باکس آرت MGS: Rising در Live ظاهر شد!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
امروز صبح باکس آرت بازی Metal Gear Solid: Rising در قسمت اطلاعات این بازی در Live ظاهر شد!

در این باکس آرت، Raiden پشت به تصویر ایستاده و برعکس باکس MGS های قبلی که در آنها عبارت Tactical Espionage Action بود، در این باکس آرت عبارت Lightning Bolt Action قرار دارد که مسلما به اکشن شدن بازی اشاره می کند.

MGSR-Box-Art-Xboxcom.jpg

با در نظر گرفتن زمان قرار گرفتن این باکس آرت، احتمالا این بازی نیز در E3 حضور خواهد داشت.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
یکی از زیباترین boxهایی که تو عمرم دیدم.خیلی شاخه.عجب ابهتی:love:

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
ای بابا . واقعا دوست نداری و نمیخوای موضوع رو بگیری یا .... ؟! با یه عکس و یه متن میشه کل سبک بازی رو حدس زد ؟! بذار یه عکس بیاد بعد بیا این حرفات رو بزن ! الان اگه اینم انحصاری بود یک به به و چه چه ـی راه میوفتاد که خدا میدونه !
پ.ن : بابا MGS باز :D !

من کاری به اونش ندارم حتی اگه ناشرش سونی بود بازم نگران میشدم چون نه کوجیما روش کار میکنه و نه اسنیک هست(محض رضای خدا بیگ باس هم توش نداره) خود کوجیما گفته میخوام ببینم جوونترا چکار میکنن یکمی نگرانم با نمره های پایین آبروی سری رو ببره!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من کاری به اونش ندارم حتی اگه ناشرش سونی بود بازم نگران میشدم چون نه کوجیما روش کار میکنه و نه اسنیک هست(محض رضای خدا بیگ باس هم توش نداره) خود کوجیما گفته میخوام ببینم جوونترا چکار میکنن یکمی نگرانم با نمره های پایین آبروی سری رو ببره!
یک اینکه همونطور که دوستمون گفت این یه عنوان فرعی هست !
دو اینکه کجا کوجیما گفته اسنیک اصلا توش نیست ؟! یا مثلا بیگ باس ؟! اگه منظورت Main Character هست خب درست میگید اما اینکه کلا نباشه رو من نمیفهمم از کدوم اس ام اس بازیتون با کوجیما متوجه شدین !
با یک خط جمله و 2 تا عکس شما دلشوره پیدا کردین که آبروی سری میره ! عکساش بیاد فکر میکنم سکته رو بزنین !
من از اونجا میگم اسنیک نیست که کوجیما تو کنفرانس مایکروسافت گفت : من چیزی ار سالید اسنیک نگفتم!
اون تیکه رو من 100 بار دیدم ! یارو میگه ما خوشحال میشیم که Solid Snake رو توی پلتفرممون ببینیم ! کوجیما هم میگه من در مورد Solid Snake چیزی نگفتم ! این بیشتر به نظرم برای Main Character بود ! کرکتر اصلی رایدنه اما اسنیک هم ممکنه توی بازی حضور داشته باشه ! مثلا در حد حضور خوده رایدن توی 4 !

آخرین ویرایش:

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
یک اینکه همونطور که دوستمون گفت این یه عنوان فرعی هست !
دو اینکه کجا کوجیما گفته اسنیک اصلا توش نیست ؟! یا مثلا بیگ باس ؟! اگه منظورت Main Character هست خب درست میگید اما اینکه کلا نباشه رو من نمیفهمم از کدوم اس ام اس بازیتون با کوجیما متوجه شدین !
با یک خط جمله و 2 تا عکس شما دلشوره پیدا کردین که آبروی سری میره ! عکساش بیاد فکر میکنم سکته رو بزنین !

من از اونجا میگم اسنیک نیست که کوجیما تو کنفرانس مایکروسافت گفت : من چیزی ار سالید اسنیک نگفتم!

کلاً خدا کنه آبروداری بکنه!

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
نمیدونم بعد از دیدن اولین نمایش ها بازم میشه بهش گفت MGS?

SC :ه این بلا سرش اومد این یکی رو خدا به خیر کنه!

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
ساسكه جلوش كم مياره ، چيدوري رو كي گرفت؟ :biggrin1:
-----
بهداد ، حالا طبق اوني كه نوشتي ! از كجا معلوم داستان براي بعد از 4 باشه؟

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
من که از دلشوره دارم پس میفتم خدا این MGS رو به خیر کنه .

من که 1و2و3و4 و PSP ش رو بازی کردم کلی هم حال کردیم باهاش هر کدوم رو 10 -15 بار رفتیم این نشه چیزی که خراب کنه عنوان MGS رو .

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,021
نام
محمد امین
عجب باکس شهوت انگیزی..!:biggrin1:

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
بهداد ، حالا طبق اوني كه نوشتي ! از كجا معلوم داستان براي بعد از 4 باشه؟

شاید ! شاید داستان 2 تا قبل از 4 باشه شاید هم یک قسمتش با 4 موازی باشه !

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
چون متال گیر مخفی کاری بوده وبس!
صدرا این بحث رو راه ننداز چون من همیشه سرم درد می کنه واسه این بحث و همیشه هم تاپیک فقل میشه. از کی تاحالا RPG و Machingun و 10000 نوع اسلحه اونم توی ناکجا آباده مار پیر و یه بشکه که از آسمون نازل میشه شد مخفی کاری؟

کلاً خدا کنه آبروداری بکنه!
Oh my Gonde GOD

WTF!!! آبروشون رفت!!

حاظرم رو سرم شرط ببندم اگر این بازی انحصاری PS3 بود قضیه و پست ها الان 180 درجه فرق میکرد.

آخرین ویرایش:

tupac

کاربر سایت
Jan 22, 2008
485
ای ول ،مو به تنم سیخ شد ،اسنیک چی هستش یا نه؟
اسنیک باشه دیگه باید ....

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
بابا این یارو g4y ـه ... یادتونه تو MGS3 چه مسخره بازی ای در میاورد؟
به نظر من فقط از اسمه مقدس MGS استفاده میکنه تا بفروشه وگرنه حتی Tactical Espionage هم دیگه نیست.

حیف.

frakkin BUZINESS

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
تنها میشه گفت وحشتناک دهشتناک و.......
پ.ن:وقتی کوجی نباشه چنین چیزی میتونه ممکن باشه.
البته از روی یک عکس نمیشه نظر داد منتظر یک دمو یا تریلر هستم اما اگه اینطوری NG کرده باشند بازی رو فاتحه.بسم الله الرحمن ..........
هنوز شماره دوم یادم نرفته برای تعویض اسنیک با رایدن چه ولوشویی شد حالا که سبکشم تغییر کرده چه شود!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر