بازی های PlayStation Vita

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
برا من استور us هست بعد از خوده ویتا میرم ! شما چند $ رو گرفتی به تومن چند در اومد ؟

بلي دوتاست
يكي كاملش يكي هم كسي كه نسخه فيزيكيشو داره و ميخواد انلاين بازي كنه!بنده ٦٠ ت خرجش كردم

Sent from my iPhone using Tapatalk

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
بازی ژاپنی خوشم نمیاد 99% بازی باید دیالوگ رد کنی :P

اون چیزی که شما رد میکنی اصل قضیه است...مثل این میمونه شما یه کتاب بخری فقط عکساشو ببینی!!!
بعضی از این بازی های داستان های فوق العاده زیبا و خاطره انگیزی دارن...البته خب سلیقه افراد متفاوته.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
اون چیزی که شما رد میکنی اصل قضیه است...مثل این میمونه شما یه کتاب بخری فقط عکساشو ببینی!!!
بعضی از این بازی های داستان های فوق العاده زیبا و خاطره انگیزی دارن...البته خب سلیقه افراد متفاوته.

من شخصا مقداري ژاپني بلدم
اما اگه از داستان بازي سر در نيارم بلي ارزشي نداره
ة به قول شما بعضياش داستانش عاليه

Sent from my iPhone using Tapatalk

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
میخوایی من انچارتد رو تموم نکردم بدی من بازی کنم منم اکانت بدم لیتل رو نصب کن تمومش کن
اکانت حال نمیکنم :p احتمال زیاد کارم اگه ردیف شه که بدونم وقت بازی دارم یا نه LBP رو میخرم اگه ببینم وقت بازی نمیزاره نمیخرم :p
حالا زیاد نمیشناسمت اگه بدونم بچه خوفی هستی میدم همین طوری بازی کنی بهم برگردونی البته وقتی بفهم خوفی باشی :d
- - -ویرایش - - -

:-&:-&:-&:-&:-&:-&:-&:-&:-&:-&:-&:-&:-&:-&:-&:-&:-&:-&:-&:-&:-&:-&
باو داستان کتاب که بهتره هم حال خوندنش بیشتره :p والا من موندم شما دوستان گلم چطوری اینا رو بازی میکنید (کتاب متحرک 50$ lol ):d

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
كلا داستان بازي ارزشششو داشته وقتمو ميزارم.الان ليتل چون انلاينش عاليه واسش وقت ميدارم

Sent from Reza's iPhone using Tapatalk

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
.
دقیقا این حرف مثل این میمونه بازی ژاپنی بخرم بجا بازی فقط نوشته رد کنم ! باو پول بازی دادم این چیه :p

Fallen_Angel

کاربر سایت
Sep 20, 2014
114
نام
میشا
باو داستان کتاب که بهتره هم حال خوندنش بیشتره :p والا من موندم شما دوستان گلم چطوری اینا رو بازی میکنید (کتاب متحرک 50$ lol ):d
مشکل شما اینجاست که فکر میکنی این سبک بازی ها فقط یه کتاب متحرکه (به قول خودت) :|
داستان بازی فقط یه طرف قضیه ست! گیم پلی بازی، اتمسفر و فضای بازی، شخصیت پردازی و ..................... و و و و خیلی چیزای دیگه! که متاسفانه خیلیا بهش اهمیت نمیدن!

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
مشکل شما اینجاست که فکر میکنی این سبک بازی ها فقط یه کتاب متحرکه (به قول خودت) :|
داستان بازی فقط یه طرف قضیه ست! گیم پلی بازی، اتمسفر و فضای بازی، شخصیت پردازی و ..................... و و و و خیلی چیزای دیگه! که متاسفانه خیلیا بهش اهمیت نمیدن!

مشكلشون زبان ژاپنيه!

NME

کاربر سایت
Feb 10, 2013
173
نام
محمد
من خودم با داستانای بازی های نقش افرینی به شدت حال میکنم به خصوص FF که از قدیم باحال بوده ولی گیم پلی یکی از ضعف هایی هست که سمت این سبک نرفتم مخصوصا نقش افرینی های نوبتی. الان همین پرسونا همه چیش عالیه مخصوصا برای Vita ولی اینکه هی باید بری تو یه سری دانجن تکراری با اهنگ های تکراری و دشمنای تکراری هی گِرایند کنی واقعا رو اعصابه الان من یه هفتس بازی نکردم تازه امروز حوس کردم میخوام برم ادامه بدمش. نکته بعدی طولانی بودنه بیش از حده بازی هم هست حتی عناوینی مثه GTA یا GT با اون همه تنوع تو گیم پلی و محیط بازی بیشتر از 40 50 ساعت بازی میکنی دلت و میزنه... حداقل 100 ساعت تو یه بازی نقش افرینی واقعا حوصله و چیزای دیگه میخواد.
ولی با این همه من از تایمی که برای دو بازی نقش افرینی گذاشتم پشیمون نیستم یکی FFX بوده یکی هم اسکایریم که جفتشوم بیشتر از دو سال پیش بازی کردم یعنی اگه الان بود اصلا حوصله ام نمیومد.

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
اعصابت داغونه ها :d میخوای بیا بزن :p:d
لول باووو 50$ ادم بخواد بده برا هیچی میره ! ^.^ انیمه میبینه صد برابر شخصیت پردازیش بهتره و از هر لحاظ بجز دیالوگ رد کردن :d از این بازی ژاپنیا بهتره :p

اسپویل رو نگاه کن

:p:p:p:p:p:p:p

- - -ویرایش - - -

من خودم با داستانای بازی های نقش افرینی به شدت حال میکنم به خصوص FF که از قدیم باحال بوده ولی گیم پلی یکی از ضعف هایی هست که سمت این سبک نرفتم مخصوصا نقش افرینی های نوبتی. الان همین پرسونا همه چیش عالیه مخصوصا برای Vita ولی اینکه هی باید بری تو یه سری دانجن تکراری با اهنگ های تکراری و دشمنای تکراری هی گِرایند کنی واقعا رو اعصابه الان من یه هفتس بازی نکردم تازه امروز حوس کردم میخوام برم ادامه بدمش. نکته بعدی طولانی بودنه بیش از حده بازی هم هست حتی عناوینی مثه GTA یا GT با اون همه تنوع تو گیم پلی و محیط بازی بیشتر از 40 50 ساعت بازی میکنی دلت و میزنه... حداقل 100 ساعت تو یه بازی نقش افرینی واقعا حوصله و چیزای دیگه میخواد.
ولی با این همه من از تایمی که برای دو بازی نقش افرینی گذاشتم پشیمون نیستم یکی FFX بوده یکی هم اسکایریم که جفتشوم بیشتر از دو سال پیش بازی کردم یعنی اگه الان بود اصلا حوصله ام نمیومد.
باووووو مشکل من با این بازیها خواب آور بودنشه ، فقط یه بازی این سبکی بود که من واقعا باهاش حال کردم که برای 10 سال پیش تو ps1 بازی میکردم اسمش یادم نیست اگه پیدا کنم بازم بازی میکنم فقط یادمه اول بازی یه اژدها هستی بعدا تبدیل به آدم میشه ! بازیش opwn word بود دوربین از بالا نشون میداد میشد توش ماهی گیری کرد تو بازی هم خونه داشت ! کسی میدونه اسمش چیه ؟

- - -ویرایش - - -

مشكلشون زبان ژاپنيه!

نه باووووووووووووووو زبان ژاپنی من یه عمره دارم انیمه میبینم :p زیر نویس انگلیش که بازی داره :p

- - -ویرایش - - -

ولی خودمونیم ها این تاپیک های ویتا داشت خاک میخورد ، خودم شعلشو روشن کردم :d

یه نکته مهم تو اسپویل

;;)

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
از نظر من بازی های ژاپنی رو کسی بازی میکنه که عاشق انیمه دیدنه مثل خودم
دوستانی که انیمه نگاه نمیکنند مسلما تمایلی به بازی ندارند
اتفاقا انیمه نگاه کن هستم :p 7 سال سابقه انیمه دیدن بسه ؟ آیا ؟ :p بازی ژاپنی یعنی اه اه

- - -ویرایش - - -

بازیا ترجمه شده به زبان english هستن
:|
نباشه هم زیر نویس رو حتما داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر