بازی و نرم افزار برای Android

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
همه ی کارهایی که گفتین رو انجام دادم ولی بازم شناسایی نکرد.کسی مشکلی مثل من نداره؟:|

عجیب من خودم دقیقا همینو انجام میدم مو به مو درست کار میکنه . باز دوستان کسی روش دیگه بلده کار اقا نیمارو راه بندازه . من هر چی بلد بودم گفتم .

باز این روشای زیرم تست کنین بد نیست .

لینک 1

لینک 2

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,468
نام
نیما
عجیب من خودم دقیقا همینو انجام میدم مو به مو درست کار میکنه . باز دوستان کسی روش دیگه بلده کار اقا نیمارو راه بندازه . من هر چی بلد بودم گفتم .

باز این روشای زیرم تست کنین بد نیست .

لینک 1

لینک 2

معین جان شما رو چه گوشی یا تبلتی اجراش کردی؟ بنده رو p3100جواب نمیده.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دقت کنید یه سری بازی ها دیتاهای مختلفی دارن ممکنه اصلا دیتای gpu شما برای اون بازی بیرون نیومده باشه برای همینم شناسایی نمی شه مثلا همین بازی ای که گفتم virtua tennis 4 فقط mali با powervr هست ظاهرا مالی رو که مطمئنم. بعضی از بازی ها می شه با دستکاری در فایل apk بیخیال این چک کردنشون شد اما چون دیتاش برای gpu دیگه ای هست ممکن درست اجرا نشه

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
در زمینه آشنایی با سیستم اندروید خیلی مبتدی هستم ، میخوام rayman رو در گوشی اجرا کنم نمیشه فایل اجرایی رو نصب و دو فایل obb رو در مسیر android\obb کپی کردم ولی پیغام میده که دیتا بازی رو باید دانلود کنم ، چیکار کنم در ضمن گوشیم s4 هست.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
در زمینه آشنایی با سیستم اندروید خیلی مبتدی هستم ، میخوام rayman رو در گوشی اجرا کنم نمیشه فایل اجرایی رو نصب و دو فایل obb رو در مسیر android\obb کپی کردم ولی پیغام میده که دیتا بازی رو باید دانلود کنم ، چیکار کنم در ضمن گوشیم s4 هست.

فایل های obb (کلا دیتاها) باید با فولدر مربوطه ش کپی بشن نه به صورت جداگانه.

Sent from my Sony Xperia SL via Tapatalk

• Like
Reactions: Sega_genesis

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N

بفرماین دوست عزیز .

لینک 1

لینک 2

onlysonic

کاربر سایت
Mar 21, 2013
350
نام
سید محمد حسین
گوشی من HTC One X هستش می خواستم بدونم برای نصب ریمن باید چی کار کنم هر چی روش بود انتحان کردم ولی جواب نداد اگه راه مطمئنی هست مو به مو بگید همی جا لطفاً(پ.خ باشه که چه بهتر)

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
گوشی من HTC One X هستش می خواستم بدونم برای نصب ریمن باید چی کار کنم هر چی روش بود انتحان کردم ولی جواب نداد اگه راه مطمئنی هست مو به مو بگید همی جا لطفاً(پ.خ باشه که چه بهتر)

دوست عزیز شما باید دیتای بازیو کپی کنین تو پوشه obb یا دیتا ، اینجوری باید بیاد اگه نیومد نهایت خود بازیو نصب کنین و دیتاشو از طریق وای فای دانلود کنین .

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
دوستان بهترین شبیه ساز Windows Phone 8 برای اندروید رو میخواستم بهم معرفی کنید . میخوام تموم چیز های اندروید رو مثل WP8 کنه . کلا یه چیز کامل باشه نه ناقص .

پیشاپیش ممنون .

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

نسخه 2.0.8 از سایت downloadha بگیرید فقط این نسخه درست کار می کنه

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان بهترین شبیه ساز Windows Phone 8 برای اندروید رو میخواستم بهم معرفی کنید . میخوام تموم چیز های اندروید رو مثل WP8 کنه . کلا یه چیز کامل باشه نه ناقص .

پیشاپیش ممنون .

بفرمایین برادر .

real madrid 9

real madrid 9

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
Media.aspx
بازی هایی که قراره برای اندروید بیاد:Man Of Steel,Modern Combat 5, Chrono-Blade, Deus Ex, Gangstar Vegas and More!
لینک تصاویر:Media

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر