بازی های PlayStation Vita

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
^^
الان این legend of raven همون raven legacy of master thief هست دیگه که الان چند وقته برا تری امده ؟ همون بازی کاراگاهیه ؟ اگر اون باشه رو ویتا خیلی حال میده یه چیزی مثل والکینگ دد هست سبکش:d با موضوع کاراگاهی . راستی یه one piece هم داره برا ویتا میاد البته انحصاری ویتا نیست ولی به هر حال از هیچی بهتره o:-) اگر هر سال یه بازی مثل tearaway بدن کافیه برا ویتا :d دیگه باید توقع بیجارو بزارین کنار کم کم .;)

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
بایدم برای 4 باشه
کنسول جدیدشون هست ... کلی رقابت بین one و 4 هست ....

منظور اینکه تعطیل بود اینکه توی کنفرانس خبری نبود نه کله e3 . اتفاقا پست رو نگاهی بنداز کلی developer های third party و اینا بازیهای خیلی خوبی معرفی کردن ....
همین بازیا یه دونش هم برای 3Ds نمیان ...
من اصلا با انبوه بازیهای ایندی مشکلی ندارم و روی pc قبلا بازی میکردم و الان ویتا شده کنسول محبوبم براشون .... واقعا کیفیت خیلی خیلی خوبی دارن و تجربه لذت بخش تری هم داره ...
در کنارش بازیهای بزرگه دیگه هم بودن ...

پس کی ؟ همین الان . این همه بازی معرفی شد D: یعنی شما نگاهی به E3 اصلا ننداختی که این حرف رو زدی ... :)

خیر اگر رها شده بود بازیسازها هیچوقت ریسک عرضه بازیهای indie ایشون هم نمیکردن ....

سونی حمایتش رو کرده .اگر نقشه اولش در مورده عملی کردن بازیهای Console Quality حداقل 100% جواب نداده از راه های دیگه امتحان کرده و داره جواب میگیره .
جفت کنسولاهی دستی دو کمپانی فروششون در حده انتظارشون نبوده پس دلیلی نداره به نظرم در حال حاضر دنباله اعلام برتری یکی به یکی دیگه .... دیگه باشیم....

بازیهای مهم یعنی چی ؟
یعنی Order ؟ یعنی God Or War ؟ خب خیلی از اینا روی کنسول قابل پیاده سازی نیست و باید به صورت انحصاری طراحی بشه و سونی توی 2 سال گذاشته تا جایی که توی تنوانش بود بازیهای خوبی داد ... حالا اگر کم کاری کرده اینبار از طرفه دیگه جبران کرده ...

کنسول Ps4 و ps3 هم مهم هست و خوشبختانه Sony وضعش نیست به کنسول به ظاهرا نسل بعد رقیبه ویتا خیلی 100برابر بهتره و البته توی این مورد vita مشکل داره . و داره کارش رو تا جایی که میتونه انجام میده ...
به نظره من و شما کم کاری هست "حرف ساده ای است " پشته همه تصمیمها این شرکت ساعتها فکر و مسعله پول مطرح هست و به این راحتی ها هم که فکر میکنی نیست.

زمانی که سونی برگشت گفت بازیهای AAA روی ویتا به سبکی که فکر کردیم کار نمیکنه حرفه درست و قاطعانه ای زد و حداقل از سمته دیگه داره جبران میکنه. حمایت زیادی از indie سازان کرد و بازارشون رو خیلی راحت جلب کرد... این بده ؟ این کم کاری هست ؟ همین کار رو Nintendo و Microsoft به زور میخوان انجام بدن . اکثره بازیهای درست حسابی همه در انحصاری 4 و ویتا هست ...

همین OddWorld و Grim Fandango خودش بازیهای بسیار بزگری هست که برای همه بازیبازهای قدیمی یه دنیا خاطران ... همه این خاطره ها به خاطره حمایت سونی و قدرت Ps4 و تاثیرش روی ویتا داره برامون زنده میشن
بعد ما بگیم کی و چرا نشد D:

سونی به نظره من داره خوب عمل میکنه ....

ویتا الان قابلیت REmote PLay داره ... قابلیت PS NOW اضافه میشه ... همراهش PS VITA TV هست .... بازیهای ایندی و بقیه بازیها و ....

من فقط در مورد first party صحبت میکنم اگه منظورم بد گفتم که فکر کنم بد گفتم عذر میخوام

خود سونی هیچ بازی خاصی نداره برای ویتا در 2014 یا اگرم داره خیلی کمه تعدادش

2015 چی ؟ سونی چی میخواد منتشر کنه ؟ دارم میگم SONY !

نکنه port های با کیفیت نه چندان خوب رو میگید که حتی از نسخه اصلش هم بدتر میشه !

خود سونی حمایت خوبی نمیکنه ازش با بازیهای خودش

نمیدونم یعنی من دروغ میگم ؟ یا بحث دیگه ای هست ؟

واقعا اگه سونی خوب عمل میکنه برای ویتا پس چرا من به شخصه کاربراهایی رو که از کنفرانس سونی ناراضی بودن برای ویتا و توی بلاگ ps نظر داده بودن میدیدم ؟

میتونید برید ببینید کامنتهای بلاگ ps رو

تاجایی که من یادمه وقتی ps3 بود بعضی ها تقریبا میگفتند که خوب ps3 رو رها کنه و به ویتا بچسبه ! ؟ حالا هم که 4 اومده ؟ میدونید که 2012 اومده این کنسول و واقعا میشه بگید خود SONY چندتا بازی پرطردار و با کیفیت و پر امتیاز برای vita ساخته ؟

من در مورد 3ds زیاد بحث نمیکنم چون جاش اینجا نیست به نظرم اما مختصرا :

Fantasy Life , ironfall ,bravely second , Final Fantasy Explorers , Monster Hunter 4 Ultimate ,sonic boom , Persona Q , Code Name : S.T.E.A.M. , Super Smash Bros , Pokemo Omega ruby , pokemon omega sapphire , fossil fighters frontier

اینا یکسری از بازیهای مهم 3ds هست که قراره بیاد , بولد شده ها از طرف خود نینتندو هست
بازم هست اما همش رو یادم نیست

خوب خود نینتندو چهار بازی برای 3ds میخواد منتشر کنه در آینده (اگر بیشتر نباشه چون دقیق الان نمیدونم)

ببینید نینتندو برای کنسول wii u با اینکه خوب نفروخته تقریبا در E3 سنگ تموم گذاشت تقریبا ! فقط 5 تا IP جدید از نیتندو برای wii u معلوم شد ! (5 تا IP جدید نه بازی جدید) و گرنه حداقل نزدیک 10 تا بازی جدید کلا برای wii u از طرف نینتندو قراره بیاد فکر کنم

نمیخوام بحث nintendo vs sony راه بندازم

اگه بحث کم یا نسبتا بد فروختن ویتا در جهان هست که خوب سونی به نظرم میتونه مثل کاری که نینتندو با wii u میخواد بکنه رو انجام بده و منظورم چیزی نیست جز : Game , Game , Game و game !!! (فکر کنم خود سونی به خوبی مشکل ویتا رو بدونه که چیزی نیست جزء بازی یا حتی بگم حمایت خودش مهمتر میتونه باشه تا third party برای فن هاش)

خیلی ممنون

آخرین ویرایش:

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
بازی سلول ساکروفایس بازی قشنگی بود هم گرافیک داشت هم گیم پلی هم جذاب بود ولی تنها مشگلش نبود یه داستان خوب بود ولی با این حال ارزش چند ساعت بازی رو داشت تازه مولتی پلیرش که حرف نداشت چهار نفره میرختین سر یه غول اینقدر میزدینش تا :d
بعضی از بازی های ویتا هم خیلی خوب عمل کردن مثل کیلزون که از نسخه ی ps4 خیلی جذاب تر بود:>

بله همینطوره
البته فعلا که من دارن با بازی های Free سر میکنم :D منتظرم عنوان خوبی بیاد تا بخرم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من فقط در مورد first party صحبت میکنم اگه منظورم بد گفتم که فکر کنم بد گفتم عذر میخوام

خود سونی هیچ بازی خاصی نداره برای ویتا در 2014 یا اگرم داره خیلی کمه تعدادش

2015 چی ؟ سونی چی میخواد منتشر کنه ؟ دارم میگم SONY !

نکنه port های با کیفیت نه چندان خوب رو میگید که حتی از نسخه اصلش هم بدتر میشه !

خود سونی حمایت خوبی نمیکنه ازش با بازیهای خودش

نمیدونم یعنی من دروغ میگم ؟ یا بحث دیگه ای هست ؟

واقعا اگه سونی خوب عمل میکنه برای ویتا پس چرا من به شخصه کاربراهایی رو که از کنفرانس سونی ناراضی بودن برای ویتا و توی بلاگ ps نظر داده بودن میدیدم ؟

میتونید برید ببینید کامنتهای بلاگ ps رو

تاجایی که من یادمه وقتی ps3 بود بعضی ها تقریبا میگفتند که خوب ps3 رو رها کنه و به ویتا بچسبه ! ؟ حالا هم که 4 اومده ؟ میدونید که 2012 اومده این کنسول و واقعا میشه بگید خود SONY چندتا بازی پرطردار و با کیفیت و پر امتیاز برای vita ساخته ؟

من در مورد 3ds زیاد بحث نمیکنم چون جاش اینجا نیست به نظرم اما مختصرا :

Fantasy Life , ironfall ,bravely second , Final Fantasy Explorers , Monster Hunter 4 Ultimate ,sonic boom , Persona Q , Code Name : S.T.E.A.M. , Super Smash Bros , Pokemo Omega ruby , pokemon omega sapphire , fossil fighters frontier

اینا یکسری از بازیهای مهم 3ds هست که قراره بیاد , بولد شده ها از طرف خود نینتندو هست
بازم هست اما همش رو یادم نیست

خوب خود نینتندو چهار بازی برای 3ds میخواد منتشر کنه در آینده (اگر بیشتر نباشه چون دقیق الان نمیدونم)

ببینید نینتندو برای کنسول wii u با اینکه خوب نفروخته تقریبا در E3 سنگ تموم گذاشت تقریبا ! فقط 5 تا IP جدید از نیتندو برای wii u معلوم شد ! (5 تا IP جدید نه بازی جدید) و گرنه حداقل نزدیک 10 تا بازی جدید کلا برای wii u از طرف نینتندو قراره بیاد فکر کنم

نمیخوام بحث nintendo vs sony راه بندازم

اگه بحث کم یا نسبتا بد فروختن ویتا در جهان هست که خوب سونی به نظرم میتونه مثل کاری که نینتندو با wii u میخواد بکنه رو انجام بده و منظورم چیزی نیست جز : Game , Game , Game و game !!! (فکر کنم خود سونی به خوبی مشکل ویتا رو بدونه که چیزی نیست جزء بازی یا حتی بگم حمایت خودش مهمتر میتونه باشه تا third party برای فن هاش)

خیلی ممنون
سونی بازیه جدید معرفی نکرد . نه اینکه نداشته باشه ! مثلا Murasaki Baby از عناوین جالبش هست. البته انتظار داشتم Gravity Rush 2 هم نشون بدن که ندادن . ناشر تعدادی از بازیای جالب هست و یا Freedom Wars .
البته یه سری قبلا سونی گفته بود که تعدادی از Studio هاشونم دارن برای 3 و ویتا کار میکنن . احتمال داره اگر خبری باشه توی GameScom مطرح کنه .

چون E3 تنها جایی هست که میتونه PS4 رو به اندازه کافی BOLD و بزرگ کنه ... برای همین از نظر strategy هم به نظره من معقوله چندتا بازی خیلی گنده مثل BloodBorn - Uncharted و LBP 3 رو اینجا پرده برداری کنه و کنارش هم سوپرایزهایی مثل No Man's Sky - Grim Fandango و ... و... داشته باشه .

تا 2015 همچنان indie های زیادی هستن که دارن میاد. در مورده اینکه اگر سونی و استودیوهای مثل Double Eleven و ... اینا برای ویتا بازی ای داشته باشن احتمالا به قوله خودت برای همون 2015 نگه داشته شدن .... ( البته ما که خبری ندارن ... based on assumptions ) امیدوارم متوجه منظورم بشی D: لول.

من قبول دارم که شما میگی اکثریت میگن سونی حمایت نمیکنه و اکثریت میگن که سونی ویتا رو رها کرده . من این رو قبول دارم که "این حرف زده میشه و شده و داره میشه " و هیچ مخالفتی باهاش ندارم . اما قبول ندارم به درجه ای که این حرف زده میشه خطاب به مسعله اینکه " سونی حمایت نمیکنه " . بازم میگم . کلا افرادی که توی PS BLOG بر میگردن چنین حرفی میزنن اکثریتش رو هواست. قضیه همین Hate ورزی و استایلی هست که به بازیها ها هم میپرن.

البته همش هم تقصیره مردم نیست. چون سونی زمان عرضه ویتا گفت قراره کنسولی رو بده که بازیهای Console Quality داشته باشه و نتونسته که به این قولش 100% عمل کنه. حالا خودت بیا در نظر بگیر اگر سونی چنین چیزی رو نمیگفت. البته ویتا پتانسیلش رو داره ..... اما اگر از اول انتظارات رو به این حد بالا نمیبرد الان اینطوری نمیشد. Ps blog میگن بازی نداره چون من نمیدونم اصلا انتظاره چی دارن ؟ انتظاره عرضه Dark Soul 2 دارن ؟ انتظار دارن سونی بیاد بگه The Order برای 4 و ویتا عرضه میشه ؟ ویتا نیاز به بازیهای خودش داره ....

سونی بازیها پرطرفدار برای ویتا عرضه کرد ... Little big planet - Guacamelee - TearAway - Tales From Space - sOund Shapes - Super Star Dust - Uncharted - Sly collection - sly thieves in time - wipeout - killzone و خیلی از بازیهای دیگه از طرفه Third Party ها که خیلی قابل توجه بودن ... همین اخری YS و Final Fantasy X-X-2 HD رو داشتیم !!!
Third party هام انحصاری ها درست حسابی منتشر کرده بودن ...

Nintendo بایدم سنگ تموم بزاره . کنسولش داره درجا میزنه در قباله one و PS4 . همین بازیهای که اعلام شد فکر میکنی از طریقه سایتها که مردم رای میدن به عنوانه Most Anticipated games و بهترینهای E3 چقدر قابل توجه بودن ؟؟؟؟ اصلا در قباله بازیهای مثل Witcher 3 و Uncharted و Halo و BloodBorn و Dragon Age و Far Cry و اینا قبال توجه نبودن ...
اما از طرفه کنسوله دستیش قویه D: به نسبت البته . خب هر کمپانی نقاطه ضعفه خودش رو داره دیگه D: >

با این حرفت 100% موافقم هیج بحثی هم کلا ندارم ...

کلا اول و اخره حرفه من اینکه که گفتن کله " سونی حمایت نمیکنه " واقعا به این سادگیا نیست ... همین.

rani

کاربر سایت
Oct 21, 2006
125
بچه ها یه خبر داغ
هفته دیگه سه تا بازی ای که سونی بصورت سالیانه برای ps vita گذاشته بود برداشته میشه
Gravity Rush
Uncharted: Golden Abyss
Wipeout 2048
احتمال داره برای ماه دیگه بازی سالیانه جدید معرفی شه
بریم حالش رو ببیریم امیدوارم ازین بازی خفنا و خوبا باشه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
بچه ها یه خبر داغ
هفته دیگه سه تا بازی ای که سونی بصورت سالیانه برای ps vita گذاشته بود برداشته میشه
Gravity Rush
Uncharted: Golden Abyss
Wipeout 2048
احتمال داره برای ماه دیگه بازی سالیانه جدید معرفی شه
بریم حالش رو ببیریم امیدوارم ازین بازی خفنا و خوبا باشه

بهترین خبر ممکن ...خیلی منتظر این اتفاق بودم

بهترین حالت

dragon crown
persona
little big planet

حالت ثانویه ...

mostwanted
killzone
rayman

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
مثل این که یوشیدا گفته بازی های first part کمتری برای ویتا خواهیم داشت و بیشتر ایندی و 3rd party خواههند بود!!!!! :| :| :|

اینکه بازی های first party کمتری داشته باشیم که یه چیز طبیعیه ... سونی برای Ps4 هم کلا سه تا بازی فرست پارتی برای 2014 داره که یکیشم تاخیر خورده از زمانه لانچ کنسوله ...

- - -ویرایش - - -

شما هنوز به فکر بازیای سالانه هستید؟ ماه پیشگفتند دیگه خبری از بازیای سالانه نیست:|

چه بد ... خوب حداقل باید برای ماه بعد یه چند تا بازی top رو مجانی کنن ... یه 3 ماهی هست زیاد بازی خوبی برای ویتا مجانی نکردن

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Terraria هم خوبه @ اگر حوصله دارید ِ:
قبلا روی pc بازی میکردم
البته minecraft که دیگه بیاد جالبتر هست اون .... !.... !

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
بازی های سایلنت هیل psp قراره به صورت hd واسه ویتا بیاد:|

این بازی donts tarverog که قبلا واسه ps4 و pc اومده بود داره به زودی روی استور واسه ویتا قرار میگیره:)
wwaicatjb7pjbhap5ofz.png

این بازی هم داره واسه ویتا ps4 و ps3 میاد که به صورت ماشینی هست:-/
wxo9djmmorvc3xlkoe6n.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر