بازی Deus Ex: Mankind Divided دارای قابلیت نیو گیم پلاس خواهد بود

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
rzs5pcm2yogt9qtinank.jpg

طی کنفرانس گیمزکام 2015 استدیو «Eidos Montreal» از طریق شبکه Twitch اعلام کرد که بازی «Deus Ex: Mankind Divided» دارای قابلیت نیو گیم پلاس خواهد بود. در ادامه با بازیسنتر همراه باشید.

این قابلیت که در نسخه Director's Cut قسمت قبل اضافه شد حال با توجه به تایید رسمی استدیو سازنده بازی و همچنین از طریق تریلری که در همین زمینه منتشر شد برای قسمت جدید یعنی «منکایند دیوایدد» نیز تایید شد.

برای کسانی که با قابلیت نیو گیم پلاس آشنا نیستند باید بگوییم که این حالت باعث می‌شود شما دوباره بازی را با تمامی آپدیت های کاراکتر خود از دوباره شروع کنید.

اطلاعات بیشتر در این زمینه بعدا منتشر خواهد شد، اطلاعاتی نظیر اینکه آیا این قابلیت با افزایش درجه سختی همراه خواهد بود یا خود بازیکن می‌تواند درجه سختی دلخواه خود را انتخاب کند.

با توجه به اینکه در تویتر سازنده بازی عنوان کرد که دشمنان بازی در طول بازی قویتر خواهند شد این امکان وجود دارد که در قابلیت نیو گیم پلاس با درجه سختی بیشتر بازی را شروع کنیم.

Deus Ex Mankind Divided در ماهی از 2016 برای پلتفرم های XBox One، PS4 و PC عرضه خواهد شد.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
با توجه به اینکه در تویتر سازنده بازی عنوان کرد که دشمنان بازی در طول بازی قویتر خواهند شد این امکان وجود دارد که در قابلیت نیو گیم پلاس با درجه سختی بیشتر بازی را شروع کنیم.
شاید سیستمی شبیه Nemesisـه SoM رو در حال پیاده‌سازین برای DX:MK. البته پیاده کردن این سیستم توی بازی ـی به سبک DX واقعاً سخت‌تره. با توجه به روش‌های متعددی که می‌شه بازی رو انجام داد باید جوری باشه که بالانس باشه برای سبک‌های مختلف.

~The One~

کاربر سایت
Aug 24, 2012
151
نام
Single Forever
نمی‌دونم چرا سازنده‌ها وقتی میان می‌گن بازی‌شون NG+ داره، حداقل یه توضیحی درباره‌ش نمی‌دن که این قابلیت قراره چه‌جوری پیاده‌سازی بشه؟ حداقل کسایی که نسخه‌ی DC بازی قبلی رو امتحان کردن یه توضیحی بدن.
بعدشم به نظرتون با وجود NG+ قهرمان بازی تبدیل به یه Jack of All Trade نمی‌شه؟! چون یادمه بعضی‌ها به‌خاطر همین‌مورد از Human Revolution ایراد می‌گرفتن.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
بعدشم به نظرتون با وجود NG+ قهرمان بازی تبدیل به یه Jack of All Trade نمی‌شه؟! چون یادمه بعضی‌ها به‌خاطر همین‌مورد از Human Revolution ایراد می‌گرفتن.
Human Revolution این قابلیت رو نداشت. فکر کنم توی نسخه Director's Cut اضافه شد.

~The One~

کاربر سایت
Aug 24, 2012
151
نام
Single Forever
Human Revolution این قابلیت رو نداشت. فکر کنم توی نسخه Director's Cut اضافه شد.
خب این رو که خودمم گفتم و توی متن خبر هم گفته شده. :d
یادمه در مورد HR بعضی‌ها می‌گفتن که همون اواسط بازی، Adam تبدیل به یه آچار فرانسه‌ی همه‌کاره می‌شه. مشکل منم با NG+ همینه. به نظرم خیلی بی‌مزه است که توی بازی‌ای به این سبک، از همون اول (توی Play-Through دوم) همه‌ی قدرت‌ها رو داشته باشی؛ این‌طوری دیگه اون حس نقش‌آفرینی بازی (ارتقاء توی یه مسیر مشخص و ساختن Build های متفاوت) از بین می‌ره.

Chimera

کاربر سایت
Jun 19, 2015
86
یادمه در مورد HR بعضی‌ها می‌گفتن که همون اواسط بازی، Adam تبدیل به یه آچار فرانسه‌ی همه‌کاره می‌شه. مشکل منم با NG+ همینه. به نظرم خیلی بی‌مزه است که توی بازی‌ای به این سبک، از همون اول (توی Play-Through دوم) همه‌ی قدرت‌ها رو داشته باشی؛ این‌طوری دیگه اون حس نقش‌آفرینی بازی (ارتقاء توی یه مسیر مشخص و ساختن Build های متفاوت) از بین می‌ره.
New Game که نیست، New Game+ـه، شما هم همون اول نمی ری سراغ NG+ بلکه باید یک بار NG رو کامل بری، بعد از اون هم باز هیچ اجباری نیستش برای بازی کردن NG+
اتفاقا NG+ به نظر من خیلی جالبه، چون یه بازی مثل DE، هر مرحله چندین راه مختلف داره که برای رفتن، اما بعضی هاشون نیاز به ابیلیتی های خاصی داره که شاید تو NG نگرفته باشید و این راه و روش های مختلف رو تجربه نکرده باشید. NG+ بهتون اجازه می ده تمامی این روش ها رو تجربه کنید، گاهی من تو DE NG+ حتی وقتی یک مرحله رو کامل و بدون مشکل می رفتم، باز هم restart می کردم تا راه های دیگه رو هم تست کنم

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
New Game که نیست، New Game+ـه، شما هم همون اول نمی ری سراغ NG+ بلکه باید یک بار NG رو کامل بری، بعد از اون هم باز هیچ اجباری نیستش برای بازی کردن NG+
اتفاقا NG+ به نظر من خیلی جالبه، چون یه بازی مثل DE، هر مرحله چندین راه مختلف داره که برای رفتن، اما بعضی هاشون نیاز به ابیلیتی های خاصی داره که شاید تو NG نگرفته باشید و این راه و روش های مختلف رو تجربه نکرده باشید. NG+ بهتون اجازه می ده تمامی این روش ها رو تجربه کنید، گاهی من تو DE NG+ حتی وقتی یک مرحله رو کامل و بدون مشکل می رفتم، باز هم restart می کردم تا راه های دیگه رو هم تست کنم
این بنده خدا هم که گفت New Game دومی :D منم باهاشون موافقم چرا ؟ به خاطر اینکه اصولا تو بازی های RPG شما فقط به یـ سری ابزار محدود دسترسی داری و نمیتونی همه رو باهم داشته باشی و باید از بین ابزاری که دوست داری اونایی که میخوای رو انتخاب کنی حالا اگه شما تو پلاس ابزار قبلی رو داشته باشی میتونی بقیه ابزار رو هم تهیه کنی و تبدیل بشی به یـ آدم همه کاره ! این اون حس انتخاب رو از تو بازی از بین میبره . برا اون امتحان کردن بقیه راه ها هم میشه دوباره از نوع بازی رو شروع کرد بدونه هیچ اپگرید قبلیی ...

آخرین ویرایش:

Chimera

کاربر سایت
Jun 19, 2015
86
این بنده خدا هم که گفت New Game دومی :D منم باهاشون موافقم چرا ؟ به خاطر اینکه اصولا تو بازی های RPG شما فقط به سری ابزار محدود دسترسی داری و نمیتونی همه رو باهم داشته باشی و باید از بین ابزاری که دوست داری اونایی که میخوای رو انتخاب کنی حالا اگه شما تو پلاس ابزار قبلی رو داشته میتونی بقیه ابزار ورهم تهیه کنی و تبدیل بشی به یـ آدم همه کاره و این اون حس انتخاب رو از بین میبره داخل بازی . برا اون امتحان کردن بقیه راه ها هم میشه دوباره از نوع بازی رو شروع کرد بدونه هیچ اپگرید قبلی ...
اخه دقیقا به نظر من این گیر بیخوده
خوب شما اگه بخاطر این موضوع با NG+ مشکل دارید واقعا نیازی نیست بازی کنیدش! شما می تونی ده بار NG رو شروع کنی و تمومشن کنی و اصلا کاری با NG+ نداشته باشی، هر بار هم با یه build متفاوت از ابیلیتی ها بازی رو پیش ببری. NG+ کاملا یه بخش مجزا از play through اصلی بازیه، و این PTـه که همه ی این ساختار های RPG توش رعایت شده و تجربه ی اصلی اون بازی برای ما گیمر هاست نه NG+. از نظر من NG+ یه بخش کاملا مجزاست که هیچ تاثیر مستقیمی رو Play trough اصلی نداره و لطمه ای هم نمی زنه وجودش به تجربه اصلی بازی. بودنش هم اتفاقا به نظر من نکته کاملا مثبتیه، منتها اگه یکی بدش می یاد واقعا می تونه بازیش نکنه هیچ لزومی هم نداره.
در مورد قسمت دوم حرفت هم که در رابطه با امتحان کردن بقیه راه ها بود، خوب من باهات موافق نیستم، فرق کن وسط یه مرحله ای که سه تا راه جلوت گذاشته برای تموم کردنش، یکیش که راهیه که در حالت عادی می ره، برای دو تا دیگش نیازی Skill های داری که قبلا نگرفتیشون، هیچ PRAXIS Pointـی هم نداری که این وسط خرجشون کنی! خوب راهی برات نمی مونه جز این که از همون راه اولی بری، یا اینکه برگردی به سیو های قبلی و skill هات رو تغییر بدی. ولی تو NG+ همه این ابیلیتی ها رو داری و هر کدوم رو که دلت می خواد می تونی بری

~The One~

کاربر سایت
Aug 24, 2012
151
نام
Single Forever
اخه دقیقا به نظر من این گیر بیخوده
خوب شما اگه بخاطر این موضوع با NG+ مشکل دارید واقعا نیازی نیست بازی کنیدش! شما می تونی ده بار NG رو شروع کنی و تمومشن کنی و اصلا کاری با NG+ نداشته باشی، هر بار هم با یه build متفاوت از ابیلیتی ها بازی رو پیش ببری. NG+ کاملا یه بخش مجزا از play through اصلی بازیه، و این PTـه که همه ی این ساختار های RPG توش رعایت شده و تجربه ی اصلی اون بازی برای ما گیمر هاست نه NG+. از نظر من NG+ یه بخش کاملا مجزاست که هیچ تاثیر مستقیمی رو Play trough اصلی نداره و لطمه ای هم نمی زنه وجودش به تجربه اصلی بازی. بودنش هم اتفاقا به نظر من نکته کاملا مثبتیه، منتها اگه یکی بدش می یاد واقعا می تونه بازیش نکنه هیچ لزومی هم نداره.
در مورد قسمت دوم حرفت هم که در رابطه با امتحان کردن بقیه راه ها بود، خوب من باهات موافق نیستم، فرق کن وسط یه مرحله ای که سه تا راه جلوت گذاشته برای تموم کردنش، یکیش که راهیه که در حالت عادی می ره، برای دو تا دیگش نیازی Skill های داری که قبلا نگرفتیشون، هیچ PRAXIS Pointـی هم نداری که این وسط خرجشون کنی! خوب راهی برات نمی مونه جز این که از همون راه اولی بری، یا اینکه برگردی به سیو های قبلی و skill هات رو تغییر بدی. ولی تو NG+ همه این ابیلیتی ها رو داری و هر کدوم رو که دلت می خواد می تونی بری

راستش من این مسئله رو عنوان نکردم که بخوام گیر بدم به بازی. ;) اتفاقاً برعکس من عاشق Deus Exـم و این‌که اومدم سوال کردم به این‌خاطر بود که دوست داشتم هرچه‌زودتر بفهمم که این NG+ مکانیزمش چه‌طوری کار می‌کنه و این‌که اصلاً ارزشش رو داره (و واقعاً به درد می‌خوره) که سازنده‌ها وقت و هزینه براش صرف بکنن یا نه.
بله همون‌طور که گفتی NG+ هیچ ارتباطی به NG نداره و تاثیری هم روی تجربه‌ی اولیه‌ی بازی نداره و منم 100 دفعه روش تاکید کردم. (قسمتی که Bold کردم)
اما در مورد NG+ نظرت کاملاً محترمه و منم فقط نظر خودم رو گفتم. کلاً توی RPG این خیلی بی‌معنیه که بتونی همه‌ی قدرت‌ها رو بگیری و هرطوری که عشقت کشید با ساده‌ترین راه ممکن بازی رو پیش‌ببری. این دیگه می‌شه مثل همون بازی‌های Action-Adventure معمولی که همه‌ی بازی‌بازها، تجربه‌شون یکسان می‌شه ازشون. اگه همچین‌چیزی با RPG بودن تناقض نداشت که سازنده‌ها، بازی‌شون رو طوری می‌ساختن که توی همون NG به‌راحتی بتونی Skill هات رو Max Out بکنی و دیگه نیازی نباشه که صرفاً به‌خاطر دیدنِ راه‌های دیگه‌ی تموم‌کردنِ کوئست‌ها یه‌بارِ دیگه وقتت الکی تلف بشه پای یه بازی‌ای که قبلاً یه‌دفعه با همه‌ی ماموریت‌های فرعیش تمومش کردی و الان هم چیز خاصی نداره. NG+ هرچند یه قابلیت اختیاریه اما به نظرم به شدت A Waste of Resourcesـه و حتی یه‌گیمر هم، با امتحان‌کردن این‌بخش نه‌تنها تمام گیم‌پلی رو واسه خودش Spoil می‌کنه بلکه یه Play-Through غیربالانس رو هم از بازی تجربه می‌کنه و به خاطر همین دو دلیله که می‌گم این‌طوری بازی بی‌مزه می‌شه. ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر