بازی و نرم افزار برای Android

ELISAN

کاربر سایت
Apr 9, 2008
396
نام
مهدی فنائی
فان تاک 2 (نسخه ویژه ولنتاین!)

1ow24mhjv9yfdmi6g.jpg

Download

این بازی مخصوص زوج های جوان طراحی شده! و یک بازی دو نفره است که با پرسیدن یک سری سوال های جالب از شما و همسرتان، خنده و شادی را به جمع شما آورده و همچنین باعث می شود تا شناخت بهتری نسبت به طرف مقابل تان پیدا کنید. به پاسخ های یکدیگر امتیاز دهید و در پایان، فردی که بهترین پاسخ ها را داده باشد، برنده خواهد شد.

• Like
Reactions: che-jaleb

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
درود
عزیز من با خود برنامه دانلود کردم.
شما برنامه رو که بیاری (تا وقتی هیچ چیزی باهاش دان نکرده باشی) دستت رو روی صفحه نگه دار یه منو میاد؛ اگر قبلا چیزی باهاش دان کرده باشی هم که همون منویی که گفتم میاد و تو قسمت Browse Themes برو توی Most Popular می‌بینی این تم رو.
بعد که روش تاچ کنی عکسش میاد و اون پایین روی Apply بزن و Sign In With FB رو بزن.

سلام بزرگوار
ببخشید من یکم که نه خیلی دوزاریم کجه نمی افته من با pc میخوام تم از این سایته بگیرم چجوری باید دانلود کنم تم ها را؟
یا این برنامه ای که شما فرمودید باش دانلود میکنید تم را چیه که میگید دستم را روی صفحه نگه دارم ؟
ببخشید اگه میشه برام مفصل توضیح بدید عاشق چندتا تم شدم اگه نگیرم میمیرم
بازم ممنونم

• Like

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
اول با قیلتر شکن برو تو برنامه و موقع دانلود تم، از راه Sign In With Faceb00k وارد شو. بعدش دیگه مشکل حل می‌شه.
منتها بعد از این که کامل وارد شد، یه بار بیا بیرون از نرم افزار و قیلتر شکن رو ببند بعد دوباره برو توش و دانلود کن تم رو!
من اون تم ـی که شبیه نقاشی روی کاغذه رو گرفتم خیلی باحال ـه :D

دوست عزیز من نمیدونم چرا هر تمی دانلود میکنم وقتی میخوام تاییدش کنم برای اینکه تم گوشی بشه رو لودینگ یه لحظه گیر میکنه و و باز وارد صفحه نرم افزار میشه و میگه یه تم انتخاب کن هر تمی دانلود میکنم باز مشکل داره لامصب عاشقش شدم عجیب!!
راستی با گوگل ساین شدم و نمیتونستم با فیس ساین بشم بنظرت میتونه مشکل از این باشه؟

• Like

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام بزرگوار
ببخشید من یکم که نه خیلی دوزاریم کجه نمی افته من با pc میخوام تم از این سایته بگیرم چجوری باید دانلود کنم تم ها را؟
یا این برنامه ای که شما فرمودید باش دانلود میکنید تم را چیه که میگید دستم را روی صفحه نگه دارم ؟
ببخشید اگه میشه برام مفصل توضیح بدید عاشق چندتا تم شدم اگه نگیرم میمیرم
بازم ممنونم
راستش من با PC تا حالا امتحان نکردم و با خود برنامه دانلود می‌کنم.
شما یه عکس از محیط برنامه بنداز تا بتونیم بیشتر راهنماییتون کنیم.
دوست عزیز من نمیدونم چرا هر تمی دانلود میکنم وقتی میخوام تاییدش کنم برای اینکه تم گوشی بشه رو لودینگ یه لحظه گیر میکنه و و باز وارد صفحه نرم افزار میشه و میگه یه تم انتخاب کن هر تمی دانلود میکنم باز مشکل داره لامصب عاشقش شدم عجیب!!
راستی با گوگل ساین شدم و نمیتونستم با فیس ساین بشم بنظرت میتونه مشکل از این باشه؟
احتمالا برنامه با گوشیتون هماهنگ نیست.
یه لیست نسبتا بزرگ هست که برنامه با اون ها هم خوانی نداره (توی برنامه بازار نوشته لیست رو)

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا

احتمالا برنامه با گوشیتون هماهنگ نیست.
یه لیست نسبتا بزرگ هست که برنامه با اون ها هم خوانی نداره (توی برنامه بازار نوشته لیست رو)

داداش من گوشیم xperia z هستش و توی لیست داخل بازار هم ننوشته بود اسمشو!!!
فقط نمیدونم چرا هر نسخه ای رو دان میکنم اجرا نمیشه به جز یه نسخه 9.6 مگی که اجرا میشه ولی تمهارو بالا نمیاره روش!!!

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
داداش من گوشیم xperia z هستش و توی لیست داخل بازار هم ننوشته بود اسمشو!!!
فقط نمیدونم چرا هر نسخه ای رو دان میکنم اجرا نمیشه به جز یه نسخه 9.6 مگی که اجرا میشه ولی تمهارو بالا نمیاره روش!!!
من نسخه 17 مگی بازار رو دانلود کردم مشکلی نداشت.
احتمال هم داره به خاطر ورژن اندروید باشه! چون من 4.1 دارم.

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام
من نمیتونم با خود گوشی از این برنامه تم دانلود کنم اصلا همون اول برنامه روی لودینگ گیر میکنه میشه از طریق PC تم گرفت از این سایت ؟
ممنون

آخرین ویرایش:

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,468
نام
نیما
سلام.
بنده دنبال یک نرم افزار یا راهم که توی اندروید بشه از یوتیوب دانلود کرد. نرم افزار ویدیو دانلودر زیاد دیدم ولی هیچکدوم (به دلایلی) ویدیو های یوتیوب رو ساپورت نمیکنند.
ممنون.

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,468
نام
نیما
سلام من می خواهم گوشی گلکسی نوت3 بخرم می خواهم بدانم ایا سامسونگ appsتحریمه یا نه

تحریمه. باید سیم کارتو دربیاری تا بتونی ازش استفاده کنی. البته زیادم چیز مهمی نیست که بخوای نگران باشی.

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر