیاد دارن اما متاش دور و بر 70 میچرخه. البته 70 رو به پایین:D

دریمز از لحاظ فروش که فیله خیالت راحت
تنها شانسی که بیاره اینه که منتقد ها جو روشن فکری برشون داره متا خوب بگیره :D

• Like
Reactions: gamer1998y

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
---
@virtual30t
حالا اون Days Gone ازش انتظار یه بازی بترکون و کاندید GOTY اینا نمیره...ولی "حداکثر65" هم به نظرم خیلییی کمه دیگه:D به نظرم تا 80هم جا داره بنده خدا:-"
حداقل فعلا از اون شبیه ساز کوله بری نمایش هاش بهتر بوده:-" گرچه فکر نمیکنم نزدیک به عرضه DS باشیم اصلا و مطمئنا بازی نهایی اینی که تو E3 نشون دادن نخواهد بود... ولی با وضعیت فعلی DG>>>>DS :-" و بیشتر از 65 :-"
با اینکه از DS هنوز هیچی نمیدونیم ولی من به شخصه فکر میکنم بازی خیلی خوبی بشه، حتی همون MGSV که داستانشو کوجیما گند زد بهش بنظرم یکی از کامل ترین گیم پلی ها رو داشت و اون مدتی که MGSV رو بازی میکردم به معنای واقعی غرق شده بودم تو بازیش. حالا DS که با یه برنامه ریزی خیلی بهتر داره ساخته میشه بنظرم بازی قوی ای باید بشه. دیز گان بیشتر بهش میخوره از اون دست بازی هایی بشه که چند ماه بعد انتشارش سونی سریعا استدیوشو تخته کنه بره. مگر اینکه تو این مدت حسابی بازی رو پولیش کرده باشن و سر و سامون بهش داده باشن که بعید میدونم. چون از همون اولین تریلرش هم که در اومد کاملا مشخص بود که یه چیز نصف و نیمه ست...
سر دریمز به شخصه بهش امیدی ندارم. نمیدونم چرا معمولا اکثر بازی هایی پروسه ساختشون خیلی طولانی میشه اخرش یه چیز نصف و نیمه و درب و داغون از اب درمیاد.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,560
Dreams قطعا خلاقانست ، هیچکدوم از ویدئوهایی که گذاشته شد ازش تحت تاثیرم قرار نداد جز یک ویدئو که توی سفرشون به فرانسیسکو آپ کردن !!!
در مورد Days Gone نظری ندارم . نمایشهاش تا الان هم خوب بوده هم بد ! . تنوع چیزیه که دنیای سرد بازی به شدت بهش نیاز داره . اگر برنامه ی درستی برای بخش بخش بازی جز حجم زامبولیا گذاشته باشن میتونه موفق بشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر