بازی های PlayStation Vita

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
بالاخره ارزوم محقق شد و شاهکار فریدوم وارز هم برای غرب تایید شد ... من الان دارم هلیکوپتری میرم .... خرید روز اول

همچین شاهکاریم نیست
:-";;)
ولی در کل بازی خوبیه :d

- - -ویرایش - - -

میخوام final fantezy بگیرم.کدومش بهتره؟ممنون میشم کمک کنید

اگه واقعاً بیکاری و وقت آزاد داری این بازی FFX و X2 رو بگیر چون اساسی باید روش وقت بزاری :d
اگه وقتشو نداری ترجیحاً پولت رو سر این بازی دور نریز ;;)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بالاخره ارزوم محقق شد و شاهکار فریدوم وارز هم برای غرب تایید شد ... من الان دارم هلیکوپتری میرم .... خرید روز اول
D:
احتمالا صدات به سونی رسید D:
اکثریت بازیا رو خلاصه شده میارن که کمبود بازی رو جبران کنن . من بیشتر اون یکی God Eater رو میخوام D: جالبه .

دوستان Minecraft هم MOJANG امروز این عکس رو منتشر کرده

نسخه ps3 بازی به زودی منتشر میشه.
در مورده تاریخ عرضه PS4 و VITA هم هنوز حرفی نزده اما احتماله زیاد به زودی اعلام میکنه D: به نظرم عالی میشه ×_×

naeim.gamer

کاربر سایت
Apr 2, 2013
74
نام
نعیم
سلام دوستان این بازی god of war hd collection
که حدود 3هفته دیگه منتشر میشه .تو استور امریکا قیمتش حدودا چند دلار میشه و حجمش حدودا چقدر میشه؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,852
نام
مرتضی
D:
احتمالا صدات به سونی رسید D:
اکثریت بازیا رو خلاصه شده میارن که کمبود بازی رو جبران کنن . من بیشتر اون یکی God Eater رو میخوام D: جالبه .

دوستان Minecraft هم MOJANG امروز این عکس رو منتشر کرده

نسخه ps3 بازی به زودی منتشر میشه.
در مورده تاریخ عرضه PS4 و VITA هم هنوز حرفی نزده اما احتماله زیاد به زودی اعلام میکنه D: به نظرم عالی میشه ×_×
اخه ماینکرفت چیه که فیزیکی عرضه بشه؟ مگه کلا چقدر حجمشه؟:d ولی بنظر رو ویتا خیلی جذاب بشه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اخه ماینکرفت چیه که فیزیکی عرضه بشه؟ مگه کلا چقدر حجمشه؟:d ولی بنظر رو ویتا خیلی جذاب بشه
نسخه های PC - XBOX ONE - 360 هم فیزیکی داشت D:
به خاطره فروشه خیلی بالاش هست D: هنوز که هنوزه خیلیا از PSN بازی نمیخرن . الان با هم سودش کلی هم زیاد میشه D:
باید دید قابلیتهای Ps4 و ویتا چی هست . هنوز اطلاعاته زیادی از این دو نسخه share نکرده D:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
The Walking Dead: Season Two Coming to PS Vita Tuesday :x
دو تا اپیزود اول بازی هفته آینده برای ویتا منتشر میشه!
D:
من که منتظره همون GOTY میمونم به خاطره پلاتش D: لول ×_×

Silent Hill: Origins and Shattered Memories headed to Vita • News • PlayStation Vita • Eurogamer.net

Konami اعلام کرده Silent Hill Origins و Shattered memories رو برای Vita قرار به زودی رلیز کنه . هنوز نفهمیدم این نسخه ها re release هست یا port شدن به ویتا . در هر حال هر کدومشون قرار 10 euro . هنوز برای NA آعلام نشده .
Origins که خیلی باحاله .... کاشکی HD COLLECTION رو میدادن ×_×

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
کم کم بازیای آدمی زادی ( مورد پسند من :-" ) دارن پیداشون میشن :D !
این ویتا 2000 چرا نمیاد پس :( :D
یه لیمویی میچسبه با یه برادر لندز ( بوردر لندز :| ) و ماینکرفت و سایلت هیل ... عالیه >:d<

Milkway Galaxy

کاربر سایت
Jan 12, 2013
248
Silent Hill Origins

:-o

what the hell is here

داری با من شوخی میکنید ... همیشه میگفتم چرا این بازی که در انحصار سونی هم هست برای ویتا نمیاد ... وحشتناک ترین و ترسناک ترین بازی در تمام دوران ... بدون هیچ شکی ... سال 2008 سونی برای ps2 و psp منتشرش کرد ... واقعا کلکسیون ویتا داره کامل میشه ... وولی من که طرف این بازی نمیرم ... چون سری قبلی هم از شدت ترس وحشت نیمه کاره گذاشتمش.... دو دنیای موازی عادی و شیطانی ... مو به تنه هر جنبنده ای سیخ میکنه :(:-s

واقعا تاییدش باور نکردنیه ...>:)

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این دوتا Silent Hill همون نسخه های psp هستن که حالا قراره برای ویتا هم در دسترس قرار بگیرن.شوق و ذوق نداره خیلی:d
باز جای خوشحالی داره D:
منم به عنوانه SH FAN این دوتا رو خیلی دوست دارم ×_×
باز ارزومه SH HD collection رو بدن

اینم یه خبره جالب :
Sony Offered to Develop a Vita Version of Titanfall's Prototype - IGN

Sony به Respawn پیشنهاد همکاری برای ساخته نسخه Vita بازی TitanFall رو داده بوده D: .

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
باز جای خوشحالی داره D:
منم به عنوانه SH FAN این دوتا رو خیلی دوست دارم ×_×
باز ارزومه SH HD collection رو بدن

اینم یه خبره جالب :
Sony Offered to Develop a Vita Version of Titanfall's Prototype - IGN

Sony به Respawn پیشنهاد همکاری برای ساخته نسخه Vita بازی TitanFall رو داده بوده D: .
یعنی چی؟!
یعنی واقعا ویتا کشش رو داره؟!!!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یعنی چی؟!
یعنی واقعا ویتا کشش رو داره؟!!!
پیشنهاد همکاری برای ساختش رو داده بود
روی 360 که عرضه شده ×_× همین الانم Borderlands 2 رو روی ویتا ممکن کردن .
امکانه ساختش که هست ... اما خب جور نشد D:

Milkway Galaxy

کاربر سایت
Jan 12, 2013
248
این دوتا Silent Hill همون نسخه های psp هستن که حالا قراره برای ویتا هم در دسترس قرار بگیرن.شوق و ذوق نداره خیلی:d

داداش این حرف شما مثل این میمونه که بگیم که the last of us برای ps3 هستش دیگه ... عرضه شدنش برای PS4 خوشحالی نداره دیگه .!!!!!!!!!!!!!!!

از نظر من هر بازی عالی و فوق العاده ای در هر زمان و هر کنسولی پورت بشه جای خوشحالی داره

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
داداش این حرف شما مثل این میمونه که بگیم که the last of us برای ps3 هستش دیگه ... عرضه شدنش برای PS4 خوشحالی نداره دیگه .!!!!!!!!!!!!!!!

از نظر من هر بازی عالی و فوق العاده ای در هر زمان و هر کنسولی پورت بشه جای خوشحالی داره
دقیقا D:
من که واقعا خوشحال شدم چون شخصا SM رو اصلا هیچی یادم نیست. در کنارش Origins هم خیلی دوست دارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر