باکس آرت MGS: Rising در Live ظاهر شد!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,161
امروز صبح باکس آرت بازی Metal Gear Solid: Rising در قسمت اطلاعات این بازی در Live ظاهر شد!

در این باکس آرت، Raiden پشت به تصویر ایستاده و برعکس باکس MGS های قبلی که در آنها عبارت Tactical Espionage Action بود، در این باکس آرت عبارت Lightning Bolt Action قرار دارد که مسلما به اکشن شدن بازی اشاره می کند.

MGSR-Box-Art-Xboxcom.jpg

با در نظر گرفتن زمان قرار گرفتن این باکس آرت، احتمالا این بازی نیز در E3 حضور خواهد داشت.

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
درسته mgs با حضور snake چه old باشه چه solid !!! :D یه حس و حال دیگه-ای داره
ولی به نظرم این بازی هم فوق العاده میشه . از معدود بازیهای مولتی میشه که واسه ps3 میخرمش( چون MGS هستش ) . هیچ وقت به بازی-ای که اسم MGS رو داره شک نکنید چون حتی اگه مریل هم شخصیت اصلیش باشه باز هم MGS هستش ( با یکم اغراق زیاد !! :D ) ولی به نظرم بازیه فوق العاده-ای میشه.من به MGS ایمان دارم و خواهم داشت باکس شات بازی هم جالبه ولی زیادی اکشنه :D

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
گویا بعضی از دوستان تو زمان بندیشون دچار مشکل شدن!
این چیزا رو (اکشن شده و آشغال ـه و MGS نیست و اینا) الان نباید بگید!الان فقط باکس آرتش منتشر شده!بزارید 4 دقیقه دمو نشون بدن ازش تو E3 بعد تا زمان عرضه یک سال وقت هست این چیزا رو بگید...!

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
من یه سوال برام پیش اومده، مگه شخصیت اصلی MGS 2 (که بالاترین امتیاز را در سری MGS داره) Raiden نبود؟!

همون بازی باعث شد بین MGS باز ها یه جورایی رایدن منفور بشه!
شما که نمیدونید چه حسی داشت سر کار بودیم دیدیم اسنیک مُرد:((
کلاً نسخه دوم یه چشم بندی اساسی بود!

keivan_depp

کاربر سایت
Apr 9, 2010
303
گویا بعضی از دوستان تو زمان بندیشون دچار مشکل شدن!
این چیزا رو (اکشن شده و آشغال ـه و MGS نیست و اینا) الان نباید بگید!الان فقط باکس آرتش منتشر شده!بزارید 4 دقیقه دمو نشون بدن ازش تو E3 بعد تا زمان عرضه یک سال وقت هست این چیزا رو بگید...!
قربون آدم چیز فهم :biggrin1:...گویا دوستان سر و سری با نستراداموس دارن !
"... و خداوند منطق را آفرید !"

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
یک نفر از دوستان ممکنه بیاد به من ثابت کنه ربط Lost Planet به یه باکس شات و یه بازی که هیچی ازش در نیومده چیه ممنون میشم :smile: .
1:کاملا معلومه که فقط خواستی این بحث فلان بازی به اونیکی بازی چه ربطی داره رو وسط بکشی
2:شما هنوز نمیتونی پست به اون ساده ای رو تجزیه تحلیل کنی ببینی نویسندش چی منظورش بوده
3:نیاز دیدم بحثو باز کنم:
باکس شات بازی سزاوار اینه که اسم بازی بشه lost planet چرا؟چون دقیقا به مانند اون تخیلی میزنه(چیش تخیلی میزنه؟ باکس شاتش) حالا من نمیدونم چیو بین این دو بازی از لحاظ گیم پلی گرافیک صدا فروش ارتباط دادم که نتیجه گیریت این بوده که من این 2بازی رو به هم ربط دادم
چه جالب :smile: نتیجه گیری: فاینال فانتری سوسول بازی و بچه بازیه و کلا ناامید کننده است بازیش. فن های گرامی فاینال فانتزی جمع کنید چون این آقا تشخیص دادن سوسولی هست بازی.اصلا منو چه به MGS.
مغلطه که میگن همینه ها خود خودشه اخه من نمیدونم واسه بعضیا چقدر باید بحثو باز کرد وقتی هیکل تیریپ پشت رایدن کپ فاینال فانتزیه مخصوصا اون جا شمشیر کلود و از این ور اون تخیلیت که داره تو باکس شات داد میزنه و از این ور هم بازی قراره mgs باشه والا هرچی فکر میکنم نمیفهمم چرا شخصیت این بازی باید به این صورت باشه جالبه که فقط دوست دارین یه چیزی پیدا کنید گیر بدید اصلا کاری ندارید چی نوشتم:
من کی فاینال رو بردم زیر سوال من میگم تریپ فاینالی تو mgs یعنی تیریپ سوسولی اما همون تیریپ تو فاینال یعنی خدای شخصیت حالا نمیدونم بازم باید پست کاملا ساده خودمو بازش کنم یا نه اگه آره بگید با کمال میل قبول میکنم
===========
در اخر من فقط از باکس شات ایراد گرفتم همین:smile:حاظرم قسم بخورم:smile:

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
مغلطه که میگن همینه ها خود خودشه اخه من نمیدونم واسه بعضیا چقدر باید بحثو باز کرد وقتی هیکل تیریپ پشت رایدن کپ فاینال فانتزیه
فاينال فانتزي كي هست اصلا ؟ مگه بازي نبود ؟ تيريپ رايدن اونم از پشت كُپ فاينال فانتزيه ؟

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
همون بازی باعث شد بین MGS باز ها یه جورایی رایدن منفور بشه!
رسما تکذیب میشه !
وجود رایدن باعث بزرگتر شدن اسنیک شد اونایی که همچین فکری میکنن اصلا نفهمیدن دارن چی بازی میکنن !
باکس آرت MGS: Rising در Live ظاهر شد!
این همه صفحه فقط بخاطر یه باکس آرت ؟!!
بیخیال دوستان ... !!!

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
رسما تکذیب میشه !
وچود رایدن باعث بزرگتر شدن اسنیک شد اونایی که همچین فکری میکنن اصلا نفهمیدن دارن چی بازی میکنن !

بعد از دو سال انتظار واسه اسنیک یهو بیان یکیو جاش بندازن شما بدت نمیاد؟

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
فاينال فانتزي كي هست اصلا ؟ مگه بازي نبود ؟ تيريپ رايدن اونم از پشت كُپ فاينال فانتزيه ؟
ای وایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
منظورم اینه که کپ شخصیتهای فاینال فانتزیه جان ما ببین کی داره به ما اینچیزارو یاد میده منی که با سونی نفس میکشم

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
ای واییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی
منظورم اینه که کپ شخصیتهای فاینال فانتزیه جان ما ببین کی داره به ما اینچیزارو یاد میده منی که با سونی نفس میکشم
آقا ببخشيد ، جانه من يهو پس نيفتي ، نفستو بكش :biggrin1:.
بعد از دو سال انتظار واسه اسنیک یهو بیان یکیو جاش بندازن شما بدت نمیاد؟
ها ؟
لحظه به لحظه وقتي در كنار Pliskin بودم رو لذت ميبردم ، وقتي ميدونستم هنوزم هست . حس خيلي خفني داشت ، واقعا شما ناراحت شدي؟

• Like
Reactions: sami_19

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
1:کاملا معلومه که فقط خواستی این بحث فلان بازی به اونیکی بازی چه ربطی داره رو وسط بکشی
2:شما هنوز نمیتونی پست به اون ساده ای رو تجزیه تحلیل کنی ببینی نویسندش چی منظورش بوده
3:نیاز دیدم بحثو باز کنم:
باکس شات بازی سزاوار اینه که اسم بازی بشه lost planet چرا؟چون دقیقا به مانند اون تخیلی میزنه(چیش تخیلی میزنه؟ باکس شاتش) حالا من نمیدونم چیو بین این دو بازی از لحاظ گیم پلی گرافیک صدا فروش ارتباط دادم که نتیجه گیریت این بوده که من این 2بازی رو به هم ربط دادم
وقتی انقدر سطح شعور و لول عقلت نمیرسه که بازی TPS Action / Stealth ( چی شد :D ! ) رو با یه بازی Sci/fi مقایسه نکنی من ترجیح میدم باهات حرفی نزنم ! باکش شاته Ice Age 3 عکس دایناسور داره ! پس این بازی کپی بازی Turok هست ! lol !

• Like
Reactions: sami_19

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
لحظه به لحظه وقتي در كنار Pliskin بودم رو لذت ميبردم ، وقتي ميدونستم هنوزم هست . حس خيلي خفني داشت ، واقعا شما ناراحت شدي؟

من تعصب خاصی رو خانواده بیگ باس دارم خوب!

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
وقتی انقدر سطح شعور و لول عقلت نمیرسه که بازی TPS Action / Stealth ( چی شد :D ! ) رو با یه بازی Sci/fi مقایسه نکنی من ترجیح میدم باهات حرفی نزنم ! باکش شاته Ice Age 3 عکس دایناسور داره ! پس این بازی کپی بازی Turok هست ! lol !
کاری با ادب خوشگلت ندارم
====
اما در مورد بحث خودمون به من بگو چیو ربط دادم؟من فقط گفتم این باکس شات به درد یه بازی تخیلی میخوره تا mgs
اگه تازگیا ایراد گرفتن از باکس شات مساویه با ایراد گرفتن از بازی ببخشید ما از دنیا عقبیم

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
منظورش این بود تخیله گفت برای MGS سوسول بازیه برای فاینال فانتزی بنا به سبک و.. اش خوب هم هست منم میگم.منظورشو نگرفتی؟

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
کاری با ادب خوشگلت ندارم
====
اما در مورد بحث خودمون به من بگو چیو ربط دادم؟من فقط گفتم این باکس شات به درد یه بازی تخیلی میخوره تا mgs
اگه تازگیا ایراد گرفتن از باکس شات مساویه با ایراد گرفتن از بازی ببخشید ما از دنیا عقبیم
ادب بی ریخت و زشت رو معمولا برای آدم های درست حسابی استفاده میکنن !
----
شما گفتید اسم بازی رو باید گذاشت lost planet 3 ! خب که چی ؟ بخندیم الان ؟ هــا هــا ! الان راحت شدی ؟ شب خوابت میبره ؟! اگه کل بازی به یه باکس شات وصله پس استدیو های گیم سازی بجای یه مشت آدم حرفه ای باید برن نقاش و طراح استخدام کنن تا توی دل شما ها بازیشون جا شه !

همه ی اینا از حرص مولتی شدن بازی هست . اگر الان انحصاری بود جوری خودتون رو به آب و آتیش میزنید که بیا و ببین !

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر