بازی های PlayStation Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Agha bazie geraphic dar in vita chi dare? Man fifa killzone o golden abyss o gereftam joz ina chi begiram?
سلام
سعی کنید فارسی تایپ کنید
killzone و uncharted بالاترین گرافیکهای تکنیکی رو دارن. بعدشم شاید AC Liberation که بازی متوسطی هست و مقداری مشکلات Performance هم داره .
بازیهای با رونده خوب و گرافیک خوب :
Dragons Crown - Murmasa - TearAWya - LBP -Wipeout 2048 اینا همه خوبن
یک نگاهی به تایپکه امتیازات بندازی بیشتر دستت میاد.

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
بازی سولز ساکروفایس هست که بازی خوبیه .
اگه بازی ماشینی دوست داری نید فور اسپید هست.
بازی unit 13 هست که اکشن شوتر هست.
بازی jrpg همون (نقش افرینی)بازی پرسونا و ys هست.
بازی فایتینگ می خوای مورتا کمبت هست و dead or alive هست.
و خیلی بازی های دیگه برای امتحان کردنشون هم دموی بازی ها داخل شبکه ی psn قرار داده شده.و می تونی لیست کامل بازی ها رو داخل psn نگاه کنی و ویدیو گیم پلی بازی هارو داخل utube ببینی:d

rani

کاربر سایت
Oct 21, 2006
125
اینا یه سری بازی بود که اومدن :

BAckGamon Blitz
که همون تخته نرده خودمونه ! گرافیکه بازی نسبتا خوبه. البته دموش رو امتحان کردم ok بود ! ولی خب ! به صورت دو نفره توی ویتا هم میشه بازیش کرد. online هم داره. کلا امکاناتش بد نیست روی هم رفته. اگر دوست دارید تخته نر خوبه. گرافیکش هم به نسبت خوب هست. با انالوگها و touch هم میشه بای کرد. حجمش هم 150 مگ هست.

Eufloria
از این تیپ بازیها خاص هست که عرضه شده. بازی معروفی هست و منتقدین ازش تعریف و تمجید کرده بودن فکر کنم ! بازی بیشتر حالت strategy داره و مقداری طول میکشه مکانیزم رو یاد بگیریم اما فوق القعاده سرگرم کننده هست. بخش داستان و چندین مد مختلف برای بازی کردن داره . اگر بازیهای خاص رو دوست دارید حتما پیشنهاد میکنم .البته دموش هم امتحان کنید بد نیست. حجمش هم 180 مگ هست.
MotoGp 13 Compact
این هم تازه اومده با اپدیت قبلی . البته من امتحان نکردم ! حجمش 850 مگ هست. اگر کسی از دوستان امتحان کرده حتما بگید ! چون گرافیکش که بد نمیزه. به نظر میرسه با توجه به قیمتش بازی بدی نباشه

Runner 2: future legends of Rhythm alien
این هم که از بازیهای معروفه ارکید هست. شاید بین اخرین اپدیت استور برای ویتا این بازی قابل توجه ترین عنوان باشه. بازی کلا Platforming هست منتها یک حالت musical و ریتمی هم داره که وقتی بازی کنید متوجه میشید. کلا بازی خیلی جالبی هست. از نظر هنری و استایل و تنوع مراحل هم عالی هست. خلاصه به نظرم اگر سبکش رو دوست دارید از خریده این یکی پشیمون نمیشد. من قبلا نسخه های قبلیش رو بازی کردم خیلی جالب بود. باید نسخه PC هم داشته باشه ! اما خب Indie بیشتر توی ویتا میچسبه ! لول
حجمش هم 500 مگ هست

Age Of Zombies
این بازی فکر میکنم خیلی وقت پیشا روی android یا IOS اینا عرضه شده بود. مثلا در مورده یک شخصیتی هست که به گذشته سفر میکنه و با زامبیا و از این جور چیزا توی دوره های زمانی مختلف میجنگه. بازیش تماما ارکید و شوتر هست و زیاد هم بلند نیست. اما action خوبی داره. من بازیش رو قبلا روی ipad رفته بودم جالب بود
50 مگ

Broken Sword 5
این هم به صورت 2 اپیزود عرضه شده. نسخه باندل هم برای خرید توی استور موجود هست و حجمش هم 1.7 گیگ هست. این بازی یکی از بهترین نسخه هاش بود به نظرم . حتما اگر بازیهای point n click رو دوست دارید این یکی رو بگیرید.

این سری های جالب این هفته . به نظرم این دو هفته اخری بازیهای جالبی داشتیم. از هفته قبل به نظره من Flow -Flower - Rainbow moon آینا همه عالی بودن. این هفته هم خوب بود !

سلام اینا که الان نوشتی برای اروپا هستش؟ چون من تو آمریکا اصلا دوتاشو ندیدم
بدجور دنبال بازی تخته نرد هستم
کی قراره بیاد تو آمریکا ؟؟؟ کسی میدونه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام اینا که الان نوشتی برای اروپا هستش؟ چون من تو آمریکا اصلا دوتاشو ندیدم
بدجور دنبال بازی تخته نرد هستم
کی قراره بیاد تو آمریکا ؟؟؟ کسی میدونه
اینا رو از استوره خودم ( استرالیا ریجن ) هست
استور 4 شنبه ها اپدیت میشه ! چک کن ببین میاد یا نه
عموما بازیای psn باید با فاصله 1 تا 3 ماه (بسته به بازی ) عرضه بشن ....
این هم احتماله زیاد 4 شنبه میاد برای شما .

The Thing

کاربر سایت
Jan 20, 2010
188
Eufloria
از این تیپ بازیها خاص هست که عرضه شده. بازی معروفی هست و منتقدین ازش تعریف و تمجید کرده بودن فکر کنم ! بازی بیشتر حالت strategy داره و مقداری طول میکشه مکانیزم رو یاد بگیریم اما فوق القعاده سرگرم کننده هست. بخش داستان و چندین مد مختلف برای بازی کردن داره . اگر بازیهای خاص رو دوست دارید حتما پیشنهاد میکنم .البته دموش هم امتحان کنید بد نیست. حجمش هم 180 مگ هست.

من این هفته اینو + EDF گرفتم و eufloria یکی از مثالهای خوب واسه همون قضیه ی لذتبخش بودن بازیهای ایندی رو ویتا و صفحه‌ی oledش هست.الان تنها بخش مسخره ی ماجرا قیمتای بازیهای ایندیه که از تحریم ها بیشتر به آدم فشار میاره.این بازی هم 15 دلاره ولی از همین اول تخفیف خورده شده 10 دلار که واسه خریدن مناسبه.
====
واسه dragon's crown یک بروزرسانی جدید اومده که اضافه کردن درجه سختی و یک dungeon جدید مهمترین ویژگیشه. سقف لول شخصیت هم از 99 تا به 255 افزایش پیداکرده.
====
این هفته تو تخفیفای کریسمس آمریکا شاخص‌ترین بازیها limbo و guacamelee بودن که قیمتشون شده 7.5 دلار(برای پلاس 3.75 دلار) حالا اما توی flash sale سال نو دوتا تخفیف خیلی چشمک میزنه.batman و tearaway هردو 50 درصد تخفیف خوردن.بتمن شده 20 دلار و tearaway هم 18 دلار. بتمن حالا مهم نیست ولی چطور میشه نسبت به tearaway بی تفاوت بود؟

metaler-soad

کاربر سایت
Jul 30, 2011
174
نام
Dani
من این هفته اینو + EDF گرفتم و eufloria یکی از مثالهای خوب واسه همون قضیه ی لذتبخش بودن بازیهای ایندی رو ویتا و صفحه‌ی oledش هست.الان تنها بخش مسخره ی ماجرا قیمتای بازیهای ایندیه که از تحریم ها بیشتر به آدم فشار میاره.این بازی هم 15 دلاره ولی از همین اول تخفیف خورده شده 10 دلار که واسه خریدن مناسبه.
====
واسه dragon's crown یک بروزرسانی جدید اومده که اضافه کردن درجه سختی و یک dungeon جدید مهمترین ویژگیشه. سقف لول شخصیت هم از 99 تا به 255 افزایش پیداکرده.
====
این هفته تو تخفیفای کریسمس آمریکا شاخص‌ترین بازیها limbo و guacamelee بودن که قیمتشون شده 7.5 دلار(برای پلاس 3.75 دلار) حالا اما توی flash sale سال نو دوتا تخفیف خیلی چشمک میزنه.batman و tearaway هردو 50 درصد تخفیف خوردن.بتمن شده 20 دلار و tearaway هم 18 دلار. بتمن حالا مهم نیست ولی چطور میشه نسبت به tearaway بی تفاوت بود؟

من tearaway رو توپخونه پیداش کردم 200 تومن میدادن
بتمن رو هم دست دوم پیدا کردم که می خواستم تعویض کنم ولی پشیمون شدم
ولی من امروز tearaway رو خریدم 17.99 و کاملا راضیم از این کار چون واقعا یه شاهکاره تمام عیاره
ولی بتمن رو نمیخرم میرم توپخونه گیر میارمش اگه بخوام

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
====
====
بازی Eufloria رو میشناختم ! منم منتظره تخفیفهای پلاس و بیشتر هستم D: از بین اینا Rainbow Moon و Terraria رو میخوام . به قیافه RM هم میخوره که بدن Plus free بشه لول ×_× - جفت این بازیا رو بخوام بخریم نزدیک 40 دلار توی استوره من اب میخوره پس هیچی لول ×_×

DArgons Crown هم اپدیتش رو دانلودیدم. کلا 18 مگ هست. اپدیتش عالیه ! ولی خدا میدونه چقدر طول میکشه به لوله 250 برسه ... دیگه انقدر هم حوصلم نمیکشه لول ! .dungeon جدیده هم باید 9 طبقه Labyrinth کامل کنی . طبقه های اخرش خیلی خیلی سخته . حتما باید ادم انلاین بره.

tearaway عالیه . بتمن زیاد چنگی به دل نمیزنه !

The Thing

کاربر سایت
Jan 20, 2010
188
Offer این Tear away تا کی ادامه داره ؟
تا دوشنبه. هشت و نیم شب.
بازی Eufloria رو میشناختم ! منم منتظره تخفیفهای پلاس و بیشتر هستم D: از بین اینا Rainbow Moon و Terraria رو میخوام . به قیافه RM هم میخوره که بدن Plus free بشه لول ×_× - جفت این بازیا رو بخوام بخریم نزدیک 40 دلار توی استوره من اب میخوره پس هیچی لول ×_×

DArgons Crown هم اپدیتش رو دانلودیدم. کلا 18 مگ هست. اپدیتش عالیه ! ولی خدا میدونه چقدر طول میکشه به لوله 250 برسه ... دیگه انقدر هم حوصلم نمیکشه لول ! .dungeon جدیده هم باید 9 طبقه Labyrinth کامل کنی . طبقه های اخرش خیلی خیلی سخته . حتما باید ادم انلاین بره.
تو هم رفتی تو کار پلاس که:-" من به خاطر گرافیک RM بیخیالش شدم الان هی تو هر پستت میای تعریف میکنی از بازی آدم وسوسه میشه:D

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
نسبت به تیر اوی اصلا نمیشه بیتفاوت بود و نخریدنش ظلم به خودته:d
اما بتمن شده 20 تا ولی بازم بهش فکر نکن ارزشش رو نداره 15 دلار آخرشه! من چی بگم که 40 دلار پاش دادم:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر