بازی های PlayStation Vita

55Street

کاربر سایت
Dec 3, 2013
19
امروز آپدیت جدید Firmware 3.01 بر روی تمام ریجن ها ظاهر شد.

24268492721470425645.png
طبق اخبار رسمی تنها تغییر لحاظ شده بهبود انسجام نرم افزار سیستم هنگام استفاده از بعضی از قابلیت های فریمور 3.00 خواهد بود، همچنین آپدیت شامل آخرین پچ های امنیتیست.

(حجم آپدیت: 125 مگابایت)

بنابه آخرین اخبار سایت wololo این آپدیت ممکن است برای Fix یک بازی خاص و جلوگیری از هک های PSP بر روی ویتا با حداقل دو پچ امنیتی باشد اما بر روی کرنل جدید Total Noob مشکلی بوجود نخواهد آورد، با این حال اگر به آپدیت جدید علاقمند نیستنید می تونید از طریق آموزش زیر آپدیت اتوماتیک ویتارو رد کنید:

Console News PS: How to bypass Ps vita 3.01 update

آخرین ویرایش:

erfan0o0

کاربر سایت
May 31, 2012
176
نام
عرفان
امروز آپدیت جدید Firmware 3.01 بر روی تمام ریجن ها ظاهر شد.

24268492721470425645.png
طبق اخبار رسمی تنها تغییر لحاظ شده بهبود انسجام نرم افزار سیستم هنگام استفاده از بعضی از قابلیت های فریمور 3.00 خواهد بود، همچنین آپدیت شامل آخرین پچ های امنینیست.

(حجم آپدیت: 125 مگابایت)

بنابه آخرین اخبار سایت wololo این آپدیت ممکن است برای Fix یک بازی خاص و جلوگیری از هک های PSP بر روی ویتا با حداقل دو پچ امنیتی باشد اما بر روی کرنل جدید Total Noob مشکلی بوجود نخواهد آورد، با این حال اگر به آپدیت جدید علاقمند نیستنید می تونید از طریق آموزش زیر آپدیت اتوماتیک ویتارو رد کنید:

Console News PS: How to bypass Ps vita 3.01 update
اگه دانلود کنیم همچی میپره>؟؟مثله گوشی؟

SiavashRC2

کاربر سایت
Jun 19, 2013
136
نه ارزش نداره !
مثل نسخه های fifa 2010- 2011 کنسولی میمونه. اون نسخه های fifa - fifa 14 هیچ فرقی الا اپدیت شدن تمیها با هم ندارن . از نظر گرافیک اینا هیچ فرقی ندارن حتی منو ها هم یکی هست.
اگر بازی fifa میخوای روی ps vita بزنی که بگیر اما اگر میخوای در حده نسخه 14-13 باشه که اصلا فکرشم نکن D:

امید که همیشه هست اما خب نمیشه گفت حتما میاد یا نه !
توی سبک Strategy فکر نکنم . بیشتر JRPG آینا هست ....

دوستان بازی GOW HD روی توی ESRB دیدن . میتونه نشون از این باشه که به زمان عرضه نزدیک میشیم

در ضمن فریمور 3.01 هم برای دانلود موجود هست.
Fifa باز که نیستم ! واسه رفع کتی گفتم بگیرم! ;)

بازی IL-2 Sturmovik Birds of Prey تویه استور دیدم واسه PSP و Vita هستش، کسی بازیش کرده؟ IL2 واسه PC که شاهکاره. ولی نمیدونم رویه Vita جطور کار شده.

یه سوال دیگه
الان اکانتم اروپایی هست، چون اینجا بازی های فیزیکیش گرونه، می تونم یه اکانت آمریکایی هم رویه ویتا داشته باشم؟ آخه دیدم تویه Store آمریکا بازی ها ارزونتره . منظور اینکه اینکه دستگاه Region Lock که نیست؟
بعد بازی های فیزیکی چی؟ اونا هم اروپایی هستند ، حتما باید رویه اکانت اروپایی باشه؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Fifa باز که نیستم ! واسه رفع کتی گفتم بگیرم! ;)

بازی IL-2 Sturmovik Birds of Prey تویه استور دیدم واسه PSP و Vita هستش، کسی بازیش کرده؟ IL2 واسه PC که شاهکاره. ولی نمیدونم رویه Vita جطور کار شده.

یه سوال دیگه
الان اکانتم اروپایی هست، چون اینجا بازی های فیزیکیش گرونه، می تونم یه اکانت آمریکایی هم رویه ویتا داشته باشم؟ آخه دیدم تویه Store آمریکا بازی ها ارزونتره . منظور اینکه اینکه دستگاه Region Lock که نیست؟
بعد بازی های فیزیکی چی؟ اونا هم اروپایی هستند ، حتما باید رویه اکانت اروپایی باشه؟
D:
اگه میخوای همون Fifa اولی رو بگیر پس D: ولی توصیه میشه جاش Fifa 14 بزنی روی Ps3 - ps 4 لول

جدی ؟ توی استور هست ! من تا حالا ندیده بودم ! شاید توی استوره من نیست D:

ویتا در یک زمان فقط یک اکانت قبول میکنه. برای تغییر اکانت باید format و factory reset کامل بشه تا بتونی اکانت جدید رو روی دستگاه sign in کنی . خیر دستگاه region lock نیست. میتونی اکانت US درست کنی و البته باید PSN کارتهای US هم بخری تا بتونی روی اکانت استفاده کنی.
خیر . کلا از نظر فیزیکی هیچ Region Lock وجود نداره فقط :
بازیهایی که Online pass دارن مثل LBP نیاز هست ریجن بازی و ریجن اکانت برای انلاین زدن یکی باشه
اگر Online pass ندارن که مهم نیست !

----------------------------
----------------------------

بازی Terraria هم امروز ( 11 دسامبر ) توی Europe عرضه میشه و هفته اینده 17 توی NA عرضه میشه. بازی 14.99 دلار قیمت گزاری شده .
این بازی خیلی خوبه ! اگه احله این تیپ بازیا هستین حتما بگیریدش . فکر کنم نزدیک به 3 ملیون نسخه فروخته باشه . نسخه ویتا هم از پج 1.2 استفاده میکنه . 8 نفر به صورت online داره . همچنین trophy هم داره .
.

آخرین ویرایش:

55Street

کاربر سایت
Dec 3, 2013
19
Spiderman Amazing تو لیست Top Seller این روزهای PSN اوله، مقایسه گرافیک نسخه ویتا با 3DS و PS3 در به ترتیب نمای شهر، یک Check Point و یک باس:

Playstation3:

PS Vita:

3DS:

3DS نمای شهر نداره چون اوپن ورلد نیست، فقط تو پلی استیشن 3 نور خورشید همینطور سایه های با کیفیت و افکتایی مثل گردو خاک باس فایت وجود دارند، گرافیک نسخه ی PS Vita تو فضاهای بسته ی بازی از این عکسا که مربوط به فضای بازند بهتره.

حالا بنظرتون نسبت به Batman Origins Blackgate ارزش خرید داره ؟

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بتمن صد پله از این بهتره.
اسپایدر من رو نقد ویدیوییشو ببینین حالتون بهم میخوره !
این بازیه The Sandbox برای ویتا نمیاد ؟ خیلی خوبه من رو اندروید دارمش واقعا لذت بخشه ! ( یه چیزیه تو مایه های لیتل بگی پلنت منتها بافتها پیکسلی هستند :D ) با ترکیب المان های مختلف مواد تازه بدست میارید و ... خودش و 2 3 تا دی ال سیش ـم مجانین .
پیشنهاد میکنم اگه RAINBOW MOON رو نگرفتید حتما بگیرید ارزششو داره !

55Street

کاربر سایت
Dec 3, 2013
19
بتمن صد پله از این بهتره.
اسپایدر من رو نقد ویدیوییشو ببینین حالتون بهم میخوره !
این بازیه The Sandbox برای ویتا نمیاد ؟ خیلی خوبه من رو اندروید دارمش واقعا لذت بخشه ! ( یه چیزیه تو مایه های لیتل بگی پلنت منتها بافتها پیکسلی هستند :D ) با ترکیب المان های مختلف مواد تازه بدست میارید و ... خودش و 2 3 تا دی ال سیش ـم مجانین .
پیشنهاد میکنم اگه RAINBOW MOON رو نگرفتید حتما بگیرید ارزششو داره !

آخه تجربه ی Web Browsing تو جهان باز با اسپایدرمن توی پلی استیشن ویتا یه چیز دیگه اس، add on و مأموریت های فرعی خیلی خوبی ام داره، گرافیکش تو نقدای ویدئویی از این عکسایی که گذاشتم بیشتره!

با این Rainbow Moon ارتباط برقرار نکردم مگه چی داره که انقد خوشت اومده ؟ بگو شایدم منم خوشم اومد.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
رینبو مون با سلیقم جور دراومده :D
بلاخره وقتی که اینجوری حرف میزنی یعنی میخوای بخریش :D ( و فرقی هم نداره ههمه بگن بازی بده یا خوب :D مثل من که خودمم میگفتم اسسین بده بعد خریدم آپدیتش کردم خیلی هم حال کردم :D )
دوستان اگه کسی بازی rocketbird رو داره به من بگه لطفا
برای PC هم هست دوست من. من خودمم میخواستم بخرمش :D بازیش رو هم رفته خیلی باحاله :D

55Street

کاربر سایت
Dec 3, 2013
19
بلاخره وقتی که اینجوری حرف میزنی یعنی میخوای بخریش :D ( و فرقی هم نداره ههمه بگن بازی بده یا خوب :D مثل من که خودمم میگفتم اسسین بده بعد خریدم آپدیتش کردم خیلی هم حال کردم :D )

برای PC هم هست دوست من. من خودمم میخواستم بخرمش :D بازیش رو هم رفته خیلی باحاله :D

آفرین همینطوره فقط میخواستم دلم قرصتر شه :d

خوب کاری کردی اسسینز کریدو من ویدئوهاشو دیدم(حدود پنج ویدئو) اُفت فریم و باگ هاش آزاردهنده نبودند خیلی بازی خوبیه بعد آپدیت حتما خیلی ام بهتر شده، اول اسپایدرمن بعد بتمن آخرشم اسسینز کرید در الویتم هستند(البته اگر تا اون موقع بازی بهتری معرفی نشه).

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
آفرین همینطوره فقط میخواستم دلم قرصتر شه :d

خوب کاری کردی اسسینز کریدو من ویدئوهاشو دیدم(حدود پنج ویدئو) اُفت فریم و باگ هاش آزاردهنده نبودند خیلی بازی خوبیه بعد آپدیت حتما خیلی ام بهتر شده، اول اسپایدرمن بعد بتمن آخرشم اسسینز کرید در الویتم هستند(البته اگر تا اون موقع بازی بهتری معرفی نشه).

AC رو من با آپدیت بازی کردم توی شهر می دویی اصلا افت فریم بیداد می کنه ! بازی ی جورایی خیلی خشکه
حالا الان دارم بهت می گم نگیر گوش نده :|
COD Declassifed هم توی ویدیو خیلی جالب به نظر می رسه ولی داغونه ( هر چند به شخصه خیلی بازیش کردم با تمام باگ هاش )
در کل الان جو اون ویدیو تو ذهنته بعد این که بازی کنی چیز خاصی نداره - داستانشم تعطیله اصلا در حد سری AC نیست , هوش مصنوعی دشمن ها ضعیفه , گرافیک خوبه ولی افت فریم داره , مبارزه ها در سطح AC اصلی نیست , بازی خیلی یکنواخته و ماموریت های تکراری و .........
باز تصمیم نهایی با خودته :d

نسخه HD بازی رو انجام بده - هم ماموریت های چدید داره , هم تروفی های اضافی , هم افت فریم نداره و یک سری بهبود های دیگه

55Street

کاربر سایت
Dec 3, 2013
19
AC رو من با آپدیت بازی کردم توی شهر می دویی اصلا افت فریم بیداد می کنه ! بازی ی جورایی خیلی خشکه
حالا الان دارم بهت می گم نگیر گوش نده :|
COD Declassifed هم توی ویدیو خیلی جالب به نظر می رسه ولی داغونه ( هر چند به شخصه خیلی بازیش کردم با تمام باگ هاش )
در کل الان جو اون ویدیو تو ذهنته بعد این که بازی کنی چیز خاصی نداره - داستانشم تعطیله اصلا در حد سری AC نیست , هوش مصنوعی دشمن ها ضعیفه , گرافیک خوبه ولی افت فریم داره , مبارزه ها در سطح AC اصلی نیست , بازی خیلی یکنواخته و ماموریت های تکراری و .........
باز تصمیم نهایی با خودته :d

با تشکر از سونی.

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا

خیلی ممنون که جواب دادین ولی من میخواستم با کسی که بازی رو داره انلاین بازی کنم تا اخرین تروفیش رو هم بگیرم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان بازی YS memories Of CElceta اونای که منتظره تاریخ عرضه اروپایی هست ( کسی بود اصلا ؟ :|:|:))) 21 فبریه به صورت فیزیکی و 25 در PSN عرضه خواهد شد. امسال این بازی توی NA عرضه شده به همراه Collector's editions که هنوز اعلام نشده این Edition توی اروپا هم عرضه خواهد شد یا نه .
راستی اگر این تیپ بازیا رو دوست دارید YS رو بگیرید. گرافیک نداره اما دنیاش بزرگه و gameplay درست حسابی داره.
متای 86 -

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر