بازی های PlayStation Vita

Fallen_Angel

کاربر سایت
Sep 20, 2014
114
نام
میشا
من خودم با داستانای بازی های نقش افرینی به شدت حال میکنم به خصوص FF که از قدیم باحال بوده ولی گیم پلی یکی از ضعف هایی هست که سمت این سبک نرفتم مخصوصا نقش افرینی های نوبتی. الان همین پرسونا همه چیش عالیه مخصوصا برای Vita ولی اینکه هی باید بری تو یه سری دانجن تکراری با اهنگ های تکراری و دشمنای تکراری هی گِرایند کنی واقعا رو اعصابه الان من یه هفتس بازی نکردم تازه امروز حوس کردم میخوام برم ادامه بدمش. نکته بعدی طولانی بودنه بیش از حده بازی هم هست حتی عناوینی مثه GTA یا GT با اون همه تنوع تو گیم پلی و محیط بازی بیشتر از 40 50 ساعت بازی میکنی دلت و میزنه... حداقل 100 ساعت تو یه بازی نقش افرینی واقعا حوصله و چیزای دیگه میخواد.
ولی با این همه من از تایمی که برای دو بازی نقش افرینی گذاشتم پشیمون نیستم یکی FFX بوده یکی هم اسکایریم که جفتشوم بیشتر از دو سال پیش بازی کردم یعنی اگه الان بود اصلا حوصله ام نمیومد.
خب تمام این چیزایی که شما میگی همه دلیل بر قدرت شخصیت پردازی کاراکتراست که یه گیمر را تا انتها دنبال بازی میکشونه. در مورد دانجن ها هم که به نظر من اصلن تکراری نمیشه. همین persona هر دانجنش دشمنای جدید داره و دانجن های بالاتر دشمنای میکس شده که کلن استراتژی بازی را عوض میکنه و از یکنواخت بودن هم در میاره بازی را. طولانی بودن داستانش هم نشون دهنده پرداخت خیلی خوب کاراکترای بازیه که گیمر تا آخرین لحظه دلش نمیخواد بازی را ول کنه و میخواد از سرنوشت کاراکترا سر در بیاره!

نباشه هم زیر نویس رو حتما داره
خب اینو به خودت بگو! اول بهونه ژاپنی بودن را میاری و میگی باید زد دیالوگ ها را رد کرد، بعدش میگی اگه دوبله به انگلیسی نباشن زیرنویس دارن. خب وقتی زیرنویس داره دیگه چرا رد میکنی؟ بشین همونا را بخون و از داستان سر در بیار دیگه!

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
خب تمام این چیزایی که شما میگی همه دلیل بر قدرت شخصیت پردازی کاراکتراست که یه گیمر را تا انتها دنبال بازی میکشونه. در مورد دانجن ها هم که به نظر من اصلن تکراری نمیشه. همین persona هر دانجنش دشمنای جدید داره و دانجن های بالاتر دشمنای میکس شده که کلن استراتژی بازی را عوض میکنه و از یکنواخت بودن هم در میاره بازی را. طولانی بودن داستانش هم نشون دهنده پرداخت خیلی خوب کاراکترای بازیه که گیمر تا آخرین لحظه دلش نمیخواد بازی را ول کنه و میخواد از سرنوشت کاراکترا سر در بیاره!

خب اینو به خودت بگو! اول بهونه ژاپنی بودن را میاری و میگی باید زد دیالوگ ها را رد کرد، بعدش میگی اگه دوبله به انگلیسی نباشن زیرنویس دارن. خب وقتی زیرنویس داره دیگه چرا رد میکنی؟ بشین همونا را بخون و از داستان سر در بیار دیگه!
من نگفتم چون ژاپنی زبونه حال نمیکنم ! من گفتم بازی یا دیالوگ ! مسله این است

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
این بازی خوبیه بنظرم با اونکه ژاپنیه
[h=1]Soul Sacrifice[/h]

- - -ویرایش - - -

و این
[h=1]Muramasa Rebirth[/h]

- - -ویرایش - - -

و این
[h=1]Dragon's Crown: The Sorceress[/h]

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
دوست عزیز خواهشن از حرف من ناراحت نشو - از نظر من بازی هایی که نسخه PC شون موجود ه ارزش خرید کردن نداره شما برایه ویتا دنبال بازی های مستقل باش
البته این نظر شخصیمه

تو این گیر وداربازی کم برای ویتا والله هربازی برای ویتابیاد روباید خرید

NME

کاربر سایت
Feb 10, 2013
173
نام
محمد
ایده بازیش واقعا جالبه من تا حالا خودم حوصله نداشتم وقت بزارم روش یکم هم رو PC بازی کردم ولی بدم نمیاد نسخه ویتا رو درست حسابی تست کنم.رو کنسول دستی خوب از آب در میاد.باید ببینم قیمتش چیه... بیشتر از 20 دلار باشه نمیخرمش.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
minecraft برای test به سونی فرستاده شده بود . mojang توییت کرده بود در حال تست نهایی هست و احتمالا سر و کلش به زودی روی store پیدا میشه و بعدش هم تاریخ عرضه نسخه فیزیکیش معلوم میشه.

البته برای اروپا 15 ام میاد اما NA منظورم این بود که مشخص نشده هنوز

به نظره من که minecraft توی 10 تا بازی برتره تاریخ به راحتی جا داره ...

تغریبا روی 2 الا 4 ساعت روی 4 بازی میکنم از موقعی که اومده ... اصلا جای خستگی نداره که هیچ ... همیشه جا برای پیشترفت و ... هست. کلا بازی فوق العاده هست ×_×

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر