بازی های PlayStation Vita

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
Disgaea قبلا برای پلاس US فری شده :(

PlayStation Plus: Disgaea 3 Free on PS Vita for Members – PlayStation.Blog

پس شاید در آینده برای UK هم بشه.پرسونا هم همینطور، منم هرماه منتظرم تخفیف بخوره اما این ماه فقط سه تا بازی آتاری هر کدوم 0.5 پوند تخفیف خوردند:|
Disgaeaحدود یه سال پیش برا uk فری شده بود!

rani

کاربر سایت
Oct 21, 2006
125
بچه ها بازی Valhalla Knights قسمت 1 که برای psp هستش مجانی شده تو استور آمریکا یه سرچ بزنید پیداش کنید و برای دانلود بزارید

مفت باشه کوفت باشه

هرچی مفتش خوبه حال میده حتی بدردنخور تریناش

اینم لینکش تو استور

https://store.sonyentertainmentnetw...ghts/cid=UP1023-ULUS10230_00-VALHALLAKNLEGACY

تو psn ویتا هم سرچش کنید میبینیدش

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
واکینگ دد رو که هم رو پی سی میشه رفت هم پی اس3 ولی خب اگه رو هیچکدوم نمیتونی از دستش نده که واقعا شاهکاره....کیل زان هم که جای خود داره دیگه یه عنوان ناب.....
هی انقدر از این disgea تعریف نکنید من به داستان و شخصیت پردازی حساسیت دارم میرم میگیرمش ها....رو پی اس3 نمیشه گرفت؟
توی ویتا کلی امکاناته اضافه داره ... تونستی توی ویتا برو

disgaea بعدی کاشک 4 نباشه ! همون D2 باشه ! میگن خیلی عالیه بازیش !

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
بچه ها بازی Valhalla Knights قسمت 1 که برای psp هستش مجانی شده تو استور آمریکا یه سرچ بزنید پیداش کنید و برای دانلود بزارید

استور آمریکا این روزا داره بدجوری قلقلک میده، اون از ریمن اینم از این.تازه پرسوناشم که تقریبا نصف قیمت پرسونای UK هستش.

Rain امروز دوم اکتبر برای PS3 اومد، واسه ویتا پس کی میاد؟

VMMAHDI

کاربر سایت
Jun 2, 2013
169
نام
مهدی
استور آمریکا این روزا داره بدجوری قلقلک میده، اون از ریمن اینم از این.تازه پرسوناشم که تقریبا نصف قیمت پرسونای UK هستش.

Rain امروز دوم اکتبر برای PS3 اومد، واسه ویتا پس کی میاد؟

راین فکر کنم فقدر برای پی اس تری باشه .
راستی بچه ها سرعت استور امریکا اومده پایین یا ویتای من خرابه؟
با کامپیوت راحت میتونم از نت دانلود کنم ولی تو ویتا نه
حتی نتونستم کیلزونو اپدیت کنم
مشکل سرعت بر طرف شد یک ریستارتش کردم الان اره 600 مگو 150 دقیقه ایی دانلود میکنه

آخرین ویرایش:

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
راین فکر کنم فقدر برای پی اس تری باشه

بسلامتی.یعنی کنسل شد؟ من همش میخوام از ویتا اعتراض نکنم ولی این سونی نمیزاره.

این تو این تریلر(فیلم یوتیوب هستش!) میگه برای ویتا هم میاد ضمن اینکه من قبلا خبراشو دنبال میکردم قرار بود برای جفت کنسولا بیاد:

[video=youtube;mu1meZXTZ7I]http://www.youtube.com/watch?v=mu1meZXTZ7I[/video]​

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی
تا جایی که یادمه رین همیشه برای پلی3 بوده! ولی بازیش جون میده برای ویتا! احتمال داره بعدها (:d) این و جرنی و یکی دوتا بازی دیگه بیان رو ویتا ولی چیزی رسمی نیست

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
تا جایی که یادمه رین همیشه برای پلی3 بوده! ولی بازیش جون میده برای ویتا! احتمال داره بعدها (:d) این و جرنی و یکی دوتا بازی دیگه بیان رو ویتا ولی چیزی رسمی نیست

آره مخصوصا پاییزم هستیم، شبا هندزفری رو با بازی رین بزنی تو گوشت و بری تو عمق بازی غرق شی.عجب کنسول فوق العاده ای می تونه باشه ویتا.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Rain از اولشم برای PS3 تایید شده بود. خبره رسمی مبنا بر عرضش روی Vita نبود.
هرچند شکل و شمایلی که داره برای Vita مناسب هست. احتماله اومدنش هست. اما بازیش به نسبت خوبه . شاهکار نیست D: سلیقه ای اما بخش هنریش و اتمسفر و جوش عجیب گیراست

بازی Mighty.9 هم برای ویتا تایید شد.
از این Kickstarter ها بوده که برای one و 4 هم میاد.

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
چند وقت پیش داشتم تایپینگ رسیستنس رو می خوندم همه گفته بودن بازیش خیلی داغونه والا من بازی کردم بهم حال داد و ارزش یه بار بازی کردن رو داره شایدم چون ازش زیاد بد گفتن توقع من اومده بود پایین ولی وقتی بازی کردم نمی گم مشکلی نداشت ولی ارزش بازی کردن رو برای من داشت:d

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
به خدا بعضی ها باعث شدن منم Resistance و SH BOM رو بازی نکنم ! اعصابم انقدر خورده .
SH رو خریدم دیروز اصلا خیلی باحاله ( باحال بودنش بستگی نحوه بازیتون داره )
Resistance رو هم می خوام بگیرم .
طرف تو Review توی utube هم گفت بازیش باگ داره و شاید مشکل داشته باشه ولی به عنوان یه بازی FPS اولیه PS Vita ارزش خرید داره .
شده بود 9 پوند نذاشتید بخرم :| الان نشستم SLy Cooper بازی میکنم مثل ســـ گ پشیمونم . SH تموم بشه COD , Resistance رو میگیرم

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
به خدا بعضی ها باعث شدن منم Resistance و SH BOM رو بازی نکنم ! اعصابم انقدر خورده .
SH رو خریدم دیروز اصلا خیلی باحاله ( باحال بودنش بستگی نحوه بازیتون داره )
Resistance رو هم می خوام بگیرم .
طرف تو Review توی utube هم گفت بازیش باگ داره و شاید مشکل داشته باشه ولی به عنوان یه بازی FPS اولیه PS Vita ارزش خرید داره .
شده بود 9 پوند نذاشتید بخرم :| الان نشستم SLy Cooper بازی میکنم مثل ســـ گ پشیمونم . SH تموم بشه COD , Resistance رو میگیرم

Resistance رو من قبل اینکه ویتا بگیرم ویدئو هاشو میدیدم کیف میکردم، اینطور که دیدم بازی از امکانات تاچ ویتا تو گیم پلی بازی هم خیلی خوب استفاده کرده بود، گرافیکشم به قولت برای FPS اولیه خیلی عالی بود.

ولی COD با متای 33 :d دیگه خیلی ضایع اس (اکثر سایتا 30 یه تعداد هم 7 الی 10! و یکی هم 0 داده بود :d )نمیدونم چرا هنوز جزو گرون ترین بازی های استوره؟! یا اونقدارم که میگن بد نیست یا اینکه قیمتش صرفا بخاطر اسم COD هست که یدک میکشه.منم دلم میخواد بازی کنم اما خب قیمتش مسئله اس آخه 45 پوند بدم برای 40 دقیقه شلیک؟:dمگه اینکه آنلاینش بیشتر از کیلزون حال بده.

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
لیست تخفیفات پلاس برای استور خراب شده ی UK اعلام شد:|

66151105966794141675.png

0.5 الی 1 پوند تخفیف برای کلیه ی بازی های تحفه ی LEGO + استریت فایتر دو بعدی آلفا دو

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
تقسیر شماها بود که نذاشتین وقتی سایلنت هیل 15 دلار شد من بگیرمش :| ! راستی پلاس یه ماهه جدیدترین سرویسه پی اس انه که 8 دلاره

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
رامتین بازی رسیستنس خیلی باحاله اگه یکم از بعضی موارد چشم پوشی کنی کیف میکنی با بازی امروز دوستم یه ویتا خرید با یه رسیستنس همراهش گفتم عوضش کن بچه های سایت میگن اشغاله بازیش اخر پا رو کرد تو یه کفش که بازی رو می خواد بازی رو که خرید بازی کرد دیدم خیلی کف بر شدم بازی رو ازش گرفتم بدون خستگی 6 ساعته دارم بازی میکنم و تفنگ های بازی خیلی زیادن و می تونی تعداد زیادی تفنگ حمل کنی یعنی مثل cod نیاز نیست فقط دوتا برداری در ضمن یه چیزیش که بهم خیلی حال داد یه سری موجود فضایی داره شبیه عقرب و جونور های داخل بازی رزیدنت اویل من که با بازیش حال کردم و میکنم راستی یه بازی توپ psp فری شده از دستش ندین تا سونی ورش نداشته :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر