بازی Batman Arkham Crisis لو رفت

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
batman_eddie-mendoza-court-of-owls-1-e1548765082211.jpg

اخیراً شایعات زیادی درباره ساخته شدن نسخه‌ای جدید از بازی Batman به گوش می‌رسد که بر اساس اطلاعات تازه‌ای که از بازی لو رفته است، این عنوان Batman Arkham Crisis نامیده می‌شود و توسط استودیو Warner Bros Montreal ساخته می‌شود. این اطلاعات توسط یکی از افرادی که وظیفه تست کردن بازی را برعهده دارد لو رفته و به گفته وی، تیم مذکور بیش از دو سال است که مشغول ساخت بازی بوده و وارنر برنامه دارد تا آن را در سال 2019 عرضه کند. دشمن اصلی بازی Court of Owls نام دارد و علت نام گذاری بازی به Arkham Crisis حمله مستقیم court of owls به بتمن، آرکام و شخص بروس وِین است که درنهایت منجر به وقوع یک فاجعه بزرگ می‌شود. به گفته شخصی که این اطلاعات را لو داده، arkham crisis با هدف برنده شدن جایزه بهترین بازی سال 2019 ساخته می‌شود. از دیگر اطلاعاتی که فاش شده، می‌توان به مدت زمان احتمالی بازی اشاره کرد. ظاهراً بازی دارای 12 act است که هر کدام طی حدود یک ساعت به پایان می‌رسند. به نظر می‌رسد که دو شخص Dick Grayson و Jason Todd نیز در این بازی حضور خواهند داشت. این اطلاعات را به صورت کامل می‌توانید در قسمت ذیل ملاحظه کنید:​

• بازی بیش از دو سال در دست ساخت بوده و برای عرضه در 2019 در نظر گرفته شده
  • دشمنان اصلی بازی Court of Owls نامیده می‌شوند
  • معرفی بازی در ماه مارس صورت می‌گیرد و در ماه اکتبر، حوالی شب هالووین عرضه می‌شود هرچند که ممکن است تا نوامبر تأخیر بخورد
  • با هدف دریافت جایزه بازی سال 2019 ساخته می‌شود
  • بازی دارای 12 act است که هرکدام طی 1 ساعت به پایان می‌رسند
  • داستان بازی به مراتب از آخرین نسخه آن پیچیده‌تر است
  • در این بازی چرخه شبانه روزی وجود دارد و از نظر وسعت، با شهری رو به رو هستیم که بیش از 1.7 برابر از نقشه GTAV بزرگ‌تر است
  • Batmobile از بازی حذف شده و به جای آن، Batwing نقشی پررنگ خواهد داشت.
  • ویژگی co-op در بازی وجود دارد اما فقط برای ماموریت‌های فرعی مخصوص
  • مأموریت‌های فرعی بازی عمیق‌تر از قبل هستند و مدت زمان بیشتری برای به پایان رساندن آن‌ها نیاز دارید
  • خبری از معماهای Riddler نخواهد بود و به جای آن تنها 31 چالش پیچیده در بازی وجود دارد

هیچ یک از این اطلاعات توسط وارنر مورد تأیید واقع نشده اما با توجه به عکس منتشر شده بر روی پروفایل شخصی Art Station آقای Eddie Mendoza که یکی از کارمندان سابق وارنر است، احتمال واقعیت داشتن این شایعه تا حدودی قوت می‌گیرد.​

Read the whole post here.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
فکر کنم فقط من در بین جمعیت چند میلیونی خریداران Arkham Knight از بت‌موبیل خوشم اومد و هیچ مشکلی باهاش نداشتم! :| انقدر ملت بهش بد و بیراه گفتن که اینا هم حذفش کردن و به جاش هواپیما(!) چپوندن توی بازی. :D

زِکی، معادله پیچیده تر شد که! :)) راک استدی دقیقاً مشغول ساخت چه عنوانیه؟ سوپرمن که نیست، بتمن هم همین الان خط خورد.
TMNT! :-"
یادش بخیر چند سال پیش یه سایتی این طراحی‌ها رو به عنوان بازی TMNT از Rocksteady گذاشت و چقدر حال کردم باهاشون:

البته هیچ ربطی به Rocksteady ندارن و یه بنده خدایی برای دل خودش اینا رو طراحی کرده، ولی خیلی جالب میشد اگه یه بازی با همچین شکل و شمایلی میساختن.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
ساخته شدن بازی برپایه ی بهترین بازی سال شدن یعنی چی؟ چهارچوب خاصی داره مگه؟! این خودش مشکله اصلا:D چون بهترین بازی، خارج از چهارچوب متدوال یه اثر متفاوته! منکه نمیفهمم این چه جور هدف گذاری یه!!
جدا از این حرفا استقبال میشه، به دو دلیل، اول اینکه بتمن هرچقدر نسخه ازش بسازن من استقبال میکنم:D دوم اینکه خدارو شکر راک استدی بازی رو نمیسازه چون کارشون با بتمن تو سه نسخه تموم شد واقعا و هرچه داشتن رو رو کردن و خیلی بهتره پتانسیلشون روی اثر جدید بذارن. شخصیت منفی بازی هم تقریبا زیاد بهش پرداخته نشده و میشه روش مانور داد ( کلا خودمم زیاد نمیشناسمش ). اما دو نکته ی منفی ، یک حذف بتموبیل و دو " بتمن در روز؟!" حتی تصورش هم نمیشه کرد!

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
605
نام
سینا
ساخته شدن بازی برپایه ی بهترین بازی سال شدن یعنی چی؟ چهارچوب خاصی داره مگه؟! این خودش مشکله اصلا:D چون بهترین بازی، خارج از چهارچوب متدوال یه اثر متفاوته! منکه نمیفهمم این چه جور هدف گذاری یه!!
جدا از این حرفا استقبال میشه، به دو دلیل، اول اینکه بتمن هرچقدر نسخه ازش بسازن من استقبال میکنم:D دوم اینکه خدارو شکر راک استدی بازی رو نمیسازه چون کارشون با بتمن تو سه نسخه تموم شد واقعا و هرچه داشتن رو رو کردن و خیلی بهتره پتانسیلشون روی اثر جدید بذارن. شخصیت منفی بازی هم تقریبا زیاد بهش پرداخته نشده و میشه روش مانور داد ( کلا خودمم زیاد نمیشناسمش ). اما دو نکته ی منفی ، یک حذف بتموبیل و دو " بتمن در روز؟!" حتی تصورش هم نمیشه کرد!
فکر کنم منظورشون بهترین بودن توی همه زمینه ها توی سبک خودش باشه
از داستان گرفته تا سبک بازی و موسیقی ........

• Like
Reactions: SON OF HEAV3N

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
فکر کنم فقط من در بین جمعیت چند میلیونی خریداران Arkham Knight از بت‌موبیل خوشم اومد و هیچ مشکلی باهاش نداشتم! :| انقدر ملت بهش بد و بیراه گفتن که اینا هم حذفش کردن و به جاش هواپیما(!) چپوندن توی بازی. :D

یادش بخیر چند سال پیش یه سایتی این طراحی‌ها رو به عنوان بازی TMNT از Rocksteady گذاشت و چقدر حال کردم باهاشون:

البته هیچ ربطی به Rocksteady ندارن و یه بنده خدایی برای دل خودش اینا رو طراحی کرده، ولی خیلی جالب میشد اگه یه بازی با همچین شکل و شمایلی میساختن.
منم هستم و خیلی خوشم اومد ازش! با اینکه قبل از عرضه فکر میکردم بسی حرکت بیخودی باشه... تو یک سری معماهای Riddlerهم بود، به نظرم تنوع خوبی میداد و چالش خوبی داشت!
ولی با حذف Riddlerها موافق نیستم...به نظرم جذاب بودن، خیلی بودن و وقت میگرفت ولی دوست داشتم راه رسیدن بهشون رو پیدا کنم:D

این آرت استایل TMNT هم اصلا حال نمیکنم:p نمیشه یک TMNT با آرت استایل تو مایه های انیمیشن 2003 اینا بدن؟ :-"
---

@stanley
احتمالا منظور یه بازی AAA باشه که واقعا براش وقت گذاشته شده و ...
نه یه چیز تف چسبون و عجله ای، یا صرفا کپی پیست گیم پلی AK (مثل شرایط Arkham City و Origins ... گرچه من AO رو خیلی دوست داشتم:D )

جدا از بتمن در روز...
ماموریت اصلی یک ساعت...فرعی 3 ساعت؟؟؟ یا فرعی هاش خیلی کمه یا اصلی رو چرت گفته! مپ به این بزرگی بسازی و یک داستان 12ساعته توش روایت کنی؟ :|
از اونطرف داستان های فرعیت اگر بیشتر 4تا باشن، یعنی از اصلی بیشتر باشن و وقت بگیرن؟ :-"
عجب در کل!!!

---
کلا زودتر معرفیش کنند خسته شدیم از این همه شایعه! شروع کنند با خبرهای خود بازی هایپمون کنند:|

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,166
نام
∂αнмα
  • در این بازی چرخه شبانه روزی وجود دارد و از نظر وسعت، با شهری رو به رو هستیم که بیش از 1.7 برابر از نقشه GTAV بزرگ‌تر است
  • Batmobile از بازی حذف شده و به جای آن، Batwing نقشی پررنگ خواهد داشت.
  • ویژگی co-op در بازی وجود دارد اما فقط برای ماموریت‌های فرعی مخصوص

چرخه شبانه روزش رو کجای دلم بزارم خوب یباره بگید GTA ساختن دیگه !!

• Like
Reactions: g4mer and arash1996

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,556
چرخه شبانه روزش رو کجای دلم بزارم خوب یباره بگید GTA ساختن دیگه !!
اسپایدرمن با توجه به مراحلش چرخه روز و شبش تغییر میکرد ، داینامیک که فکر نمیکنم و مثل همینه .

بت موبیل هم ایده مزخرفی بود :D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
فکر کنم منظورشون بهترین بودن توی همه زمینه ها توی سبک خودش باشه
از داستان گرفته تا سبک بازی و موسیقی ........
کلا اینکه بخاطر جایزه بازی بسازی اتفاق جالبی نیست. حالا اگه منظور بهترین بودنه که خب این دیگه بحث اش جداست.
@Akiba
من شک دارم بتونن خودشون رو از زیر سایه ی سنگین سری ارخام خارج کنن !

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,646
نام
سهيل

منم با بتموبیل اصلا مشکلی نداشتم که هیچ، خیلی هم حال میکردم. به نظر با توجه به سرعت مبارزات خیلی هم خوب طراحی شده بود و از حذفش واقعا ضدحال میخورم اگه واقعی باشه این خبر.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ساخته شدن بازی برپایه ی بهترین بازی سال شدن یعنی چی؟ چهارچوب خاصی داره مگه؟! این خودش مشکله اصلا:D

منظورشون این بوده که دارن تمام سعیشون رو می کنن تا یک بازی با کیفیت و قوی بسازن، نه یه چیز کپی پیست که 90% ویژگی هاشو از روی آرکام نایت کپی کرده باشن (به طور مثال)

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,556
Batmanـها Friendly Neighborhood Spider-Man نیستا !
:D
به هر حال هر بازی موفقی روی بقیه بازیها تاثیرشو میزاره :D ، فقط کسی اشاره نکرد صبحا بت من باید لباس و شنل سفید تنش کنه :)) ، حالا به جد اتفاقا خیلی ایده ی خوبیه ! ، از این نظر که روزها خود بروس وینی (بازم مثل پیتر پارکر :))) و کارهای جالبی میشه انجام داد ، کلا این ایده ها رو توی اسپایدرمن خیلی پسند کردم :D

• Like
Reactions: arash1996

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر