بازی های PlayStation Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ببینم هیچ بازیه انحصاری firs party برای ویتا معرفی نشد.
فقط in Space We Brawl برای 4 و ویتا
محسن سونی که گفت سیساتش روی vita کار نمیکنه عوض کرده . دیگه چرا منتظره first party بودی D: ویتا چون توی japan قوی میکنه اکثریت بازیهای فیزیکی میشن Localization های japanese و بقیه سری بازیا هم میشن indie ها ×_× این که تموم شد رفت
حالا اگر first party معرفی بشه که خب عالیه در صورتی که پرت نباشه D:

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
فقط in Space We Brawl برای 4 و ویتا
محسن سونی که گفت سیساتش روی vita کار نمیکنه عوض کرده . دیگه چرا منتظره first party بودی D: ویتا چون توی japan قوی میکنه اکثریت بازیهای فیزیکی میشن Localization های japanese و بقیه سری بازیا هم میشن indie ها ×_× این که تموم شد رفت
حالا اگر first party معرفی بشه که خب عالیه در صورتی که پرت نباشه D:
آخه آرمان این واقعا نامردیه. یعنی رسما ما رو دایورت کردن دیگه. خب آخه یعنی چی کنسول رو میدن بعد میگن ما سیستممون کار نمیکنه رو ویتا. نمیگیم سالی 3 4 تا انحصاری شاخ بدن ولی یدونه هم انصافا توقع زیادی نیست. :| نمیدونم چی بگم. لانچ کنسول به نظرم از نظر تنوع بازیای انحصاری عالی بود ولی یهو وا دادن. امیدوارم درست بشه. :)

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
آخه آرمان این واقعا نامردیه. یعنی رسما ما رو دایورت کردن دیگه. خب آخه یعنی چی کنسول رو میدن بعد میگن ما سیستممون کار نمیکنه رو ویتا. نمیگیم سالی 3 4 تا انحصاری شاخ بدن ولی یدونه هم انصافا توقع زیادی نیست. :| نمیدونم چی بگم. لانچ کنسول به نظرم از نظر تنوع بازیای انحصاری عالی بود ولی یهو وا دادن. امیدوارم درست بشه. :)

بعید میدونم دیگه درست بشه
کلا دور عنوان firs party رو خط قرمز بکش :d
همین ساپورت معمولی رو قطع نکنن ما راضی هستیم 8-|

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
اره من بخشه Story ایش رو بدم نمیاد برم باحال بود قبلی هم ! اره japan خیلی وقته اومده . منم نمیدونم چرا رلیز شد. فقط برای ps3 رلیز شده ... روی ویتا حتی digital هم رلیز نشده ... D: لول.
شنیدم Terumi خوبه ولی Kokonoe بدک نیست ×_× حالا بقیشم بازی میکنم D: لول . اون Mutsuki چه جوره باهاش رفتی ؟
من اصلا نتونستم همه شخصیتهاش رو یاد بگیریم. بعضیاشون خیلی سختن . همین Rachel هم خیلی سخته . نباید با این شروع میکردم .بیشتر از قیافه و استایلش اول خوشم اومد اما بعد که رفتم تو بازی دیدم اصلا خیلی خیلی خیلی نافرمه کنترل و سیستمش D: لول .
اره دقیقا سیستمش اینکه خودت باید شخصیت رو یاد بگیری. منم از توی Utube رفتم Rachel یاد گرفتم. کلا فکر کنم یه دسته همه رو امتحانی بازی کردم اما 80% وقتم رو با RAchel رفتم بقیشم با Noel رفتم ! یکی دیگم بود Arakune که جالب میزد اونم ... زیاد سخت نبود کنترلش .... اما کلا بازیش خیلی حرفه ای . در کناره DOA - MK خیلی خوشم میاد ازش !
من توی CAlamity بازی نکردم ×_× ولی Hazama هم خیلی خوب بود ! انصافا روی درجه سختی بالا Hazama وحشتناک بود زدنش. با Noel نتونستم بزنمش اما با Rachel شد . این دفعه میرم اون شخصیت که دو نفره هستن رو امتحان میکنم . خیلی حالت tactical خاصی دارن اونا ... اسمش رو یادم رفته . اما کلا شخصیتاش عالین همه D: لول

Kokonoe بدجوری گیم پلی سختی داره٬ مثلا تو باید مگنت بندازی وسط طرفو بکشی بعد مگنت بترکونی و... اصن یه وضی :d

Mutsuki به نظرم به درد Beginner ها میخوره یه جورایی٬ کل گیم پلیشم بر پایه ضربدرشه٬ ضربدر میزنی بعد هر دکمه ای بزنی یه کار خاصی میکنه٬ کلا سبکس سنگینه٬ یه شمشیر داره چهار تای راگنا :d

دو نفره دوتا داریم کدومو میخوای بری؟ :d یکیش Carl که یه پسر بچس با اونه-سانش :d یکیشم Relius Clover که سازنده ی این عروسکاس که یکیش دست خودشه یکیش دست Carl, ولی این که گفتی تاکتیکالی فک کنم منظورت Carl باشه چون بازی کردن باش خیلی سخته :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Kokonoe بدجوری گیم پلی سختی داره٬ مثلا تو باید مگنت بندازی وسط طرفو بکشی بعد مگنت بترکونی و... اصن یه وضی :d

Mutsuki به نظرم به درد Beginner ها میخوره یه جورایی٬ کل گیم پلیشم بر پایه ضربدرشه٬ ضربدر میزنی بعد هر دکمه ای بزنی یه کار خاصی میکنه٬ کلا سبکس سنگینه٬ یه شمشیر داره چهار تای راگنا :d

دو نفره دوتا داریم کدومو میخوای بری؟ :d یکیش Carl که یه پسر بچس با اونه-سانش :d یکیشم Relius Clover که سازنده ی این عروسکاس که یکیش دست خودشه یکیش دست Carl, ولی این که گفتی تاکتیکالی فک کنم منظورت Carl باشه چون بازی کردن باش خیلی سخته :d
الان رفتم توی utube دیدم D: خب خیلی سخته به نظرم D: البته بودش هم عمرن طرفش میرفتم لول ! من هنوز طرفداره همون Rachel هستم لول .

لول . یعنی از Ragna اینام راحتره ؟ چون من دفعه اول که همه شخصیتها رو یه دست رفتم به نظرم Noel و Ragna خیلی راحت میومدن تا نسبت بقیه .

اره Carl همون پسر کوچیکه . اون خیلی خوبه. چند بار انلاینش با اون که افتاد اصلا نتونستم بزنم. طرف رو میبرد یه جای فعالش میکرد که دقیقا هرچی ضربه میخواستم بزنم به carl کلا block ام میکرد ... البته تنها راهش این بود که سریع از قدرت همین باده Rachel استفاده میکردم که بهش برستم فکر کنم خوبه .
اون Relius هم اصلا باهاش بازی نکردم . خیلی کوتاه تو حالت training فکر کنم .
یکی از دوستام میگه تو عقیده خودش Platinum the Trinity و ν-No.13 خیلی خوبن ولی اصلا با Trinity نمیشه بازی کرد D: اصلا نمیدونم به چه دردی میخوره همش خرت پرت داره D: آون یکی N.13 هم امتحان نکردم اما کلا این تیپ شخصیتاهاش خیلی سخته باهاشون بازی کردن
الان Terumi هم دیدم به نظرم خیلی خوب بود . حیف که نمیتونم بازی کنم.

اون دو سه تا ایندی هم که معرفی میشد هم دیگه نشد،جالبه;-)
تونمایشگاه گیمز کام چه بازی هایی برای ویتا معرفی شد؟
چرا شد !
Hungry Horde - In Space we brawl فکر کنم جدید بود. فکر کنم لابلای اینا چیزهای دیگم بود الان خاطرم نیست. مثل اینکه سر و کله journey و unfinished swan هم پس از پایانه پرته نسخه 4 روی ویتا پیدا میشه.

اره راست میگی اما خب جواب نداده که بدن . نهایتا غریبیا فقط Ubi هست که بازی داد برای ویتا ...
اکثرا به نظرم ویتا به درده کسی میخوره که احله indie و JRPG باشه . اگر نه که بیشتر برای کسی خوبه که در کنارش Ps4 رو داشته باشه بلکه بتونه بازیهای دیگه رو بازی کنه.

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
الان رفتم توی utube دیدم D: خب خیلی سخته به نظرم D: البته بودش هم عمرن طرفش میرفتم لول ! من هنوز طرفداره همون Rachel هستم لول .

لول . یعنی از Ragna اینام راحتره ؟ چون من دفعه اول که همه شخصیتها رو یه دست رفتم به نظرم Noel و Ragna خیلی راحت میومدن تا نسبت بقیه .

اره Carl همون پسر کوچیکه . اون خیلی خوبه. چند بار انلاینش با اون که افتاد اصلا نتونستم بزنم. طرف رو میبرد یه جای فعالش میکرد که دقیقا هرچی ضربه میخواستم بزنم به carl کلا block ام میکرد ... البته تنها راهش این بود که سریع از قدرت همین باده Rachel استفاده میکردم که بهش برستم فکر کنم خوبه .
اون Relius هم اصلا باهاش بازی نکردم . خیلی کوتاه تو حالت training فکر کنم .
یکی از دوستام میگه تو عقیده خودش Platinum the Trinity و ν-No.13 خیلی خوبن ولی اصلا با Trinity نمیشه بازی کرد D: اصلا نمیدونم به چه دردی میخوره همش خرت پرت داره D: آون یکی N.13 هم امتحان نکردم اما کلا این تیپ شخصیتاهاش خیلی سخته باهاشون بازی کردن
الان Terumi هم دیدم به نظرم خیلی خوب بود . حیف که نمیتونم بازی کنم.

نه از راگنا که راحت تر نداریم :d Ragna و Noel بدی دست بچه میبرتت :d ولی کلا ظاهر Mutsuki سخت به نظر میاد ولی برای Beginner ها خوبه٬ البته یه سری حرکاتم داره که زدنش کار حضرت فیله :d

Carl خیلی بازی کردن باهاش سخته واقعا هیچوقت نتونستم باهاش بازی کنم ولی Relius یه جورایی نسخه ساده شده ی Carl تشریف داره.

گفتی Platinium و V.13 :d ینی من از پلیر های این Character ها شدیدن بیزارم :d روو مغز ترین افرادن!

بزار Terumi تعریف کنم دلت بسوزه :d شدیدا شخصیت باحالیه! سبک مبارزشم خیلی فرق میکنه بیشتر حمله ایه٬ چون دفاع و جونش از همه ضعیف تره ولی Special Attack داره فراوون :d ضربدرشم ضربات سبز مانند میزنه که دیدی فک کنم٬ اون حرکات Heat Power شو پر میکنه :d به خاطر همین پلیرای Terumi تا دلشون بخواد روو حریف Special Attack میزنن :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
نه از راگنا که راحت تر نداریم :d Ragna و Noel بدی دست بچه میبرتت :d ولی کلا ظاهر Mutsuki سخت به نظر میاد ولی برای Beginner ها خوبه٬ البته یه سری حرکاتم داره که زدنش کار حضرت فیله :d

Carl خیلی بازی کردن باهاش سخته واقعا هیچوقت نتونستم باهاش بازی کنم ولی Relius یه جورایی نسخه ساده شده ی Carl تشریف داره.

گفتی Platinium و V.13 :d ینی من از پلیر های این Character ها شدیدن بیزارم :d روو مغز ترین افرادن!

بزار Terumi تعریف کنم دلت بسوزه :d شدیدا شخصیت باحالیه! سبک مبارزشم خیلی فرق میکنه بیشتر حمله ایه٬ چون دفاع و جونش از همه ضعیف تره ولی Special Attack داره فراوون :d ضربدرشم ضربات سبز مانند میزنه که دیدی فک کنم٬ اون حرکات Heat Power شو پر میکنه :d به خاطر همین پلیرای Terumi تا دلشون بخواد روو حریف Special Attack میزنن :d
اره Noel - Ragna ازهمه ساده ترن. موقع لانچ ویتا هم میرفتم انلاین همه Ragna و Noel بودن ×+× خیلی سریع میزدن کلا جمع میشدم
اصلا خودم اشتباه کردم رفتم سره Rache l! اما اخرش فهمیدم خیلی باحاله ×_× لوووووووووووووووووووول خیلی فنش شدم. دنباله figure هم بودم که گیرم نیومد با قیمت خوب . روی 300 دلار میچرخه ...

اره Carl رو باید از همین Vid های اموزشی Utube رفت یاد گرفت. اکثرشون رو باید با utube یاد گرفت مگرنه خیلی زمان میبره. اون Relius رو بعد که این نسخه دستم اومد امتحان میکنم ببینم چه جوره. روی درجه سختی بالا هم زدن اینا سخت بود کلا.

Platinium خیلی سخته زدنش . خیلی خیلی اعصاب خورد کنه . یه تیپه Rachel هست خودش ×_× اما بازم خیلی اعصابه . البته الان که کلا نگاه میکنم میدونمم کلا همه شخصیتهای BB همه رو اعصابه هم دیگن لول D:

~_~
بزار بیاد دستم بازی با rachel راه بیفتن D: میزنم همین Terumi رو نابود میکنم lol

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
شنیدم این بازی highschool dxd قراره واسه ویتا به صورت مجانی قرار داده بشه .
من که ویتا رو دادم به خواهرم لاعقل اون راضی هست چون عاشق بازی های ژاپنی و ایندیه.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
شنیدم این بازی highschool dxd قراره واسه ویتا به صورت مجانی قرار داده بشه .
من که ویتا رو دادم به خواهرم لاعقل اون راضی هست چون عاشق بازی های ژاپنی و ایندیه.
اره announce شده. بازیهای japanese همینطوری announce میشه همیشه اما خبرش رو خودم نمیزارم الا اینکه localize بخوان بکننش ...
این بازی هم تایید شده اما فقط برای japan عرضه میشه.

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
این بازی high school dxd نمیدونم چطوریه ولی صحنه های وحشتناکی دارد

چون انیمش رو من 10 دقیقه نگاه کردم بعد حذفش کردم از بس صحنه بود

درسته انیمه ش خیلی صحنه داره . خیلی انیمه تو این سبک ساخته میشه ولی موضوع ش خیلی با مزه هست .
همون طوری که گفتم بازی قراره مجانی عرضه بشه تو خود ژاپن هم طرفداران زیادی داره پس باید موفق باشه .

یه بازی هم قراره واسه ویتا بیاد به اسم the hungry horde که امسال عرضه میشه.

این بازی alien shooter هم البته خیلی قدیمیه ولی جالبه واسه ویتا میاد.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اپدیت دیروز :

1. Sword Art Online Hollow Fragment
این بازی در سبکه JRPG هست با یه سری استایلهای MMO گونه ( البته بازی کلا Single هستا ! ) . خوده بازی هم Dungeon crawling - dating sim هست. پیشتر نسخه فیزیکی chinese - english برای Asia عرضه شده بود اما ظاهرا مشکلاتی توی ترجمه English داشت . به هرحال این نسخه ترجمه درست هست !

2. یه بازی اومده The Swaper که خیلی بازیا خاص و جالبی هست. پیشتر توی Pc بازی کردم اما از indie های خیلی اتمسفیریک و جالبه .

3. Counter Spy هم عرضه شده که بازیه جالبی هست

4. اعلام شد چهارمین DLC بازی Muramas Rebirth هم در 3 septemer عرضه میشه که Hell’s Where the Heart Is نام داره .

5. بازی Earth Defense Force 2 هم برای ویتا تایید شده . ظاهرا نسخه english هم در راه هست که زودی اطلاعاتش رو منتشر میکنن.

6. یک تریلره جدید از NAtrual DoctRine هست watch?v=oHMbY1zcbcM . کلا تا اینجا که بهش لقبه Dark Souls سبکه Turn based startegic RPG رو دادن. سبکه بازی مثل Disgaea هست اما به صورت 3D و ظاهرا فوق القعاده نافرم هم بازی سخت هست ....

7. بازی FreeDom Wars هم به صورت رسمی برای عرضه در 28 October تایید شد ...
امیده زیادی بهش نیست ظاهرا خیلی Mixed reviews توی japan داشته .

RaminRP

کاربر سایت
Nov 27, 2013
18
نام
Ramin
The Muppets Movie Adventure به صورت اختصاصی برای PS Vita منتشر خواهد شد.

عنوان اختصاصی جدیدی در راه کنسول PS Vita شرکت سونی می باشد. این عنوان توسط Disney ساخته شده است و محوریت آن شخصیت های محبوب Muppet ها می باشد. این عنوان The Muppets Movie Adventure نام گرفته است.
طبق اطلاعات منتشر شده، سبک این عنوان سکوبازی بوده و دارای ۵ جهان موجود در فیلم های این بازی می باشد. این جهان ها تمی بسیار متفاوت دارند. برای مثال یکی از این دنیاها وسترن بوده و یکی دیگر در مورد آینده و علمی تخیلی است. در این بازی چند شخصیت قابل بازی وجود دارد. از جمله ی این شخصیت ها می توان به شخصیت های محبوب Kermit the Frog و Miss Piggy اشاره کرد. در ادامه ی مطلب می توانید تصاویر بیشتری از این عنوان را ببینید. این عنوان در اواخر سال ۲۰۱۴ میلادی منتشر خواهد شد. پیش از این هم عناوین دیگری از طرف Disney و برای کنسول PS Vita منتشر شده بود. برای مثال می توان به عنوان Disney Infinity 2.0 اشاره کرد.
هنوز اطلاعات بیشتری در مورد این عنوان منتشر نشده است. با این حال به نظر می رسد که سونی تصمیم گرفته است که سنین پایین را به کنسول PS Vita جذب کند.
Muppet ها گروهی عروسک هستند که در سال ۱۹۹۵ و توسط Jim Henson ساخته شده اند. این شخصیت های دوست داشتی در بسیاری از مجموعه های تلویزیونی، فیلم های سینمایی و موزیک ویدئو ها ظاهر شده اند.
منبع :
gamefa.com

4386.jpg

muppets7.jpg

4457.jpg

2543.jpg

9473.jpg

8533.jpg

4388.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر