بازی های PlayStation Vita

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
در کل پرچم استور آمریکا تو تخفیف‌های خرکی بالاست!! (>.<)
فعلا که پرچم استور امارات بالاست توی این ۲ ماه بازیهای فری برای پلاس و تخفیفات Spring Sale وحشتناک خوب بود خیلی از بازیهای ۴۰ دلار شده بودن ۵-۸ دلار.
من خودم با ۵۰ دلار در حدود ۷ تا بازی خریدم :d
منتظر ببینم این ماه چه میکنه :d

rani

کاربر سایت
Oct 21, 2006
125
[h=1]Z-Run برای PSVita[/h]
استودیو Beatshapers به طور رسمی خبر از عرضه ی بازی Z-Run برای کنسول دستی PSvita در تاریخ ۲۰ ماه می داد. در ادامه ی این خبر، جزئیاتی در مورد بازی ارائه شده است

سبک بازی Z-Run مانند بازی Temple Run دویدنی است، اما دنیای آن زامبی مانند است. شما باید شخصیت اصلی بازی را از میان تعداد زیادی زامبی رد کنید تا به غذای زامبی ها تبدیل نشوید!
شخصیت اصلی می تواند از مشت و گیتار خود برای ضربه زدن به زامبی ها استفاده کند. البته استفاده از اسلحه و مشت باعث کمتر شدن انرژی شخصیت بازی و خستگی آن می شود. این بازی به زودی برای کنسول دستی شرکت سونی، PSVita عرضه خواهد شد. هنوز قیمتی برای این بازی مشخص نشده، اما به نظر می رسد که قیمتی در حدود ۱۰ دلار داشته باشد.

منبع: gamefa

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,866
نام
میلاد
یادش بخیر چقدر قبلا میومدم تو این تاپیک و بخش ویتا :d
بعضی موقع ها میام و یک سر میزنم میرم :|:d
بازی چی تو راه هست خوب؟ ( حتما چینی, ژاپنی و ... ؟؟؟ ) :-/

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA

god of war کالکشن هست البته شامل نسخه اول و دوم میشه :d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
حالا اینقدر هم به بازی ها شرقی بدبین نباش الان منم حدود 7-8 ماه پیش که Muramasa ریلیز شد چون صرفا از این تیپ بازیا ژاپنی بود من طرفش نرفتم و خوشم نمیومد ازش اما الان که رو پلاس اومده گرفتمش و دارم میبینم چه چیزی رو از دست داده بودم.

اره شاید jrpg ها برامون جالب نباشند اصلا (برای امثال من و تو) اما یه نیم نگاهی به بازیایی مثل همین موراماسا و یا dragon crown بنداز شاید علاقه مند بشی چون از بس بار هنریشون بالاست که بالاخره هر آدمی رو به فضا و اتمسفرشون علاقه مند میکنند. برای خود من که تجربه DC حتمی شده و بالاخره باید بازیش کنم.

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
حالا اینقدر هم به بازی ها شرقی بدبین نباش الان منم حدود 7-8 ماه پیش که Muramasa ریلیز شد چون صرفا از این تیپ بازیا ژاپنی بود من طرفش نرفتم و خوشم نمیومد ازش اما الان که رو پلاس اومده گرفتمش و دارم میبینم چه چیزی رو از دست داده بودم.

اره شاید jrpg ها برامون جالب نباشند اصلا (برای امثال من و تو) اما یه نیم نگاهی به بازیایی مثل همین موراماسا و یا dragon crown بنداز شاید علاقه مند بشی چون از بس بار هنریشون بالاست که بالاخره هر آدمی رو به فضا و اتمسفرشون علاقه مند میکنند. برای خود من که تجربه DC حتمی شده و بالاخره باید بازیش کنم.
مواراماسا که محشره. متاسفانه یه کم تکراری میشه! اما از هر لحاظ دیگه حرف نداره! وای مخصوصن گرافیکش.

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,866
نام
میلاد

حالا چرا میزنی؟:d
من منظورم این نبود
آخه خیلی وقته از اینجور بازی ها زیاد داره براش میاد خواستم بپرسم چیزی غیر از ژاپنی و ... تو راه هست یا نه
آخه دلم برای یک بازی مثل uncharted و killzone تنگ شده
( الان گرفتی منظور رو؟ :d )

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
آخه خیلی وقته از اینجور بازی ها زیاد داره براش میاد خواستم بپرسم چیزی غیر از ژاپنی و ... تو راه هست یا نه
آخه دلم برای یک بازی مثل uncharted و killzone تنگ شده
( الان گرفتی منظور رو؟ :d )
god of war هست دیگه، سپهر که گفت. یونیت 13 هم بد نیست :d البته قدیمیه ;)

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
god of war هست دیگه، سپهر که گفت. یونیت 13 هم بد نیست :d البته قدیمیه ;)
GOW رو که جویدیم از بس شونصد بار رو شونصد پلتفرم رفتیم:d

نه میلاد فعلا خبر خاصی از بازی بزرگی نیست یه گرویتی راش2 معرفی شد که کلا تو سکوت خبری مونده امیدوارم تو E3 یه خبری بشه ازش.

حالا نمیخوام اینجا رو تاپیک آرزو ها کنم ولی فکر کنید تو E3 یه اینفیمس برای ویتا معرفی بشه:bighug:
مواراماسا که محشره. متاسفانه یه کم تکراری میشه! اما از هر لحاظ دیگه حرف نداره! وای مخصوصن گرافیکش.
یه سه ساعتی تا الان رفتم بیس گیم پلی مشخصه تکراری هست اما شمشیر ها و قابلیت هاش و کلا المان ها نقش افرینیش هر از گاهی روح تازه ای در کالبد بازی میدمه (چه ادبی شد:d)

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
یه سه ساعتی تا الان رفتم بیس گیم پلی مشخصه تکراری هست اما شمشیر ها و قابلیت هاش و کلا المان ها نقش افرینیش هر از گاهی روح تازه ای در کالبد بازی میدمه (چه ادبی شد:d)
همون روح تازه آخرش تبدیل به روحی سردرگم و کسل کننده میشه :d غذاهاش خیلی باحاله :d من تقریبن از هر نوع غذا امتحان کردم و از هر کدومشون هم یه اسکرین شات گرفتم :d
شکمو ها دستا بالا :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر