بازی Quantum Break تا سال 2016 تاخیر خورد

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
images

بازی Quantum Break، عنوان اکشن تیراندازی Remedy که همراه با ویژگی های لایو اکشن و TV series همراه است، عرضه آن به سال 2016 موکول شد، این خبر را مایکروسافت تایید کرد.

Sam Lake کارگردان بازی در این باره اظهار نمود، که این تاخیر و وقت اضافه ای که در اختیار ما خواهد بود را صرف پالیش بازی خواهیم کرد. سم لیک افزود، ما مفتخریم که جز یکی از لاین آپ های فوقالعاده Xbox هستیم، و از صبر و شکیبایی طرفداران قدردانی می کنیم، این وقت اضافه نصیب ما شده که بازی را بیشتر Polish کرده و بهبود ببخشیم، این فرصتی است که یک بازی (سرگرمی) خارج از معمول را عرضه کنیم.

با توجه به این تاخیر Shannon Loftis از مایکروسافت گفت؛ ما لاین آپ قدرتمندی پیش رو خواهیم داشت، بازی هایی از جمله، Halo 5: Guardians, Rise of the Tomb Raider, Forza Motorsport 6 و Fable Legends در پاییز امسال عرضه خواهند شد.

در ماه نوامبر آقای فیل اسپنسر خبر از به تاخیر انداختن عناوینی در سال 2015 داده بود.

لازم به ذکر است که عنوان Remedy قبل از آن برای 2014 در نظر گرفته شده بود که به سال 2015 تاخیر خورده بود.

منبع

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
الان واقعا" دوست دارم قيافه اون رفقايي ايم رو كه رفتن PS4 فروختن و X1 خريدن به اين دليل كه سوني تا حالا هيچي نداشته و همه تاخير خوردن و ... ولي مايكرو QB داره و FH داره و ... رو ببينم :d فعلا" كه اواتار يكي شون رفت تا 2016 :d

پ.ن: اين پست ترولي براي سوني يا مايكرو ( و فن هاي اونا ) نيست :|
البته اون دوستان می تونن Forza 6, Halo 5, Tomb Raider و Fable Legends بازی کنن. پس خیلی هم ضرر نکردن با خرید Xbox One.

البته E3 هنوز مونده و ممکنه به انحصاری های هر دو شرکت برای امسال اضافه بشه.

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سایت GameSpot متن کامل این خبر و بیانیه Loftis گذاشته که من قسمت هایی که تو خبر VG نیست، اینجا قرار می‌دم:

Shannon Loftis رییس بخش انتشار بازی‌های شرکت مایکروسافت در بیانیه‌ای گفت: «مایکروسافت امسال قدرت‌مند ترین لاین‌آپ تاریخ کنسول Xbox را دارد. همراه با بازی‌هایی مثل Halo 5: Guardians, Rise of the Tomb Raider, Fable Legends, Forza Motorsport 6 و تعدادی عنوان که در ماه‌های آینده معرفی خواهند شد. با توجه به تعداد زیادی از عناوین که برای انتشار در امسال در نظر گرفته‌ایم، انتشار «Quantum Break» در سال 2016باعث ادامه حرکت باورنکردنی ما در سال 2016 هم خواهد شد آن هم همراه با یک IP هیولا و جدید [Quantum Break].»
با توجه به بیانیه Loftis، احتمال این وجود دارد که به زودی خبر هایی در مورد «Marcus Fenix Collection» بشنویم. عنوانی که مدت‌هاست شایعاتی مبنی بر ساخت آن وجود دارد.

مایکروسافت همچنین تایید کرد، ساخت لایو اکشن عنوان «Quantum Break» همچنان ادامه دارد. با این اوصاف عنوان «Quantum Break» در کنار دیگر عناوین بزرگی که قرار بود امسال منتشر شوند، مثل The Legend of Zelda Wii U, Uncharted 4: A Thief's End, و Homefront: The Revolution در سال 2016 منتشر خواهد شد.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
البته اون دوستان می تونن Forza 6, Halo 5, Tomb Raider و Fable Legends بازی کنن. پس خیلی هم ضرر نکردن با خرید Xbox One.

البته E3 هنوز مونده و ممکنه به انحصاری های هر دو شرکت برای امسال اضافه بشه.

البته فکر نکنم 2016 محدود به QB باشه من که به شخصه چشمم اب نمیخوره Tomb rider همین 2015 بیاد

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
بنظر من بیشتر دلیل تاخیر پولیش خوردنه. البته اینکه سال 2015 واقعا بزرگه برای ماکرو که خوب حرفی درش نیست ولی ما halo 5 ی داریم که اطلاعات منتشر شده ازش در حد 6 ماه دیگه نیست (هرچند 343 کم حرفه نسبتا.) و حدود 8-9 ماه دیگه هم TR رو داریم که فقط تریلر معرفیش بوده! +چند عکس GI بعد این بازی که 2013 جزو اولین بازی های معرفی شده بود رفت برای 2016. البته این IP خیلی جاه طلبانست و واقعا جدای سختی های ساخت بازی، سختی های ساخت IP جدید و مخصوصا live actionش رو هم باید بهش اضافه کرد.
بهر حال امیدوارم هر وقت میاد بی نقص بیاد

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
الان واقعا" دوست دارم قيافه اون رفقايي ايم رو كه رفتن PS4 فروختن و X1 خريدن به اين دليل كه سوني تا حالا هيچي نداشته و همه تاخير خوردن و ... ولي مايكرو QB داره و FH داره و ... رو ببينم :d فعلا" كه اواتار يكي شون رفت تا 2016 :d

پ.ن: اين پست ترولي براي سوني يا مايكرو ( و فن هاي اونا ) نيست :|
۴ تا بازی aaa برای اخر 2015 مهدی فقط ۴ تا ر بخری درش ر باز کنی دفترچه ی داخلش ر ورق بزنی یه روز طول میکشه :d دیگه چی میخوای؟؟؟!!
سونی اون وقت آخر سال چی داره؟؟ شاید تو e3 یه چیزی معرفی کنه(منظورم aaa هست) (کلا در باره ی سونی باید اینطوری نظر داد: در e3 یه بازی مجهولی از یه استدیو مجهولی در تاریخ مجهولی عرضه میشه و امیدوار باشیم که این بازی بازی بزرگی باشه و متای خوبی بگیره :d) ببین کلا مقایسه ی دو شرکت باید نسبی صورت بگیره
اون یه نفر هم الآن مسافرت هست انشالاه بعدا حقت ر کف دستت میزاره:d;;)

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
البته فکر نکنم 2016 محدود به QB باشه من که به شخصه چشمم اب نمیخوره Tomb rider همین 2015 بیاد

مشخصا 2016 به QB محدود نیست و احتمالا شاهد عرضه Scalebound-Crackdown-عنوان Rare و احتمال خیلی زیاد اولین نسخه نسل جدید Gears Of War (و همچنین یک عنوان از سری Forza ) خواهیم بود
و با توجه به لاین اپ 2015 که شامل Halo 5: Guardians, Rise of the Tomb Raider, Fable Legends, Forza Motorsport 6 میشه فکر کنم دو سال خیلی خوب برای دارندگان Xbox One شاهد خواهیم بود

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
به احتمال بالای 90 % QB توی Q1 و مخصوصا ماه مارچ عرضه میشه ;) ( خود بوکمارکی :d )
2015 که سال فوق العاده ای برای xbox هست رو در ادامه ی صحبت های مسیح اگه بیایم مقایسه کنیم 2016 بهتر نباشه کمتر هم نیست ;;)
2015 : Ori _ Tomb _ Halo 5 _ Fable _ Forza MS 6
2016 : :-/QB _ Scalebound _ Gears of war _ Crackdown _ Forza Horizon 3

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
کار خوبی کردن واقعا. QB لا به لای بازی های بزرگی که آخر امسال میاد کامل گم میشد. همون مایکرو توی 6 ماه اول سال که برهوت بازی هست منتشرش کنه بهتره. منم که تا ان موقع همراه با Halo 5 حتما X1 خریدم لذتش رو میبریم!:D

LEON.M

کاربر سایت
Mar 25, 2011
185
حالا نمیشد ماکروسافت یکی از بازیهای تکراری که هر ساله منتشر میکنه رو تاخیر میزد اجازه میداد یه بازی جدید رو تجربه کنیم)xحالا بازی بعدی Remedy حتما میره تا2024.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
با این ترافیک مشخص بود تاخیر میخوره.حالا اشکال نداره بجاش امیدوارم ی چیز توپول موپول و عالی تحویل بدن که از سم ليک انتظار بیش از این نمی ره

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,579
نام
Mehrdad
همانطور که دوستان فرمودند بسیار هم عالی نه تنها باعث پولیش بهتر بازی میشه بلکه برای استودیو هم خوبه که تو ترافیک کمتر بازی عرضه کنند
----
مگه داریم کسی ps4 بخره بعد بفروشه x1 بگیره؟ کاری به کیفیت و ارشیو بازی های x1 ندارم چون بدون تردید بسیار با ارزشند... کسی که همچین کاری کرده مطمئنا با سیستم انحصاری های پلی استیشن اشنا نیست. چون پلی استیشن از سال دوم تازه شروع میکنه. و تا اخرین لحظه نسل با قدرت ادامه میده

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
همانطور که دوستان فرمودند بسیار هم عالی نه تنها باعث پولیش بهتر بازی میشه بلکه برای استودیو هم خوبه که تو ترافیک کمتر بازی عرضه کنند
----
مگه داریم کسی ps4 بخره بعد بفروشه x1 بگیره؟ کاری به کیفیت و ارشیو بازی های x1 ندارم چون بدون تردید بسیار با ارزشند... کسی که همچین کاری کرده مطمئنا با سیستم انحصاری های پلی استیشن اشنا نیست. چون پلی استیشن از سال دوم تازه شروع میکنه. و تا اخرین لحظه نسل با قدرت ادامه میده

اره داریم من خودم یکیش بودم قضاوت زود نداره سیستم و.. هم نداره ادم یک دستگاه میگیره بازی کنه اون برهه x1 بازی های انحصاری بهتری داشت و ادم دوست داشت تجربه کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر