بازی Uncharted: Legacy of Thieves Collection برای PS5 و PC معرفی شد

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
شایعات صحت داشتند و سونی در نمایش اخیر خود، از ریمستر دو بازی Uncharted 4 و Uncharted: The Lost Legacy برای PS5 و PC رونمایی کرد. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.
بازی Uncharted Legacy of Thieves Collection

در حالی که دو نسخه آخر آنچارتد بر روی PS4 نیز خوب به‌نظر می‌رسند، استودیوی Naughty Dog و سونی قصد دارند تا در اوایل سال 2022 بازی Uncharted: Legacy of Thieves Collection را عرضه کنند. همانطور که اشاره شد، این کالکشن ریمستر نسخه چهارم و «لاست لگسی» را در بر دارد و تریلر منتشر شده نیز برخی از بهبودهای اعمال شده را نمایش می‌دهد.

همچنین کاربران رایانه‌های شخصی نیز برای اولین بار می‌توانند به تجربه این دو عنوان از سری آنچارتد بپردازند. هر چند سونی در حال حاضر تاریخ عرضه دقیقی را برای این کالکشن اعلام نکرده، اما تأیید شده که مدت کمی پس از عرضه Uncharted: Legacy of Thieves Collection بر روی پلی استیشن 5، بازی برای PC نیز عرضه خواهد شد. همچنین وظیفه پورت نسخه PC به استودیوی Iron Galaxy سپرده شده است.

در حال حاضر جزئیاتی مانند حالت‌های گرافیکی مختلف و یا قیمت این کالکشن مشخص نیست. بازی Uncharted: Legacy of Thieves Collection در اوایل سال 2022 برای پلی استیشن 5 و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.​

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,844
نام
مهراد
این به اصطلاح کالکشن از پایه اشتباهه لعنتی! نه نسخه یک هست نه دو نه سه ... یهو چهار و لاست لگسی! ده دلارم باز اضافی باید بدی که ریمستر اینارو بازی کنی، بابا بازی به این خوبی همین الان رو کنسول PS4 عشق میکنی اینارو بازی میکنی، ریمستر اینا چیه دیگه؟

من خودم یادمه روزی که کنسول گرفتم اولین چیزی که بازی کردم آنچارتد 4 بود یعنی مستقیم بدون تجربه نسخه های قبلی، درسته قابل بازی بود اما لذتش برابر بود با کسی که هر سه نسخه قبلی رو رفته؟ به هیچ وجه! بعدا که اون سه نسخه رو تجربه کردم فهمیدم عجب داستان و گیم پلی نابی رو داشتم از دست میدادم.

واقعا نمیفهمم دلیل این کارهای سونی رو! در تاریخ این شرکت کلی حرکات رونالدینیویی هست که زده و به ضرر خودش تموم شده ولی اصلا دوس ندارم برند محبوبم زمانی پشیمون بشه که هیچ فایده ای نداره.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
این به اصطلاح کالکشن از پایه اشتباهه لعنتی! نه نسخه یک هست نه دو نه سه ... یهو چهار و لاست لگسی! ده دلارم باز اضافی باید بدی که ریمستر اینارو بازی کنی، بابا بازی به این خوبی همین الان رو کنسول PS4 عشق میکنی اینارو بازی میکنی، ریمستر اینا چیه دیگه؟

من خودم یادمه روزی که کنسول گرفتم اولین چیزی که بازی کردم آنچارتد 4 بود یعنی مستقیم بدون تجربه نسخه های قبلی، درسته قابل بازی بود اما لذتش برابر بود با کسی که هر سه نسخه قبلی رو رفته؟ به هیچ وجه! بعدا که اون سه نسخه رو تجربه کردم فهمیدم عجب داستان و گیم پلی نابی رو داشتم از دست میدادم.

واقعا نمیفهمم دلیل این کارهای سونی رو! در تاریخ این شرکت کلی حرکات رونالدینیویی هست که زده و به ضرر خودش تموم شده ولی اصلا دوس ندارم برند محبوبم زمانی پشیمون بشه که هیچ فایده ای نداره.
کامپیوتر و جامعه وابسته اش پشیزی برای سونی و حتی راک استار ارزش ندارد وگرنه جور دیگه ای رفتار می کردند . فقط جهت پر کردن چاله چوله ها و سود بیشتر و مال اندوزی نگاه می کنند . وگرنه ریمستر با کیفیت آنچارتد 1 تا 3 اول می دادند بعد این دو تا . از اون طرف هم رد دد 1 ریمستر و پورت شده برای کامپیوتر می اومد .

کلا مظلوم ترین جامعه جامعه پیسی بازها هستند (حالا هی توجیه کنید)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
مولتیش مثل سه کو آپ و هورد اینام داشت یا فقط pvp?
مد Survival با باس های وحشی و جالبم داشت(با آپدیت اضافه شد)

نه باو کجا اعتبارشون از بین میره؟ همین الان که داریم حریف میزنیم یه سری دارن میگن که این حرکت نشان از درایت سرشار و بینش عمیق سونی میده:D
===
طنز قضیه اینجاست که اونی که فقط TLL رو داره، با 10 دلار بیشترین سود رو میکنه (هر 2تا رو ریمستر میگیره روی 5) این وسط ولی اونی که هر 2تا رو داره، یک فروند بیلاخ زیبا نصیبش میشه و هیچ فرقی با مورد اول براش قائل نشدن:D
جدا از اینکه جنس لاکچری بالاخره باید براش پول داد! :D مثل بازی های بیخود نیست همین موارد رو مجانی در اختیار بزاره که:-"

+اگر همین جنس لاکچری رو مفتی گرفته باشی ( PS+ ) ، اینجوری باید پول کامل رو بدی و جدید بخری:D قبول نیست که بخوای با نسخه مجانیت آپگرید کنی:D

همین حرکت با FF VII R هم زده شد و اونی که پلاس گرفته بود دیگه نمیتونست آپگریدش کنه! باید از اول میخرید کلا:-"

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,888
نام
حسين
یکی این وسط درومد گفت ۱۰ دلار میدی بازی تا ابد تو لایبرریت میمونه، یکی نیست بهش بگه عزیز تو ده دلار داری میدی که مود مولتی پلیر بازی که قبلا ۶۰ دلار بابتش پول دادی و تا ابد تو لایبرریت هم هست از بین بره :))

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,667
نام
طاها
شایعه: زمان عرضه برای pc

View attachment 248870
خیلی دیره . حدود آبان بود معرفی کردند بعد طی یک حرکت رونالدینیویی گاد منتشر کردند اینم رفت برای تابستان ۱۴۰۱ . ۸ ۹ ماه فاصله از معرفی تا عرضه . سونی خسته نباشه

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,625
نام
alireza
خیلی دیره . حدود آبان بود معرفی کردند بعد طی یک حرکت رونالدینیویی گاد منتشر کردند اینم رفت برای تابستان ۱۴۰۱ . ۸ ۹ ماه فاصله از معرفی تا عرضه . سونی خسته نباشه

منم تعجب کردم...چون تو معرفی گفتند : (کمی بعد)....حالا شاید درست نباشه...من به خاطر همین گفتم (شایعه)

اپدیت:
Screenshot_20220316-143341_Twitter.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر