باز هم Driveclub و محتوای جدید در این ماه

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
vz8lbp85l8tiszpwjpxk.png

حمایت بی نظیر و بی نمونه استدیو بازیسازی Evolution هنوز هم برای ساخته خود Driveclub ادامه دارد و در آپدیت فبریه 2016 ( 1.26) از بازی شاهد اضافه شدن قابلیت های بسیار جدید و مهم دیگری خواهیم بود که شامل:

• مسیر جدید « Scotland - Old Town » که شامل 6 پیست متفاوت داخل شهری برای هر دو بخش اصلی Driveclub و DriveClub Bikes خواهد بود و همچنین برای تمامی حالت های گیم پلی بازی نیز در دسترس هستند.
  • حالت جدید «هاردکور مود» که تمامی کمک های گیم پلی بازی از جمله سیستم کشش خودرو و چسبندگی و دیگر کمک های بازی را غیر فعال میکند و تجربه کاملا شبیه ساز و واقعی تری را ارائه میدهد.
  • لابی های خصوصی حالت چند نفره بازی حال شاهد سیستم جدیدی از قابلیت Photo Mode خواهد بود که به شما کمک میکند بهترین عکس ها و ویدئو ها را با دوستان خود بگیرید. این قابلیت حالت Ghost خودرو ها(حالت نامرئی شدن خودرو ها) ، تایمر مسیر اشتباه و بازگشت اتوماتیک به مسیر را در بخش چند نفره غیر فعال میکند.
  • فـیلتر های موجود در بخش Photo Mode بازی حال میتوانند در هنگام مسابقه نیز بر روی بازی اعمال شوند!
  • Photo Mode در این اپدیت تنظیمات بیشتری از زوم کردن و اشکار سازی را در اختیار بازیکنان قرار میدهد.
  • در قسمت باز پخش مسابقات حال میتوانید تنها با دکمه L1 «پلیر تگ» هر خودرو را به راحتی برای نمایش فعال و یا غیر فعال کنید.
  • حالت داینامیک بارندگی در بازی بهبود بسیار زیادی کرده تا از بارش مداوم باران در طول مسابقه جلوگیری کند.
  • 10 سطح جدید تر برای Elite اضافه شده که حداکثر سطح را به 35 می رساند.
  • 10 سطح جدیدتر برای Driver اضافه شده که حداکثر سطح را به 95 رسانده است که با اسکین های جدید در طول آپدیت همراه خواهد بود.
  • 25 سطح جدید برای Club اضافه شده است که حداکثر سطح را به 85 بروز کرده که در طول آپدیت با اسکین های جدید تحت پاداش بهمراه خواهد بود.
  • دو عکس بسیار زیبای جدید بارگذاری بازی برای دو بخش Driveclub و Driveclub Bikes
  • اصلاح باگ تروفی « Weekend Warrior» برای بخش Bikes بازی. دیگر نیاز نیست موتور KTM 1290 Super Duke R لزوما به سطح 15 برسد
  • بهبود های بزرگ برای پایداری و هرچه بهتر شدن تجربه بازی

همچنین دو DLC جدید:

• تور پک «No Limits» که شامل 6 مسابقه جدید، 5 تروفی و 2 خودرو جدید: Nissan Skyline GT-R R34 V Spec II و Honda Civic Type-R
  • تور پک «Suzuki» برای بخش Bikes که شامل 6 مسابقه جدید، 5 تروفی و 2 موتور: Suzuki GSX-R 1000 و Suzuki GSX-S1000 ABS

حجم این آپدیت که در 11 فبریه در دسترس خواهد بود، 0.9 گیگابایت است که محموع حجم آپدیت های کل بازی را به 13 گیگابایت می رساند.

دانلود تریلر زیبای تور پک No Limits:

720p/60fps

منبع و صفحه فیسدوغ بازی​

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
عاشق سازنده هایی هستم که با دل و جون مدت ها بازیاشون رو ساپورت میکنن و محتوای جدید براشون میدن خصوصا سبک هایی مثل ریسینگ و فایتینگ. امیدوارم یه استاندارد بشه این قضیه.

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
عاشق سازنده هایی هستم که با دل و جون مدت ها بازیاشون رو ساپورت میکنن و محتوای جدید براشون میدن خصوصن سبک هایی مثل ریسینگ و فایتینگ. امیدوارم یه استاندارد بشه این قضیه.

الان با این حرکتی که سر Driveclub کردن، خیلی راحت من و امثال من بازی بعدیشون رو فارغ از هرچی که باشه بدون درنگ و شک پیش خرید میکنیم و مطمئنا با این حرکت نه تنها فروش Driveclub رو بهبود دادن، فروش بازی بعدیشون رو هم خیلی شیک و محلسی تضمین کردن.

- - -ویرایش - - -

راستش گرافیک و ساپورت بازی عالی بود ولی من که فورزا بازم با گیم پلیش نتونستم کنار بیام :(

خب نباید توقع گیم پلی شبیه ساز Forza رو از این بازی داشته باشید، درایوکلاب یه بازی نیمه شبیه ساز/نیمه آرکید هست و گیم پلی اش هم کاملا در خدمت ایحاد
هیحان کامل هست.​

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر