بازی های PlayStation Vita

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
حالا هی بیاین پز پلاس ریجن 2 رو بدین :d us این ماه ام گند زده بازم بازی indie /:) من الان داشتم بازیا ps1 میدیدم 6 دلارن .به نظرم parasit eve 2 ارزش داره بازیش یادمه اون زمان ام کلی طرفدار داشت ^_^

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
حالا هی بیاین پز پلاس ریجن 2 رو بدین :d us این ماه ام گند زده بازم بازی indie /:) من الان داشتم بازیا ps1 میدیدم 6 دلارن .به نظرم parasit eve 2 ارزش داره بازیش یادمه اون زمان ام کلی طرفدار داشت ^_^
آره منم بد جوری رفتم تو کوک بازی های ps1...چند صفحه قبل هم گفتم...به نظرم از خیلی از بازی هایی که برا ویتا داره میاد بهترن و حداقل تجدید خاطره میشه نه تخریب خاطره...

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
The Walking dead فصل دوم برای ویتا هم عرضه میشه ! ( اصلا مگه میشد فصل اول بیاد فصل دوم نه :| )
در نقش کلمنتایم هم بازی رو پیش می بریم .

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
داشتم استور us رو چک میکردم دیدم این بازی فری شده درسته گفتم بازیش free شده :d
اسم بازی crazy market هست حجمش هم 30 مگ هست(29.7 مگ):d

metaler-soad

کاربر سایت
Jul 30, 2011
174
نام
Dani
The Walking dead فصل دوم برای ویتا هم عرضه میشه ! ( اصلا مگه میشد فصل اول بیاد فصل دوم نه :| )
در نقش کلمنتایم هم بازی رو پیش می بریم .

به به بالاخره سری جدید هم معرفی شد،به امید یه سناریو قوی و چالش برانگیز
راستی GOTY فصل اول هم معرفی شد

|SiNa|

کاربر سایت
Sep 21, 2013
213
سازنده stealth inc. فردا یه بازیه جدید میده بیرون. منبع
جالبه فکر کنم یکی از کوانتیک دریم تو بلاگ نوشته بود یه برنامه برای IOS/ANDROID میدیم که از دیوایستون ( تبلت یا گوشی ) به عنوان دسته برای تجربه BEYOND TWO SOULS استفاده کنید و میتونید به صورت دو نفره هم بازی کنید یعنی یکی دسته یکی اسمارت فون یا نه دوتاتون اسمارت فون.
بعد ملت ریخته بودن میگفتن چرا ویتا رو نادیده گرفتید بابا ویتا باید در اولویت باشه ! طرف بهشون گفته بود ما اینو برای افراد غیر گیمر دادیم که اکثرا گوشیای هوشمند میخرن و ویتا ندارند :|
و جال اینجاست که میگه مخصوص تاچه و ویتا خودش دکمه داره .
یکیم برگشته بود میگفت چرا ریموت پلی رو نذاشتین :| ؟ کلا دیگه جواب ندادند به این دسته سوالات :|

|SiNa|

کاربر سایت
Sep 21, 2013
213
یه سری برنامه جدید وارد استور شدن
Tune IN که رادیوئه و همه سبک آهنگی میذاره ( پاپ/کانتری/راک و. . . تیلور سویفتم میذاره :D )
خیلی خوبه ویتا لازم داشت همچین چیزی بسیار راضیم ازش !
و یه برنامه مربوط به NBA هم مثل اینکه اومده ولی من رو استور امارات ندیدم

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,195
نام
ماکان
Rainbow Moon قراره برای Vita بیاد!

گفتن نسخه Vita نزدیک 30 تا ویژگی جدید داره و نسبت به بازی اصلی بهبود پیدا کرده و باگ هاش رفع شده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر