با پیش خرید Xbox One یک Achievement آزاد کنید!

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,833
نام
رضا

xbox_one_hardware.jpg

با پیش خرید کنسول Xbox One یک اچیومنت با عبارت "the most powerful console ever made" آزاد خواهد شد.

هر یک از دارندگان کنسول Xbox 360 اگر Xbox One را از طریق کنسول خود پیش خرید کنند، یک اچیومنت منحصر به فردی برای آن ها باز می شود. Achievement با ارزش 0 گیم اسکور که " این اطمینان را به خریدار می دهد، شما قدرتمندترین کنسول که تا به حال ساخته شده است را در روز اول به شما تحویل داده می شود" و با افتخار در تاریخ Xbox آن ها باقی خواهد ماند.
پلیرها می توانند کنسول Xbox One را در Microsoft Store از طریق داشبورد Xbox 360 پیش خرید کنند و این اچیومنت را آزاد نمایند، دستاورد انحصاری دیگری که از پیش خرید کنسول Xbox One نصیب گیمرها می شود، در Xbox One Day One Edition گنجانده شده است.

http://www.videogamer.com/news/pre-order_xbox_one_to_unlock_a_0g_achievement.html

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
خوب از کجا میدونین فقط یه اچیو سادست؟شاید بعدا برا کسایی که این اچیومنتو دارن یه کاره خاص انجام بدن.

خب این شد یه حرفی.
اگه واقعا در آینده قرار باشه امتیاز خاصی به عنوان قدردانی در نظر گرفته بشه داستان متفاوت خواهد بود.
ولی خب اینو از اول نمیتونستن بیان کنن ؟ باور کن روش های خیلی خیلی بهتری هم وجود داشت.

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
خب این شد یه حرفی.
اگه واقعا در آینده قرار باشه امتیاز خاصی به عنوان قدردانی در نظر گرفته بشه داستان متفاوت خواهد بود.
ولی خب اینو از اول نمیتونستن بیان کنن ؟ باور کن روش های خیلی خیلی بهتری هم وجود داشت.

البته از خودم گفتم :D میگم شاید همچین کاری بکنن مثلا برای کسایی کهسابقه ی زیادی توی لایو داشتن توی سالگرد10 سالگی لایو یه سری جایزه به ارزش 500-600 دلار دادن(البته عده ایشون که تعدادشون خیلی زیاد بود رقمش یادم نیست).

البته عضویت VIP رو هم نباید فراموش کرد(هر چند اینجور چیزا بدرد ما که تو ایرانیم نمیخوره ولی برای خارجیا خیلی خوبه)

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
البته از خودم گفتم :D میگم شاید همچین کاری بکنن مثلا برای کسایی کهسابقه ی زیادی توی لایو داشتن توی سالگرد10 سالگی لایو یه سری جایزه به ارزش 500-600 دلار دادن(البته عده ایشون که تعدادشون خیلی زیاد بود رقمش یادم نیست).

البته عضویت VIP رو هم نباید فراموش کرد(هر چند اینجور چیزا بدرد ما که تو ایرانیم نمیخوره ولی برای خارجیا خیلی خوبه)

میدونم عزیزم منم نظر شما رو گفتم
وگرنه که هنوز کار مایکروسافت به نظرم یه کار مسخرست ‌!
بعضی افراد حتی نمیتونن از یه دونه Achievement هم بگذرن. نمونه هاش تو همین تاپیک بود. فکر کنم منظورم به اندازه کافی واضح باشه ادامه ندم بهتره.

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
دوستان یک سوال راجع ب پیش خرید از طریق لایو به ذهنم رسید!!
آیا درگاه های پرداخت لایو از امنیت کافی و پروتکل مناسبی برخوردار هستن که یک انسان بخواد امنیت حساب بانکیش رو برای یک اچیومنت با ارزش 0 G به خطر بندازه؟؟

shooshcity

کاربر سایت
Jan 3, 2011
448
Loading...
To Save or Create images, please login.

• Create images
  • Save images
newreply.php

Click to Begin Don't like this image?

newreply.php

Title Please add a title that is 2 or more words.
Please make your title 2 or more words!

Tags Please make sure to add at least 2 tags.
Please add 2 or more tags!

Save

Logged in as

دوستان یک سوال راجع ب پیش خرید از طریق لایو به ذهنم رسید!!
آیا درگاه های پرداخت لایو از امنیت کافی و پروتکل مناسبی برخوردار هستن که یک انسان بخواد امنیت حساب بانکیش رو برای یک اچیومنت با ارزش 0 G به خطر بندازه؟؟
مگه پی اس انه که امنیت نداشته باشه؟

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
خب این رو که موافقم باهات سر اون ماجراهای هک شدن سروراشون ولی جدا منبعی برای توضیح امن بودن سروراش داری؟؟
این واقعا یک سوال پیش اومده است که دیشب سرم که درد میکرد زد ب سرم...:D

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
خب این رو که موافقم باهات سر اون ماجراهای هک شدن سروراشون ولی جدا منبعی برای توضیح امن بودن سروراش داری؟؟
این واقعا یک سوال پیش اومده است که دیشب سرم که درد میکرد زد ب سرم...:D
منظورت امنیته اکانت های مایکروسافته ؟
بله امنه ... دلیل اینکه مایکروسافت برای ساخت اکانت تو لایو ااستفاده از Hot mail رو اجباری کرده همینه
برای ساخا اکانت تو PSN میشه از هر ایمیلی استفاده کرد که این امنیت رو کمی پایین میاره

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
منظورت امنیته اکانت های مایکروسافته ؟
بله امنه ... دلیل اینکه مایکروسافت برای ساخت اکانت تو لایو ااستفاده از Hot mail رو اجباری کرده همینه
برای ساخا اکانت تو PSN میشه از هر ایمیلی استفاده کرد که این امنیت رو کمی پایین میاره

ممنون از جوابت...اطلاعاتم بروز شد...

آخرین ویرایش:

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
من داشتم تاپیک
سونی در Gamescom بازی های بیشتری برای PS4 معرفی خواهد کرد

رو نگاه میکردم همه داشتن تو اون تاپیک با هم در مورد چیزهایی که دوست داشتن تو Gamescom معرفی بشه بحث میکردن هیچکس یک پست نامربوط نداده بود
اما تا یه تاپیک که کلمه مایکروسافت یا Xbox One داشته باشه زده میشه یک دسته هیتر میریزن شروع میکن به لوس بازی

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
من داشتم تاپیک

رو نگاه میکردم همه داشتن تو اون تاپیک با هم در مورد چیزهایی که دوست داشتن تو Gamescom معرفی بشه بحث میکردن هیچکس یک پست نامربوط نداده بود
اما تا یه تاپیک که کلمه مایکروسافت یا Xbox One داشته باشه زده میشه یک دسته هیتر میریزن شروع میکن به لوس بازی
دقیقا همین طوره ...
مدیریت عزیز هم ظاهرا هیچ کاری نمیکنه

Salar 94

کاربر سایت
Oct 24, 2012
287
نام
سالار
اولا اگه تو ایران بود واسه گرفتن این اچیومنت هم شده حتما می خریدم .
دوما شاید تو کاغذ ایستگاه ضرر 4 قوی باشه ولی تو عمل وان قویتره . ( مثل iphone 5 و galaxay S4 )
سوما سونی تازه شروع کرده از PS3 سود کردن و نزدیک بود ورشکست بشه .
چهارما تو نسل 7 از نظر تعداد فروش Wii برنده بوده و از نظر سود مالی Xbox 360 با فاصله ی بسیار بسیار زیاد برنده بوده . سونی این وسط چی میگه نمیدونم . ( سونی بعد از 5 سال شروع کرده به سوددهی :)):)):)):)):)):)):)):)):)):)) )

حالا فن های سونی بیاین هی ماکرو رو به سخره بگیرین . البته من میدونم عقده شما ازکجا نشات میگره :بر خلاف ایکس باکس دارا نمی تونین انلاین بازی کنین یا باید بازی اک بخرین یا برای هر بازی 10$ بدین ولی ما یه گلد یه ساله میخریم و تمام همه چی مفته .دیگه حرف اضافی نزنین لطفا .

- - -ویرایش - - -

من داشتم تاپیک

اگه یه کلمه بزنیم خوششون نیاد 30 ثانیه نشده حذف می کنن.

آخرین ویرایش:

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
دوستان اگه تمام این جوابا و کنایه ها به پست منه؛باید بگم ک اولا بنده خودم الآن xbox360 دارم و xboxfan هم هستم...دستگاهم رو هم با کارخونهء سونی ام عوض نمیکنم...اون سوالایی که پرسیدم هم همونطر ک گفتم واقعا به ذهنم رسیده بود...چون من اصولا کارت های پوینت و گلدم رو از سایت های واسطه میگرفتم و هیچوقت از طریق خود کنسول اقدام نمیکردم...واقعا اون سوالها به ذهنم رسیده بودن!!
این حرفا رو نزنید که آبروی هرXfan هست رو دارید میزارید به حراج باهاش...

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,989
عجب. یه اچیومنت ساده هم با پیش خرید کنسول که اصلا چیزه مهمی نیست اینقدر مورد ترول و فشار واقع میشه. خدا به خیر بگذرونه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر